Spininga kāti

Labdien, vēlos iegādāties kātu lašu copei. Mānekļi ar kuriem vēlos strādāt 9-11cm, 10-12gr vobleri un vieglie šūpi 13gr-18gr. Šobrīd acis krīt uz jauno DAIWA WILDERNESS SPIN SEA TROUT 2.85M 7-25G. Vai kādam ir bijusi saskarsme ar Wilderness sēriju ? Gribās beidzot sajust 10-12gr voblerus, ar iepriekšējo kātu biju vīlies ! Varbūt kāds var ieteikt kādu kātu līdz 200 eiro priekš šādiem mānekļiem ?

DukeMP, 26.februāris 2023, 14:52

Uzmet aci savage salmonid sērijai, viegli un jūtīgi!
Lieliem mīnusiem gan nederēs vai arī būs grūti, jo mazi riņķi!

Davis-Di, 26.februāris 2023, 15:00


Super paldies, Vai vispār šai mānekļu kategorijai ir kāds smalks rīks ar lieliem gredzeniem ?
26.februāris 2023, 15:10 | links
 
Īsti nezinu. Jo šaurāka blanka kātam, jo mazāki riņķi.
Bet nu pats vērtē cik daudz par mīnusiem copēsi un vai tas ir vērā ņemams aspekts!
Ir jau fanāti kas spiningo arī pie -20 un pēc katra metiena kausē riņķus un kausē vaļā āķus, jo uz tiem izveidojas ledus kārta, ka zivi piecirst nevar :D
26.februāris 2023, 15:27 | links
 
Īsti nezinu. Jo šaurāka blanka kātam, jo mazāki riņķi.
Bet nu pats vērtē cik daudz par mīnusiem copēsi un vai tas ir vērā ņemams aspekts!
Ir jau fanāti kas spiningo arī pie -20 un pēc katra metiena kausē riņķus un kausē vaļā āķus, jo uz tiem izveidojas ledus kārta, ka zivi piecirst nevar :D

Davis-Di, 26.februāris 2023, 15:27


Noteikti lielos riņķus ar iespēju copēt vairāk mīnusos iemainu pret mānekļa labāku sajušanu. Vēlreiz paldies !
26.februāris 2023, 15:39 | links
 
Davis-Di [24.02.23]: Sliktas spoles ar pīto nedraudzējas noteikti!
Auklas resnums atkarīgs no vietas kur strādā un kādā režīmā, kad copēju Daugavā uz asari/ mazo žani no laivas - pa lielam PE0.8 (var PE0.6 bet aprausies vairāk), kad no krasta ar mērķi vairāk žani un negribās tik daudz aprauties, tad jau 1.0 vai pat 1.2.
Kad MT-9 sastādīju rudenī kompāniju rīta asarīšiem Spuņupē, tad PE0.4 .

Katrā ziņā, ja nav mērķis izskrāpēt zirgazobu, kad tas galīgi neņem, tad droši var nelīst zem PE0.6, ja grib pēc fen-šuj, tad gan var līst zem PE0.4
:D

PS. neesmu ne asaru spec, ne MJ spec , bet ar MJ 2,5" gumiju esmu 11kg līdaku pievarējis.
Daugavā no krasta jau divas sezonas dragāju ar 0.6# pīto. Pirms tam izmantoju 0.8#. 0.6# ir vairāk priekšrocību kā trūkumu, var izmantot vieglākas džiggalvas, mazāka vēja/ straumes iedarbība uz auklu un pats galvenais - iemetiena attālums! Ar 0.8#, vai 1,0# var rudenī uz DS, kad jāmet lieli mānekļi un ar diegiem nevar pastrādāt.
27.februāris 2023, 00:17 | links
 
Vai kāds ir lietojis MC Crostage CRX-T762L? Kādas atsauksmes?
3.marts 2023, 16:16 | links
 

Saulauzu kātu!:((
13.marts 2023, 11:05 | links
 

Un re!:))
13.marts 2023, 11:06 | links
 
Un re!:))

Willy, 13.marts 2023, 11:06


Oho! Iespaidīgs remonts. Bet kā ar kāta īpašībām - cik jūtami ir mainījušās?
13.marts 2023, 14:40 | links
 
Apsveicu! Kas remontēja? Sīmanis?
13.marts 2023, 14:40 | links
 
dim [13.03.23]: Un re!:))

Willy, 13.marts 2023, 11:06

Oho! Iespaidīgs remonts. Bet kā ar kāta īpašībām - cik jūtami ir mainījušās?
Jā!šaubijos, vai tādu pieņems!laboja Salmo Imantā.kas tieši nezinu,bet rezultāts izskatās ļoti ok..pārdevējs teica tajā vietā nelūzīs!:)kāts par 1,5cm īsāks...cena arī pat lētāk kā sākumā bij runāts!:)...nedomāju,ka kāta īpašības baigi mainīsies!pārsvarā velcei izmantoju.tests 3,5-17,7gr...otrs identisks man ir zaļš, kurš jau 4 metrus iecēlis laivā!:)Salmo rullē,bik žēl,ka nevar ar meistaru runāt personīgi!
13.marts 2023, 15:10 | links
 
Un re!:))

Willy, 13.marts 2023, 11:06


Kāpēc vecās plaisas virs jaunā savienojuma tikai salīmēja (foto kāta labajā pusē redzams) bet nenotina ar karbonsķiedru? Varēja aptīt ar plānu šķiedu (80-100g/m2) vismaz 6-8cm posmā, noslīpētu, nopulētu un būtu praktiski nepamanāma.
14.marts 2023, 20:17 | links
 
Kādu laiku gan jau vilks, bet tad atkal vienu reizi copē būs reizinātājos, cerams ka pie metiena nevis trofejas.
Es personīgi nebūtu remontējis.
14.marts 2023, 20:24 | links
 
Davis-Di [14.03.23]: Kādu laiku gan jau vilks, bet tad atkal vienu reizi copē būs reizinātājos, cerams ka pie metiena nevis trofejas.
Es personīgi nebūtu remontējis.
Ta jau manīs!neizputēšu ja nu kas...trofejām it kā nav paredzēts!:)
14.marts 2023, 20:29 | links
 
Es šo lieku gareniski kāta virzienā. pielīmēju ar epoksīdu.
https://www.easycomposites.eu/100g-unidirectional-carbon-fibre-cloth

Un tad pa virsu ar šo notinu, + epoksīds.
https://www.easycomposites.eu/100g-unidirectional-carbon-fibre-cloth

Un visu stingri notin ar šo lentu
https://www.easycomposites.eu/composites-shrink-tape

Noliek siltā vietā uz 12-20h , un tad notin lentu nost, noslīpē, un nopulē un iet uz copi :)

Pirms līmēšanas darba (attiecas uz spininga, vai līdzīgiem kātiem) kātu lai savienotu taisni, jāliek iekšā minimāla garuma pēc iespējas plānāks posms no cita kāta, var būt kaut no bolonēzes, galvenais lai veido taisnu serdi, un notinot nedeformē saplaisājušo kātu.

Epoksīda līmi viemēŗīgi uzklāj tik, cik var uzsīkt šķiedra, a lai liekais netek pa visām malām.

Tas, tā, lai kādam noder, ja nu kas. :)
14.marts 2023, 20:44 | links
 
Katrs labo pa savam!meistaru Salmo satikt nevar,kur vēl viņu mācīt!!atliek uzticēties!spītìgi gribēju lai salabo!...notestēšu,ja kas būs atskaite!;)
14.marts 2023, 21:00 | links
 
Katrs labo pa savam!meistaru Salmo satikt nevar,kur vēl viņu mācīt!!atliek uzticēties!spītìgi gribēju lai salabo!...notestēšu,ja kas būs atskaite!;)

Willy, 14.marts 2023, 21:00


Es tik piedāvāju savu varinatu, varbūt kam noder. Mācīt man nevajg nevienu.
Padalos tikai ar padomiem no savas pieredzes.
14.marts 2023, 21:04 | links
 
Davis-Di [49m]: Kādu laiku gan jau vilks, bet tad atkal vienu reizi copē būs reizinātājos, cerams ka pie metiena nevis trofejas.
Es personīgi nebūtu remontējis.Ta jau manīs!neizputēšu ja nu kas...trofejām it kā nav paredzēts!:)

Willy, 14.marts 2023, 20:29


Es jaunībā daudz laboju arī pats, tīri finansiālu apsvērumu dēļ, un pat nejutu tik daudz to akcijas utt. starpību :D, bet beigās nonācu pie jau iepriekš teiktā, ka pēc cūcības likuma salūzīs copē, kad nebūs rezerve!
Tagad jau ar salaboju, bet tikai riņķa problēmas vai ja gala riņķi atšauj.
14.marts 2023, 21:15 | links
 
FishMV [14.03.23]: Katrs labo pa savam!meistaru Salmo satikt nevar,kur vēl viņu mācīt!!atliek uzticēties!spītìgi gribēju lai salabo!...notestēšu,ja kas būs atskaite!;)

Willy, 14.marts 2023, 21:00

Es tik piedāvāju savu varinatu, varbūt kam noder. Mācīt man nevajg nevienu.
Padalos tikai ar padomiem no savas pieredzes.
Nu ja..kādam noderēs!;)ja kas, mož es ar mieru palīdzēt!...
starp citu man bij lìdzi 2 spoles,bet Salmo pārdevējs vienpersoniski atteicās tās pieņemt!Tatula mults un Caldia...
Onkyo saveda kārtībā divos vakaros!ļoti laba komunikācija ar viņu un godìgi!!padarìts darbs pa ļoti labu cenu!:)
14.marts 2023, 21:17 | links
 
FishMV...ja kas, mož esi ar mieru palīdzēt?!..
14.marts 2023, 21:25 | links
 
FishMV...ja kas, mož esi ar mieru palīdzēt?!..

Willy, 14.marts 2023, 21:25


Tad būs tev jāsalauž vēlreiz :) bet cits.
Jo ja šo salauzīs, un tajā pat vietā, tad remontam nederēs. Jo tur ganjau ir iekšā ielīmēta kāda serde no cita kāta, un pa virsu uzlikts šis posms kura gali pietīti.
Es tikai pamanīju ka tur virs pieliktā posma redzamas tādas kā plaisas aizlīmētas, jo salauztā veidā redzams ka palisas ir garenvirzienā augšējai daļai. Ja Tu man iemestu bildi to vietu tuvu nofotografētu, tad saprastu konkrētāk kas tur ir, varbūt kļūdos.
Velcē, tad jau manīs, bet nu neizmanto kā ceļamkrāņu :),
15.marts 2023, 09:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager