Brekšu putru recepte

imaks81 - un kas notiek, ja tos tavus šķeltos zirņus neviens neapēd un tie zem ūdens saskābst? Vieta sačakarēta. Un veikalos nopērkamās barības nav , kā Tu izsakies, huiņa. Varu saderēt uz visu savu copes inventāru, ka es ar veikala barību, sēžot Tev blakus, savilktu vairāk nekā Tu ar savu līmes putru!
27.aprīlis 2009, 21:14 | links
 
Uz divām gruntenēm priekš nakts izvāru 2kg šķeltos dzeltenos zirņus plus pus kilo auzu pārslas.Esmu eksperimentējis ar dažādām barībām,bet neko labāku neesmu atklājis!
27.aprīlis 2009, 20:42 | links
 
Nu tad ar ko barojam.....
27.aprīlis 2009, 20:31 | links
 
Kurs te iebilst pret putram?!!! Kurs uz salmo vai kadas citas baribas ir izvilcis 40 breksukus pa nakti? Visa ta huina ir domata lai cilvekiem naudu izkraptu.
27.aprīlis 2009, 17:27 | links
 
franču, angļu un vācu...
27.aprīlis 2009, 14:58 | links
 
ir rakstīts, tikai hvzin kada valodā
27.aprīlis 2009, 13:06 | links
 
Paskaties rūpīgāk uz tās pašas AROMIX pudeles - tur rakstīts, ka jāšķaida proporcijās - 10-25% Aromix uz kopējo ūdens daudzumu.
27.aprīlis 2009, 08:45 | links
 
Pudele baigi lielā, un smarza baigi spēcīgā!!!!!!!! Tāpēc man liekas ka vajag šķaidīt.....varbūt kļūdos.........tadas lietas iepriekš neesu lietojis.
26.aprīlis 2009, 22:45 | links
 
Tautieši Help!!!! Kurs man var pateikt
kadās proporcijās jasašķaida šķidrais SENSAS AROMIX atraktors.
26.aprīlis 2009, 22:45 | links
 
Kā pagatavot pašam???
putraimi manna u.t.t??
10.aprīlis 2009, 22:48 | links
 
Sāc tik tos brekšus savā vietā regulāri iebarot , katru dienu , neatkarīgi no tā vai makšķerēsi vai nē ! Pielieci tik pie futera mēslu tārpus klāt un makšķerē uz mēslu tārpiem , tie brekšiem ļoti patīk ....
13.maijs 2008, 11:29 | links
 
zinu ka dazadi tapec jau prasu ka katrs dara jo pasam ari gribas sawu wietu zinu kur wini ir un zinu ka tur ir bedre tapec tik jasak darboties bet ka?
13.maijs 2008, 09:29 | links
 
Breksis jāmeklē uz bedres kants! Barības veidi
visdažādākie!
13.maijs 2008, 09:21 | links
 
eu te ir kads kuram ir brexu wietina?
ja ir tad pastastat ka jus sakat barot ar ko sakat ar ko tagad barojat un cik regulari
12.maijs 2008, 17:30 | links
 
pilniigi freeki ir tie kuri lieto taas putras,normals copmanis saprot,bet nee,teelo vecus penshus kuri gaazh iekshaa putreles!
10.maijs 2008, 12:27 | links
 
NU TAADAA GADIIJUMAA TAAS ZIVIS NO TURIENES PAZUDIIS UZ ILGU LAIKU!!!! nesaprotu tos copma'nus kuri gaa'z to bariibu tonnaam!!!!! tas galiigi nav vajadziigs....atrodi kur taa zivs ir un piebaro tikai tik lai pietureetu to uz ilgaaku laiku,nevis paarbarotu un plus veel sabojaatu labu copes vietu uz ilgu laiku!!!Ventaa taadas vietas ir daudz kur zivju ir bariem un tad kaads CUUKKOPEEJS sagaa'z spai'niem tur to h.... vi'n zin kaadu p'luri un vienkaar'si zivis no turienes aiziet!!! jo kas tad var iztureet dziivot taadaa smirdo'naa,kas rodaas puustot visam tam dra'n'kim!!!!!VE'C...BAROJIET AR PRAATU!!!
6.maijs 2008, 10:33 | links
 
Sausajā Daugavā ir vietiņa ,kur šobrīd ļoti labi ķeras skaistas karūsas-tādas ap kilogramu.Šajā vietā daži zinātāji sēž visu diennakti nomainot viens otru. Viņi apgalvo, ka tās esot jūras karūsas,kas ienākušas uz nārstu.Man ir aizdomas,ka tās pazudīs daudz ātrāk,jo ūdens tajā vietā ir gandrīz nekustīgs,bet veči barībai izmanto vārītās putras (putraimi,prosa,auzu pārslas,mannā) ar nelielu pirktās karūsu barības piejaukumu.
4.maijs 2008, 07:29 | links
 
es piem uzvāru grūbas, putraimus, auzu pārslas
4.maijs 2008, 05:56 | links
 
VEČI!!!par putras skaabšanu varat nesatraukties...ja viss tiek dariits normas robežaas tad ir OK!! galvenais nesagaast spaiņiem to putru vienaa vietaa un ja visu labi ieveero tad pat gruubas nedariis skaadi! TIKAI VISS JAADARA AR MEERA SAJUUTU!!!! es ieteiktu lietot veikalaa iegaadaaties gatavaas bariibas un pajaukt ar kaut ko savu,es to daru regulaari un jaucu klaat arii gruubas.....bet ar normu un viss ir OK!
1.maijs 2008, 18:21 | links
 
Recepte ar rupjmaizi nebija zigus bet mana vienkārši
vakar CLK lapa to ielika ar viņa vārdu! Es ar to strādāju
tikai Daugavā kur ir vidēja straume.Vēl nav bijis gadījums
ka barība būtu skābusi.Arī senlaikos Abavā tādi gadījumi
netika novēroti!
1.maijs 2008, 18:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager