Spininga kāti

Sveiki,

Esmu iegādājies Elite xtwich 25 kātu, tests 5-25 grami. Spole šobrīd stāv Mitchell 2000(nākusi par baltu velti).Aukla 0.17.
Esmu pilnīgs iesācējs tvičā. Sajūta, ka spole prasās ap 2500 vai 3000. Un ar labu auklas klāšanas īpašībām. Ir jau bijušas pāris bārdas uzmestas.
Jautājums: vai spoli prasītos lielāka izmēra? Ja jā,tad kāds izmērs un varbūt varat ieteikt kādu konkrētu modeli. Tas pats par auklu. Vai prasās tomēr mazāka diametra?
Pateicos jau iepriekš.
4.maijs 2017, 17:04 | links
 
durixxxx [04.05.17]: Sveiki,

Esmu iegādājies Elite xtwich 25 kātu, tests 5-25 grami. Spole šobrīd stāv Mitchell 2000(nākusi par baltu velti).Aukla 0.17.
Esmu pilnīgs iesācējs tvičā. Sajūta, ka spole prasās ap 2500 vai 3000. Un ar labu auklas klāšanas īpašībām. Ir jau bijušas pāris bārdas uzmestas.
Jautājums: vai spoli prasītos lielāka izmēra? Ja jā,tad kāds izmērs un varbūt varat ieteikt kādu konkrētu modeli. Tas pats par auklu. Vai prasās tomēr mazāka diametra?
Pateicos jau iepriekš.
Tas pats 3000 un 2500 izmērs būs ok,labāk,protams,3000.No modeļiem varu ieteikt Shimano Nasci,Shimano Sedona vai Shimano Ultegra un ,protams,ka arī citas izvēles no citām firmām būtu labas,piemerām abu garcia cardinal un vēl vairāki varianti pastāv:)
4.maijs 2017, 17:12 | links
 
Sveiki, gadiijas nelaime ar blue bird mj , ieluuzaa nedaudz spiciite , un tad man radaas
Jautaajums vai kaut kur rīgaa ir iespeejams nopirkt blue bird spiciiti vai vinu tik viegli nedabuut ? Jeb var sataisiit ? Paldies jau ieprieksh!
7.maijs 2017, 11:11 | links
 
durixxxx [04.05.17]: Sveiki,

Esmu iegādājies Elite xtwich 25 kātu, tests 5-25 grami. Spole šobrīd stāv Mitchell 2000(nākusi par baltu velti).Aukla 0.17.
Esmu pilnīgs iesācējs tvičā. Sajūta, ka spole prasās ap 2500 vai 3000. Un ar labu auklas klāšanas īpašībām. Ir jau bijušas pāris bārdas uzmestas.
Jautājums: vai spoli prasītos lielāka izmēra? Ja jā,tad kāds izmērs un varbūt varat ieteikt kādu konkrētu modeli. Tas pats par auklu. Vai prasās tomēr mazāka diametra?
Pateicos jau iepriekš.
Pa lielam Twich ir tikai divas spoles, ja gribam būt kā pēc grāmatas. Tās ir Shimano TwinPower un Daiwa Certrate.
Pats lietoju Daiwa Match Winner 2508QDA. Tā ir Match/Feeder spole, tādēļ iztur Twich prasības, sitienus.
Par auklām ir tā, ka pats meklēju jaunu, jo vecā neapmierina, bet kā viens spiningmeistars man ieteica - Daiwa J-Braid. Es skatos atkal uz Daiwa Tournament EVO.
Jebkurā gadījumā nesteidzies ar iegādi, netici nevienam ko Tev saka un tik vāc kopā informāciju. :D
7.maijs 2017, 12:00 | links
 
Pa lielam Twich ir tikai divas spoles, ja gribam būt kā pēc grāmatas. Tās ir Shimano TwinPower un Daiwa Certrate.
Pats lietoju Daiwa Match Winner 2508QDA. Tā ir Match/Feeder spole, tādēļ iztur Twich prasības, sitienus.
Par auklām ir tā, ka pats meklēju jaunu, jo vecā neapmierina, bet kā viens spiningmeistars man ieteica - Daiwa J-Braid. Es skatos atkal uz Daiwa Tournament EVO.
Jebkurā gadījumā nesteidzies ar iegādi, netici nevienam ko Tev saka un tik vāc kopā informāciju. :D

Rein, 7.maijs 2017, 12:00


Jā un noteikti šādus komentārus neņemt nopietni!
8.maijs 2017, 09:38 | links
 
Sveiki,

Esmu iegādājies Elite xtwich 25 kātu, tests 5-25 grami. Spole šobrīd stāv Mitchell 2000(nākusi par baltu velti).Aukla 0.17.
Esmu pilnīgs iesācējs tvičā. Sajūta, ka spole prasās ap 2500 vai 3000. Un ar labu auklas klāšanas īpašībām. Ir jau bijušas pāris bārdas uzmestas.
Jautājums: vai spoli prasītos lielāka izmēra? Ja jā,tad kāds izmērs un varbūt varat ieteikt kādu konkrētu modeli. Tas pats par auklu. Vai prasās tomēr mazāka diametra?
Pateicos jau iepriekš.

durixxxx, 4.maijs 2017, 17:04



Atkarīgs no ražotāja un modeļa bet es teiktu 2500 - pilnīgi pietiek un mazāk roka gurs, kā arī spoles attiecība pret riņķu izvietojumu būs labāka.
Twičam vajag lai spole labi klāj auklu arī ja viņa nav nospriegota.
Ja tev metās bārda - iespējams ka spoles vaina, kā arī var gadīties auklas vaina. Skaties kā ir uztinusies aukla vai gludi, ja ir ar slīpumu iespējams var labot paliekot blīvīti zem kasetes, ja aukla metās viena vietā tad viņa ir iebojāta - to vēlams nogriezt vai arī pārtin uz otru pusi.
8.maijs 2017, 09:48 | links
 
Vai ir kāds šeit, kurš strādā ar Zetrix kātiem? Kādas atsauksmes?
Konkrēti man interesē Zetrix Ambition-X AXS-732MH ar testu 8-35 gr.
8.maijs 2017, 14:54 | links
 
Vai ir kāds šeit, kurš strādā ar Zetrix kātiem? Kādas atsauksmes?
Konkrēti man interesē Zetrix Ambition-X AXS-732MH ar testu 8-35 gr.

Trio, 8.maijs 2017, 14:54


http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-84961.htm
Tikai man AXS-762ML ar testu 5-21g
Šajā cenu kategorijā pietiekami labs kāts.
Pats vēl taustos, jo copēju ar to reizes 3-4, bet jau zandartiņš uz 6 kg izvilkts, kāts strādāja godam. Šajā testā man vēl Crazy Fish Perfect Jig. Šis kāts ir bišku asāks un ātrāks.
8.maijs 2017, 15:48 | links
 
Davis-Di [08.05.17]: Sveiki,

Esmu iegādājies Elite xtwich 25 kātu, tests 5-25 grami. Spole šobrīd stāv Mitchell 2000(nākusi par baltu velti).Aukla 0.17.
Esmu pilnīgs iesācējs tvičā. Sajūta, ka spole prasās ap 2500 vai 3000. Un ar labu auklas klāšanas īpašībām. Ir jau bijušas pāris bārdas uzmestas.
Jautājums: vai spoli prasītos lielāka izmēra? Ja jā,tad kāds izmērs un varbūt varat ieteikt kādu konkrētu modeli. Tas pats par auklu. Vai prasās tomēr mazāka diametra?
Pateicos jau iepriekš.

durixxxx, 4.maijs 2017, 17:04


Atkarīgs no ražotāja un modeļa bet es teiktu 2500 - pilnīgi pietiek un mazāk roka gurs, kā arī spoles attiecība pret riņķu izvietojumu būs labāka.
Twičam vajag lai spole labi klāj auklu arī ja viņa nav nospriegota.
Ja tev metās bārda - iespējams ka spoles vaina, kā arī var gadīties auklas vaina. Skaties kā ir uztinusies aukla vai gludi, ja ir ar slīpumu iespējams var labot paliekot blīvīti zem kasetes, ja aukla metās viena vietā tad viņa ir iebojāta - to vēlams nogriezt vai arī pārtin uz otru pusi.
:D
9.maijs 2017, 17:49 | links
 
Spinings SHIMANO CATANA DX 240 7-21g vai DAIWA CROSSFIRE SPIN 2.40m tests aptuveni tāds pats.
Kuru no šiem ieteiktu ņemt? Principā man ir nepieciešams īsts universālis ar kuru var gan voblerus tvičot, gan gumijas izmētāt un jig un uz asariem ar kko, jo sirdī esmu karpinieks un spiningus priekš katra copes veida atsevišķi negribas pirkt:).
Varbūt kāds var paskaidrot kādu akciju labāk pirkt (ātru, lēnu vai vidēju) un ko tas īsti nozīmē?
9.maijs 2017, 22:43 | links
 
Spinings SHIMANO CATANA DX 240 7-21g vai DAIWA CROSSFIRE SPIN 2.40m tests aptuveni tāds pats.
Kuru no šiem ieteiktu ņemt? Principā man ir nepieciešams īsts universālis ar kuru var gan voblerus tvičot, gan gumijas izmētāt un jig un uz asariem ar kko, jo sirdī esmu karpinieks un spiningus priekš katra copes veida atsevišķi negribas pirkt:).
Varbūt kāds var paskaidrot kādu akciju labāk pirkt (ātru, lēnu vai vidēju) un ko tas īsti nozīmē?

Krishka, 9.maijs 2017, 22:43


Fast/extra fast - kustīga ir pati spicīte, kādiem medium kātiem lokana ievērojami lielāka kāta daļa. Attiecīgi pirmie izmantojami džigam/vobleru raustīšanai, bet līdakai uz bleķi/gumiju, manuprāt, der lēnāks - feināka amortizācija, zivi ārā velkot.

Catanu esmu lietojis. Tad gan šis laikam gan nesaucās DX, bet nu šaubos, ka tur baisās izmaiņas notikušas.
Kāts noteikti nebija piemērots vobleru raustīšanai, jo bija samērā lokans.
9.maijs 2017, 23:00 | links
 
Spinings SHIMANO CATANA DX 240 7-21g vai DAIWA CROSSFIRE SPIN 2.40m tests aptuveni tāds pats.
Kuru no šiem ieteiktu ņemt? Principā man ir nepieciešams īsts universālis ar kuru var gan voblerus tvičot, gan gumijas izmētāt un jig un uz asariem ar kko, jo sirdī esmu karpinieks un spiningus priekš katra copes veida atsevišķi negribas pirkt:).
Varbūt kāds var paskaidrot kādu akciju labāk pirkt (ātru, lēnu vai vidēju) un ko tas īsti nozīmē?

Krishka, 9.maijs 2017, 22:43


Vienkāršoti runājot, akcija nozīmē to, kurā vietā kāts sāk liekties pie sākuma slodzes, attiecīgi daļa, kura "nostrādā" iemetienā. Extra Fast nostrādā tikai pats galiņš kā asa linga, slow attiecgi sāk locīties kā makarons jau gandrīz pie pašas ručkas un strādā kā pātaga. No akcijas attiecīgi mainās iemetiena tehnika, kāta "uzvedība" piecērtot un izvadot zivi, un , galvenais, ko ar to tehniski var izdarīt. Negribu būt kategorisks viedokļos, bet, manuprāt, "lēnie" kāti ir derīgi tikai vienmērīgas ietīšanas tehnikām, nu un velcei utml. ar aktīvām tehnikām, kuras ietver sevī rāvienus, kā tvičš, džigs utt. "lēns" kāts vienkārši tehniski netiks galā, kā tu kaut ko asi parausi, ja viņs lokās viscaur. Manuprāt, arī ātrā gala kāti ir būtiski jūtīgāki "uz roku", tā kā vibrācija izskrien cauri cietam pamata stienim, nevis kaut kam, kas pats no sevis lokās, vibrē un amortizē. ilustrējoša bilde, varbūt ne tā precīzākā, bet nu pirmā ko atradu:



A par konkrētiku katram savs, universālām vajadzībām es pats noteikti ņemtu ātru, nu ne varbūt ne gluži extra, bet parastu fast vai moderate fast. Tavus minētos kātus dabā īsti testējis neesmu, tā kā komentēt nevarēšu. Manuprāt, viens no labākajiem zemi-vidējās budžeta klases universāļiem ir Crazy Fish Aspen Stake, ar to puslīdz var izdarīt visu. Bet nu vienmēr saku, ka kāti jātausta pašam, ja patīk un guļas rokā, nu un cena der, tad vienalga kas tam kātam virsū rakstīts, ņem ciet, jācopē ta būs pašam nevis kādam padomdevējam :)
9.maijs 2017, 23:12 | links
 
Mekleju katu džigam fast svaros no 5-21,7-25 cenā ap 200e ,piedāvajas asv FEINWICK vai kādam ir kadas atsauksmes par šiem izstrādajumiem? Vēl itkā ir creizy fish?
10.maijs 2017, 12:13 | links
 
ss.lv viens tirgo Avidx Axs70Mf2 Tevis nosauktajā budžetā, manuprāt ir vērts paskatīties uz šo variantu.

Mekleju katu džigam fast svaros no 5-21,7-25 cenā ap 200e ,piedāvajas asv FEINWICK vai kādam ir kadas atsauksmes par šiem izstrādajumiem? Vēl itkā ir creizy fish?

jo3747, 10.maijs 2017, 12:13
10.maijs 2017, 13:42 | links
 
jaa tur cenas jauniem no 300 un uzaugšu. Tiešām neviens fenwiks nelieto?
10.maijs 2017, 14:58 | links
 
Mekleju katu džigam fast svaros no 5-21,7-25 cenā ap 200e ,piedāvajas asv FEINWICK vai kādam ir kadas atsauksmes par šiem izstrādajumiem?

jo3747, 10.maijs 2017, 12:13


Lietoju piecus gadus. Labi kāti, protams, ja tas ir "amerikānis" nevis "ķīnas pelēkais", kauč arī tie nav zemē metami. Cena "amērikānim" atbilstoša, un, ja "amīši" patīk principā, tad droši jāņem, tik tie testi kātiem gan viltīgi.
10.maijs 2017, 18:04 | links
 
Kā var atšķirt kuri asv vai ķiniešu?
10.maijs 2017, 18:14 | links
 
Fenwick skatijos tirgo '"copes lietas""pardaugavā katkadā lielveikalā,nezinu nav bijusi darišana, vai istie vai krutkas.
10.maijs 2017, 18:23 | links
 
Kā var atšķirt kuri asv vai ķiniešu?

jo3747, 10.maijs 2017, 18:14


Ir viens slepens paņēmiens: ja rakstīts uz kāta "made in USA", tad "amītis", ja ne, tad nav.
10.maijs 2017, 18:28 | links
 
"copes lietas""pardaugavā ir bijusi kada darišana?
10.maijs 2017, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager