Spoles


Spole kas ap 100 maksā!:))))Ja jau tik labas Salmo spoles ko tad sportisti ikdienā neizmanto šīs spoles bet izmanto Citu brendu spoles Shimano utt?
Tik raidījumos noreklamē un viss???
4.februāris 2015, 11:43 | links
 
Sportistiem cita slodze spolēm, nekā vairums šī portāla copmaņu. Pieļauju svetdienas copmanim ir ok šī spolīte. Esi ko dzirdējis par sponsoriem?
4.februāris 2015, 12:02 | links
 
Nu ja Salmo komandu sponcorē Suzuki jeb Mitshubishi brends!:))))))))))))
Nu jā ja vienreiz jeb divreiz mēnesī copē tad šīs jaunās spoles varētu kalpot bet ja katru brīvdienu weekendu mauc copēt viena sezona un kirdik spolēi!:(
4.februāris 2015, 12:06 | links
 
Nu ja Salmo komandu sponcorē Suzuki jeb Mitshubishi brends!:))))))))))))
Nu jā ja vienreiz jeb divreiz mēnesī copē tad šīs jaunās spoles varētu kalpot bet ja katru brīvdienu weekendu mauc copēt viena sezona un kirdik spolēi!:(

4.februāris 2015, 12:06 | citēt | nosūdzēt | links

Neizmeigināsi neuzzināsi, tas nav daudz reizi-divas nedēļā.
4.februāris 2015, 12:16 | links
 
Nu tur nav ko mēģināt tur tāpat ir skaidrs ka izmesta nauda!Un es copējo diezgan pabieži vasarā ap piecpadsmit dienām mēnesī divi mēneši un Team salmo splēm būtu kirdik!Un garantija es būtu vainīgs ka pa biežu copēju!:))Jo vienreiz Sīmanis pateica tā!-ko tu gribi ka tik bieži copē!!!!
4.februāris 2015, 12:24 | links
 
Spole kas ap 100 maksā!:))))Ja jau tik labas Salmo spoles ko tad sportisti ikdienā neizmanto šīs spoles bet izmanto Citu brendu spoles Shimano utt?
Tik raidījumos noreklamē un viss???

iesacejs50, 4.februāris 2015, 11:43

sii ir laba spole razota Daiwas rupniicaa(ja nekljuudos)Savam budzetam atbilstosa kvalitaate(varbuut tu zini leetaakas un labaakas,ludzu piemeerus).sportisti parasti izmanto spoles kuras plauktaa nemaksaa mazaak par 250 eur.
4.februāris 2015, 12:30 | links
 
DAIWA LAGUNA
Nu ja sportisti skatas uz cenu un tad tikai ko tā spole var izdarīt kvalitāti!:)))))
Ir sportisti ne LV kas izmanto Shimano Rarenium kas maksā ap 180eiriem Mitchel kas ap 150 eiriem tas jau LV jo dārgāks jo krutāks modes tendence!
4.februāris 2015, 12:34 | links
 
Nu tur nav ko mēģināt tur tāpat ir skaidrs ka izmesta nauda!Un es copējo diezgan pabieži vasarā ap piecpadsmit dienām mēnesī divi mēneši un Team salmo splēm būtu kirdik!Un garantija es būtu vainīgs ka pa biežu copēju!:))Jo vienreiz Sīmanis pateica tā!-ko tu gribi ka tik bieži copē!!!!

4.februāris 2015, 12:24 | citēt | nosūdzēt | links


Vēl jau ir daudz svarīgas nianses- kā copē, ar ko(kāts atbilstošs) ,pareizi izmanto (slodze), tehnika, aukla, apkopes utt. :) Man šķiet ja ir pareiza pieeja, nemaz jau tās spoles tā nejūk.
4.februāris 2015, 12:45 | links
 
Nu tur nav ko mēģināt tur tāpat ir skaidrs ka izmesta nauda!Un es copējo diezgan pabieži vasarā ap piecpadsmit dienām mēnesī divi mēneši un Team salmo splēm būtu kirdik!Un garantija es būtu vainīgs ka pa biežu copēju!:))Jo vienreiz Sīmanis pateica tā!-ko tu gribi ka tik bieži copē!!!!

4.februāris 2015, 12:24 | citēt | nosūdzēt | links


Vēl jau ir daudz svarīgas nianses- kā copē, ar ko(kāts atbilstošs) ,pareizi izmanto (slodze), tehnika, aukla, apkopes utt. :) Man šķiet ja ir pareiza pieeja, nemaz jau tās spoles tā nejūk.

skutans, 4.februāris 2015, 12:45


Salmo ir divas OK spoles Match un fīdera!Te jau pagāšgad bija grand spole paņēmu rokās jauna spole tikko no iepakojuma atvērta griežu rokturi iekšā skaņa ka kautkas strīķētos tas ir nosmāli?? bija vēl divas spoles tai veikalā un arī kas līdzīgs pagriezos aizgāju!Tas nebija Rīgā bet ārpus Rīgas!tAD SANāK KA VISUS BRāķUS sALMO SūTA UZ PROVINCI?Jo aplūkoju piecus Salmo kātus elit tad visiem gredzeni šķibi bija pietīti klāt!Sakritība??Nedomāju viss!!Un tajā veikalā ir bieži šādi brāķi manīti veikalnieks saka ka tādus atsūtijis ir Salmo parausta plecus un bola acis!!Tas ir normāli?
4.februāris 2015, 13:00 | links
 
Par Salmo MATCH un FEEDER spolēm piekrītu man ir MATCH spole kurai jau trīs sezonas un ir ok!Tik viens mīnusiņš Auklas ietinējrullītī ir viena bukse un gultnis nesaprotu kāpēc tā bet nomainīju buksi uz gultni un ir vēl labāk!:)
4.februāris 2015, 13:07 | links
 
Salmo ir divas OK spoles Match un fīdera!Te jau pagāšgad bija grand spole paņēmu rokās jauna spole tikko no iepakojuma atvērta griežu rokturi iekšā skaņa ka kautkas strīķētos tas ir nosmāli?? bija vēl divas spoles tai veikalā un arī kas līdzīgs pagriezos aizgāju!Tas nebija Rīgā bet ārpus Rīgas!tAD SANāK KA VISUS BRāķUS sALMO SūTA UZ PROVINCI?Jo aplūkoju piecus Salmo kātus elit tad visiem gredzeni šķibi bija pietīti klāt!Sakritība??Nedomāju viss!!Un tajā veikalā ir bieži šādi brāķi manīti veikalnieks saka ka tādus atsūtijis ir Salmo parausta plecus un bola acis!!Tas ir normāli?

4.februāris 2015, 13:00 | citēt | nosūdzēt | links


Uz šo adresē jautājumu N.Grabovska k-gam...
4.februāris 2015, 13:08 | links
 
Nu ja viņš pateiks ka tās ir muļķibas un tas tā nevar būt!!
4.februāris 2015, 13:12 | links
 
Paši vainīgi kalnieki ka nepārbauda preci bet ir arī tāda lieta ka nespēj katru preci pārbaudīt tas veikalnieks un plus vēl ir tāda lieta ka preci mēdz pieņemt sieviete kas no copes neko nejēdz!!!
Salmojau pašiem jāpārbauda preci ko izplata un tad izpaliktu šādas runas apvainojumi!!!Bet ja grib tirgot fufeli tad lai tirgo tik!
4.februāris 2015, 13:15 | links
 
www.vissirsudigi.lv
4.februāris 2015, 13:16 | links
 
Beigsies pilnmēness, un iesācējs atkal noies pagrīdē līdz nākamajam pilnmēnesim, kur atkal visiem stāstīs, kā Salmo viņam putras bļodu izēdis un speciāli taisa brāķus, lai parastajiem cilvējiem ieriebtu :)
4.februāris 2015, 13:36 | links
 
Beigsies pilnmēness, un iesācējs atkal noies pagrīdē līdz nākamajam pilnmēnesim, kur atkal visiem stāstīs, kā Salmo viņam putras bļodu izēdis un speciāli taisa brāķus, lai parastajiem cilvējiem ieriebtu :)

gints_a, 4.februāris 2015, 13:36

Ka tik ne arī!Labāk būtu savu hlebarezku paturējis!
Taisnība jau nepatīk tas ir fakts!:)))
4.februāris 2015, 13:56 | links
 
www.vissirsudigi.lv

juliuss, 4.februāris 2015, 13:16

Labi ka vis!
Iemācies lasīt labāk!!!Tirliņ
4.februāris 2015, 13:57 | links
 
Kad tu esi miris, tu to neapzinies, bet citiem ir ļoti grūti. Tāpat notiek, ja tu esi lohs.
4.februāris 2015, 14:54 | links
 
gints_a
tādi cilvēki kā tu domā vot es kādu dienu būšu bet tie ir maldi tādi kā tu nekad dzīvē nebūs un ir niecības!:))
4.februāris 2015, 15:41 | links
 
Pacieties lūdzams vēl dažas dienas, tad jau lēnām sāks atlaist... :)
4.februāris 2015, 15:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager