Spoles

Ziniet,man ~30gadus atpakaļ bija tāda universiāla spole.Tā kā inercene,bet kad pagriež barabanu pa 90 grādiem,tad iemet kā ar bezinerceni.Forš izgudrojums,vēl tagad nesen redzēju saimn.ēkā.Kad iemet ar pludu metrus 20+,tad asaris jāpiecērt reizes trīs,lai justu ka ir galā.Jo nomet auklu,bet uztin kā ar inerceni.Īsts krievu brīnums,jāiet tas nosaukums palūrēt.
21.augusts 2009, 19:00 | links
 
mirtin.mēdzu šad tad bāzt degunu ne tur kur vajag pārsvarā metodom "tika" un parasti pielieku diezgan lielas pūles lai nepaliktu liekas detaļas.:))) vieplis un aakkis jau vienas versijas izklāstija.tikpat labi jau varbūt,ka ass nebūt nav tik ideāli taisna un pie nelielas slodzītes sāk nedaudz strīķēties.takšto nekāds lielais palīdzētājs nebūšu.ar smāķiem tiešām nedrīkst pārcensties un kuru katru izmantot nevar.pirmā spole kuru pats pārjaucu un pāreļļoju pēc 6h intensīvas copes noķīlēja (bikiņ pārcentos ar smāķi:)))))
21.augusts 2009, 19:02 | links
 
pp.kas tad tev tā par spoli bij?pirmo bezinerceni,DELFIN-4, jaucu katru sezonu un smērēju ar litolu.kalpoja kamēr kātiņu nolauzu(brienot pa foreļupi uzkritu virsū).a ņevas reizi sezonā ar to pašu litolu,pa starpai copes laikā ūdenī paskaloju,lai nešņarkst.un viss notikās! :)))
21.augusts 2009, 19:09 | links
 
vels viņu zina dažādi sū ..bija.smāķi ar vairs neatceros,bet delfīns ar viņu šancēja normāli.neesmu no tiem,kas sīkumu dēļ brauks krastā.područnij material vienmēr atradīsies.bet spoles epopeju tā arī turpināju-kārtīgi izmērcēju un plaucēju tālāk līdz krēslai:)-izvilka:DDD
21.augusts 2009, 19:24 | links
 
grozs un pārējie.ja uz teleskopiskā kāta(kaskad 89g izlaiduma) uzlikšu SALMO spoli.kurā ezerā ieteiksiet makšķerēt?
21.augusts 2009, 19:47 | links
 
Urmaas
Tikko tiku pie ļoti lielam karūsām saulainā laika sava dīķi.
Un tikai tapec, ka bija jauna Salmo spole ar daudz gultņiem sarkana krāsā
21.augusts 2009, 20:14 | links
 
Urmaas
es domaju, ka Tev tur nekas nesanāks
21.augusts 2009, 20:15 | links
 
Tam brīnumam virsū tikai ARt:.. un cena 4.50rubļ.Podi jau tie,ka iemetot kā no bezinercenes vairākas reizes,uz ūdens aukla veido cilpas(savītas).Ja strādā kā ar inerceni,tad līdzīgi,kā Neva,tikai viņai bremzes vairāk.
21.augusts 2009, 20:15 | links
 
Akki
un izskatas mazliet ta ka mušu spole?
Jeb inercene, kuru pagriez un izskatas kā bezinercene?
man tak ar tada bija piema spole:)
21.augusts 2009, 20:19 | links
 
Urmaasam ar grozu jāiet mačoties uz karūsām ar saviem jaunajiem štrumiem.ES ar savu brīnumu nepiedalos!
21.augusts 2009, 20:19 | links
 
vo mļin.tad jāpērk SALMO spole ar daudz gultņiem un sarrkanā krāsā :DDD
21.augusts 2009, 20:20 | links
 
Izskatās,kā inercene,bet pašā stiprinājumā pagriežas pa 90*
21.augusts 2009, 20:21 | links
 
aakki.kurš gan tādu spoli nebūtu iemēģinājis.nu vismaz redzējis? :)))
21.augusts 2009, 20:23 | links
 
Jā.bet man jau nav auklas!
Es biju veco aulkas galu piesejis pie spiņa un super...
Tas uz lielajām karusam saulainā laika aizaugusa vietā
21.augusts 2009, 20:23 | links
 
vo bļāaaaa.grozs parādīsi kā pareizi auklu piesiet? :)))
21.augusts 2009, 20:25 | links
 
varbūt es nepareizu mezglu sienu,ka man necopē?????
21.augusts 2009, 20:26 | links
 
Labāk skatās ko Antila piedāvā reklāmas logā.
21.augusts 2009, 20:26 | links
 
Nu nezinu...
man kauns.
dubultais kurpju mezgls;)
es tak zinaju, ka tu smiesies:))
21.augusts 2009, 20:26 | links
 
Man anttilu never vaļa.
Bet vai tur varetu but jauna spole ar daudz gultņiem?
21.augusts 2009, 20:27 | links
 
aakkis.adresīti lūdzu?nu plīz :)))
21.augusts 2009, 20:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager