Spoles

Apsveicu! Ne asakas ar jauno aparātu! :))
3.septembris 2009, 14:48 | links
 
Veči... tikko pusdienās biju ieskrējis Berga bazārā Āķī.... tādu spoli redzējis nebiju. Visiem silti iesaku. Sarkana,tirklāt iz rotējošās daļas krāsainas diodes. Kad spoli griz, tad gaisma spīd. Tumsā atpads garantēts. Nav vajadzīga ne galvas lampa, ne svece - es hu... je... ju... kaut ko tādu redzējis nebiju!!!!!!!!!!!!!!! Ir jau arī visādas citādas stelles - Šimano dārgajam galam labas atlaides iesviestas - ja pērk Stradiku pa 180 latiem, spiningu atdod pa 30 latiem ar visu tubusu Spinis maksā ap 100. Ir vēl otra 400 latīgā spole, modeli piemirsu, tai norubīja cenu uz 200 ar kapeikām :D Vairumnieki laikam sajukuši prātā un nolēmuši atklāt tiv un trīskāršo uzcenojumu :DDDD
3.septembris 2009, 15:05 | links
 
Starp citu SHIMANO jau bāzes cena,salīdzinot ar pavasara cenām,ir krietni kritusies ~50%.tas protams par spolēm un kātiem.
3.septembris 2009, 16:27 | links
 
Mirtin, tā man bizness drīz paputēs!
:)))
3.septembris 2009, 16:45 | links
 
vieplis - nekreņķējies :D Es plauktā Ryobi cenas ieraudzīju un gandrīz nogāzos... tās nevis iet uz leju, bet kāpj uz augšu, laikam kāds ir noticējis, ka tās ir labas spoles :D Man ir Ryobi un man ir viedoklis. Es to neteikšu, lai kādu neaizvainotu. Bet man ir arī Shimano, es ar varu mēģināju nolauzt tai lociņu, neizdevās, spole kalpo ļoti labi, strādā bez problēmām - Shimano ir ļoti labas spoles :D
3.septembris 2009, 17:16 | links
 
viepli.a kam tagad viegli!vajag pārkvalificēties :)))
3.septembris 2009, 17:24 | links
 
urmaas taisnību saka. Pārdod piemēram tapetes. Baigā štelle. Pasties, zivē viens meklēja tapetes :D Jau klients rokās. Tagad katrs klients zelta vērtē :D
3.septembris 2009, 18:07 | links
 
eu nu veči protās, te jau aiziet pilnīgs sviests un bezteksts! davai raxtam normāli par spolēm nevis apliekam viens otru!
3.septembris 2009, 18:41 | links
 
_MP_
šeit jau ari tiek rakstīts par spolēm.un nevaru atrast nevienu rindkopu kur kādu apliktu.to kad draudzīgi pavelk uz zoba tiesa.tā jau nav aplikšana.ja šeit būtu tikai un vienīgi par spolēm tad būtu tik sausa runa,labākajā gadijumā.sliktākajā vispār klusums.a tā i pasmaidīt var,i informāciju iegūstam :)))
3.septembris 2009, 18:48 | links
 
_MP_ - nu uzraksti, lūdzu par spoli ;)

mirtin - kas Tev pret ryobi? Nelecies, ja ;)
Man iraid Stamina 1000. Nevaru sūdzēties, mans mīļotais resnais daiwas loks lai! Tinās smucki un klusi. Gultņi seven plus one.
3.septembris 2009, 19:03 | links
 
P.S. Aukliņu man savulaik Ingus Mātīšu ielā arī uztina foršu mīkstu vijīgu, arī ķipa ap 0.1...0.12 bija. Kaut kāda Noname, neatceros. Bet glamūrīgi - tinot, pa riņķiem vispābā skaņu nerada :))
3.septembris 2009, 19:06 | links
 
P.P.S. aakki - dajoš bildi ar cenu krievu rubļos ;DDD
3.septembris 2009, 19:08 | links
 
Štrunts tas Ryobi ir.
:)))
3.septembris 2009, 20:18 | links
 
kilka - man ir lētais gals - ecusima, pirku savulaik pa kādi 40 - 45 lati ar atlaidi:) Kad sataisīšu pateikšu vai laba:D Starp citu resnais lociņš kāreiz ir tas, kas man patīk :D Un vēl atradu internetā - Катушка обладает хорошим запасом прочности и мягким, плавным ходом. Мультиточечный фрикцион и идеально сбалансированная работа механизма Ecusima ставят эту катушку в один ряд с более именитыми и дорогими моделями. Лучшее соотношение цена-качество. - nu šitie teksti liek pasmaidīt :D Jāatzīst, ka manai nav tik daudz gulņu kā tavējai :D par 3 mazāk :D
3.septembris 2009, 20:50 | links
 
mirtin
nu man jau ar nekāda dārgā naff, laikam kādi 55 laši bija ar atlaidi ;)
3.septembris 2009, 21:14 | links
 
Un man tagad 3 gultņi forā :DD
3.septembris 2009, 21:15 | links
 
Ko tur lai saka par to dārgo galu ,man pagājušo copi Shimono Calcuta 400 noklājās vienā setā sara licēja zobrets noklājās jo dabūja pamatīgu štoperi no celma 1 zobs ārā un āmen tagad zobretu pastellēju no Daugaupils ķeneri mācēs uztaisīt /plastmasu un moduli jau pielasīja./Par Shimono servisu smiekli nāk ,kā nosaucu marku galvas vien nogrozija.Remontē tika malaizijas bezinercenes kuras paši tirgo.
3.septembris 2009, 21:33 | links
 
Bot šodien copē gan gāja interesanti...
lomos līdakas
:)))
3.septembris 2009, 21:33 | links
 
Pļac,,
ne tajaa tēmā:))
3.septembris 2009, 21:39 | links
 
Sakiet vai iesakumam spiningoshanai SHIMANO NEXAVE 3000R ir normāla spolīte??? Principā tikai tagad esmu sācis spiningot... :)
8.septembris 2009, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager