Kā kļūt par inspektoru?

Cerams, ka kaut kas sistēmiski pēc šī mainīsies.. gribas sajusties naivam kaut mirkli :D
13.jūnijs 2016, 09:07 | citēt | nosūdzēt | links
-----------------------------------

Tādi naivuļi esam jau 25 gadus.... un turpinām būt.
Ja ar šo partiju sistēmu kāds neizrīkosies kā savulaik K.Ulmanis, ilgi bedrē sēdēsim.
13.jūnijs 2016, 09:26 | links
 
krumujancis, nu jau, nu jau.. aicinājums internetā ar varu gāzt pastāvošo vari ir, maigi sakot.. gaidi drošibniekus :D

Nekāda vara nav jāgāž, ir jāsakārto sistēma tiesiskā ceļā :)
13.jūnijs 2016, 09:41 | links
 
Ne vari, bet varu :D
13.jūnijs 2016, 09:42 | links
 
Tikko lasīju Gotharda Ādolfa Cauča grāmatu ''Viena latvieša stāsts", Kārļa Ulmaņa līdzgaitnieka atmiņas par Latvijas dzimšanu.
Līdz Ulmaņa nākšanai pie varas - viss tieši tāpat kā tagad Latvijā, bezjēgā runu, nemitīga naudas līdzekļu šķērdēšana un attīstība - nulle.

Tātad kaut kam tomēr ir jāmainās, jo pašlaik jau velk uz valsts defoltu, naudas vairs nepietiek nekam.
Vēl neredzu ne politisko spēku, ne arī gribu augšās kaut ko mainīt.
Ja nu vienīgi Kaimiņš, lai cik arī dīvaini tas izskatītos, nākošajās vēlēšanās tomēr savāktu tās 51-60% vietas, un savāktu arī pilnīgi jaunus spēlētājus, varbūt, varbūt tas un tad kaut ko mainītu, bet tas viss vēl ar pātagu ūdenī ierakstīts. Tā ka pagaidām - korumpants nomaina korumpantu, vai shēmotājs shēmotāju un ar to viss tikai turpinās tajā pašā garā.

Bet ja par mani, tad man ir vienalga, savu mūžu nodzīvošu būs tā vai citādi, lai tikai nebūtu kara, kā viens otrs copmaņu ''politiķis'' te bazūnē. Šie zēniņi nav karu redzējuši - tāpēc tā var muti brūķēt.
13.jūnijs 2016, 22:45 | links
 
Jūs tiešām te esat tik naivi?? Kāpēc jūsuprāt būtu jābrīnās, ka inspektors ieliek tīklu? Mūsu valstī daudz cilvēku strādā, lai aisargātu likumus, lai viņus izdoti, lai iekasētu nodokļu naudas utt.. Bet vai viss notiek tik ticīgi un pareizi kā gribētos?
Personīgi man liekas, ka tā fīča par brīvprātīgajiem inspektoriem ir ideāla, lai būtu informēts par visiem reidiem, kas interesē un varētu brīvi darboties vai padot tālāk info.. Tomēr izskatās, ka dažiem vēl ir šis svētais naivums saglabāts, kas tic tam ko stāsta..
14.jūnijs 2016, 08:13 | links
 
VVD neinformē sabiedriskos par reidiem, sāksim ar to. Otrādāk gan mēdz notikt, būtu pareizi.

Tāpēc es domāju, ka arī šāda muldēšana ir slimas valsts un slima prāta pazīme. Sāc ar sevi un nerunā, ko nezini.
14.jūnijs 2016, 08:53 | links
 
Pagāšnedēļ presē un TV skandēja : Makšķernieks ar MURDU Daugavā noķēris samu 69 kg. Tas jēdziens makšķernieks ar murdu man vislabāk patika :) Kopumā sabiedrībā kas vispār zin ka zivis dzīvo ūdenī nav nekādas sajēgas par ūdeņiem,zivīm,makšķerēšanu un makšķerēšanas noteikumiem ,vai vismaz par makšķerēšanas ētiku.Varbūt vajadzētu kaut nedaudz arī lielākai sabiedrības daļai kaut kā nodot informāciju lai neiet uz bodi un neprasa murdus jo grib samu noķert :)
14.jūnijs 2016, 09:23 | links
 
Jūs tiešām te esat tik naivi?? Kāpēc jūsuprāt būtu jābrīnās, ka inspektors ieliek tīklu? Mūsu valstī daudz cilvēku strādā, lai aisargātu likumus, lai viņus izdoti, lai iekasētu nodokļu naudas utt.. Bet vai viss notiek tik ticīgi un pareizi kā gribētos?
Personīgi man liekas, ka tā fīča par brīvprātīgajiem inspektoriem ir ideāla, lai būtu informēts par visiem reidiem, kas interesē un varētu brīvi darboties vai padot tālāk info.. Tomēr izskatās, ka dažiem vēl ir šis svētais naivums saglabāts, kas tic tam ko stāsta..

fish_a_man, 14.jūnijs 2016, 08:13

kāds naivums ( brīvprātīgajiem inspektoriem ) ir dzirdēts citam neļaus bet pat liks tīklus vai murdu
14.jūnijs 2016, 12:42 | links
 
Ka klut par inspektoru !!!!!!
Nafig vajag..... ta vel var likt cietuma pasedet tihttp://www.delfi.lv/news/national/criminal/aizdomas-par-maluzvejniecibu-aiztur-vides-inspektoru-atbildigas-iestades-parkapumu-nesaskata.d?id=47558679em "vides inspektoriem '
14.jūnijs 2016, 15:20 | links
 
Vispar jau Dabas aizsardzibas parvaldes inspektoriem ar zvejas kontroli piekrastes udenos nav nekada sakara,var piekrist Malkim.VVD Ventspils parvaldes RESURSU KONTROLES VADITAJA PARADIJA SAVU NEKOMPETENCI.
17.jūnijs 2016, 09:21 | links
 
jaabuut vismaz videejai izgliitiibai! pats taisos vasaraa kluut!

andzha14, 27.jūnijs 2008, 12:43

Nu vel vajag labi peldet un atri skriet,
18.jūnijs 2016, 22:37 | links
 
Vispar jau Dabas aizsardzibas parvaldes inspektoriem ar zvejas kontroli piekrastes udenos nav nekada sakara,var piekrist Malkim.VVD Ventspils parvaldes RESURSU KONTROLES VADITAJA PARADIJA SAVU NEKOMPETENCI.

gz888, 17.jūnijs 2016, 09:21



Vai, vai nekaadas sajegas . DAP vides inspektoriem ir taada pasa aplieciba, ka VVD inspektoriem. Pirms muldeshanas luudzu intresejies par info!!!!!
19.jūnijs 2016, 08:34 | links
 
Sveiciens visiem.Nenocietos lai neierakstītu seit komentāru.Savulaik esmu nodarbojies ar r upniecisko zveju jūrā un varu jums apgalvot ka var darīt +- visu ja ir samaksāts attiecīgam cilvēkam.Vienkārši šis sižets televīzijā parādīja to nesodāmības pakāpi.
19.jūnijs 2016, 08:56 | links
 
Sveiciens visiem.Nenocietos lai neierakstītu seit komentāru.Savulaik esmu nodarbojies ar r upniecisko zveju jūrā un varu jums apgalvot ka var darīt +- visu ja ir samaksāts attiecīgam cilvēkam.Vienkārši šis sižets televīzijā parādīja to nesodāmības pakāpi.

MFB, 19.jūnijs 2016, 08:56

Ja samaksā var darīt ko grib.Visu vajag atdot pašvaldībām un tad būs kārtība.;)

http://pietiek.com/raksti/buvvalde_legalize_daugavas_stavkrasta_nopostisanu
19.jūnijs 2016, 10:49 | links
 
Medniekam-ja ir tada pati aplieciba tas nenozime,ka ir tadi pasi pienakumi.Un ja tu esi pamulkis un nezini noteikumus,tad labak paskluse.
25.jūnijs 2016, 06:36 | links
 
Atkal Ruņģis izcēlies ar savu nekompetenci;
Skatās ieiet zemūdens mednieks Daugavā medīt, boja, lukturis 360 grādu, peldēja viņš 3 stundas un Ruņģis sastādīja protokolu par to ka 1,5 stundu viņš naktī neredzējis kurā vietā mednieks medījis. Nu vienreiz VVD atņemiet tādam "apdāvinātam "sabiedriskam inspektoram apliecību, ja jau cilvēks vairāku gadu garumā nevar iemācīties kā jāraksta protokols, lai neblamē inspektorus.
11.augusts 2016, 17:49 | links
 
... bet protokols ta ir un pati iestāde viņu diez vai atcels.
12.augusts 2016, 12:59 | links
 
100 punktu, ka iestāde neatcels to protokolu, jo atzīt, ka nekompetents cilvēks pārstāv viņu organizāciju neviens nevēlās, vienīgi tiesa, kamēr visi nepārsūdzēs protokolus - viņš viņus ražos!
12.augusts 2016, 13:07 | links
 
...protams neatcels, bet makšķerniekus mudināt būt godprātīgiem, likumpaklausīgiem, utt, arī neaizmirsīs.
12.augusts 2016, 13:30 | links
 
Atcels, vai anulēs, jo nav pārkāpuma , neviena iestāde nelaidīs tādu tālāk, jo būs tiesa un tad vēl piedzīs no viņiem zaudējumus. Kurš grib vilkties uz tiesu, kur protokolu sastādījis sabiedriskais, kaut vai viņš piedalās ZM pie noteikumu izstrādes kā Ūdeņu resursu apsaimniekošanas un aizsardzības interešu grupas pārstāvis .
12.augusts 2016, 13:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager