Spininga kāti

Nav jau bijuši salauzti.Nē,viens ir,kuru Salmo neuzņēmās sataisīt,bet ebaot.lv sataisija pa smuko.Ir citas šaizes bijis jārisina,ko servisā iztaisa pavisam ačgārni.Spoles ir taisītas.Arī ačgārni.Gandrīz jāstāv un jāskatās uz pirkstiem ko dara,savādāk būs problēmas.
14.jūlijs 2011, 11:28 | links
 
Headhunter,par to attieksmi tīri precīzi pateici.
14.jūlijs 2011, 11:29 | links
 
Man gan salmo servisā patika-sanāca ka spinim augšējo posmu pārsipu uz pusēm ,protams no sākuma notestēja vai neder kāds salmo ražojums ;nederēja ,bet sataisīja uz goda, kalpo jau sezonu ir pat izvilktas normāla lieluma zivis un vēl apskatījās uz manu seju paprasīja tikai 7 latus sākotnēji runāto 9 vietā:)
14.jūlijs 2011, 11:31 | links
 
uldeens > Man arī ir sanācis iegriezties Solmo servisā , gan spininga kātiņu sariktēja , gan spoli , iet kā pulkstenis .
-nesaprotu kāpēc dažiem tā neveicās..... :) .
14.jūlijs 2011, 14:18 | links
 
Paldies par padomiem!

Nu es jau pa šito laiku saņēmu rekomendācijas par eboat.lv meistaru un sakontaktējos. Un atsauksmes forumā apstiprina.
14.jūlijs 2011, 21:59 | links
 
Šodien salauzu savu Salmo mikrodžiga kātu. Stulbākais, ka savienojuma vietā. Tik viegli izjuka, ka moš brāķīgs kāts. Ir jums kādam tajā vietā salūzis? Labo vispār tādas traumas
Baigā škrobe :( .
21.jūlijs 2011, 00:17 | links
 
sveiki, varbūt varat ieteikt ko būtu vērts apskatīt, ir doma iegadaties tadu unversālāku kātiņu 2,4-2,6 m un apmeram ar testu 5-20(25)g lai var gan no krasta pacopēt, gan no laivas, vēlams ātru vai vidēju akciju. Budžets tā lidz 50 lvl
21.jūlijs 2011, 00:30 | links
 
apskaties Salmo veikalos shinigami Kinotaki,ar 5-21 testu un 2,5 garumu,cena apm 50 ls.
21.jūlijs 2011, 00:48 | links
 
jā, to daugavgrīvas ielā skatijos, bet tāds bomīgs likās, līdz galam nepārliecināja, un kautkā nepatīk man tie divdaļīgie rokturi (laikam baigi izvēlīgs esu :D), shimano nexave likās sakarīgs, bet par 50 ls uzreiz neprasijas pirkt, kādas atsauksmes par viņu?
21.jūlijs 2011, 17:03 | links
 
Tā izbrāķēt Kinnotaki, bļin, vot tā ir gaume .... :))
21.jūlijs 2011, 17:31 | links
 
nexave ljoti populaars katinjs,ja nopirksi buus ok,kinotakiem starp citu ir divi garumi un katram garumam divi testi 2,3 un 2,5 m testi 10-40 un 5-21 g, 2,3 5-21g, nu toc nav bomiigs:)pats lietoju un ir ok.
21.jūlijs 2011, 18:11 | links
 
Labāk jau laikam tomēr Shimano Nexave, pats vairākus gadus lietoju un esmu ļoti apmierināts.
21.jūlijs 2011, 21:25 | links
 
Iedevu savu salauzto kātu veikalniekiem, šie aizsūtīs uz Salmo. Redzēs, ko šamējie teiks - būs brāķis, vai nē. Jebkurā variantā, tikšu pie jaunas spicītes, nebūs vismaz visa izdotā nauda pazaudēta.
22.jūlijs 2011, 13:33 | links
 
Ja tas nav salmo shinigami kāts - tad neceri, ka būs garantija! Tur tas vecis vienkārši ir super "eksperts"! Cik reizes esmu tur lejā bijis gan sev, gan kādam čomam līdzās, tad komentāri - bez variantiem! Kā piemērs, salmo sliderim pirmajā copes reizē izbira robi no krāsas, nu ko čeks makā mētājās jābrauc noskaidrot! Pārdevējs sūta lejā pie eksperta - čalis paņem pastās uz mani un saka: "Tas ir normāli, māneklim strādājot rodas traumas", iebildu un teicos, ka ir vēl 3 pērnie slaideri un nevienam ne skrambas, bet šim 1h pamētāju un jau birst nost līdz voblera blankai! Sekoja txt: "Salmo nav vainīgs, ka tu mānekli met pret zemi!!" - vienkārši ūber atbilde! Tā vien pērku mānekļus pa 7Ls lai pa zemi pamētātu! :P Šis mani aizūtīja pie vadības, iedeva patērētāju tiesību iesniegumu un šutīšot ekspertiem! Kā jums liekas kurš bija eksperts? :D Karoč apburtais loks, tipa nav jau ko lūpu mest, bet kārtējo reizi parāda kā strādā LV garantijas ceļš!
22.jūlijs 2011, 13:53 | links
 
Viens no salmo remontvečiem ir ideāls apvārdotājs.Viņš pat atļaujas savas kļūdas pārtaisīt par klienta kļūdām.Pilnīgs cūka.
22.jūlijs 2011, 13:59 | links
 
dzhams :)
To vienā vārdā sauc par "Latviju" :) .
Pašam man nav nekāda iepriekšēja pieredze šajā jautājumā. Savā naivumā ceru uz atbildīgo cilvēku godaprātu :) .
22.jūlijs 2011, 14:01 | links
 
Es pagājušo ziemu visu laiku ar viņiem plēsos lai viņi nečakarētu Morām nažus Pat piedāvāju iemācīt asināt 000000000 Augstprātības kalngals un pasaules naglas sindroms Šoziem viennozīmigi apsolos pēc Salmo nažu asināšanas tos uz saviem beņķiem nelikšu un nelabošu Nesat pie viņiem un prasat naudu atpakaļ :DDDDD Labot spiningus -tirgojot orģinālās spices nav liela māksla Noārdiet visu blanku pārfūgojat izbalansējat izskaitļojat stroju tad tikai pateikšu ka savu lietu protat ;DDDDDDD
22.jūlijs 2011, 18:44 | links
 
Bums,cepuri nost!No coment........Perfecto!
22.jūlijs 2011, 20:58 | links
 
bums
kā man paveicies ka es savu mori vēl nav asinājis:DDDDD
22.jūlijs 2011, 21:12 | links
 
mlg2- Tu tāds prātīgs arī izskaties, no skata vien...
:)))
22.jūlijs 2011, 21:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager