Spininga kāti

vienīgais mīnuss transportēšanas garums, nu par plusiem - iedomājies savāžamu dīvānu un normālu divguļamu gultu:)
9.augusts 2014, 23:26 | links
 
vienīgais mīnuss transportēšanas garums, nu par plusiem - iedomājies savāžamu dīvānu un normālu divguļamu gultu:)

usis, 9.augusts 2014, 23:26


...īsāk sakot uz tā var normāli drāzties... :D
10.augusts 2014, 01:01 | links
 
Tie kuriem patīk tvičot un DeSot, un pielieto multiplikatorus, ieteiktu BFT Walker Vertical. Ir viegls, ļoti "skanīgs" un cena ari ir ļoti patīkama. Par šo cenu kāts ir pat ļoti OK. Lietoju pirmo sezonu un mīnusus vēl neesmu konstatējis, izņemot vienu-rokturīs varētu būt nedaudz garāks. Bet tā jau ir gaumes lieta.
12.augusts 2014, 16:05 | links
 
Piekrītu Velikam, nestādos priekšā kā un kur ir jādauza tas kāts, lai šamējais salūztu no tā , ka māneklis aizkabināts aiz austiņas. Laikam jau tie kam tas noticies, ar kātu dauzījuši kaimiņa suni, kas čurā zemeņu dobēs.

papsis, 7.augusts 2014, 10:02
Ja lieto ikdienišķos kātus cenā līdz 100Euro, tad jā...var karināt un vēl karinat. Bet ja ir cieņa pret savu špiningu, hobiju, iegādats smalks, "augstākās raudzes" kāts, tad tāda rīcība ir necieņa pret savu "darba rīku " un "prieka avotu. Ja naudas daudz, tad necieņa ir nopērkama...........

Rxq, 7.augusts 2014, 10:07

Mani "ikdienišķie"kāti ir > 100 Eur, tāpēc es pēc copes ikdienišķi noņemu mānekli, nogriežu pavadiņu, noņemu spoli, ielieku to kastē tai paredzētā vietā un pašu kātu tam paredzētā tubusā. Tādu pašu precedūru es veiktu arī ar "ikdienišķajiem"kātiem
12.augusts 2014, 17:05 | links
 
Piekrītu Velikam, nestādos priekšā kā un kur ir jādauza tas kāts, lai šamējais salūztu no tā , ka māneklis aizkabināts aiz austiņas. Laikam jau tie kam tas noticies, ar kātu dauzījuši kaimiņa suni, kas čurā zemeņu dobēs.

papsis, 7.augusts 2014, 10:02
Ja lieto ikdienišķos kātus cenā līdz 100Euro, tad jā...var karināt un vēl karinat. Bet ja ir cieņa pret savu špiningu, hobiju, iegādats smalks, "augstākās raudzes" kāts, tad tāda rīcība ir necieņa pret savu "darba rīku " un "prieka avotu. Ja naudas daudz, tad necieņa ir nopērkama...........

Rxq, 7.augusts 2014, 10:07

Mani "ikdienišķie"kāti ir > 100 Eur, tāpēc es pēc copes ikdienišķi noņemu mānekli, nogriežu pavadiņu, noņemu spoli, ielieku to kastē tai paredzētā vietā un pašu kātu tam paredzētā tubusā. Tādu pašu precedūru es veiktu arī ar "ikdienišķajiem"kātiem
12.augusts 2014, 17:07 | links
 
pietrūka vietas.....< 100 Eur
12.augusts 2014, 17:07 | links
 
Sveiki,

Kā dāvana rokās ir nonācis Shimano Technium 7-21g, 2.4 kāts. Jautājums ir vai Exage 1000 būs piemērota spole šim kātam. Vēl ma teica, ka būtu piemērots zandartam un smagākam džigam, ko jūs kolēģi sakat?
13.augusts 2014, 10:34 | links
 
IngEih, Exage 2500 būs piemērota. Man ir Exage 1000 uz Salmo Macro Tech kāta un spole ir viennozīmīgi par mazu šim kārtam. Tev gan testi, gan kāta garums lielāks. Es teiktu, ka ņem 2500 un auklu 0.8 (japāni) un viss strādās lieliski.
13.augusts 2014, 10:50 | links
 
Tā kā Owner āķa turētājus ar magnētu izķēra un jaunus vairs ar uguni nevarēja sameklēt, tad atvilkām uz veikalu cita tipa risinājumu, kas nodrošina līdzīgu funkcionalitāti. Tāpat uz gumijām, bet fiksācija notiek ar mehāniski, nevis ar magnētu.

P.S. Varam turpināt emocionālo tēmu un lauzt šķepus vai vajag vsipār tos āķus turēt vai nevajag :)
19.augusts 2014, 22:50 | links
 
7-21tehniums ir labs līdakām, spoli gan 2-3 izmēru.
19.augusts 2014, 23:03 | links
 
Varat, lūdzu, padalīties kādi Jums ir universālie kāti ar ko visbiežāk spiningojat? Man šobrīd ir viens kāts līdz 12 gr. džigošanai un rotiņiem un X-twich kāts līdz 25 gr. vobleriem un smāgākām lietām.

Tomēr laika gaitā esmu nonācis pie secinājuma, ka man visideālākais būtu kāts līdz kādiem 19-21 gr. un garums 2.40m. Pietiekami universāls, lai izraustītu vidējus voblerus un nepieciešamības gadījumā varētu kādu mazāku rotiņu pamētāt. Aukla pietiktu 0.8 vai 1.0, spole 2500 izmērs.

Agat agressor kāts liekas pietiekami atbilstošs manām vēlmēm, vienīgi garums tikai 2.13m. Varbūt kādam ir laba pieredze ar kātiem līdz 100 EUR robežās, kas būtu ātras vai vidēji ātras akcijas (ne parabolisks)? Veikalos izvēle ļoti plaša..




Šobrīd esmu nonācis pie slēdziena, ka kāta tests pietiktu līdz kādiem 21 gramam
25.augusts 2014, 12:15 | links
 
Tāks. Nopietns jautajums nopietniem cilvēkiem! :)
Pieņemsim,veikalā stāv uz stenda izlikti makšķerkāti (eksponāti). Vai ir tā,ka ja es vēlos nopirkt konkrēto modeli,man būtu jāuzjautā pēc tāda paša kāta,tikai ne to,kurš izlikts kā eksponāts. Jo būtu stulbi pirkt preci (eksponātu) šinī gadījumā,kurš ir visiem pieejams,taustāms,ostāms,bakstāms,lokāms utt., sanāk ja es ņemu eksponātu tas ir kā ņemt second hand...nu labi,pieņemsim ka es viņu ņemu,bet tad lūdzu man atlaidi! Ko Jūs teiksiet?! Jūsu dziļā doma?! :)
25.augusts 2014, 12:27 | links
 
Nebiju nekad par to aizdomājies,bet vispār tev pat taisnība,ir tiesības pieprasīt citu,iepakotu kātu.
Mazums kāds sīkais kā es atsitis spicīti pret grieztiem :D
25.augusts 2014, 12:43 | links
 
Tāks. Nopietns jautajums nopietniem cilvēkiem! :)
Pieņemsim,veikalā stāv uz stenda izlikti makšķerkāti (eksponāti). Vai ir tā,ka ja es vēlos nopirkt konkrēto modeli,man būtu jāuzjautā pēc tāda paša kāta,tikai ne to,kurš izlikts kā eksponāts. Jo būtu stulbi pirkt preci (eksponātu) šinī gadījumā,kurš ir visiem pieejams,taustāms,ostāms,bakstāms,lokāms utt., sanāk ja es ņemu eksponātu tas ir kā ņemt second hand...nu labi,pieņemsim ka es viņu ņemu,bet tad lūdzu man atlaidi! Ko Jūs teiksiet?! Jūsu dziļā doma?! :)

Fugu, 25.augusts 2014, 12:27


Ja neiet runa par pāris lielajiem veikaliem tīkliem (un arī tur ļoti daudz kas no dārgā gala ir vienā unikālā ekspemplārā), tad nospiedošā vairumā gadījumu tas "eksponāts" arī būs vienīgais pieejamais. Izņēmumi var būt uz lētā gala širpotreba modeļiem un dažiem īpaši populāriem, bet līdzko kaut kas mazliet dārgāks un neejošāks, tā 1. Tāda ir realitāte, pieprasījums rada piedāvājumu. Aptuveni zinot cik kātu reāli vispār ir LV , kad pat officiālajiem pārstāvjiem un vairumtirgotājiem parasti kopumā pa noliktavu ir pa 1-3 eksemplāriem, un tie paši tiek izmētāti pa veikaliem demonstrācijai, uz sezonas beigām vispār daudz kas ir pa 0, varbūtība, ka pērkot dajebkur kātu virs 100EUR dabūsi tādu, ko neviens nekad nav aptaustījis/izkratījis ir stipri tuva 0. Atlaidi prasīt var vienmēr, vai pārdevējs iedos vai nē un cik, tā jau katra individuāla politika nu un daudz kas atkarājas arī no paša pircēja attieksmes un spējas veidot kontaktu. Subjektīvi tikai uz tā pamata, ka preci kāds pirms tam ir taustījis, dot īpašu atlaidi es personīgi neredzu iemeslu. Ja prece ir reāli lietota, tai radušies vizuāli defekti, nav oriģinālā iepakojuma, ražotāja birku. vtml., tad gan atlaide būtu jādod un pircējs par to jābrīdina. Tikai tā ir nūja ar diviem galiem un vajag uzmanīties un noprecizēt - var gadīties, ka šādu preci arī pārdod kā lietotu, attiecīgi uz to neattiecas nekādas LR un EU noteiktās 2 gadu garantijas saisības, lietotu var tirgot bez garantijas.
25.augusts 2014, 12:49 | links
 
Ļoti feini. Koks ar diviem galiem kā teica Jig.lv.
Es tikpat labi varu paņemt to pašu eksponātu,apzināti radīt viņam teiksim tādu bojājumu,kuru es pats mājas apstākļos varētu salabot un copei tas būtiski netraucētu un tādā veidā iegūt atlaidi...arī dārgajam galam! :)
25.augusts 2014, 13:12 | links
 
Fakts vēl ir tāds,tas,ka Tev iedos makšķerkātu iepakojumā nenozīmē ka tas ir pilnibā jauns. Tikpat labi tas var būt pagājušā gada eksponāts kuru apčubināja ntās rokas bet tai sezonā neaizgāja. Nākošajā sezonas laikā tiek izlikts modelis tāds pats bet jauns,eksponātā. A pagājušā gada neaizgājušo kātu ieliek iepakojumā un nodod pircēja rokās. Nu bet tāda iespēja pastāv. Jo tā jau nav tāda prece kā ūdensskaitītājs vai vēl nez kas,kurām ir plombes!
25.augusts 2014, 13:32 | links
 
Ļoti feini. Koks ar diviem galiem kā teica Jig.lv.
Es tikpat labi varu paņemt to pašu eksponātu,apzināti radīt viņam teiksim tādu bojājumu,kuru es pats mājas apstākļos varētu salabot un copei tas būtiski netraucētu un tādā veidā iegūt atlaidi...arī dārgajam galam! :)

Fugu, 25.augusts 2014, 13:12


Darīt jau var visu, tikai netīras spēlītes "kurš kuru apčakarēs" nevienam ilgterminā neko labu nav nesušas un karmu neuzlabo. Formāli pārdevējam nav nekāda pienākuma dot jebkādu atlaidi dajebkam, tāpat pircējam nav nekāda pienākuma pirkt preci pie konkrētā pārdevēja. Es nesaprotu, kur ir problēma... Ja gribi konkrētu preci, tad pameklē internetā, veic aptauju starp pārdevējiem un salīdzini cenas, pakaulējies, piedāvā savu variantu "pirkšu par tik" utml., atrodi labāko variantu un pērc. Tikai brīnumi pasaulē nenotiek, pasakām ticēt un cerēt uz haļavu ir naivi, apakšā visam ir savs pamatojums. Var būt simtiem iemeslu atlaižu kampaņām- sākot no apgrozījuma veicināšanas un pircēju piesaistīšanas, sezonālās izpārddošanām, vienkārši ka pa nullēm nogrūžot iestāvējušos sezonālu preci un nelikvīdu, līdz ekstrēmajam variantam kad vienkārši iet uz grunti un grābj ārā kāpostu cik nu var un māk.
25.augusts 2014, 13:41 | links
 
šeit vietā izcelt Shimano kātu piegādes- cieti kartona tubusi, jeb kārtīga kaste.
25.augusts 2014, 13:57 | links
 
Latvijā vārdu "karma" manuprāt var nepieminēt...stipri šaubos ka kādam tas kko izsaka! Mūsdienās ka tik katram pašam labi,nepārtraukti mēģina veikt kkādas mahinācijas lai tikai gūtu labumu sev,neskatoties uz to,kāda skāde tiek nodarīta citai personai jeb tās īpašumam. I nemaz negribas vairs neko runāt par šo tēmu...
25.augusts 2014, 14:01 | links
 
Pie mums veikalā uz vietas aptaustāms ļoti interesants jaunums :
Megabass BBBS712MLMT
Pirmie iespaidi ļoti labi, tests 4-16 gr, X fast
25.augusts 2014, 15:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager