Spininga kāti

Mana pieredze līdzīga Krista un Mārtiņa pieredzei. Pašam ir 3 tubusi, divi Salmo dažāda diametra un viens Sanitas, ja nemaldos, 2,2m, viendaļīgajam tviča kātam. Bez transporta, ērti arī glabāt mājās ziemā. @Rupucis64 varu tev ieteikt zvanīt 29556023, dāma taisa nudien lieliskus tubusus par saprātīgu naudu.

Vincis, 27.novembris 2014, 13:48

No kā jaukā dāma tubusiem taisa korpusu. Un kā šie darinājumi sadzīvo ar mitrumu??? Par ūdeni neprasu...
27.novembris 2014, 21:51 | links
 
vai Latvijā kaut kur var dzīvē apskatīt Eagle Claw ražojumu. Vispār jau interesē tie daudzposmu saliekamie kāti, vai arī kas līdzīgs no cita ražotāja. Vēl varētu apskatīt kādu teleskopisko spinu, bet lassaliekas pēc iespējas īsāks, Salmo lētie neinteresē, lai gan pagaidām esmu kādreiz izlīdzējies arī ar tiem.
šis ir vajadzīgs kā ceļojuma komplekts, normālai copei inventārs ir.
27.novembris 2014, 22:04 | links
 
vai Latvijā kaut kur var dzīvē apskatīt Eagle Claw ražojumu. Vispār jau interesē tie daudzposmu saliekamie kāti, vai arī kas līdzīgs no cita ražotāja. Vēl varētu apskatīt kādu teleskopisko spinu, bet lassaliekas pēc iespējas īsāks, Salmo lētie neinteresē, lai gan pagaidām esmu kādreiz izlīdzējies arī ar tiem.
šis ir vajadzīgs kā ceļojuma komplekts, normālai copei inventārs ir.

Naits, 27.novembris 2014, 22:04

Nezinu kā Latvijā, bet Graphiteleader-im ir Compatto sērija gan Vigore, gan Finezza, gan Argento... Skaties atkarībā no mērķa...
28.novembris 2014, 01:06 | links
 
Jaukās dāmas tūbusiem korpuss ir būvēts no speciālas trubas kas ir apoderēta!Tūbusi lieliski sadzīvo ar mitrumu un visām pārējām nebūšanām!Kalpo lieliski!Pēc vajadzības uzmeistaros kādu gribi,Lielāko esmu redzējis 2,45m garumā-nu riktīga rore priekš entajiem kātiem!Ja gribās ztāisīs izšūtu logo pēc pasūtījuma!Tā teikt kvalitatīvi un ne pārāk dārgi!Diametri,ja nemaldos bija no 70.mm līdz 200mm!Nu tā kaut kā.
28.novembris 2014, 08:04 | links
 
Paldies!... ;-)
28.novembris 2014, 09:57 | links
 
Ih nokavēju :) pareizi Willijs atbildēja. Man piemēram uz tubusa St Croix uzšūts "kak originalnij", baigi simpātiska manta, var vārdu uzdrukāt, da jel ko. Es vēl visus tubusus apakšas ar parasto pārtikas plēvi esmu aptinis, skatu bojā, bet liekot uz zemes, nesasmērē un nenoberž, tas tā varbūt praktisks padoms.
28.novembris 2014, 10:46 | links
 
Savulaik nopirku tubusus/pustubus šis Team daiwa kur 4 fīderi ar visā spolēm bez problēmām dzīvo un otrs spiningiem ar laikam Daiwas bija (šis gan tubuss), mazāks bet 2 spiningi ar spolēm dzīvo iekšā, ērti kompakti, galva nesāp par kātu un spoļu transportēšanu. Škiet ka pie Daiwistiem var nopirkt vai pasūtīt, protams nav pa sviestmaizi kā savulaik kad izpārdevās.
28.novembris 2014, 11:01 | links
 
Ih nokavēju :) pareizi Willijs atbildēja...

Vincis, 28.novembris 2014, 10:46

Nu labi, labi, Vinci, Tev arī paldies!... ;-)
28.novembris 2014, 17:28 | links
 
Lūgšu pakomentēt tos, kuriem reāl pieredze ar St.Croix kātiem. Ieriekš jau ar dažiem aprnunajos un paldies par informāciju, bet vēlos saprast līdz galam.

Šobrīd manā redzes lokā ir 2 sērijas kāti St.Croix Legend Xtreme un Legend Turnament.

Ja pareizi saprotu, tad turnamenti, kā jau primāri basu kāti, ir cietāki, bet ar lielāku jaudas rezervi. Savukārt Xtreme ir piemēroti vairāk džigošanai un ar mazāku jaudu. Ņemot vērā, ka šodobrīd meklēju vieglu, jūtīgu līdaku kātu gumijām, vobleriem, bleķiem utt., tad domaju, vai ir jēga ņemt to Xtreme, vai palikt pie Turnamenta. Cenu atšķirība ir 100EUR.

Tāpat saprotu, ka vēlamais garums laikam būtu 7'1 (215cm), bet tests.. vai 17.5 gr, nebūs par bomīgu.. 3nr rotiņiem, 9-17gr vobleriem utt.

Lūdzu padalīties tos, kaut vai PM, kuriem ir reāla pieredze ar šiem kātiem.

Paldies!
30.novembris 2014, 12:27 | links
 
Sigi> LXS76MF Tika iegādāts noteiktam mērķim ,noteiktās ūdenstilpnēs. Pamatā -zandarts ,dziļums zem 5m, tehnika- džigs. Varu teikt droši, to ko gribēju sagaidīt no šī kāta, arī sagaidīju. Kāts ir ass un gana informatīvs, tas arī bija nepieciešams, lai varētu tikt galā ar "kaulģīmi" vietās kur parasti makšķerēju. Diemžēl esmu darbojies tikai džiga tehnikā ar šo kātu, tāpēc varbūtības neizteikšu.

Gan jau kāds pakomentēs šamo izstrādājumu , kurš ir vienojojis kopā ar vobleri, rotiņu un citām radībām:)
30.novembris 2014, 19:47 | links
 
Lūgšu pakomentēt tos, kuriem reāl pieredze ar St.Croix kātiem. Ieriekš jau ar dažiem aprnunajos un paldies par informāciju, bet vēlos saprast līdz galam.

Šobrīd manā redzes lokā ir 2 sērijas kāti St.Croix Legend Xtreme un Legend Turnament.

Ja pareizi saprotu, tad turnamenti, kā jau primāri basu kāti, ir cietāki, bet ar lielāku jaudas rezervi. Savukārt Xtreme ir piemēroti vairāk džigošanai un ar mazāku jaudu. Ņemot vērā, ka šodobrīd meklēju vieglu, jūtīgu līdaku kātu gumijām, vobleriem, bleķiem utt., tad domaju, vai ir jēga ņemt to Xtreme, vai palikt pie Turnamenta. Cenu atšķirība ir 100EUR.

Tāpat saprotu, ka vēlamais garums laikam būtu 7'1 (215cm), bet tests.. vai 17.5 gr, nebūs par bomīgu.. 3nr rotiņiem, 9-17gr vobleriem utt.

Lūdzu padalīties tos, kaut vai PM, kuriem ir reāla pieredze ar šiem kātiem.

Paldies!

sigi, 30.novembris 2014, 12:27


Nu jau 3 gadus lietoju LES76MF un teikšu, ka līdaku kātam varētu ņemt arī MH. Exstreme tomēr negribētu dēļ roktura (slapjā un aukstā laikā diez kas nav ar lielāku zivi stīvēties, arī tvičvot) un dēļ maziem riņķiem. Paskaties auklu resnumus, tievāku par 1,2 PE tak līdakām neņemsi ;)

arī uz asariem labs, vobleriem - labs, džigam - labs, priekš DS - vispār - DIEVS :) Pa zālēm var arī MH, diemžēl tie ir tikai 7nieki.
1.decembris 2014, 11:07 | links
 
Pāris mēnešus lietoju LES76MF, kāts lielisks džigam, voblerus līdz 15gr mierīgi var dancināt pat tuvu hardcore režīmam. Lielākus neesmu testējis.
Runājot par auklu un riņķiem - nu nezinu, man uz līdakām aukla #1.8 iet cauri mazajiem riņķiem bez problēmām. Riņķu un auklas diametra attiecībā problēmu nesaskatu ;)
1.decembris 2014, 11:52 | links
 
Liels paldies par pieredzi.. līdz šim no lasīta biju sapratis, ka trijnieks ir sekojošs: Extreme, Tournament, Avid. Par Eliti nav daudz labu vārdu.

Man jau nu ļoti patīk Tournaments pēc izskata, roktura utt.. Tas varētu būt ar tādām pat īpašībām kā minētais LES76MF.

PS Kādēļ diemžēl 7'0? Vai tad 213cm minimālais ideāls soningošanai no laivas? Manā galvā ideāls ir no 7'0-7'2 max. :)
1.decembris 2014, 14:12 | links
 
"Tas varētu būt ar tādām pat īpašībām kā minētais LES76MF."- šis domāts kā jaut.teikums :)
1.decembris 2014, 14:13 | links
 
Elite ir kā Stradivari vijole nu vienkārši klasiska un laba!!!)))
1.decembris 2014, 15:00 | links
 
Sigi, man ir TBS71MHF, lietoju 2 sezonas kā tviča kātu, mailēm 15-28gr. Ja vajag raksturot ar pāris vārdiem - slotas kāts. Pieļāvu nelielu kļūdu, pērkot nepiemērīju, kā tas guļ rokā ar spoli. Man tas īsti neieguļas, roka piekūst ātri un salst, kad ir auksts ārā. Esmu mēģinājis džigot ar to, no 15gr + māneklis kaut ko jūt (neesmu liels džigits, nav ar ko daudz salīdzināt), bet gumijas, bleķa un rotiņa mētāšanai es to neredzu, esmu radis tos mētāt ar paraboliskāku daiktu. Ar citiem St Croix kātiem pagaidām neesmu strādājis.
1.decembris 2014, 15:28 | links
 
Liels paldies par pieredzi.. līdz šim no lasīta biju sapratis, ka trijnieks ir sekojošs: Extreme, Tournament, Avid. Par Eliti nav daudz labu vārdu.

Man jau nu ļoti patīk Tournaments pēc izskata, roktura utt.. Tas varētu būt ar tādām pat īpašībām kā minētais LES76MF.

PS Kādēļ diemžēl 7'0? Vai tad 213cm minimālais ideāls soningošanai no laivas? Manā galvā ideāls ir no 7'0-7'2 max. :)

sigi, 1.decembris 2014, 14:12


Tournament pēc manas izpratnes ir vairāk kā kastinga kāts (tas, ka kāts atsedzas starp spoli un kāta galu ir tikai vizuāli labāks par xtreme, bet praktiski neatšķiras no xtreme, kam tā daļa ir pārklāta ar plānu EVA materiālu). Man ir arī viendaļīgais legend Elite LES66LF - fantastisks kāts, bet diemžēl standartā nāk ar "parastajiem" riņķiem, kas reizēm ir kaitinoši, ja smalka pītene ķeras aiz riņķiem.
Manuprāt Elite izvēlas mazāk, jo to pielietojuma specifika ir nedaudz cita , es teiktu, ka šaurāka, kā arī riņķi ir zemākas klases kā extreme kātiem (rokturis man labāk tīk Elite kātiem).
P.S. tās ir tikai manas domas un mani secinājumi (R).
1.decembris 2014, 17:28 | links
 
Ir man arsenālā (tvičam) St.Croix Legend Xtreme (LXS70MF2) un ir tikai tās labākās atsauksmes. Ar labu auklu un spoli kluss un patīkams darbībā. Izmantoju #1,5 (pēc JP) auklu un tievie riņķi nerada nekādas problēmas, kā arī rokturis (ir nedaudz jāpierod) ir OK.
2.decembris 2014, 15:37 | links
 
Sveicināti, vīri! Palīdziet izlemt. Gribu nomainīt veco Shimano Alivio 2.10m, tests 2-8g foreļu kātu pret jaunu. Šis šķiet nedaudz par garu un par mīkstu. Skatos apmēram uz 2m kaut ko "ātrāku" un kvalitatīvāku. Piemēram:
1.Lamiglas X11 Freshwater LX662LS, 2,01m, tests 3,5-14g, fast. Par - mūža garantija, pret - liels tests priekš foreļu mānekļiem.
2.St.Croix Avid AVS66MF2, 2,00m, tests 3,54 - 10,6g, fast. Par - firma esot kā RollsRoycs starp spiningiem, pret - liels tests, padārgs.
3.G.Loomis SR 782-2 GL3, 1,98m, tests 1,78 - 8,9g, fast. Par - ideāli atbilst tests, pret - padārgs.
Visi šie kātiņi maksā no 130 - 205eur, kas man nav maz. Tāpēc arī lomka. Negribās nopirkt kaut ko krutu, kas vēlāk izrādās īsti neder. Neesmu sportists, bet parasts krūmu bridējs. Gadās pa brikšņiem laužoties visādi, kā uz to reaģēs tīrasiņu aristokrātiskie spiningi? Varbūt nav jācenšas izlēkt no zābaku lencēm un jāņem kaut kas vairāk darba zirgam pietuvināts, piemēram Favorite Blue Bird, 1,92m, tests 1-7g, extra fast. Par - labas ekspertu (tigotāju) atsauksmes, ļoti laba cena, solid (pilnā) spice, pret - vai x-fast nebūs par kokainu, nav korķa rokturis.
Forelēot izmatoju voblerus, ļoti reti arī rotiņus, bet ar džigu vēl nesmu sācis (nelietoju). Padalietis, lūdzu, pieredzē, pamatojiet atbildes, iesakiet varbūt vēl kādus variantus. Paldies jau iepriekš. Ne asakas!
3.decembris 2014, 23:15 | links
 
Sveicināti, vīri! Palīdziet izlemt. Gribu nomainīt veco Shimano Alivio 2.10m, tests 2-8g foreļu kātu pret jaunu. Šis šķiet nedaudz par garu un par mīkstu. Skatos apmēram uz 2m kaut ko "ātrāku" un kvalitatīvāku. Piemēram:
1.Lamiglas X11 Freshwater LX662LS, 2,01m, tests 3,5-14g, fast. Par - mūža garantija, pret - liels tests priekš foreļu mānekļiem.
2.St.Croix Avid AVS66MF2, 2,00m, tests 3,54 - 10,6g, fast. Par - firma esot kā RollsRoycs starp spiningiem, pret - liels tests, padārgs.
3.G.Loomis SR 782-2 GL3, 1,98m, tests 1,78 - 8,9g, fast. Par - ideāli atbilst tests, pret - padārgs.
Visi šie kātiņi maksā no 130 - 205eur, kas man nav maz. Tāpēc arī lomka. Negribās nopirkt kaut ko krutu, kas vēlāk izrādās īsti neder. Neesmu sportists, bet parasts krūmu bridējs. Gadās pa brikšņiem laužoties visādi, kā uz to reaģēs tīrasiņu aristokrātiskie spiningi? Varbūt nav jācenšas izlēkt no zābaku lencēm un jāņem kaut kas vairāk darba zirgam pietuvināts, piemēram Favorite Blue Bird, 1,92m, tests 1-7g, extra fast. Par - labas ekspertu (tigotāju) atsauksmes, ļoti laba cena, solid (pilnā) spice, pret - vai x-fast nebūs par kokainu, nav korķa rokturis.
Forelēot izmatoju voblerus, ļoti reti arī rotiņus, bet ar džigu vēl nesmu sācis (nelietoju). Padalietis, lūdzu, pieredzē, pamatojiet atbildes, iesakiet varbūt vēl kādus variantus. Paldies jau iepriekš. Ne asakas!

Sanders, 3.decembris 2014, 23:15



Neesmu forelists, bet vienmēr saku cilvēkiem, ka nevajag pirkt kātus , kurus pēc tam bail lietot dēļ zaudējumu riska. Uz augsto/dārgo galu jāskatās tad kad sasniegta noteikta fanātisma pakāpe un droši zini ko un kāpēc gribi, esi gatavs lietot (un arī lauzt). Ja visu laiku jāstreso par kātu, tad puse no copes prieka vējā :(
Šajā gadījumā gan domāju, ka Blue Bird 1-7g būs garām, tas ir izteikts mikrodžiga kāts, spice ļoti delikāta, vobleriem straumes apstākļos, pat maziem, tas vienkārši nav paredzēts. 3-12 versija vēl var būt. Bet tie nav foreļu kāti, forelēm, pēc manas saprašanas, vajag biki paraboliskāku stroju - fast vai moderate fast, kas ļauj labāk amortizēt izvadīšanu. Ja gribi, atnāc pie mums uz Avotu 17 pataustīt, ir arī klasiskie voreļu kāti no Varivas, kas gan jau ir divos simtos.

P.S.
Principā tīri labas atsauksmes ir dzirdētas par Team Salmo Powder, bet lietojis un tausījis neesmu.
4.decembris 2014, 00:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager