Spininga kāti

Es protams atvainojos, bet vai esi pārliecināts, ka runājat par vienu un to pašu kātu?
Cormoran K-Don drop-shot pilnīgi noteikti nav medium akcija. Vienīgais kas varētu mulsināt ir tas, ka kātam ir salīdzinoši jūtiga spice. Bet ja runājam par drop-shot, tad pats šo kātu izmantoju, neko sliktu nevaru pateikt. Jūtība un metiena atālums labs, zivi 'sien' un notur labi. Par savu cena manuprāt ļoti labs risinājums.

LuckyFishing, 28.septembris 2016, 10:03

Cormoran K-DON DROP SHOT 3-30gr 2.15m , nu ņemot vērā spices ļumīgumu es uzskatu viņu par medium. Jūtīgums ir cenas kategorijai labs, bet no personiskā viedokļa drop shotam vajag ko citu - bet tas ir mans personīgais viedoklis un nepretendēju uz taisnību. Puika lieto gan džigam gan vobleriem gan rotiņiem - kā unversālu.

Davis-Di, 29.septembris 2016, 14:19


Garums vienīgi atšķiras- konkrētajam kātam, ko minēja Jig.lv ir 2.10m.
Personīgi arī pats lietoju šo kātu drop-shot, un nesūdzos, lai gan iepriekš strādāju ar daudz cietāku, jaudīgāku kātu.
29.septembris 2016, 14:53 | links
 
m , nu ņemot vērā spices ļumīgumu es uzskatu viņu par medium.

Davis-Di, 29.septembris 2016, 14:19


Nu te, manuprāt, ir mazliet terminoloģijas izpratnes atšķirības kas tiek domāts ar "akciju". Lai gan te jau daudz savulaik par to runāts, bet nu varam pacelt velreiz. Akcija jau nenozīmē ka kāta spice ir cietāka vai mīkstāks, ja ņem to tā, tad super-turbo-extra-fast ir lomiks nu vai vismaz 500g testa jūras kāts :D. Extra fast akcija taču var būt arī "niedrītei" ar testu līdz 3g. Vispārpieņemti vairāk vai mazāk akciju nosaka pēc tās vietas, kurā kāts spice izteikti ieliecas pie nomināls slodzes, respektīvi tā daļa, kas nostrādā kā iemetiena "linga". konkrētais K-DON ir izteiks extra fasts, pieliecot, kaut pret grīdu, uzreiz redzams, ka sākumā nostrādā tikai pati spices daļa. Vēl labi akciju var novērtēt ar asu sitienu pa rokturi imitējot strauju iemetienu, uzreiz redzams līdz kurai vietai spice nostrādā strauji. Tas, protams, nenozīmē, ka tālāk pats kāts pie slodzes nelieksies, jebkurai blankai ir savi amortizācijas tehniskie parametri. Vienotu rūpniecības standartu gan nav, katrs to akciju var traktēt bišku savādāk, bet nu pa lielam apmēram tā:

29.septembris 2016, 19:17 | links
 


: ))
29.septembris 2016, 19:38 | links
 
Tīri humoram...
29.septembris 2016, 19:39 | links
 
Labs:D
29.septembris 2016, 20:01 | links
 
LABS :DDDDDD
29.septembris 2016, 21:42 | links
 
m , nu ņemot vērā spices ļumīgumu es uzskatu viņu par medium.

Davis-Di, 29.septembris 2016, 14:19

Nu te, manuprāt, ir mazliet terminoloģijas izpratnes atšķirības kas tiek domāts ar "akciju". Lai gan te jau daudz savulaik par to runāts, bet nu varam pacelt velreiz. Akcija jau nenozīmē ka kāta spice ir cietāka vai mīkstāks, ja ņem to tā, tad super-turbo-extra-fast ir lomiks nu vai vismaz 500g testa jūras kāts :D. Extra fast akcija taču var būt arī "niedrītei" ar testu līdz 3g. Vispārpieņemti vairāk vai mazāk akciju nosaka pēc tās vietas, kurā kāts spice izteikti ieliecas pie nomināls slodzes, respektīvi tā daļa, kas nostrādā kā iemetiena "linga". konkrētais K-DON ir izteiks extra fasts, pieliecot, kaut pret grīdu, uzreiz redzams, ka sākumā nostrādā tikai pati spices daļa. Vēl labi akciju var novērtēt ar asu sitienu pa rokturi imitējot strauju iemetienu, uzreiz redzams līdz kurai vietai spice nostrādā strauji. Tas, protams, nenozīmē, ka tālāk pats kāts pie slodzes nelieksies, jebkurai blankai ir savi amortizācijas tehniskie parametri. Vienotu rūpniecības standartu gan nav, katrs to akciju var traktēt bišku savādāk, bet nu pa lielam apmēram tā:



JIG.LV, 29.septembris 2016, 19:17


Te jau liekas cilvēkam pašam ir jāpiešaujās , jāiemeiģina ,jānonāk līdz -kāds "fāsts" attiecīgajā tehnikā ir piemērots, lai varētu izpildīties tā, kā iecerēts izvēlētajā copvietā.
29.septembris 2016, 22:15 | links
 
Bišku man neskaidrība radās par tviča kātiem ar mailēm 90-130.Kādu testu vislabāk izvēlēties.Man liekas ,kau augšējam ciparam jābūt uz 26/28/30 g,bet apakšējam 10 +/- kaut kur.Man ir daži tviča kātu varianti(Salmo Elite x twich,norstream rebel,shimano beastmaster bx).Garumu varētu izvēlēties +/- 2,10 m.Jautājumi:1.Ko apzīmē ar burtiem MH,M?Domāju ,ka tā ir kāta akcija,bet vai tad nebija jābūt F,M,L-nu kaut kas tāds,tad es saprastu,jo tvičam vajag tomēr ātro akciju?
2.Ko iesakat varbūt vēl no citiem tviča kāta variantiem mailēm no 80-130 ?
2.oktobris 2016, 22:01 | links
 
Par tiem burtiem pie testiem . M-medium tests10-30gr MH- medium hard 14-40 parasti. U.t.t
Māliem no 80-130 universālu neatradīsi , lai būtu labi gan ar 80 orbitu gan ar 130 balisong. Norstream kāti par to cenu ir ļoti patīkami , nekāda vaina.
2.oktobris 2016, 22:21 | links
 
Ieteiktu tailwalk dageki s662m lidz 110 būs ļoti labi
2.oktobris 2016, 22:23 | links
 
Tvičam nevajag extra fast (džiga variants), aptuveni labākais ir fast. Ar ūbercietu kātu maile nekustēsies dabiski, palasi, ko Maituputns raksta (un citi spečuki arī). Turklāt ne mazāk svarīga sastāvdaļa ir spole. 130 mm mailēm vajag multiņu vai sliktākajā gadījumā kādu ļoti jaudīgu bezinerceni (max drag vismaz 7 kg). Citādi spole ātri būs lupatās, ja tvičosi mailes, kas smagākas par 20 g. Un tviča kātam vislabāk ir MH, būs bišku paraboliskāks, maile kustēsies līganāk.
Tvičs nu gan nav lēts prieks, jo spole maksā apaļu ciparu. No šīmaņiem tvinpauers vai vismaz jaunais stradiks, no daivas var jau pamēģināt frīmu, bet labāk tomēr certeitu.
Paldies dievam, ka mani šī problēma skar tikai dažreiz gadā (kad maucu rudens - pavasara līdakos uz ezeriem) un var izlīdzēties ar esošajiem resursiem, tos īpaši nekaujot zemē. Pie manis Gaujas lejtecē ar vobleriem var mēģināt tikai meženes gaiņāt (tas pie pašas iztekas), upē straume par šerpu priekš vobiem.
2.oktobris 2016, 22:36 | links
 
Paldies,tas nozīmē,ka vajag medium kātu ar fast akciju šādām mailēm?Kātu vēlos cenā līdz max 60-70 €.
2.oktobris 2016, 22:36 | links
 
Tvičam nevajag extra fast (džiga variants), aptuveni labākais ir fast. Ar ūbercietu kātu maile nekustēsies dabiski, palasi, ko Maituputns raksta (un citi spečuki arī). Turklāt ne mazāk svarīga sastāvdaļa ir spole. 130 mm mailēm vajag multiņu vai sliktākajā gadījumā kādu ļoti jaudīgu bezinerceni (max drag vismaz 7 kg). Citādi spole ātri būs lupatās, ja tvičosi mailes, kas smagākas par 20 g. Un tviča kātam vislabāk ir MH, būs bišku paraboliskāks, maile kustēsies līganāk.
Tvičs nu gan nav lēts prieks, jo spole maksā apaļu ciparu. No šīmaņiem tvinpauers vai vismaz jaunais stradiks, no daivas var jau pamēģināt frīmu, bet labāk tomēr certeitu.
Paldies dievam, ka mani šī problēma skar tikai dažreiz gadā (kad maucu rudens - pavasara līdakos uz ezeriem) un var izlīdzēties ar esošajiem resursiem, tos īpaši nekaujot zemē. Pie manis Gaujas lejtecē ar vobleriem var mēģināt tikai meženes gaiņāt (tas pie pašas iztekas), upē straume par šerpu priekš vobiem.

andreiko, 2.oktobris 2016, 22:36

Nu jā,man gan nav neviena maile smagāka par 20 g,tā,ka iztieku ar bezinerces spoli.Bet ko no kātiem pats tu lieto?Esi apmierināts?
2.oktobris 2016, 22:42 | links
 
No cietākiem kātiem man ir divi kroikši. Vispār tos un vēl arī mikruhu (meidžorkafts) tikai lietoju (vēl jau ir kāds trīnītis citu), pilnīgi pietiek. Ir jau arī vēl uz fīderīti reizēm jāpasēž, tagad bušu laiks nāk virsū. Copē jau interesantākais ir dažādība. Nu un plus vēl laika apstākļi un gadalaiks.
2.oktobris 2016, 23:06 | links
 
Palasi, ko Mārtiņš Babris te kā eksperts ir iepriekš atbildējis, man liekas, ka nesen viņš te kaut kādu lētu pantūnu ieteica un konkrēto modeli. Un prasi viņam, tik liels tviča zinātājs nudien neesmu. Lai gan drīz jau atkal braukšu, varbūt uz Limbažu ezeriem.
Es jau teiktu -pērc labu kātu. :D
2.oktobris 2016, 23:11 | links
 
Bišku man neskaidrība radās par tviča kātiem ar mailēm 90-130.Kādu testu vislabāk izvēlēties.Man liekas ,kau augšējam ciparam jābūt uz 26/28/30 g,bet apakšējam 10 +/- kaut kur.Man ir daži tviča kātu varianti(Salmo Elite x twich,norstream rebel,shimano beastmaster bx).Garumu varētu izvēlēties +/- 2,10 m.Jautājumi:1.Ko apzīmē ar burtiem MH,M?Domāju ,ka tā ir kāta akcija,bet vai tad nebija jābūt F,M,L-nu kaut kas tāds,tad es saprastu,jo tvičam vajag tomēr ātro akciju?
2.Ko iesakat varbūt vēl no citiem tviča kāta variantiem mailēm no 80-130 ?

martinsgrinb, 2.oktobris 2016, 22:01

kādi vēl tviča kātu varianti tādi pārbaudīti labi cenā līdz 70 eur?
3.oktobris 2016, 23:23 | links
 
Kas vēl no tviča kātiem būtu labs cenu kategorijā līdz 60-70 eur ar testu 8-28 g fast akciju?
4.oktobris 2016, 11:11 | links
 
Kas vēl no tviča kātiem būtu labs cenu kategorijā līdz 60-70 eur ar testu 8-28 g fast akciju?

martinsgrinb, 4.oktobris 2016, 11:11

GAD Gancho GAN702MMHF 2.13m 10-32gr
4.oktobris 2016, 12:31 | links
 
Kas vēl no tviča kātiem būtu labs cenu kategorijā līdz 60-70 eur ar testu 8-28 g fast akciju?

martinsgrinb, 4.oktobris 2016, 11:11


Es šosezon sāku mēģināt tviču ar Salmo Treno 8-28 (tā kā sāku tikai mācīties, neko pārlieku krutu negribējās ņemt). Lai gan esmu iesācējs un nevaru konkrēti novērtēt, bet man ir OK, galvenais, ka ir arī labi lomi bijuši. Šis kāts gan ir ap 100 naudiņām, es pavasarī Ķīpsalā pa 80 iegādājos. Bet nu, katram savs kāts - jāņem rokās un jāpakrata.
4.oktobris 2016, 12:37 | links
 
Paliku pie Team Salmo Treno 207 ar testu 7-24 g,jo nopirku jau šo kātu.Kā reāli ir -varēs izraustīt voblerus līdz 20 g un ieskaitot,nu līdz 130itniekiem?
4.oktobris 2016, 19:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager