Spoles

Un kāda mārrutka pēc man būtu jāatskaitās cik un kas man ir?Copēju daudz,brīžiem šķiet ka par daudz!)))Dažādos veidos-sākot no pludiņa un beidzot ar samu copi!Jigu un twiču ieskaitot!Un nemēros ar ... cik un kas man pieder!Gribi bāzties visiem virsū ar savām spolēm un kātiem ej uz expertu sadaļu un izpaudies pēc patikas!Nez kāpēc pilns SS.lv ar izslavētajām Daiwām!Laikam jau nav kur likt!Katram savs!Pie kājas ka un ar ko kurš ķer jo galvenais ir lai patīk un ir rezultāti!Lielākai daļai CP lietotāju spole par 50.Eur ir sapnis,bet vai tāpēc viņi būtu sliktāki par citiem!Nolaidieties tak vienreiz uz zemes supermeni vai izveidojiet savu-,,Elitāro copmaņu'' portālu un tur apspriežat to kas kuram ir,kā nu kurs tirina,un ar ko pārvietojas!Vai tad ar ģīmjgrāmatu nepietiek?Nu kaut kā tā!Vienkārši izsaku savas domas un neka personīga!
P.S.Ja arī citur copmanis,,vulgaris'' gribētu lai būtu miers no mačotājiem!)))Nu vismaz vienā vietā tā būs!
17.februāris 2015, 09:25 | links
 
Willij, man tiešām būtu interesanti uzzinā Tavas atsauksmes par stellu, pašam nav bijusi ne stella, ne certate :)
17.februāris 2015, 09:42 | links
 
Bet vispār tā Certate VS Stella man atgādina cīņu startp BMW un Mercedes.
17.februāris 2015, 09:43 | links
 
fliper, necepies nu :) atkal būs "nickname" jāmaina :)

Tas, ka Tu māki zivi noķert var nenozīmēt, ka Tev citus dzīvot jāmāca. Katrs atpūšas kā māk un tērē cik grib vai var.

Par spolēm - man patīk Daiwa, Shimano - nepatīk. UN? Tāpat kā ar autiņiem - patīk Audi un nepatīk Mersis. UN? Da nekas :)

Žēl, ka nav vēl pāris flagmaņu ;) Cenu konkurence spolēs būtu lielāka :)
17.februāris 2015, 09:43 | links
 
Willij, man tiešām būtu interesanti uzzinā Tavas atsauksmes par stellu, pašam nav bijusi ne stella, ne certate :)

Janciigais, 17.februāris 2015, 09:42


Spēka spole - Certate, MJ - Luvias. Un visss :)
17.februāris 2015, 09:45 | links
 
Lai nu tā būtu, kā saki. Rareniums priekš savas cenu kategorijas ir laba spole. Tikai ne tvičam ar lielajām mailēm! Padalies pieredzē, cik gadus rausti lielās mailes (TD minnow, Vision one ten, rudru, utt.) 110-130mm, tieši ar raru?! Cik bieži copē. Interesanti būs. Varbūt tiešām man nevajag Certati un varu to pārdot!

Chalitis, 15.februāris 2015, 20:00

Raustu 2x nedēļā mēnešos, kad rokas nesalst. :)
17.februāris 2015, 10:45 | links
 
spro red arc tuff-body 10200

Es copeeju ar šo spoli un, lai iet stabuleet shimano un daiwa spoļu īpašnieki.
17.februāris 2015, 11:55 | links
 
spro red arc tuff-body 10200

Es copeeju ar šo spoli un, lai iet stabuleet shimano un daiwa spoļu īpašnieki.

opusums, 17.februāris 2015, 11:55


Tā jau ir ryobi zauber kopija un zaubers ir baisais nenokaujamais traktors. Vienīgi mikrodžigam gan neder, aukla būs vienos piņķos. Viena spole var būt vienam spinim, ja ir vairāki un, jo sevišķi - dažādi, tad vajag dažādas spoles. Mājās taču tu arī motoru no golfiņa nepārliksi uz moci, traktoru vai kuteri, katram savs!
17.februāris 2015, 12:05 | links
 
Visu pagājušo sezonu nomētāju ar: spro red arc tuff-body 10200
Izmantoju 4-7g džiggalvas

Aukla pītā power pro 0.08

Neviens piņķeris!
17.februāris 2015, 12:13 | links
 
Vienīgais mīnus - svars....
17.februāris 2015, 12:14 | links
 
2 sezonas copeeju neko sliktu nepateikšu, varbuut vareetu buut mazliet vieglaaka, bet esmu pieradis.
17.februāris 2015, 12:18 | links
 
Tas jau atkarīgs nevis no džiggalvu svara, bet auklas. Uzliec (pareizāk sakot - neliec) japošku PE 0,3 vai 0,4 un tad tu redzēsi sodomu da gomoru!
17.februāris 2015, 12:20 | links
 
Mister Čalīti, starp citu, ko saki par Zauberu priekš lielo maiļu tviča?
17.februāris 2015, 12:20 | links
 
Un Power pro auklas diametrs pavisam noteikti neatbilst uz iepakojuma nodrukātajam.
17.februāris 2015, 12:24 | links
 
Nekāda cepiena-miers un Berziņš!)))Es tak nebļauju pie katras tēmas-Es Ir!Katram pēc nopelniem!Ja gribētu izteikt viedokli par spolēm tad ietu expertu sadaļā,bet tas nav mans!))Red arc ir nenokaujams,man tāds uz fīdera stāv jau gadiem un nekādas vainas!Un vispār Shimano ir Shimano un Daiwa ir Daiwa!Žēl ka no piedāvātā ir maza izvēle,vismaz pie mums maza!Nu ja un servisa arī nekāda!Labi ka TAS labais gals nelūzt!)))
17.februāris 2015, 12:53 | links
 
To edzis555: Reku paņem labāk Daiwa Caldia par labu cenu - Skatīt šeit

tiko.no.copes, 16.februāris 2015, 17:13


Cik maksā piegāde un cik ilgā laikā? Cena jau salīdzinoši smieklīga
17.februāris 2015, 13:44 | links
 
Vakar uzzvanīju. Piegāde 16 EUR no Austrijas 3-4 dienu laikā. Vienīgi man tas kantoris kaut kā nevieš uzticību. Varbūt kāds var padalīties pieredzē par Shimano Stradic CI4 2500 FA. Un vispār piekrītu Willijam-katrs copē ar to, ar ko var atļauties, bet ,laikam, latvieši tādi ir- gribās pamērīties ar krāniņiem.
17.februāris 2015, 13:56 | links
 
Uzticības droši vien nav, jo esam samērā jauns spēlētājs šajā tirgū, bet varu apgalvot, ka pagaidām nav bijušas nevienas sūdzības.

Mēs esam hotspodesign.eu izplatītājs Baltijas valstīs un Austrijā ir arī viens no mūsu sadarbības partneriem.

Atsauksmes par eurofishing.lv var arī atrast delfim.lv forumā.

Pieminētās Daiwa Caldia spoles ir palikušas 4 gab. ar 60% atlaidi. Tā, kā droši rakstiet, zvaniet, ja ir interese!

Ar cieņu,
EuroFishing.lv
admins
17.februāris 2015, 14:18 | links
 
[quote=394462]Uzticības droši vien nav, jo esam samērā jauns spēlētājs šajā tirgū, bet varu apgalvot, ka pagaidām nav bijušas nevienas sūdzības.

Mēs esam hotspodesign.eu izplatītājs Baltijas valstīs un Austrijā ir arī viens no mūsu sadarbības partneriem.

Atsauksmes par eurofishing.lv var arī atrast delfim.lv forumā.

Pieminētās Daiwa Caldia spoles ir palikušas 4 gab. ar 60% atlaidi. Tā, kā droši rakstiet, zvaniet, ja ir interese!

Ar cieņu,
EuroFishing.lv
admins

Atvainojos! Nevis 60%, bet 60 eiro
17.februāris 2015, 14:22 | links
 
Atļaušos nedaudz piebilst!Caldia cena itka neko,bet par 300Eur fričos var paņemt Certate!)))
nu ja un rareniumam ci4 arī labs cipars tur bija!
17.februāris 2015, 14:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager