Spininga kāti

Kāpēc viss jāuztver personīgi?! Par visīti tik piemērs, ka tērējamies nesaprātīgi. Manuprāt ir smieklīgi izvēlēties spiningu starp 25 un 45 eiro! Tā ir viena cenu kategorija. Bieži vien pirkuma "apmazgāšana" ir dārgāka par pašu pirkumu! :)
Ja tā nopietni, tad 100-150 eiro nav nekāds kosmoss. Var to atļauties. Tad arī var sākt runāt par reāliem testiem, skanīgumu, akcijām, utt.

Chalitis, 8.decembris 2014, 06:22

tiesi ta.a ko es saku.runa bij pa katiem kas ir virs 250-300eiram.biezji vien tadi tiek nopirki lai zimetos vai ari lai neatpaliktu no tikpat "gudriem'' chomiem.
8.decembris 2014, 13:44 | links
 
Man ar villiju ļoti līdzīgas atziņas par Croix kātiem, tas priecē! :) Nesen iegādājos Major Craft Rizer garumā 70'' ar testu 6-24 gr priekš lielām mailēm, volkeriem un popperiem, tik vēl nepaspēju izmēģināt. Vai kāds var ko pateikt?
9.decembris 2014, 15:21 | links
 
Kvoks-Labdien visiem!Vai kāds ko labu/sliktu var pastāstīt pār šādu spiningu?

Daiwa Exceler Ultralight 2.10m 2-10g.

Pamatā izmantošu rotiņu,šūpiņu,bet šad tad ar tiks UZRAUSTĪTS kāds voblerīt
Kāts labs, i garums, i stingrums, i iemest var normāli, i foreli, i līdaku izvilksi, ja uzķersies. Pārdevu, jo nepatika tik garš rokturis, jo neesmu gara auguma.
9.decembris 2014, 15:25 | links
 
popper, pieredzējis copmanis, bet arī takā te citi... vispirms nopērk un tad prasa viedokli :)! Man bija Rizer tieši šāds modelis. Kopumā ir ok. Jauda un jaudas rezerves ir. Chuika prieksh twitcha nav tik traki būtiska. Bet tā ir vājāka nekā patreizējiem kātiem... Mešanas īpašības normālas, bet ne izcilas. Twitchā man patika. Džigā un drop shotā nē. Katram savs :)

tas īsumā! Bet instruments visai ok.
9.decembris 2014, 15:29 | links
 
p.s., ceru, ka palīdi cenā zem 250eur, savādāk kā te spečuki raksta - tā tik tāda zīmēšanās :))))) ne asakas!!!
9.decembris 2014, 15:35 | links
 
Es nopirku par 155 eiro, lietotu.
Man nav tik daudz naudas, lai ekspermentētu ar jauniem kātiem. :)
9.decembris 2014, 16:14 | links
 
tad jau oki doki!

Lai labi kalpo!
9.decembris 2014, 16:16 | links
 
Cits lietotājs par mešanas īpašībām man teica, ka ir izcilas. Krievi ir sajūsmā par tvīčošanas īpašībām. Gribēju pirkt Leģendu līdz 17 gr, bet cenas dēļ izvēlējos Rizer. Tā nu es gaidu iespējas tikt izmēģināt.
9.decembris 2014, 16:44 | links
 
Krievi arī par žiguli bij ilgu laiku sajūsmā. Rizers nau sliktāks.
9.decembris 2014, 18:23 | links
 
Krists pareizi uzrakstīja. Raizers ir normāls kāts. Ja jāpasaka būtu vienā vārdā-darba zirgs. 130 mm mailes var izraustīt ka prieks!
9.decembris 2014, 19:21 | links
 
Tad jau viss būs OK! Tīeši lielām mailēm man vajag un rokturis ir tāds, kā man patīk, gan jau arī jutīgums būs pietiekošs. Nedzenos pēc pēdējiem modeļiem, zivis vilkšu ar šo pašu. ;)
10.decembris 2014, 08:25 | links
 
Kvoks-Labdien visiem!Vai kāds ko labu/sliktu var pastāstīt pār šādu spiningu?

Daiwa Exceler Ultralight 2.10m 2-10g.

Pamatā izmantošu rotiņu,šūpiņu,bet šad tad ar tiks UZRAUSTĪTS kāds voblerīt
Kāts labs, i garums, i stingrums, i iemest var normāli, i foreli, i līdaku izvilksi, ja uzķersies. Pārdevu, jo nepatika tik garš rokturis, jo neesmu gara auguma.

poppers, 9.decembris 2014, 15:25



Paldies poppers,gaidīsim jauno sezonu un iemeģināsim.Hmm,kolēģim ar nepatikās garais rokturis,bet man tieši patīk,laikam tādēļ,ka vēders lielāks:DDD
10.decembris 2014, 17:00 | links
 
Nez, te forumā aptaujas var taisīt tikai administratori? Iedomājos, ka labi būtu katru gadu ielikt anketu un gada beigās apkopot populārākos spininga utt.komplektus katrā no tehnikām. Izejas dati varētu būt makšķernieka augums un rīku parametri (konkrēti modeļi, testi utt.)

Iespējams, ka pārsvarā prevelētu lētā gala kāti, tad varētu ieviest kādus papildus parametrus, lai interesantāk.

Savādāk daudz diskusiju šis labs, tas labs.. bet bieži vien jau labs ir tas, ar kuru visbiežāk copējam :)
10.decembris 2014, 23:23 | links
 
interesanti, ka tomēr kāti izraisa vairāk jautājumus, nekā spoles, vai ne.

jauno shimano soare spolīti LV tirgo kāds, nez kāds ciparz?
11.decembris 2014, 00:46 | links
 
Akmens_viesi, uzraksti man PM. Pašam nav, bet varbūt varu palīdzēt... Tik noprecizē modeli (to ir vairāki), izmēru utt.

sigi - noteikti dominēs lētāks gals un tas ir loģiski...
11.decembris 2014, 06:31 | links
 
Vīri! Par ko var būt runa! Neliels piemērs iz dzīves: paziņa grib spiningu. Es šim sameklēju lietotu,(labā stāvoklī) labu brenda kātu, par smiekla naudiņām. Tak nožagojās un paņēma veicī galīgu mēslu! starpība bija vien 30Ls! Vienmēr dominēs lētais gals! Es vēl saprotu jaunieti, pensionāru, maznodrošināto, bet kad galīgu krāmu pērk cilvēks kam cope ir svarīga (normāli situēts)?! Nu piedodiet! Tad sākās: tā ir zīmēšanās, skriešana pakaļ modei, kaut pašu vienkārši žaba dušij! :)
11.decembris 2014, 07:08 | links
 
Cālīt viss ir vienkārši!Kad veikalos ir pircēju pieplūdums?Pareizi-tad kad ir atlaides,un jo lielākas jo vairāk ,,pircēju"!Protams ka veikalnieki uzliek savu uzcenojumu,un tas ir loģiski jo arī autinu neviens neremontēs par pliku detaļu cenu!Tomēr lielaka copmaņu dala grib stāties intīmās attiecības ar kapeiku!Ja nedod atlaides tad neko pārdot nevar(Tas no personīgās pieredzes)!Pat tārpu bundžiņai prasa atlaidi!)))Un Jūs gribat lai 90% to kuri copē ar ,,kaut ko" pārietu uz labām spolēm un kātiem?Nožņaugsies drīzāk!Sakāt ko gribat,bet absolūti lielāka daļa makšķernieku ir tādi rēķinātāji-cik maksās brauciens uz copi -degviela,licence,laiva,cigaretes,paika,kāds aliņš vai kas štengrāks un pretī noliek to cik varētu noķert lai brauciens būtu izdevies!Teiksim paziņoju ka tur un tur šodien makšķerpiederumiem akcija-Pērc vienu,otrs par velti un tam visam 70% atlaide!Prātā sajuktu!rindas būtu kā sovdepā pēc tualetes papīra un piepirktu visu ko vajag un ko nē,vajag vai nevajag!Galvenais ir atlaides!Pasakiet ka TĀ nav!Bet samaksāt par labu mantu(KAS NEVAR BŪT LĒTA),nedīcot par atlaidēm-TAS nav iespējams!!!!!
11.decembris 2014, 09:45 | links
 
interesanti, ka tomēr kāti izraisa vairāk jautājumus, nekā spoles, vai ne.

jauno shimano soare spolīti LV tirgo kāds, nez kāds ciparz?

Akmens_Viesis, 11.decembris 2014, 00:46

Soare ir Mārim Gogoļa/Turgēņeva ielas veikalā!
11.decembris 2014, 10:29 | links
 
Cālīt viss ir vienkārši!Kad veikalos ir pircēju pieplūdums?Pareizi-tad kad ir atlaides,un jo lielākas jo vairāk ,,pircēju"!Protams ka veikalnieki uzliek savu uzcenojumu,un tas ir loģiski jo arī autinu neviens neremontēs par pliku detaļu cenu!Tomēr lielaka copmaņu dala grib stāties intīmās attiecības ar kapeiku!Ja nedod atlaides tad neko pārdot nevar(Tas no personīgās pieredzes)!Pat tārpu bundžiņai prasa atlaidi!)))Un Jūs gribat lai 90% to kuri copē ar ,,kaut ko" pārietu uz labām spolēm un kātiem?Nožņaugsies drīzāk!Sakāt ko gribat,bet absolūti lielāka daļa makšķernieku ir tādi rēķinātāji-cik maksās brauciens uz copi -degviela,licence,laiva,cigaretes,paika,kāds aliņš vai kas štengrāks un pretī noliek to cik varētu noķert lai brauciens būtu izdevies!Teiksim paziņoju ka tur un tur šodien makšķerpiederumiem akcija-Pērc vienu,otrs par velti un tam visam 70% atlaide!Prātā sajuktu!rindas būtu kā sovdepā pēc tualetes papīra un piepirktu visu ko vajag un ko nē,vajag vai nevajag!Galvenais ir atlaides!Pasakiet ka TĀ nav!Bet samaksāt par labu mantu(KAS NEVAR BŪT LĒTA),nedīcot par atlaidēm-TAS nav iespējams!!!!!

willijs, 11.decembris 2014, 09:45

Cālīt viss ir vienkārši!Kad veikalos ir pircēju pieplūdums?Pareizi-tad kad ir atlaides,un jo lielākas jo vairāk ,,pircēju"!Protams ka veikalnieki uzliek savu uzcenojumu,un tas ir loģiski jo arī autinu neviens neremontēs par pliku detaļu cenu!Tomēr lielaka copmaņu dala grib stāties intīmās attiecības ar kapeiku!Ja nedod atlaides tad neko pārdot nevar(Tas no personīgās pieredzes)!Pat tārpu bundžiņai prasa atlaidi!)))Un Jūs gribat lai 90% to kuri copē ar ,,kaut ko" pārietu uz labām spolēm un kātiem?Nožņaugsies drīzāk!Sakāt ko gribat,bet absolūti lielāka daļa makšķernieku ir tādi rēķinātāji-cik maksās brauciens uz copi -degviela,licence,laiva,cigaretes,paika,kāds aliņš vai kas štengrāks un pretī noliek to cik varētu noķert lai brauciens būtu izdevies!Teiksim paziņoju ka tur un tur šodien makšķerpiederumiem akcija-Pērc vienu,otrs par velti un tam visam 70% atlaide!Prātā sajuktu!rindas būtu kā sovdepā pēc tualetes papīra un piepirktu visu ko vajag un ko nē,vajag vai nevajag!Galvenais ir atlaides!Pasakiet ka TĀ nav!Bet samaksāt par labu mantu(KAS NEVAR BŪT LĒTA),nedīcot par atlaidēm-TAS nav iespējams!!!!!

willijs, 11.decembris 2014, 09:45


Nu protams ka jāpelna 200% un 300%
Vot uzliktu 500% uzcenojumu tad varētu redēt cik ātri tirgus samazinātos!:)))))
11.decembris 2014, 12:00 | links
 
Bet vienalga.. kaut vai lētais gals.. šobrīd ir tikai kaut kādi atsevišķi raksti par konkrētiem modeļiem, piemēram, Varivas kātiem, vai arī var prasīt veikalā un cerēt uz godīgu atbildi, kas vislabāk tirgojas.

Es vairāk domāju, par tādu foršu sarakstu pa copes veidiem, ar mērķi noskaidrot, kas tad ir tie populārākie rīku komplekti. Kā jau minēju.. ja arī dominēs lētais gals, tad kā papildus kritēriju var minēt komplekta izejas cenu, piemēram, sākot no 300-400 eur utt.

Cik saprotu, viena daļa šajā forumā esošo ir izgājuši cauri neskaitāmiem komplektiem, taču, neskatoties uz šo "kaudzi", noteikti ir tikai daži, kurus izmanto visbiežāk.
11.decembris 2014, 12:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager