Spoles

 
Inerces spole jau ir diezgan universāla spole un galvenais izturīga, tagad uzliku uz gruntenes 1979 gadā ražotu Ņevas spoli, protams ir savi trūkumi , galvenais jau pieredze un personīgā patika ...
28.maijs 2009, 22:00 | links
 
tagad ar personalu nebūtu problēmu,tikai lv ir tā -ka vienam kleita,otram meita utt,ideja nav slikta jo urbjus,vergas tocna aizietu-tiltiņa vizuļi arī rullē,tikai modē ir Lucky jon :))
28.maijs 2009, 22:02 | links
 
Kilka piedāvātajā angļu lapā arī cenas sākot no 120 ls personīgi manas domas ,ka paši varam ko līdzīgu sameisterot.Remontējot spoles nekādu dieva tēva darinājumu nēsu redzējis.Viss ir silvēku būvēts un taisīts ,kā saka ko 1 cilvēks ir uztaisījis to otrs var salauzt.
28.maijs 2009, 22:05 | links
 
nemaz tas lucky jau nav tādā topā Leišmalas darinājumi tūliņ tūliņ būs topīgāki
28.maijs 2009, 22:07 | links
 
piekrītu viņi ražo,ir atīstība,mēs tirgojam-līdz septebrim-tad vārdu sakot nu nebūs tā pirkspēja.nu žel ka pie mums nav ražošana.tie paši vobleri maksās latu oktobrī,bet gumijnieces 300 nu piem bush-ja nebus tādas cenas tad uz xmas viņi varēs iesalīt..
28.maijs 2009, 22:14 | links
 
Pesonīgi man simpatizē vizuļi ar meistera pieskārienu Savas lielākās mammas esu dabūjis uz paštaisitiem sudraba un melhiora šūpiņiem uz Usmu brauz copēt viens rotkalis un viņa hobijs ir vizuļu uzmeisterošana Personīgi nepazīstu ,bet 2 viņa vizuļi man ir /kapars un melhiors/tos lieku tikai tad ,kad tiešām ne uz ko neņem.
Pēc Merfija likuma pazaudē vienmēr tos labākos:))))
28.maijs 2009, 22:15 | links
 
Kāreiz paliku bez darba.Kad sāksim ēvelēt un kalt tās spoles?
28.maijs 2009, 22:16 | links
 
kaut kas tajos metalos ir -pasam ir divas alpaka karotes-nu super iet,tad savā laikā iegādātie koperatīvie verķi,alpaks ar misiņu-vnk rekordists.
28.maijs 2009, 22:21 | links
 
Bums - tur lētākā bija par 15 GBP, tas ir kādi 12 laši
28.maijs 2009, 22:22 | links
 
Kam ir intrase par tādu variantu varētu padomāt Rīgā ir metālapstrādes cehs Brīvdienās satikšu cilvēku apspriedīsimies par izmaksām./tehnologu, materiālu izmaksas ,orjentējošu cenu ,tehnoloģisko procesu/
Tagad varētu uztaisīt blic aptauju ,kam šāda prece būtu vajadzīga
28.maijs 2009, 22:23 | links
 
zini cik izmaksās dažas spoles uztaisīt? vai-vai-vai
28.maijs 2009, 22:25 | links
 
Ja Tu runā par šūpiņiem - es piedalos ;)
28.maijs 2009, 22:26 | links
 
varētu pāris uzbliezt,tad notestēt-tad jau manītu,nu nezinu vai kads no exspertiem,to reklamētu tv-pats saproti roka roku mazgā:))
28.maijs 2009, 22:27 | links
 
kilka + pasts čakars laiks /gultņi ???/ un es viņu nevaru pačamdīt.ļoti daudz copes lietas esmu pircis tikai tāpēc ka man viņa ,rokās turot ,patīk.No e-bay pastellēju fideri labs ,bet nepatika .paņēmu tepat shekspīru labs un patīk.
28.maijs 2009, 22:28 | links
 
ja ir uztaisītas presformas tad nav nozīmes 1 vai 1000 izmaksas ir krietnas Nekas jau nav jātausta jāpaņem krievu spole jāizmaina uztinēja dizains un uz priekšu Tāpēc runāšu ar tehnologu.par izmaksām
28.maijs 2009, 22:31 | links
 
bums - nu parasti jau tā dara - LV pačamda un no USA vai EUR pasūta ;)
28.maijs 2009, 22:34 | links
 
te nu gan tās štelles ātri bīdās! nu super veči, lai jums viss izdodas, ja tas ir pa īstam!
28.maijs 2009, 22:35 | links
 
Nu ja ar daunrīgeru bija kā tu saki pamēģināju un pasūtiju .
28.maijs 2009, 22:35 | links
 
Aigar kuj železo neothodja ot kassi
28.maijs 2009, 22:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager