Karpu iebarošana

Šī tēma ir pārcelta. Iet uz jauno vietu »
Boilas,boilas. :)
13.novembris 2009, 11:54 | links
 
kas tieši zivju bāzes boilas?
13.novembris 2009, 11:49 | links
 
Jā,parasti sanāk barot ar tādu kā kokteili-nedaudz no visa kā. Kādas vairāk iet iebarošanā-zivju bāzes vai pārejās?
13.novembris 2009, 11:46 | links
 
Parasti baroju tikai ar boilām ar kobru!
Pa retam esmu metis ar katapultu iekšā barības bumbas (pamatmasa kombikorns un peletes + karpu barība + grieztas boilas + kaņepju sēklas + kukurūza).
Parasti uz mata lieku tās pašas boilas ar kurām baroju, bet ir bijušas reizes, ka labākās copes ir tieši uz tām boilām ar kurām nav tur barots, un ir gadījies, ka uz tām ņem pat lielākas karpas!Iespējams, ka sakritība, grūti spriest!
13.novembris 2009, 11:37 | links
 
Varbūt padalīsimies pieredzē karpu iebarošanas jautājumos? Piemēram,vai baro tikai ar boilām,boilām+peletēm,boilām+peletēm+graudiem utt. Vai uz mata liek to pašu boilu ar kuru baro vai otrādi?
Ceru uz godīgām atbildēm ;)
13.novembris 2009, 11:28 | links
 
Vallē sen nav ko darīt un to pierādīja karpu čempionāts, tā kā lai iekasētu naudu vēl ir vajadzīgi klienti no kā to iekasēt un savukārt klientu paliks ar vien mazāk un mazāk. Spīdoša nākotne:)
29.septembris 2009, 10:07 | links
 
Kad biznesam nāk virsū p--ģec,tad tiek domāti visādi veidi kā maksimāli iekasēt! Visbiežāk tā ir neapdomīga agonija,kas noved pie negatīvām sekām...
29.septembris 2009, 09:35 | links
 
Mjā liela jēga nav maksāt 10Ls par šito pasākumu....
28.septembris 2009, 21:20 | links
 
19.00 - 7.00 ritaa :D :D :D, kaada jeega 10 ls vnk izmest!
28.septembris 2009, 19:22 | links
 
Ir nelielas izmaiņas "Makšķernieku paradīzes" darba laikos un pakalpojumos!

Lūdzu skatīt - http://www.makskerniekuparadize.lv/
27.septembris 2009, 20:46 | links
 
kaspars1980
Ieskābs un sarūdzis ir tik atšķirīgi jēdzieni, kā p...da un plaušas.
13.maijs 2009, 11:14 | links
 
Es pats neesmu meigjinaajis expermenteet kaut ko skaabeejot, taa kaa komenteet man gruuti. Lietoju paarsvaraa gatavus produktus un pats maz ko gatavoju. Es veel esmu taalu no eksperta karpu kjershanaa, bet mani kompanjoni ir ar ljoti lielu staazhu, un vinji vienmeer ir teikushi lai uzmana bariibu no saskaabshanas. Saldee nejau tikai pashtaisiitaas, bet arii taas kuras ir razhotas bez konservantiem.
13.maijs 2009, 10:45 | links
 
kaspars1980
Tu stipri kļūdies, jo iebarjamo kukurūzu speciāli ieskābē, karpas pievilina viegls skābums, bet līņus atbaida.
12.maijs 2009, 22:10 | links
 
saldē paštaisītās,jo viņas nesaldētas ļoti ātri sabojājas tātad ļoti dabīgas izejvilas...veikala bolas pilnas ar konservantiem ,kas neļauj bojāties....
12.maijs 2009, 21:09 | links
 
bet veikalā jau tās boilas stāv vitrīnā nevis ledusskapī
12.maijs 2009, 19:44 | links
 
Peec idejas boilas ir jaatur ledusskapii un kad mauc uz copi tad ieliec "cool bag". Ir arii speciaalas somas., kuraas ir speciaali sasaldeejami bloki, taas somas uztur aukstumu paars dienas. Vispaar jau paika ar kuru iebaro (iemaisiita) ir jaauzmana lai nesaskaabst, savaadaak sanaaks, ka zivis atbaida nevis pievilina.
12.maijs 2009, 10:15 | links
 
ko tas nozīmē granulas banāns ananas kā tu visu precīzāk pagapagatavoji
11.maijs 2009, 23:03 | links
 
mans subjektīvais viedoklis,ka nav svarīgs ražotājs,galvenais lai process sagādā baudu un nestu vēlamos izmērus...vakar( granulas+banāns,ananās +-3kg),viss iebumbots vienā reizē....rezultāts 3.8kg.,4.9kg.,4.4kg visam procesam tika veltītas sešas stundas no trijiem līdz deviņiem vakarā......
11.maijs 2009, 20:17 | links
 
Buzbaits strādā! Vismaz ķiršu noteikti.Ja kādam interesē varu pateikt(personīgi) arī kurā vietā vislabāk. Vienīgā nelaime,ka pa kādām 3 stundām viņas ūdenī izkūst un arī paciņā ja pastāv saulē,paliek pavisam mīkstas un lipīgas. Nezinu vai vasaras karstumā ar tām varēs pacopēt?!
11.maijs 2009, 17:33 | links
 
ķeršanai man ir te dīķi kur kurā ķeras nejēgā bet nekas lielāks par 1.5 kg bet blakus te dīķis ir kur kungi jai 6 gadus atpakaļ vilka 5 kg karpas un tur viņas neviens netraucē kā dabūt ārā kādu.
10.maijs 2009, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma ir pārcelta. Atbildēt var jaunajā vietā!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager