Kastings

Vēl nezinu...gan jau meklēšu no rokām ņēmot vērā cenas un gan jau tā būs sev Ziemassvētku vai dzimšanas dienas dāvana :D
29.oktobris 2023, 19:31 | links
 
PiNky [29.okt]: Vēl nezinu...gan jau meklēšu no rokām ņēmot vērā cenas un gan jau tā būs sev Ziemassvētku vai dzimšanas dienas dāvana :D
Nesen viena jauna par 400 aizgāja!:)...man jau patīk!kamēr bij slimnīcā pie Buma uzmētāju gandrīz jaunu 200toTatulu...nu nav tas!:)tag.krāj putekļus garažā!
29.oktobris 2023, 19:38 | links
 
Mairens123 [29.okt]: svens76 [18:39]: spura [17:41]: Jautājums un padoms spečukiem...

Ir beidzot nobriedusi doma par multiem.....

Ir doma par divu soļu sistēmu...:) cits jautājums vai pareiza...

1. atrast kātu un spoli 30-70g
2. atrast kātu un spoli 50-150g

Mērķis- gumijas, peles un mušas...

Pagaidām sliecos uz domu par ABU spolēm un otrajam mērķim kātu 13 Muse Black 56-170, jo uzrunāja garums....smagajam iesaku abu revo toro beast, viss patīk tajā spolēIr ideja kas par vainu man Abu toro beast 41 multam? Uztinu Varivas 6 PE auklu. Bremze ciet, bet aukla tapat viegli nak ara. Vai tiesam ta 6 PE vareja sakt griezties, lai gan zem kartigas slodzes uztinu? Paris reizes iztinu uz udens gandriz pilnu kaseti ar ipilotu un zem udens ar 200g svinu pietinu atkal pilnu, tad it ka viss cotka ir, bremze strada. Attaisi vala bremzi, noliec multu mala, nakamaja diena nem, pievelc bremzi un atkal ta pati herna. Mults galigi svaigs no veikala, testa rezima varbut 50 metienus esmu izmetis. Vai ari vaina taja PE6 aukla? Novertesu padomu

ja neesi pietinis pilnu špuļu, tad ar ciet bremzi paprovē pavilkt auklu ārā, redzēsi ja aukla buksēs un špuļa stāvēs uz vietas
29.oktobris 2023, 19:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager