Spoles

Nopirku spoli Elite Adrenalin aukla Grand Raider 0,28 vakar spiningoju pa Gauju, pēc kāda laika sāka čirkstēt, domāju varbūt smiltis sagājušas noņēmu kaseti, bet viss tīrs ,varbūt aukla slapja nezinu tracina ka nav kluss. varbūt kādam ir kas sakāms pa šito lietu.
4.augusts 2009, 18:41 | links
 
Tātad runājot par Salmo spolēm. Varu izcelt divas ar kurām esmu ļoti apmierināts Tās ir Diamond XR 535 un Diamnod Match.

Diamnod Match manuprāt ideāla spole pludiņmakšķerēšanai un fīderim, pats lietoju un esmu ļoti apmierināts. Var ideāli strādāt ar viegliem pludiņiem.

Diamond XR 535 Šī spole ir pārbaudīta jūra, uz dzīvo, grunteni utt. Es teiktu ļoti universāla spole un par ļoti pieņemamu cenu laba kvalitāte. Lietoju jau gadus 4 un vienīgais ko es daru, katru gadu uz ziemu kārtīgi iztīru un atlaižu bremzi.

Iesaku tiem kas nezin ko izvēlēties un ticiet arī jums iepatiksies šīs spoles!

Ne asakas!!!
11.augusts 2009, 16:07 | links
 
Kaadam nav naacies saskarties ar Diamond CBS 8635 RD? Kaadas atsauksmes?
17.augusts 2009, 10:25 | links
 
Machelitto, ja CBS 835 ir tas pats, tad man tāda iet nu jau vairāk nekā 10 gadus. Iet zvērā! Spinerēju arī ziemā, ja tempers atļauj, vienreiz pat jūras kātam uzliku. 8 gultņi, gaita viegla, patīkama, nekas nav noklemmējis vai kā citādi sačakarējies, lociņa atspere gan drīz būs jāmaina. Regulāri nesu tīrīt un ir OK.
:)
17.augusts 2009, 10:52 | links
 
Jap Viepli tikko bodee papeetiju izskatas ka taa pati. Kaada taveejai bremze prieksheejaa, aizmugureejaa?
17.augusts 2009, 14:01 | links
 
nesen iegādāju Shimano- exage RB2500 esmu ļoti apmierināts, varu ietekt tiem kam nevajag liekas extras
http://www.decathlon.co.uk/EN/exage-2500-rb-62259582/sizeAndColors.html?image=http://www.decathlon.co.uk/products-pictures/gd-asset_14838065.jpg
17.augusts 2009, 16:12 | links
 
Bosikss kāda cena LV ?
17.augusts 2009, 16:32 | links
 
Bosik:
Kaadas ir "liekaas exstras" daargaakaam spoleem!?
17.augusts 2009, 18:01 | links
 
parasti lētākajām nav ielikts pats nepieciešamais.nevis dārgajām ieliktas ekstras.
exstra būtu,ja pie spoles būtu lākturītis piestiprināts,vai auklas smāķa uzklājējs,elektromotorčiks utt.:)))
17.augusts 2009, 18:10 | links
 
Urmass tu jau vairaak uz multiplikaatora exstraam,bet es domaaju bezinerces spoleem!Kaadas exstras:),apsildaamais rokturis,kaads kristaals iekalts vai kaut kas cits,es jau nezinu kaadas taas spoles,bet gribeetos gan:)
17.augusts 2009, 18:14 | links
 
gabi.kas tev teica ka bezinercenei nevar motorčiku pielikt!!! :)))
17.augusts 2009, 18:26 | links
 
Nu ja tu pieliksi-tad taa to4 buus neredzeeti kolosaala exstra,it sevishkji kaadai 2500 izmeera spolei:)
...bet tomeer man ir licies,ka spoles cena veidojas atkariibaa no kaadiem matreaaliem taa tiek gatavota-tas ir,daargaakaam spoleem daudz reiz krutaaks,vieglaaks,izturiigaaks metaala korpus,taapat ar guultnji daudz reiz kvalitatiivaaki...
Bet exstras:),nu saltajaas rudens dienaas jau prasiitos apsildaamais rokturiits,bet bez motoriiti:)
17.augusts 2009, 19:11 | links
 
Machelitto, RD.
17.augusts 2009, 19:42 | links
 
Nopirkta, weekendā iemēģināsim:)
17.augusts 2009, 19:54 | links
 
Man spole ir copei un copēju pagaidām uz zemes nevis kosmosā, tādēļ lieki 10g svara vai kāds gultnis ir mazsvarīgi, galvenais-spole nav dārga(56ls)un ļoti laba. Iepriekšējos 5 gadus lietoju Ķīnā ražotu nezināmas firmas spoli(apt 25ls un bija viss ok., arī turpmāk ši spole tiks izmantota)tādēļ tie kas vēl nav izdarījuši izvēli, izdomājiet kam jums to spoli vajag:) un kādus pārējos zvejas rīkus kombinēs ar to(spini, auklas, mānekļi un tt.)cik bieži copēs.
Neapšaubu ka ir arī labākas spoles , gan dargākas gan lētāks, apšaubu , ka ar dārgajām spolēm visi ķer lielākus lomus:)) vai dažs labs vispār ķēr! Katram ir savas vēlmes un iespējas.
Lūgums "copes gurū", lai apraksta tās nianses kuru dēļ būtu jāizvēlas dārgāka spole(neiet runa par kasetnes izmēru, tas cenu īpaši nemaina)?Kā tas atšķirības iespaido copi?
Paldies
17.augusts 2009, 21:30 | links
 
kad copēsi ar ko labāku, tad sapratīsi ... diemžēl to vieglāk saprast pašam ilgtermiņā lietojot to spoli, nekā i-netā bezjēdzīgi strīdoties meģīnāt kādam ko pierādīt :)
18.augusts 2009, 09:39 | links
 
Ko lai dara ja spolei pārlūzusi kāja? Kautkur maina korpusus?
18.augusts 2009, 14:45 | links
 
gan jau ka jaa bet vai nesanaak nopirkt jaunu vai tadu pasu tikai kura ir galiigi sapleesta bet korpuss vesels
18.augusts 2009, 14:53 | links
 
Major, apsveicu ar jaunu spoli!
:)
18.augusts 2009, 15:16 | links
 
Protams paldies par apsveikumiem! Bet atrast Kormoran Match Master Rodeo-MMR 3000 korpusu nau tas pats kas tukšu auklas spoli.
18.augusts 2009, 16:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager