Spoles

Asriks, tu vēl paņem piecmetrīgu kātu, vēl tālāk aizmetīsi savu mānekli:)) Bet ja nopietni, priekš pāris metrus tālāka iemetiena visu dienu vicināt liekus simts gramus+mazāka jūtība, kam tas ir vajadzīgs?
29.septembris 2011, 08:22 | links
 
kristsKG
Ar 4000šo ēsmu noteikti var tālāk aizmest,gan vieglāk pierullēt lielu zivi,salīdzinot ar 2500šo.
29.septembris 2011, 06:40 | links
 
arsik, neviens te nesten, bet neredz jēgu pirkt izmēru, kas spiningošanai ir pilnīgi lieks... nav jau fjordu cope
29.septembris 2011, 01:01 | links
 
Tu tikdaudz nespētu izdot ;)
Liekas, ka zini par ko ir runa :)
28.septembris 2011, 22:28 | links
 
grieseej,man liekas ka es zinu cik tu pa rareeniumu izdevi.....:)
28.septembris 2011, 22:25 | links
 
Ko Jūs visi te stenat,manuprāt vienalga kāds izmērs spolei 3000 vai 4000 abi Biomasteri ir gana labi līdaku spiningošanai,velcēšanai tik auklas uztīšanas daudzums atšķiras.Kopumā ņemot Biomasters ir stipri labāks(kalpošanas ilgums,gultņu skaits u.t.t.) par Ultegru un nedaudz knapāks par Twin Poweru,kā arī cena eboutā tam atbilstoša.
28.septembris 2011, 22:23 | links
 
Katrs no mana Rarenium 3000šā divsimt gramiem, ir izdotā vērc. Lai arī pierasts, ka LV pircējs motivējas no atlaides, es nemaz nedomātu Raru pret citu mainīt. Ļoti izdevies cenas / kvalitātes savienojums, ar uzsvaru uz kvalitāti.
Uz nākamgadu plānoju vēl 1000šo paņemt.
28.septembris 2011, 22:21 | links
 
ar auklām tur ir tā, ka ir arī uz lielajiem ruļiem - var atvest spoli un viņi uztīs, bet nu skaties, vienkārši uz šo brīdi man liekas, ka citur nav lētāk labas pītās.

to maitasputns - aha ir tiešām forša! :)
28.septembris 2011, 20:27 | links
 
mmm man ar Rarenium 2500 joprojām kaifoju, ļoti laba, viegla, precīza spole, ir tās naudas verts!
28.septembris 2011, 15:58 | links
 
šeit , http://www.copeslietas.lv/akcijas/normark/ var apskatīties šādas tādas spoles ar atlaidēm, lapas sākumā veikali, kuros tās pieejamas.
28.septembris 2011, 15:16 | links
 
Jā es uzvaniju auklām tiešām tur ir laba atlaide ,bet ir ne visi izmēri. shimano spoles tomēr lētākas eboatā.
28.septembris 2011, 14:53 | links
 
par cenu grūti teikt! pašam no shimano ir Sahara 2500 (ASV modelis, redzeju tikai Gold fishā) un Rarenium 2500 ci4. Cenas 60 lvl un 130 lvl. Sajūtās atšķirība arī tik pat liela. Rereniums ir daudz vieglāks, tīšanas komforts lielāks, patīk zemais pārnesums - 5.0:1. Saharai 6.2:1! Abas ir ok, bet kategorija cita. Uzvani varbūt Fishbonam - mosh viņi piedāvā atlaides arī uz Shimano, ja jā tad 30% atlaide un Tev sanāks pavisam smuks cipars. Ņem ar priekšējo bremzi. Ja nauda atļauj ņemt spoli par 100 + LVL, tad iesaku skatīties uz pītajām - 0,12 vai 0,14 diametrs - Fishbona ir labas atlaides - 50% - reaali par 8 - 10 lvl uztiisi labu pīto!
28.septembris 2011, 14:42 | links
 
Sapratu labi likšu mazāku auklu,bet cena 105ls advekāta šai spolei
28.septembris 2011, 14:12 | links
 
svars var būt līdzīgs, īpaši ja izvēlas dažādas klases spoles, bet es sapratu, ka plāns ir spiningot līdakas, tāpēc man nav vispār ne jausmas kāda velna pēc vajag 0,4 mono auklu?? nu max 0,25 - 0,28, bet nu ne jau 0,4. Tā protams ir paša izvēle, bet domāju, ka laiki ir mainījušies un arī pieeja copei ir mainījusies... Ar 0,4 ja ir liela vēlme var velcēt, bet nu nezinu vai vajag - tas būtiski ietekmē gan metienu (sanāks tuvāks), gan mānekļu iegrimi...
28.septembris 2011, 13:54 | links
 
Bet ja korpusa izmērs un svars abam spolēm ir vienāds atšķirība tikai kasetes ietilpībā. 3000-jā kasetē 0.4 mono aukla 100m neietilpst.
28.septembris 2011, 13:31 | links
 
cilvēki mīļie, spiningošanai nevajag lielākas spoles par 3000 klasifikāciju pēc Shimano. Velcei var likt... lai gan man arī velcei ir 3000 izmērs. Mazākam izmēram plusi - 1) vieglāka, 2) mazāk jātin apakšā vai nav vispār; 3) pietiek ar 110 - 120 m pītās (nav īpaši daudz variantu mest vairāk kā 70/80 metrus); 4) jaudas atšķirība līdaku spiningošanā nespēlē tādu lomu kā jūras copei.
28.septembris 2011, 13:17 | links
 
Biju iegājis eboatā redzēju BIOMASTER 4000(malaizija) .Vai der līdaku spiningošanai, un kādas atsauksmes par šo spoli.
28.septembris 2011, 13:11 | links
 
antonsb ar super saudziiigi biju domaajis to ka nepietiek ka iemet savaa copes kaatu somaa vai kaa nu kursh to sauc, carbona kaatiem atseviski jaalieto tube un tad vari likt iekshaa savaa somaa...
Ir atskiriiba vai panem kaatu par 15 vai 60+Ls attieciigi arii rupeejies par to.
18.septembris 2011, 14:02 | links
 
Nu par basiem pilns nets ir... bet šeit jau to basu nav! :) Tādēļ jautājums, kam viņas ir vairāk piemērotas mūsu apstākļos.

Kaut gan friči arī labi atsaucās. Tikai es tajos friču forumos gandrīz nekad detalizētu informāciju neesmu atradis. Viņiem tikai ir "gut", "schlecht" un "preiswert".
Krievi nesalīdzināmi detalizētāk tai lietai pieiet! Un pamato, kādēļ konkrētā fīča der tam vai neder šitam. Bet krieviski ir grūtāk ar meklēšanu, tādēļ tajos resursos neesmu par šīm spolēm vēl meklējis.
18.septembris 2011, 00:19 | links
 
Lielajiem džerkiem man ir Calcutta 201B. (Varu mazliet kļūdīties ar cipariņu, jo agregāts nav pa rokai.)

Bet neiet man vēl ar tiem lielajiem. Kad iemetu, tad visa laiva sašūpojas, bet pats džerks netur tālu netiek. :)

Tāpēc gribu ar "mazajiem" iemēģināt. Turklāt šīs kategorijas spoles biju iztēlojies arī lielo vobleru tvičošanai kā potenciāli piemērotas.
18.septembris 2011, 00:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager