Spininga kāti

Fenwick skatijos tirgo '"copes lietas""pardaugavā katkadā lielveikalā,nezinu nav bijusi darišana, vai istie vai krutkas.

jo3747, 10.maijs 2017, 18:23

Baracuda.lv, Kurzemes pr.59a, tirgo FENWICK spiningus, kuri izstrādāti speciāli Austrumeiropas un Krievijas tirgum. Ne visi modeļi kurus ražo Fenwick ir pieejami eiropā.
10.maijs 2017, 19:02 | links
 
"copes lietas""pardaugavā ir bijusi kada darišana?

jo3747, 10.maijs 2017, 18:39


Tur nav "amīšu"; nu, vismaz nebija pagājušās vizītes laikā.
10.maijs 2017, 20:00 | links
 
jaa tur cenas jauniem no 300 un uzaugšu. Tiešām neviens fenwiks nelieto?

jo3747, 10.maijs 2017, 14:58


Es lietoju Fenwick. Pie tam, man ir visas serijas kati, iznemot Eagle. Patreiz kopa kadi 7 gab. Lietoju gan tvica, gan jig katus. Vienigi man ir tie, kuri paredzeti EU un RUS tirgum.
10.maijs 2017, 22:02 | links
 
patikami dzirdēt kad ir kāds lietotājs. Uz kadiem svariem jigam jaskatās lai saktos no 8,10g jo tur zemakie svari laikam isti netbilst reālajiem un kads no modeļiem ir labāķs. Biju cesis tur bija jigam tikai viens modelis ar korka rokturi tests 7-28,ta kā nebija ar ko isti salidzināt.
10.maijs 2017, 22:32 | links
 
patikami dzirdēt kad ir kāds lietotājs. Uz kadiem svariem jigam jaskatās lai saktos no 8,10g jo tur zemakie svari laikam isti netbilst reālajiem un kads no modeļiem ir labāķs. Biju cesis tur bija jigam tikai viens modelis ar korka rokturi tests 7-28,ta kā nebija ar ko isti salidzināt.

jo3747, 10.maijs 2017, 22:32


Par testiem, viss jau atmarigs kur cope. Es Daugava dzigam lietoju HMG serijas JIG katu 2.28 ar testu 3-21 vai 2.13 ar testu 4-26. Konforta tests siem katiem ir pa gramiem 2-3 uz augsu. Dropam izmantoju Iron Twtch ar testu 7-28, ka ari so katu izmantoju pec nozimes tvicam, prieks 110, 130 mailem. HMX izmantoju parasta spina vieta. Patik man atra akcija. Mikro JIG vienozimigi Iron Mikro JIG ar testiem 0.7-7 un 0.4-4gr.
10.maijs 2017, 23:47 | links
 
Kādam ir pieredze ar Daiwa Interline bezriņķu kātiem, kur aukla iet pa blankas vidu? Konkrēti interesē Team Daiwa Interline 3.00m 15-50gr, kā ar metiena attālumu, jutību. Kāds ir mānekļa "komforta" svars?
11.maijs 2017, 15:06 | links
 
JIG.LV [02.05.17]: P.S. Starp citu, tieši "lētajā galā" ir daudz izteiktu parabolisku kātu, tīri tehniski viņus uztaisīt vienkāršāk, vac jāštuko lai grafīta stienim dažadās vietās būtu izteikti citas īpašības :) No pēdējiem , ko esmu turējis rokās, nāk prātā Cormoran iCor sērija. Vēl pašam pirms gadiem padsmit pirmais nopietnais spinings bija Shimano Catana (nezinu kādi modeļi un strojs tagad šai sērijai). Locījās kā nelabais - atceros, es vienreiz minūtes 15 celofāna maisiņu vilku ar pārliecība ka galā pamatīga zivs, nu pumpē to mīksto kātu kā viens vells un šis tik amotrizē pretī :)
Nezinu kādi bija agrāk. bet tagad man ir shimaņa CATANA dx180L
Viņš ir mazliet parabolisks bet man baigi vins patiik esmu pie viņa "piešāvies"
Protams nav tāds kā team salmo troutino , bet tas arī ir Medium , laikam fast kāti man nekad nepatiks.
12.maijs 2017, 11:24 | links
 
Sveiki.

Gribu uzzināt,

Pēc kā var noteikt vai spiningam ir nodiluši riņķi?
Vizuāli itkā nekādus bojājumus neredzu, bet fakts, ka kāts tiek izmantots jau kādus gadus 5 liek domāts, ka varbūt tomēr tam ir jāpievērš uzmanība.
Pats kāts - Salmo Diamond Drop Shot Spin 2,40m 10-28g

Paldies!
22.maijs 2017, 14:47 | links
 
Riņķus ir grūti nodeldēt. Var vienīgi fiziski sabojāt{sasist,} keramiku.
22.maijs 2017, 19:09 | links
 
Meklēju universiālu kātu ar lielāku ievirzi uz tviču.

Paskaties uz GAD Gancho/Harrier/Chaser pusi - ir viņiem tur dažādi varianti - gan jau sev ar atradīsi ko tīkamu. Visiem fuji furnitūra. Gancho būs tikai Fast akcija, Harrieram ir kā Fast tā ExtraFast varianti. Tvičam ļoti labi piemēroti.

epoksids, 26.aprīlis 2017, 22:58


Vai ir kāda informācija, kur var aptaustīt kādā veikalā Pontoon kātus interesē GAD Harrier?
23.maijs 2017, 13:02 | links
 
krish171 [23.05.17]: Meklēju universiālu kātu ar lielāku ievirzi uz tviču.

Paskaties uz GAD Gancho/Harrier/Chaser pusi - ir viņiem tur dažādi varianti - gan jau sev ar atradīsi ko tīkamu. Visiem fuji furnitūra. Gancho būs tikai Fast akcija, Harrieram ir kā Fast tā ExtraFast varianti. Tvičam ļoti labi piemēroti.

epoksids, 26.aprīlis 2017, 22:58

Vai ir kāda informācija, kur var aptaustīt kādā veikalā Pontoon kātus interesē GAD Harrier?
Domāju, ka Prūšu ielā 25 pie Vitālija.
23.maijs 2017, 14:08 | links
 
Sveicināti! Jautājums vai vieglajam spiningam (tests ~1-7 g, garums ~ 2-2,15 m), kas būtu paredzēts forelēm un arī kādam asarim vai nelielai līdakai (pamatā nelieliem rotiņiem, vobleriem, kādreiz arī kādai gumijai) labāk izvēlēties pilno parabolisko kātu vai tomēr kātu ar ielīmētu spici? Patlaban esmu noskatījis divus variantus - Favorite White bird (ar ielīmēto spici) un Salmo Troutino (pilnais paraboliskais), kurš Jūsuprāt piemērotāks/labāks?
23.maijs 2017, 20:13 | links
 
Sveicināti! Jautājums vai vieglajam spiningam (tests ~1-7 g, garums ~ 2-2,15 m), kas būtu paredzēts forelēm un arī kādam asarim vai nelielai līdakai (pamatā nelieliem rotiņiem, vobleriem, kādreiz arī kādai gumijai) labāk izvēlēties pilno parabolisko kātu vai tomēr kātu ar ielīmētu spici? Patlaban esmu noskatījis divus variantus - Favorite White bird (ar ielīmēto spici) un Salmo Troutino (pilnais paraboliskais), kurš Jūsuprāt piemērotāks/labāks?

chernits, 23.maijs 2017, 20:13


Ar abiem varēsi ķert gan asari gan foreli,,gan jau pats nonāksi pie slēdziena procesā,,,nav tāda,kas labāks bet gan kas katram labāk patīk.....!!
23.maijs 2017, 20:17 | links
 
Sveiki, kādas atsauksmes par NORSTREAM ROOKY RKS-732M 2,21m, 5-25g? Vai āds lieto šādu kātu tvičam?
23.maijs 2017, 20:29 | links
 
Vai šis kāts var iztvičot lj makoras 130?
23.maijs 2017, 20:41 | links
 
Sveiki.

Gribu uzzināt,

Pēc kā var noteikt vai spiningam ir nodiluši riņķi?
Vizuāli itkā nekādus bojājumus neredzu, bet fakts, ka kāts tiek izmantots jau kādus gadus 5 liek domāts, ka varbūt tomēr tam ir jāpievērš uzmanība.
Pats kāts - Salmo Diamond Drop Shot Spin 2,40m 10-28g

Paldies!

oshelz, 22.maijs 2017, 14:47


Nelabo to, kas nav salauzts. Diez vai tik prasti tos riņķus maz var nodeldēt. Cita lieta, kā jau minēja, ir sasisti riņķi ar plaisām, ko varbūt uzreiz pat var nepamanīt. Tad auklu traumēs un to jau sapratīsi pats.
Ja viss ir štokos, tad tā arī dzīvo un par to nebēdā.
23.maijs 2017, 22:09 | links
 
Sveicināti! Jautājums vai vieglajam spiningam (tests ~1-7 g, garums ~ 2-2,15 m), kas būtu paredzēts forelēm un arī kādam asarim vai nelielai līdakai. Favorite White bird (ar ielīmēto spici) un Salmo Troutino (pilnais paraboliskais), kurš Jūsuprāt piemērotāks/labāks?

chernits, 23.maijs 2017, 20:13

Manuprāt neder neviens no Tevis piedāvātajiem:
Favorite ar ielīmēto spici vairāk orientēts džigam, Troutino tīri pēc parametriem šķiet labs, bet bus problēmas ar to animēt voblerus....pietam cena arī diezgan augsta. Izvēlētos labāk pirkt labu lietotu kātu vai kādu no Stcroix lētā gala ar vismazāko testu un ne garāku par 2.0m
23.maijs 2017, 23:20 | links
 
onkyo [23.05.17]: Sveicināti! Jautājums vai vieglajam spiningam (tests ~1-7 g, garums ~ 2-2,15 m), kas būtu paredzēts forelēm un arī kādam asarim vai nelielai līdakai. Favorite White bird (ar ielīmēto spici) un Salmo Troutino (pilnais paraboliskais), kurš Jūsuprāt piemērotāks/labāks?

chernits, 23.maijs 2017, 20:13
Manuprāt neder neviens no Tevis piedāvātajiem:
Favorite ar ielīmēto spici vairāk orientēts džigam, Troutino tīri pēc parametriem šķiet labs, bet bus problēmas ar to animēt voblerus....pietam cena arī diezgan augsta. Izvēlētos labāk pirkt labu lietotu kātu vai kādu no Stcroix lētā gala ar vismazāko testu un ne garāku par 2.0m
Forelēm zem 2m? Ko? 2.20 vai vēl labāk 2.40
24.maijs 2017, 00:01 | links
 
Forelēm zem 2m? Ko? 2.20 vai vēl labāk 2.40

sragiagiaA, 24.maijs 2017, 00:01


sākas, nē turpinās :) Tak cik jau izrunāts, kātu jāpiemeklē gan pie auguma un roku garuma, gan metienu tehnikas, gan upēm, un vispār katram savs. Lielām, atklātām upēm ar mazu krastu aizaugumu der kaut 2,7m, nekādu problēmu. Es ilgus gadus nostaigāju ar 2,4 un ~2,35 (nolauzta saīsināta spice), lielākajās foreļupēs jutos komfortabli, kā ielīdu aizaugušos mazos strautos tā mētāšana ne visai ērta. Vēl garāks kāts noder tiem kuriem nepatīk bradāt un mētā pārsvarā no krasta. Pašlaik īsākais kāts man ir 1,8m, mazākajās upēs ideāls, pie tam mētāju tikai iebrienot. Starp citu biju jaunāks ar smējos par 2m īsākiem kātiem :)
24.maijs 2017, 01:58 | links
 
Ja kādam interesē varu piedāvāt jaunu 2.21m 0.5=>7gr
MajorCraft Solpara SPS-T732M
Regular Fast
Kāta svars 87gr



Gribu 80€ , Rīga 27893789
24.maijs 2017, 09:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager