Karpu iebarošana

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
kas ir sipučka? :D
14.novembris 2009, 10:13 | links
 
mariz84
ne jau kokteili no boilām :D es biju domājis-boilas,peletes,sipučka utt.
14.novembris 2009, 10:11 | links
 
Pats jau kg. noēdis un tad izliekas,ka karpa ārdās!
14.novembris 2009, 05:47 | links
 
Iedzērusi agresīva paliek un vairāk ārdās :D
13.novembris 2009, 21:20 | links
 
Forši. Karpa labā omā nonāk sečokā.
:))
13.novembris 2009, 21:15 | links
 
un vispār Mistralam arī ir viskija boilas :D
13.novembris 2009, 21:14 | links
 
Pateikšu manas šā gada pāris ejošās kombinācijas - Visvairāk karpas tika dabūtas uz Strawberry Jam + Pineapple Hawaiian, labi strādāja KG-1 + Crab&Mussel, vēl Strawberry Jam + Strawberry Jam vienā reizē riktīgi izglāba, jo uz to makšķeri neviena cope nebij, uzliku tādu kombeni uzreiz copes ik pa laikam :) Un šogad vēl noprovēju Salmon Supreme...tās kaķīti garšoja...citur kaut kā nē :)
Kaut kā iepatikās uz sniegavīriem močīt :))
13.novembris 2009, 21:12 | links
 
tiek jau domāts par nākamo sezonu :) Nash ražo Whisky boilas.dips ir tāds ka uz pohām var salāpīties :D
13.novembris 2009, 21:11 | links
 
Klau, dibenplacinātāji, vai tad viņas jau nedodas uz čučumiiužu? RedBull, Richworth izklausās pēc smalka viskija.
:)))
13.novembris 2009, 21:07 | links
 
bet kuras no richword?
13.novembris 2009, 21:05 | links
 
mariz turies pie vecām un pārbaudītām vērtībām - Richworth :))
13.novembris 2009, 21:01 | links
 
man atkal zb kokteili ar boilām taisīt,jo pēctam nevar izštukot ko kabināt virsū :)šogad pārsvarā ņēmos ar cream cajouser un zemeni-tā bij tād kā pamatbāze.nutrai poupi sgogad gan bij labie :D cits bij tāds ka pat āķi knapi varēja piecelt.nevar tik izštukot uz ko lai nākamgad ķer :)tākā atzīstās nu uz ko labāk ņēma šogad :)
13.novembris 2009, 19:22 | links
 
man ar tā liekas :D
13.novembris 2009, 14:47 | links
 
Izskatās ,ka citi negrib dalīties ar info ;)
13.novembris 2009, 14:31 | links
 
Pink Pepperu arī šogad paprovēju, bet nebiju rezultātu....iespējams, ka nebija barots ar viņu, tāpēc kaut kas likās karpiņām aizdomīgi :)
13.novembris 2009, 14:00 | links
 
Jā,techni spice arī ir manā "topā" :D Par tiem popiem Bils teica ,ka "tā bija ražošanas procesā pielaista cilvēcīga kļūda" un zvērēja ,ka tā bija pēdēja reize. Dzīvosim,redzēsim. Bet savu copi bez rozā pipara popa nevaru nemaz iedomāties :)
13.novembris 2009, 13:40 | links
 
Es uz Nutrabaitu tā mazāk....šogad paprovēju Tecni Spice un vienu tiešām liela paņēma, to diemžēl nedabūju ārā, pa elodeju puduriem nodeva un nost bij...
Bet nu Nutrabaitu vairs laikam nelietošu....vismaz popapus...tas tač nav normāli, ka pēc kāda laika popaps kļūst par grimstošo :D Man tāda problēma bija un dažiem pazistamiem karpiniekiem arī tas pats ir bijis tieši ar Nutrabaitu!
Richworth kaut vai 20 stundas nostāv un ir cauri izmircis, bet peld tāpat kā peldējis :)
13.novembris 2009, 12:51 | links
 
Es atkal vairāk uz Triggu , Cream Cajouser, Pinapple & Banana. Grūti izkost kas un kā un tajā pašā Kaķītī vienā točkā ņēma cream cajouser , otrā tikai triggu,bet trešajā sutkā sāka ņemt tikai uz Pineapple&Banana popu. hvz...
13.novembris 2009, 12:26 | links
 
atvaino, KG-1 parastā ne peldošā
13.novembris 2009, 12:18 | links
 
Pārsvarā baroju ar apmēram 5 veidu boilām (pārsvarā Richworth) - Pineapple Hawaiian, Strawberry Jam, KG-1, Tutti Frutti, White Chocolate...uz vasaras beigām sāku barot arī ar CrabMussel, vispār pāris reizes labi nostrādāja Crab&Mussel popup + KG-1 peldošā, arī kaķīša maratonā tāds salikums mani nedaudz paglāba :))
13.novembris 2009, 12:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager