Spininga kāti

Kādus mānekļus un copes tehniku piekop? Neesmu nekad saskāries ar pītās auklas "mezglošanos", šķiet vaina būs spolītē.

skutans, 29.maijs 2016, 21:42[/quote]

Krājumos ir vobleri ko patīk pavalkāt, arī rotiņi gumijas ēdamas neēdamas, dzelži patīk kastmaster šķeltie vizulīši. Ķeru asarīšus uz rotiņiem, līdakas uz dzelžiem, gumijas zivtiņām.
29.maijs 2016, 21:53 | links
 
Kādus mānekļus un copes tehniku piekop? Neesmu nekad saskāries ar pītās auklas "mezglošanos", šķiet vaina būs spolītē.

skutans, 29.maijs 2016, 21:42


Krājumos ir vobleri ko patīk pavalkāt, arī rotiņi gumijas ēdamas neēdamas, dzelži patīk kastmaster šķeltie vizulīši. Ķeru asarīšus uz rotiņiem, līdakas uz dzelžiem, gumijas zivtiņām.

flopis, 29.maijs 2016, 21:53[/quote]


Tāds universāls kāts prasās..., modeli kādu konkrētu nevarēšu nosaukt, to ir daudz. No krasta vajadzētu 2.3- 2.8m garumu, bet skaties vai būs parocīgi ar izvēlēto kāta garumu copēt arī no laivas. Domāju tavām vēlmēm par to naudu var atrast sakarīgu komplektu . Varbūt kko no salmo kātiem, shimano vai daiwas spolēm. Par auklas diametru grūti spriest, jo vēlies ķert asarus uz rotiņiem, kā arī vienlaicīgi tikt virs 5,5kg līdakas.
29.maijs 2016, 22:22 | links
 
Kādas firmas auklas tu izmanto? ja tev nav problēmu.
29.maijs 2016, 22:56 | links
 
Kādas firmas auklas tu izmanto? ja tev nav problēmu.

flopis, 29.maijs 2016, 22:56


Dažādas,-Sunline,Varivas,Yamatoyo uc., laba aukla tomēr nav nemaz tik lēta, skaties 25-30eur robežās, būs ok.
29.maijs 2016, 23:06 | links
 
Kādus mānekļus un copes tehniku piekop? Neesmu nekad saskāries ar pītās auklas "mezglošanos", šķiet vaina būs spolītē.

skutans, 29.maijs 2016, 21:42

Krājumos ir vobleri ko patīk pavalkāt, arī rotiņi gumijas ēdamas neēdamas, dzelži patīk kastmaster šķeltie vizulīši. Ķeru asarīšus uz rotiņiem, līdakas uz dzelžiem, gumijas zivtiņām.

flopis, 29.maijs 2016, 21:53



Tāds universāls kāts prasās..., modeli kādu konkrētu nevarēšu nosaukt, to ir daudz. No krasta vajadzētu 2.3- 2.8m garumu, bet skaties vai būs parocīgi ar izvēlēto kāta garumu copēt arī no laivas. Domāju tavām vēlmēm par to naudu var atrast sakarīgu komplektu . Varbūt kko no salmo kātiem, shimano vai daiwas spolēm. Par auklas diametru grūti spriest, jo vēlies ķert asarus uz rotiņiem, kā arī vienlaicīgi tikt virs 5,5kg līdakas.

skutans, 29.maijs 2016, 22:22[/quote]

Kadi ir tie salmo kāti? Kāds saka prieks tās naudas diezgan nekvalitatīvi. Kadas jūsu domas?
30.maijs 2016, 10:19 | links
 
Kādus mānekļus un copes tehniku piekop? Neesmu nekad saskāries ar pītās auklas "mezglošanos", šķiet vaina būs spolītē.

skutans, 29.maijs 2016, 21:42

Krājumos ir vobleri ko patīk pavalkāt, arī rotiņi gumijas ēdamas neēdamas, dzelži patīk kastmaster šķeltie vizulīši. Ķeru asarīšus uz rotiņiem, līdakas uz dzelžiem, gumijas zivtiņām.

flopis, 29.maijs 2016, 21:53


Tāds universāls kāts prasās..., modeli kādu konkrētu nevarēšu nosaukt, to ir daudz. No krasta vajadzētu 2.3- 2.8m garumu, bet skaties vai būs parocīgi ar izvēlēto kāta garumu copēt arī no laivas. Domāju tavām vēlmēm par to naudu var atrast sakarīgu komplektu . Varbūt kko no salmo kātiem, shimano vai daiwas spolēm. Par auklas diametru grūti spriest, jo vēlies ķert asarus uz rotiņiem, kā arī vienlaicīgi tikt virs 5,5kg līdakas.

skutans, 29.maijs 2016, 22:22


Kadi ir tie salmo kāti? Kāds saka prieks tās naudas diezgan nekvalitatīvi. Kadas jūsu domas?

flopis, 30.maijs 2016, 10:19[/quote]

Vantage nav ne vainas.
30.maijs 2016, 10:47 | links
 
Team Salmo vantage līdz 26 grami; Daiwa ninja 2500; auklu uzliec šo - http://jig.lv/products/lv/304/3411/sort/1/filter/0_0_0_0/Intech-Furious-WX4-PE-4x-150M-#1.0-0.165-mm-16Lb-7.26kg-pītā-aukla.html

Un būs Tev labs komplektiņš.
30.maijs 2016, 11:27 | links
 
Labvakar.

Zinu te ļoti daudz par to ir runāts. Tākā dēls sabrauca spinigai kātu meklēju jaunu arī spole simano palikusi veca pilni 9gadi jau ka ilgāk griež sāk pīkstēt :). Vecais bija ron thompsontyran 5-20g. Ķeru parasti līdakas 1-5.5kg, bet ceru uz kādu lielāku arī. Makšķerēju gan no laivas gan no krasta, gan upēs un ezeros. Esmu notestējis pāris pītās auklas, bet kka neatstāja labu iespaidu. mēdz mezgloties. Iesakat man kātu, spoli, auklu kas nemezglojas. Naudā 300eur.

flopis, 29.maijs 2016, 21:26


Principā noteiktā budžeta robežas 300EUR var savākt pat ļoti labu komplektu. Galvenais, iesaku neekonomēt uz spoli, jo tā tomēr ir galvenais faktors lai "nemezglotos" (otrs ir riņķi, trešais pieredze un imetiena tehnika).

Es ieteiktu Daiwa Ballistic EX 2500 spoli, kura ir gan viegla, gan izturīga, gan tehniski ļoti labi nostrādāta. Kātu , pie minētajām vajadzībām, prasās universāli, domāju ka pilnībā pietiek arī ar Crazy Fish Aspen Stake (atkarībā no izmantoto mānekļu svara vai nu variantu līdz 21g vai 35g).
Auklas dažādas , domāju, ka ja runa neiet par džigu, tad labāk paņemt normālu 8 dzīslu auklu biezumā 1#-1.5# (es pat ieteiktu pa vidu #1.2), tomēr 8 dzīslas gludākas, tālāk lidos un stiprāka rāvienizturībā. Kā cenas/produktivitātes optimālu attiecību ieteiktu YGK G-soul Upgrade PE 8x 150M.

Es tā aptuveni piemetu ka šāds komplekts Ballistic spole, Aspen Stake kāts un YGK G-soul Upgrade PE 8x aukla pie mums jig.lv ar atlaidi izmaksātu ~270EUR, bet nu tur uz vietas veikalā vajag runāt ar pārdevēju.

Protams, var uztaisīt arī pavisam normālu komplektu uz kādiem 150EUR kopumā, attiecīgi "griežot" spoles klasi (spole tur sastāda vaiŗak kā 2/3 no kopējās cenas).

Jebkurā gadījumā kātus pa internetu ieteikt ir grūti, katram rokā guļas savs, tos vajag uz vietas
taustīt , kratīt (vēlams arī spoli pielikt), ļidz sapratīsi, ka tas ir Tavējais.
30.maijs 2016, 12:42 | links
 
Abu-Garcia Vendetta Series un kā ir ar šiem kātiem? Cena diezgan patīkama un liekas ka ļoti pārstrādāts
30.maijs 2016, 17:45 | links
 
Abu-Garcia Vendetta Series un kā ir ar šiem kātiem? Cena diezgan patīkama un liekas ka ļoti pārstrādāts

flopis, 30.maijs 2016, 17:45

Es brauktu pie Jig.lv Manuprāt,labs piedāvājums.
30.maijs 2016, 17:51 | links
 
Atvainojos par spamošanu, bet šis liekas ka ir labs. Kādas atsauksmes par šiem ražojumiem.
ABU GARCIA VERITAS® 2.0 SPINNING

Daiwa Ballistic EX 2500 ņemtu šo spoli. un Abu Garcia kātu.
30.maijs 2016, 18:00 | links
 
Varitas nav slikts, BET .... Gudrāk būtu ņemt ko no ukraiņu Favorite (ir veikali, kuros iespējams ~ 45-50 euro robežās labu sarunāt) un kā jau izskanēja doma pārējo džunguru ieguldīt spolē. Par auklu. Iesācējam nevajag neko gudru, jo pirmais tinums mācību procesā šā kā tā norakstāms.
30.maijs 2016, 18:09 | links
 
Un par SALMO: ļoti slikta cenas/kvalitātes attiecība (Latvijā jo īpaši salīdzinot, piemēram, ar Lietuvu). Varbūt nav objektīvi?! Nu nepatīk man Salmo, nepatīk (izņemot pāris Polijas Salmo krenkus).
30.maijs 2016, 18:17 | links
 
Un par SALMO: ļoti slikta cenas/kvalitātes attiecība (Latvijā jo īpaši salīdzinot, piemēram, ar Lietuvu). Varbūt nav objektīvi?! Nu nepatīk man Salmo, nepatīk (izņemot pāris Polijas Salmo krenkus).

Puuks, 30.maijs 2016, 18:17


Vienkārši precizējums, jo daudzi jauc... Ja kas, tad Polijas "Salmo" un Latvijas kompānija SIA "Salmo" ir pilnīgi dažādas un savstarpēji nesaistītas kompānijas, pie tam preču zīmi kā reizi officiāli pirmie uzspēja noreģistrēt poļi. Tajos gados visiem bija po..., a pēc milleniuma ar katru gadu arvien stingrāk uz intelektuālā tiesībām skatījās un tā arī attīstījās Latvijas "Salmo" atšķirīgie brendi - Lucky John, Norfin, Team Salmo utml.
30.maijs 2016, 19:19 | links
 
Un par SALMO: ļoti slikta cenas/kvalitātes attiecība (Latvijā jo īpaši salīdzinot, piemēram, ar Lietuvu). Varbūt nav objektīvi?! Nu nepatīk man Salmo, nepatīk (izņemot pāris Polijas Salmo krenkus).

Puuks, 30.maijs 2016, 18:17


Nu ko var mūldēt. Pats esi rokā turējis kādu no augstā gala salmo kātiem? es te nerunaju par kkādiem taifun un hvz, bet pieņemsim ,tiem pašiem team salmo, vai tas būtu ballist, vai neolite, vangance, tioga..cenas un kvalitātes ziņā, man šķiet izgriež pogas pat dažiem labiem major craft utt. Nevajag cilvēkiem muļķības stāstīt.

Par Favorit, paskaties ukrainu un baltkrievu portālos video, kur budžeta favorit ap 45Euro, tas pats Absoluts, kuram blanka veidota no pirmsākumu stiklaskiedras nevis grafita, pat iemetienā lūzt kā skābene uz pusēm..tagad jau pa 60Euro var ballistu uz akcijām nopirkt, un bēdu nezināsi!
30.maijs 2016, 19:46 | links
 
cygyxfeejk, kāds segvārds, tāda uzvedība.
Pārējiem foruma dalībniekiem ziņoju smaidot: tieši team salmo treno bija manā lietošanā pāris mēnešu spaidu kārtā. Tagad esmu Major Craft Volkey īpašnieks. Šo kātu es nemainīšu pat pret diviem trim Salmo "augstā" gala kātiem. :))
30.maijs 2016, 20:49 | links
 
cygyxfeejk, kāds segvārds, tāda uzvedība.
Pārējiem foruma dalībniekiem ziņoju smaidot: tieši team salmo treno bija manā lietošanā pāris mēnešu spaidu kārtā. Tagad esmu Major Craft Volkey īpašnieks. Šo kātu es nemainīšu pat pret diviem trim Salmo "augstā" gala kātiem. :))

Puuks, 30.maijs 2016, 20:49

kompetents gan salīdzinājums, vismaz 2x cenas starpibā , neskatot detaļas:)
30.maijs 2016, 21:50 | links
 
kuram blanka veidota no pirmsākumu stiklaskiedras nevis grafita, pat iemetienā lūzt kā skābene uz pusēm..

cygyxfeejk, 30.maijs 2016, 19:46


A vot šitas pilnīgs sviests! Ja viņi būtu stiklašķiedras, tad kā reizi būtu smagi un ļumīgi, a vot salauzt stiklaškiedru "kā skabeni" tīri fiziski nesanāks, jebkurš grafīts ir daudz reiz trauslāks, pie tam, jo krutāks (augstāks grafīts %, mazāk saistvielas un "armatūras", augstāki Junga moduļa rādītaji), jo trauslāks :)
30.maijs 2016, 23:02 | links
 
cygyxfeejk, kāds segvārds, tāda uzvedība.
Pārējiem foruma dalībniekiem ziņoju smaidot: tieši team salmo treno bija manā lietošanā pāris mēnešu spaidu kārtā. Tagad esmu Major Craft Volkey īpašnieks. Šo kātu es nemainīšu pat pret diviem trim Salmo "augstā" gala kātiem. :))

Puuks, 30.maijs 2016, 20:49
kompetents gan salīdzinājums, vismaz 2x cenas starpibā , neskatot detaļas:)

usis, 30.maijs 2016, 21:50

Nu nu, vismaz divas reizes! :) Treno virs simta maksā, bet Volkey par 50 eiro dārgāks. Nextino ir Treno cenā. Stāsts jau bija pat to, ka "izgriezīs" pogas cenas un kvalitātes ziņā! Liek pasmaidīt! :))) Puisītis laikam nav rokās turējis MC spiningus! Es nesaku, ka Salmo ir slikti, bet nu tie salīdzinājumi ir nekorekti!
31.maijs 2016, 06:13 | links
 
Es nesaku, ka Salmo ir slikti, bet nu tie salīdzinājumi ir nekorekti!


Es saprotu, ja Salmo kadri lec divpakaļu augstumā, dzirdot godīgu savas produkcijas novērtējumu, taču izbrīna Jūsu, Chalitis, izteikums. Pie vainas agrais rīts, laikam. :) Es neteicu, ka salmo kāti slikti. Man tam eksemplāram, kas bija rokās, furnitūra bija OK. BET cena/kvalitāte :((
Salmo problēma ir nespējā savaldīt savu mantas kāri, šķiet, tamdēļ šiem tādas cenas. Neefektīvs, uzpūsts menedžments parasti ir pie vainas šādās problēmās. (piem. divi galdnieki direktoru, grāmatvedi, ekonomistu, finansitu, mārketinga nodaļu un pārējos baro, pašiem aldziņas knapas)
31.maijs 2016, 08:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager