Spininga kāti

Agrāk,kad zāle bija zaļāka un odi kā durvju kliņķi,katrs brenda kāts bija ražotāja tubusā. Gan St.Croix,BROMANoDELL,gan Shimano un Daiwa. Tagad,laikam,jauni tikumi,tirgo plikus kā šmurgājamās konfektes.
26.novembris 2014, 23:58 | links
 
Agrāk,kad zāle bija zaļāka un odi kā durvju kliņķi,katrs brenda kāts bija ražotāja tubusā. Gan St.Croix,BROMANoDELL,gan Shimano un Daiwa. Tagad,laikam,jauni tikumi,tirgo plikus kā šmurgājamās konfektes.

BrunoL, 26.novembris 2014, 23:58


Man arī ļoti gribējās tubusu pirmajam dārgajam kātam un toreiz piepirku tubusu STC viendaļīgajai Elitei 7,6. Godigi pateikšu - tajā tubusā kāts pārradās mājās no veikala. Viss. Nu jau kuro gadu nav lietots :) Transportējot dārgos kātus atradu rusinājumu tos savilkt kopā ar neoprēna saitēm un viss, kopā MJ + MJ+ML+M+H. Ja neiecirtīsi durvīs - nekas nenotiks. Tubuss ir liekas izmaksas, izņemot gadījumus, ja daudz ceļo vai kāti regulāri jānēsā pa šauriem gaiteņiem. Tāds viedoklis.
27.novembris 2014, 09:25 | links
 
Es savukārt vienu brīdi meklēju cietos tubusus, kuros var ielikt spini ar visu spoli. Taču, cik skatījos, tie ir ļoti masīvi un smagi arī gari, bet gribējās mazu (jo spiningi ir izjauktā veidā) un vieglu.. max diviem spiningiem ar spoli. Cena ar tiem bija ļoti augsta..
27.novembris 2014, 10:05 | links
 
Neko piepirkt nevajadzēja.Viss bija komplektā.Protams,izmantoju tālākos pārbraucienos lustīgu comrādu kompānijā un liekot ziemas guļā. Vienā tubusā 2kāti brīvi,trešo ar kutināšanu.
27.novembris 2014, 10:07 | links
 
Piekrītu V.S.O.P. , praktiskajā copē tubuss tikai traucē un aizņem lieku laiku, mīkstas lentes kātu satīšanai ir daudz praktiskākas. Un delikātiem UL kātiem no tubusa ir jēga tikai tad , ja katram kātam ir savs tubuss (ideāli pat atsevišķi nodalīta spice un apakša). Es tubusu lietoju tikai , ja vajag vienlaicīgi pārvest vairākus rupjus kātus - butēm, vizmbām utml.
27.novembris 2014, 10:37 | links
 
Es savukārt vienu brīdi meklēju cietos tubusus, kuros var ielikt spini ar visu spoli. Taču, cik skatījos, tie ir ļoti masīvi un smagi arī gari, bet gribējās mazu (jo spiningi ir izjauktā veidā) un vieglu.. max diviem spiningiem ar spoli. Cena ar tiem bija ļoti augsta..

sigi, 27.novembris 2014, 10:05

Kam tev tubuss kātiem ar spoli. Noņem spoles i nebūs problēmu. Spoles pārvadāju atsevišķā somā.
27.novembris 2014, 10:47 | links
 
es esmu laikam jocīgs, bet savus kātus pārvadāju tubusā - tubusā lien 5-6 kāti. Copē regulāri līdzi 3-4 kāti. Mačos un treniņos dažreiz 4-5 kāti. Visi kāti čeholos. Čeholi kvalitatīvi un oriģināli. Nekādas problēmas nav bijušas. Vienīgais nedaudz vairāk laika sagatavoties copei, jo katreiz ņemu nost spoles un sienos pa jaunu, bet pierasts un tas neprasa īpaši daudz laika... mazāk vietas aizņem arī mašīnā, kas nav mazsvarīgi, ja otram ir arī 3-5 kāti līdzi.

nezinu kad un cik zaļa ir bijusi zāle agrāk, bet neviens no Japānas vestais kāts nenāk līdzi tubusos. Jā - čeholā - visi! Sūta cietās plastmasa u.c. materiāla tubusos, bet tie nav oriģinālie ražotāju tubusi, bet gan tā, kas tirgo kātus un sūta. Takā pirms ejiet uz LV veikaliem lamāt pārdevējus, ka nav kātiem klāt oriģinālie tubusi, tad uzmetat aci tai pašai daiwas vai shimano japāņu mājas lapām un papētiet cik maksā tubusi.. uzreiz varu pateikt, ka DAUDZ...

ne asakas un, lai štrumi labi kalpo...
27.novembris 2014, 11:05 | links
 
Kā iepriekš rakstīju.Pirku St.Croix futrālī un tubusā.Sodien tirgojas Made in USA.Manējo rotā Hand craft in USA.Tā pat 2 Shimano.Pat ar ādu apvilkts tubus.Arī BROMANODELL Nevienam kātam neko atsevišķi neesu pircis.
27.novembris 2014, 11:27 | links
 
Iebrauc depo, vai citā līdzīgā veikalā, kanalizācijas pelēkā truba, vienā galā korķis, otrā galā pāreja ar korķi (viegli nonāk nost). Tubuss gatavs pa smieklu naudiņu.
27.novembris 2014, 11:34 | links
 
urmaas, ļoti vienkārši, lai pirms copes nebūtu jāčekarējas ar spininga sagatavošanu. Parasti makšķerēšanai veltītais laiks ir ļoti maz un gribas izbaudīt katru minūti, nevis tās zaudēt pārsienot spiningus... tos sagatavoju iepriekšējā vakarā.

Par tubusiem vēl.. Man līdzīga pieredze, kā V.S.O.P., n- tos gadus atpakaļ pirku šķiet Salmo spiningu un tas nāca sarkanā cietajā tubusā. Tas šobrīd stāv kaut kur pažobelē, bet varētu tik izmantots, ja nāksies, kur tālāk doties. Šobrīd izmantoju mīksto čeholu, problēmas nav bijušas, bet nu.. šobrīd man nav dārgo japāņu kātu. Doma ir vienu iegādāties (amerikāni gan) nākamajai sezonai, tādēļ domāju, ka ērtāk iespējams būtu mazs cietais tubuss ar 2 nodalījumiem, paredzēts diviem kātiem.
Nēesmu sporta makšķernieks un parasti izmantoju 2 kātus copē (to laikam arī likums nosaka, ka vairāk par 2 nevar būt, vai arī ko jaucu).

Protams, var pirkt caurules depo un tad pat apšūt, lai smukāk, bet.. baigā ņemšanās.. nav tik daudz laiks. :) Bet lētāk noteikti tas sanāktu, piekrītu.
27.novembris 2014, 12:27 | links
 
Pats agrāk regulāri braukāju uz copi ar vilcienu vai pat autobusu un arī nekāda cietā tubusa man nebija - kātiem nekas nenotika. Cik nu ir kādas šaizes bijušas, viss tieši copējot, kur nekāds tubuss nelīdzētu.
27.novembris 2014, 12:41 | links
 
Tā kā bieži ar visu ģimeni braukājam uz laukiem, kur viena vai abas dienas parasti aŗī tiek veltītas copei, tad pārvadājot kātus pamatīgi piekrautā mašīnā gadījās šādas tādas traumiņas. Jau divus gadus vadāju kātus bez spolēm, čeholos un kanalizācijas trubas tubusā un nekādas bēdas nezinu. salikšana/izjaukšana patērē, protams, dažas minūtes, bet var ietaupīt pēkšņu emociju izlādi :)
27.novembris 2014, 13:21 | links
 
Mana pieredze līdzīga Krista un Mārtiņa pieredzei. Pašam ir 3 tubusi, divi Salmo dažāda diametra un viens Sanitas, ja nemaldos, 2,2m, viendaļīgajam tviča kātam. Bez transporta, ērti arī glabāt mājās ziemā. @Rupucis64 varu tev ieteikt zvanīt 29556023, dāma taisa nudien lieliskus tubusus par saprātīgu naudu.
27.novembris 2014, 13:48 | links
 
Sorry, pa pusei ne pa tēmu, bet dažreiz pat ir veselīgi pārsieties pirms copes :)
Kopš jaucu ārā un lieku kopā pirms/pēc makšķerēšanas nav bijuši pārsteigumi ar saguru'šiem mezgliem, aizgājušām zivīm vai pakāstiem mānekļiem. ...Pirms tam, gan bija gadījumi:)
27.novembris 2014, 14:11 | links
 
Vincis - jā es arī pie Sanitas taisīju. Nav nekādu sūdzību, lai gan lietots tiek ļoti regulāri...
27.novembris 2014, 14:28 | links
 
Sanita taisa parastos tubusus tikai kātiem, vai arī coetos čeholus? Proams, varu jau pats piezvanīt un pajautāt.. :)
27.novembris 2014, 19:29 | links
 
Pats neesmu pazīstams ar tenryu spiningiem, bet man ir 30+ gadu vecs teleskopiskais pludiņkāts, kura jutīgums velkot zivi ir vienkārši super! Japāņu manta ir pilnīgi cita lieta
27.novembris 2014, 19:42 | links
 
Sveiki!
Vai kaads var ieteikt kur var nopirkt saliidzinoshi labu (+/-) tubusu spiningu UL un L / 3-4 gb/ transporteeshanai un glabaashanai ?Cenu robezhaas ....taa liidz ...apmeeram 50-100 eiraam.

rupucis64, 26.novembris 2014, 21:25


īsie tubusi LV veikalos manuprāt praktiski nav.
paņem 70mm kanalizācijas cauruli un par 5EUR ar diviem korķiem un uzmavu un būs labākais tubuss 2 kātiem.

Tubusa lietošana kātu pārvadājot noteikti paildzina tā mūžu :)
27.novembris 2014, 21:21 | links
 
manuprāt viens no, ja ne pats ietilpīgākais un ērtākais tubuss, ko pagaidām esmu redzējis LV veikalos. Tas ir teleskopisks. Pieejams dažādos diametros.

Redzēju vasarā pie Vitaļika Prūšu ielā.
27.novembris 2014, 21:38 | links
 
Ko nu par caurulēm........... ja kvalitatīvi un reāli nedārgi, tad par 30-40 eiro šūšanas uzņēmums (tepat zemāk dots Sanitas tel. nr.) pagatavos! Ir pozitīva pieredze!
Sveiki!
Vai kaads var ieteikt kur var nopirkt saliidzinoshi labu (+/-) tubusu spiningu UL un L / 3-4 gb/ transporteeshanai un glabaashanai ?Cenu robezhaas ....taa liidz ...apmeeram 50-100 eiraam.

rupucis64, 26.novembris 2014, 21:25

īsie tubusi LV veikalos manuprāt praktiski nav.
paņem 70mm kanalizācijas cauruli un par 5EUR ar diviem korķiem un uzmavu un būs labākais tubuss 2 kātiem.

Tubusa lietošana kātu pārvadājot noteikti paildzina tā mūžu :)

nomads, 27.novembris 2014, 21:21
27.novembris 2014, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager