Spininga kāti

Neej uz salmo. Ir milzīga varbūtība, ka tev neko nepastāstīs un tu būsi vīlies cilvēcē. Labāk brauc uz Jig.lv.
Pats biju braukājis ļoti daudz uz spices salmo, un reāli ir sajūta, ka vai nu pārdevējs vispār neko nerubī un mēģina tev iesmērēt kaut kādu salmo produkciju(vienmēr pohainais čalis, kurš ķer tikai uz vobleriem), vai arī rubī, bet vispār nav ieinteresēts tev neko stāstīt(Normunds). Vienu reizi pirms gada trāpījās sieviete, kas visu apstāstīja un parādīja, bet vairāk viņu tur neesmu redzējis.
Turpretī jiglv atbraucu un reāli rubījošs čalis man izstāstīja ko un kā viņš pats dara. Izvēle pie viņiem laikam nav milzīga, bet nu nav arī 200 kāti zem 50eur.
Neesmu bijis daudz citos veikalos, pieņemu, ka ir daudz citi veikali ar kvalificētu personālu, bet ne salmo.
Viss, es beidzu čīkstēt!
3.septembris 2015, 22:24 | links
 
ArtursP

Milzīgs paldies par labiem vārdiem, bet šajā gadījumā patiešām pie mums drīzāk var atnāk parunāties un vispārēji pakonsultēties (vienmēr visi laipni gaidīti!), bet kātu cenu kategorijā zem 50EUR mums nav. Ne tāpēc, ka "bāztu degunu debesīs" un tirgotu tikai "biezajiem", mums ir preces absolūti normālā cenu līmenī vairumā balstītas uz cenas/kvalitātes optimuma izvēles principa , vienkārši pamata novirziens un specializācija tomēr ir džiga tehnika, a tur tomēr kātam/spolei/auklai ir par kapeiku augstākas tehniski/tehnoloģiskās prasības, viss smalkāks un precizāks.

No sākuma plaša patēriņa gala tiešām neko stipri labāku par Salmo neatrast, neesmu gan personīgi bijis "Barakuda" veikalā, viņi arī turot lielu izvēli universālām lietām. Un nav tik traki ar to Salmo, tur strādā absolūti adekvāti puiši un meitenes, daži pat ļoti kompetenti, kaut vai šeit forumā esošie "rio" un "usis". Gadus 15 biju Salmo klients, joprojām tur šo to iepērkos un goda vārds, nekad nav bijis problēmu, ja normāli komunicēt ar cilvēkiem. Vienkārši jāsaprot, ka tas ir hipermārkets (pie tam normālas klases, analoģija ar RIMI), ar attiecīgu vidējo preču sortimentu , nevar sagaidīt tik individuālu attieksmi vai specializētu preci kā kluba- salona tipa veikalā.
3.septembris 2015, 23:08 | links
 
Nu es to visvairāk biju domājis tādā vīzē, ka jārunā ar cilvēkiem, apskati preci un pačamdi nevis ķer tapē ka vasarassezonas izspārdīšanā kaut kur tālā zemē ar pārsvītrotām cenām.

Vislabāk paklausi mani, daļēji paklausi Arturu un veel bonusaa ieteikums:
Pēc sarunas ar Salmo un Jig.lv - apjautājies e-boat, wsop, da un visiem kam vien vari. Jo vairaak viedoklju no dazhaadiem virzieniem, jo vieglaak uzbuuveet kopainu.
3.septembris 2015, 23:09 | links
 
Sveiciens visiem!

Varbūt kāds zin ieteikt kur LV var "apčamdīt" un nopirkt spininga kātu ar testu apmēram 40-90 grami, tādu ar ko var mētāt arī džerkus līdz 75 gramu svarā?
4.septembris 2015, 09:30 | links
 
Sveiciens visiem!

Varbūt kāds zin ieteikt kur LV var "apčamdīt" un nopirkt spininga kātu ar testu apmēram 40-90 grami, tādu ar ko var mētāt arī džerkus līdz 75 gramu svarā?

Domiigais, 4.septembris 2015, 09:30


Kaut kādus džerka kātu variantus noteikti var paskatīties GoldFish veikalā Lubānas ielā.
Bet es īsti līdz galam nesapratu domu... Ar klasisku spininga kātu mētāt džerku var (var arī gludekli mētāt, ja tests atļauj) un kaut`kā valkāt pa ūdeni, bet džerkot šīs ļoti specifiskās tehnikas klasiskājā izpratnē fiziski nesanāks, to var tikai ar specializētu džerka kātu - īsu un cietu bomi, galvenokārt izmantojot multiplikatoru, jo jebkuras bezinercenes mehānismu nočakarē un "sašķaida".
4.septembris 2015, 11:03 | links
 
...ir iespēja LV nokomplektēt džerka komplektu ar parasto bezinerces spoli. Kāti diezgan specifiski un nav daudz, bet meklē kātus ar nosaukumu Jerk Spin...Šur tur ir vēl vecie salmo Jerk Spin un pāris Blazer modeļu. Pašam ir Balzer Kohler Jerk Spin + Exage 4000...griežas jau 3 sezonu un nekas nešķīst. Pamatā izmantoju vēlā rudenī, jo ar muļķiku visu dienu, kad grādi ir tuvu pie nulles, rokas vienkārši netur u knaģi krīt nost!
4.septembris 2015, 11:16 | links
 
Es tā īsti neiebraucu - kāda problēma kastinga (džerka) kātam pielikt bezinerces spoli?
4.septembris 2015, 11:34 | links
 
Es tā īsti neiebraucu - kāda problēma kastinga (džerka) kātam pielikt bezinerces spoli?

Headhunter, 4.septembris 2015, 11:34


Šī smalka ironija vai kā? :D

Kastinga (džerka) kāts no parastā spininga atšķiras ar to, ka auklas riņķi atrodas augšpusē, vērsti pret skaistajām zilajām debesīm, ja kātu turam paralēli Mātei Zemei :)

Šādiem kātiem pielietojumu rod tikai t.s. ziepju trauki un/vai citi multiplikatori.
4.septembris 2015, 11:42 | links
 
Es tā īsti neiebraucu - kāda problēma kastinga (džerka) kātam pielikt bezinerces spoli?

Headhunter, 4.septembris 2015, 11:34


Papildinot iepriekš sacīto - riņķi nav piemēroti metieniem ar bezinerces spoli (mazs diametrs jau sākot ar pirmo riņķi). Ortrkārt, spoli jau var pielikt no otras puses, bet roktura gailis traucēs normālam satvērienam.
4.septembris 2015, 11:44 | links
 
Skaidrs.
4.septembris 2015, 11:46 | links
 
Sveiciens visiem!

Varbūt kāds zin ieteikt kur LV var "apčamdīt" un nopirkt spininga kātu ar testu apmēram 40-90 grami, tādu ar ko var mētāt arī džerkus līdz 75 gramu svarā?

Domiigais, 4.septembris 2015, 09:30

Kaut kādus džerka kātu variantus noteikti var paskatīties GoldFish veikalā Lubānas ielā.
Bet es īsti līdz galam nesapratu domu... Ar klasisku spininga kātu mētāt džerku var (var arī gludekli mētāt, ja tests atļauj) un kaut`kā valkāt pa ūdeni, bet džerkot šīs ļoti specifiskās tehnikas klasiskājā izpratnē fiziski nesanāks, to var tikai ar specializētu džerka kātu - īsu un cietu bomi, galvenokārt izmantojot multiplikatoru, jo jebkuras bezinercenes mehānismu nočakarē un "sašķaida".

JIG.LV, 4.septembris 2015, 11:03


Doma ir ļoti vienkārša. Klasiskajam džerka komplektam ir 1 nopitns un 2 nenopietni mīnusi.
1. Aukstā laikā nežēlīgi salst roka, kurā tur kātu un tur īpaši nepalīdz nekādi cimdi, pat neoprēns ne.
2. Ja ilgi mētā, tad uz noguruma fona saveidojas pa kaitinošai auklas "bārdiņai", jo bremzīti protams ir jātur līdz galam vaļā, lai var tālāk aizmest :)))
3. Spoles bremze ir bez "tirkšķa". Kad liela līdaka ārdās, nav saprotams cik tālu viņa aizskrien, bet man tas ir ļoti būtiski, jo es pārsvarā darbojos zacepiem pārbagātās vietās.

Un klasiskais apgalvojums par megacietu bomju nepieciešamību arī ir visai subjektīvs. Man labāka un "zivīgāka" spēle sanāk ar mīkstāku kātu. Arī zivi vilkt ir daudz patīkamāk.
4.septembris 2015, 15:33 | links
 
...ir iespēja LV nokomplektēt džerka komplektu ar parasto bezinerces spoli. Kāti diezgan specifiski un nav daudz, bet meklē kātus ar nosaukumu Jerk Spin...Šur tur ir vēl vecie salmo Jerk Spin un pāris Blazer modeļu. Pašam ir Balzer Kohler Jerk Spin + Exage 4000...griežas jau 3 sezonu un nekas nešķīst. Pamatā izmantoju vēlā rudenī, jo ar muļķiku visu dienu, kad grādi ir tuvu pie nulles, rokas vienkārši netur u knaģi krīt nost!
Paldies. Izdevās atrast vienu "jerk spin" no DAM. Ēsmas pārdevēji šķita visai priecīgi ka varēja tikt vaļā no tik noputējušas mantas :)
Vismaz 2 apakšējos auklas riņķus, šķiet, nāksies mainīt uz lielākiem, bet blanka - tieši tas kas vajadzīgs gludekļu mētāšanai :)

dzhams, 4.septembris 2015, 11:16
4.septembris 2015, 17:12 | links
 
Kaut kas nogāja greizi ar citēšānu. Mans teksts bija šis:
Paldies. Izdevās atrast vienu "jerk spin" no DAM. Ēsmas pārdevēji šķita visai priecīgi ka varēja tikt vaļā no tik noputējušas mantas :)
Vismaz 2 apakšējos auklas riņķus, šķiet, nāksies mainīt uz lielākiem, bet blanka - tieši tas kas vajadzīgs gludekļu mētāšanai :)
4.septembris 2015, 17:14 | links
 
Piektdiena. Cepumi. Saprotu
4.septembris 2015, 21:55 | links
 
Sveiki, gribētos uzzināt cik varētu maksāt šis kāts :
Robinson dynamic HS quick spin 300 cm 8-25 gr. paldies
14.septembris 2015, 15:49 | links
 
Sveiki, gribētos uzzināt cik varētu maksāt šis kāts :
Robinson dynamic HS quick spin 300 cm 8-25 gr. paldies

elmartin, 14.septembris 2015, 15:49


Poļu pavecs spinis, varētu būt 20-30 evriku...
14.septembris 2015, 17:21 | links
 
Sveiki ,varbūt kāds var paskaidrot ko nozīmē kastinga spiningi,kādam copes veidam tie ir domāti
14.septembris 2015, 22:49 | links
 
Sveiki ,varbūt kāds var paskaidrot ko nozīmē kastinga spiningi,kādam copes veidam tie ir domāti

vienkars, 14.septembris 2015, 22:49

tiem jaliek multiplikators
15.septembris 2015, 06:15 | links
 
Sveicināti. Nav kādam bijusi darīšana ar Daiwa Infinity spiningiem?Tas laikam diezgan vecs modelis?
15.septembris 2015, 17:05 | links
 
Nopirksu tvica kātu varbūt kādam krāj putekļus! Lidz gramiem 25-30 !
16.septembris 2015, 07:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager