Spininga kāti

guntarkl, bet par garumu un testu ko tu saki?
29.marts 2010, 00:35 | links
 
Nu 180cm es nejemtu, bet nu 200 un 210 būtu jau labs. Redz vis jau atkarīgs ko, kur, kā Tu makšķerē, no krasta vai no laivas, ja no laivas tad no kādas, vai vari mētāt droši kājās stāvot vai jāsēž. Cik tālu jāmet. Cik lielas fišas vidēji ķeras. Kādu akciju kāti pašam patīk vairāk, ātri vai lēni. Kā ar pārvadāšanu, der divdaļīgi vai var arī viendaļīgi. Ui, varētu vēl ko pajautāt:DDDDD
Tā Tu kātu neizvēlēsies.
Vienīgi, ja kāds ieteiks, vot ņem šito un būs labs, zinot kam Tev vajag.
:)))
29.marts 2010, 00:45 | links
 
guntarskl
makšķereju gan no laivas gan krata (krasts tīrs, bez niedrēm) augums man 180, laivas izmantoju parastās, pellas un tāda tipa, bišķi ir iegrime. Īpaši tālu nav jāmet un zives pārsvarā līdakas. ar ko īsti atšķiras ātras akcijas kāts no lēnas?? ātras akcijas kātam būs cietāka pati spicīte laikam, ja? Der arī viendaļīgs. ko tu saki? :))
29.marts 2010, 00:55 | links
 
Man mazais kāts viendaļīgs 6,6", 5/16oz. Tas zandartam, asarim. Džigošanai, dropšotam, tvičam. Ļoti viegls, ar 2000šo spoli, nenogurdina. Līdakām jau vajadzētu garāku, un ar lielāku testu.
29.marts 2010, 01:01 | links
 
Ai, tā Tu kātu neizvēlēsies, varam te gadiem runāt. Citam patīk māte, citam meita. Jāņem rokā, jāmēģina, jāvērtē....
29.marts 2010, 01:05 | links
 
bet ar garāku atkal grūtāk izraustīt. man liekas līdakai 5/8 oz augšējais tests būtu labs, tāpat, ja pieķersies 10niece būs problēma :)) līdakai laikam vajadzētu 210, bet gals kad iet ūdenī vai slīpi jārausta arī nav labi, nogurst roka.
29.marts 2010, 01:08 | links
 
Pie kilkas var to kruciāli apčamdīt?
29.marts 2010, 01:09 | links
 
Kilka ja nav kādam pārdevis, tad apskatīt noteikti var.
Par to raustīšanu...ja taisies raustīt(tā kā es to saprotu) ar bezinerces spoli, tad labāk nesāc.
29.marts 2010, 01:15 | links
 
nē nu tik traki kā ar džerku jau neraustīšu. Pavelk, pavelk uzrauj u.tt. Tavai tvičojamai maksķerei ir bezinercene?
29.marts 2010, 01:19 | links
 
te jau izstās,ka stipri līdzīgs variants kā ar nepieklājīgo jaunēkli.ir lietas kuras ir jājūt.tās nevar izstāstīt!
29.marts 2010, 01:31 | links
 
ir ir jājūt, pilnīgi piekrītu :) urmaas, neuzvelcies :)))))))))))
29.marts 2010, 01:34 | links
 
urmaas, uzjautāt profesionālākiem, zinošākiem makšķerniekiem padomu, vai tas ir kaut kas slikt???

šķiet, ka tu ar makšķeri rokā jau piedzimi :)))))))
29.marts 2010, 01:37 | links
 
J.B
:)))nav jau no kā!!!pašam bij iespēja izvēlēties no divu veidu tvič kātiem.pajēmu vienu pēc tam otru,paturēju,pavicināju.un zini-viens "pielipa" pie rokas,otrs kkā nē.tāpēc ari pajēmu to kurš "pielipa"!!!cena bij laba-komplektā ar muļtiku!vot gaidu brīvo ūdeni,lai var iemēģināt!!!:)))
29.marts 2010, 01:38 | links
 
jā urmaas, bet man nav tāda iespēja paturēt rokā variantus :))) tu tāpat ar čomiem runāji un apspriedi variantus, man nav čomi profesionāļi, tāpēc jautāju profesionāļiem vai vismaz dadz zinošākiem cilvēkiem.
29.marts 2010, 01:43 | links
 
iespējams nav paturēt rokās, tāpēc, ka mani noskatītie varianti atrodās amīšos. un nav jau māksla pasūtīt no amīšiem kādu variantu, saprast ka īsti neder, un mēģināt pa pus cenu kādam notirgot un iestāstīt ka tas ir tas ko potenciālais pircējs meklē :))))))
29.marts 2010, 01:50 | links
 
J.B. CRS60MH būs laps. Netici, paprasi Bocmanim.
Raxtā minētais arī būs laps. Netici, paprasi man :DDDDD
Šitas arī biku jaudīgāx.
Ja taisies twitchot ar 1/2 - 1oz smagiem, iesaku padomāt par casting kātu/spoli
29.marts 2010, 08:21 | links
 
J.B. - vēstule pastā.
29.marts 2010, 11:12 | links
 
Kilka-tev pasam arii veestule pastaa!!!:)
29.marts 2010, 11:27 | links
 
Skatos, baigā saraxtīšanās notiek. Būs man arī kāda vēstule jānosūta. Pārbaudiet pastus :DDDDDDDDDD
29.marts 2010, 11:37 | links
 
ko Jūs Onkuļi teiksiet par Shimano Katana 2.70 tests apmēram 5-30gr vai kautko no cormoran,līdzīgu ņemt,gribas ko jaunu nopirkt,pagaidām ir iesācēju kāts Globe new hunter 2.70m tests 10-30gr.
Par to ka viens vai otrs ir ĶTR ražots negribu runāt jo visus tur ražo pat Daivas,Loomisus utt.
29.marts 2010, 11:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager