Spoles

viepli - tu noņem spoli no kāta un tad abus iemet bagažniekā? :DD
Vispābā jau ir tādi pārvadājamie tubusi, kur kātus ar visām spolēm ielikt - piemēram Cormoranam baigi labais - http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/cormoran-rod-transportation-tube-g5-a50-p772-k6517.html, divus kātus var ielikt ar visām spolēm, rekomendēju ;)
23.maijs 2010, 10:55 | links
 
es ar nesaprotu, cilveki izdod bargu naudu par rikiem lai tie kratitos bagaznieka un tad blauj ka saluzst ruckas vai saliec locinjas ,par katiem nemaz nerunajot ;)
23.maijs 2010, 10:00 | links
 
Derexx, pilnīgi pareizi. Kā tu izturēsies pret saviem copes rīkiem, tā tie izturēsies pret tevi. Nesaprotu ļaužus, kuri pēc copes spoli atstāj pie kāta un tādā veidā to pārvadā.
:)
23.maijs 2010, 09:42 | links
 
Paganel par tiem prezervativiem bij absoluti lieki nevar tak katus un spoles samest bagaznieka lai kratas un sitas pret blekiem:)
23.maijs 2010, 09:38 | links
 
derexx.vai nu pārvadam zobs nolūzis vai lec pāri.tu pēc copes spoli vēl prezervatīvā ielikt varēji,lai gaiss vispār netiktu klāt.
23.maijs 2010, 08:31 | links
 
sodien aizbraucu uz copi un konstateju ka manai Daiwai gs8 ko pirku pie bloma pernaja rudeni un ar kuru esmu bijis copet labi ja 10 reizes pie vizula ietisanas radies krakskis. Tagad janes atpakal lai skataas kas par lietu, bet fakts ka tads ir loti nepatikams un sabojaja man copes prieku. varbut kads zin kas var buut par lietu?
p.s spole ik reizi no copes uz copi atpusas burbulpleve un atseviska makaa .
22.maijs 2010, 19:52 | links
 
Kāds varbūt ir lietojis Shimano Spirex spoli un varētu padalīties iespaidos? :)
18.maijs 2010, 23:47 | links
 
Grieseejs
es zinu.tāpēc jau nevajag reklamēt!:DDD
tik ŅEVAs spolei viens mīnuss-piecērtot,ja normāli nepieturi spoli,var bez pirkstiem palikt!
10.maijs 2010, 21:15 | links
 
Urmaas, Tu esi .......
;)
10.maijs 2010, 21:06 | links
 
velcei labākā ir NEVAs spole.vismaz skaidri zini ka kātu no laivas neizraus un kronšteinus nesalauzīs.tas tā'kamēr nepiešaujas pareizi pieregulēt muļtiku!:)
10.maijs 2010, 21:01 | links
 
Velcei, man liekas, bet neesu velces specs un piekritējs, vienalga kāc muļķix.
BTW, ja kādam lielu Jaxon multu gribas priekš velces, varu pa simbolisku Ls10 atdot. Bet raxtat privāti.
10.maijs 2010, 20:58 | links
 
man liekas ka optimāls variants velcēšanaj ir multiplikātors, firmu gan es neiteikšu jo nēsmu tāds speciālists, pats lietoju Jaxon ziepjutrauku man viņš ir pirmais multiplikātors, tā kā nevaru salīdzināt ar citiem
10.maijs 2010, 20:50 | links
 
Sveiki Speci! Kads var ietekt labu spoli prieks velcesanas,jau ieprieks paldis.
7.maijs 2010, 13:45 | links
 
4.maijs 2010, 08:59 | links
 
 
Sveiki! Interesētu domas par jaunajiem Mitchell modeliem, itīpaši par mag pro lite modeli! Vai ir jēga ieguldīt 150e vai nopirkt tomēr 1OOO-Shimano?!
3.maijs 2010, 18:06 | links
 
Karabineris Catana atbilst šai cenai! Bija man(un ir ,tik ar nehavi tagad darbojos) 3 sezonas ,intens''ivi, bez sevišķas uzmanības un rūpes lietota...Tad gan nācās uz remontu aizsūtīt! Labs iesācēja risinājums! Pats gan neesmu nekāds guru :)
25.aprīlis 2010, 21:54 | links
 
par 30 lvl domaaju nav ko daudz diskuteet!!!
25.aprīlis 2010, 21:12 | links
 
Sveiki ! Veikalā nosaucu limitu, cik varu atļauties par spoli; man parādīja vairākas spoles, no kurām dārgākā bija ''Shimano Catana''. Teica, ka pārējās esot, kādas esot, bet šī esot pārbaudīta vērtība.
Kāds ir Jūsu viedoklis un pieredze? Jautāju, jo bieži daudzās jomās jau ir tā, ka labo firmu lētie gali bieži vien nemaz nav labāki par slikto firmu lētajiem galiem. Varbūt tomēr par to pašu naudu paņemt ko no nespožākas firmas?
25.aprīlis 2010, 19:24 | links
 
Vieplis: backing'a nav. uztīta 0,22 monofiilaa
23.marts 2010, 18:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager