Spoles

grasos pirkt spoli salmo elite precise fd ko jus domajat par so spoli
2.novembris 2008, 16:56 | links
 
Vai kāds lūdzu zin,kur Rīgā var nopirkt spoli Abu Garcia Cardinal 3
13.novembris 2008, 15:32 | links
 
Juglas asarii noteikti ir pajautaa otomonam
13.novembris 2008, 15:51 | links
 
Ko jš domājat par quantum spolēm,vai ir labākas par shimano?
19.novembris 2008, 20:48 | links
 
Man ir Quantum Pulse. Par Shimano labaaka diezvai buus, bet nu es nesuudzos, lietoju kopsh juulija beigaam un lietoshu arii naakamgad, tad jau redzees...
19.novembris 2008, 21:30 | links
 
Quantum, Zebco, Rhino - vienas firmas razhojumi tikai ar dazhaadiem nosaukumiem. Neskatoties uz to ka tas ir ASV firmas produkts, tas ir made in China, kaa jau gandriiz viss shodien.
19.novembris 2008, 21:33 | links
 
Ja shimano ir made in Japan tad par to pagaidām nekas labāks nav izdomāts/visa pasaule brauc ar shimano gultņiem/Veļļuki spoles U.t.t/paskatieties paši visi kuri nav Japāņu stāv uz letes ,kuri ir japāņu stikla skapjos.Ne tikai latvijā bet arī vācijā
19.novembris 2008, 21:45 | links
 
daiwa arī nav vainas bet Shimans ir darba zirgs ar Lielo burtu
19.novembris 2008, 21:47 | links
 
cena, protams, izsaka visu! :)
19.novembris 2008, 21:49 | links
 
Ciešamas spoles sākas no 40-60 latiem un nedomāju ,ka viņas jums kalpos 10 gadus 10 gadu laikā jūs nomainīsiet vismaz 5 spoles 5 X60 =300 ls Shimanu labo japāni E bay var nopirkt no 150 -250 eur kas izdevīgāk savu Twinpowr 3000 es nopirku 1998 gadā par 170 ls Kopā ar Hondas motoru 2,5 zs abi kalpo bez remontiem/jāsmērē gan
19.novembris 2008, 21:56 | links
 
kaa ir ar spoles apkopeem?ir jeega vest vinjas katru ziemu kaukur uz apkopi?itkaa nekaadu vainu nav,bet doma ka varbuut vajag profilaksei...tomeer barga nauda par spoleem maksaata:)
19.novembris 2008, 22:04 | links
 
http://www.fishingtackleshop.com.au/prod578.htm
šaj spolei ir 10 gadu garantija un cena $200
19.novembris 2008, 22:06 | links
 
to tu vari izdarīt pats,/bez problems/ kāds modelis tev ir .Ja spole nav slīcināta vai ,kā savādāk rupju attieksmi redzējusi tad viņai jākalpo vismaz 2-3 sezonas ar smēri kura rūpnīcā tika smērēta
19.novembris 2008, 22:09 | links
 
aa, nu tad personiigi es par saveejo itkaa areetu neuztraukties....kautkur gan lasiiju, ka iesaka ik peec sezonas iztiriit un sasmeereet, lai naakamajaa sezonaa nebuutu shaubu par taas darbiibu. Lai cik ruupiiga attieksme, tomeer kaads smilshu grauds var pamaniities iesliideet iekshaa, vai ne?
19.novembris 2008, 22:16 | links
 
nu man ir Shimano Big Baitrunner L/C karpu spoles.vienu sezonu tik pagaidaam lietotas-uudenii un smiltiis nav meerceetas-tas buutu kaukaa paaraak nezeeliigi:)
nu ta sogad laikam iztiks veel bez apkopes...pats laikam netaisiiu peectam,jo nezin jau kas tam laaciitim veederaa:)
19.novembris 2008, 22:17 | links
 
izjaukt varees, bet atpakalj salikt var nesanaakt :) kaa vienmeer, kautkaada detalja paliks lieka :)
19.novembris 2008, 22:20 | links
 
tad kad tu viņu pirki klāt nāca rasējums ar shēmu .tur viss ir skaisti uzzīmēts.Ja dosi uz apkopi dod labam meisteram ,jo savādāk var notikt orgānu pārstādīšana un tad ir aleluja .Vai labākais pasaki ,ka tu no Rēzeknes abrauci un lai viņi apkopi uztaisa tavā klātbūtnē.
19.novembris 2008, 22:24 | links
 
mjaaa....raseejumi un sheemas liidzi dodas tikai daargaam spoleem, laikam. Ar to arii atshkiraas mana spole no Shimano, ka man nekaadu raseejumu nav. :/
19.novembris 2008, 22:27 | links
 
:D nu cik dzirdeets salmo serviss kjip normaals,bet pasam nav bijusi darisana..
19.novembris 2008, 22:27 | links
 
nevajag tik dziļi līst iekšā attaisot sānu vāku viss ir redzams .Jaunajiem modeļiem pat ir eļļosanas lodīte sānu vākā Lielo gultni ,zem kasetes vienalga jūs ar šķidro eļļu eļosiet jo viņš visām spolēm ir slēgts.Gultnīm tāeļļa ir poveri jo tie visi pārsvarā slēgti eļļa vajadzīga sazobei un buksēm ja ir8 gultņi tad bukses praktiski nav.Lociņa gultni var saeļļot tāpat nejaucot ārā .Ja spole sāk šņākt vai čirkstēt tad eļļošana ir par vēlu ,tad jāskatās kur vaina
19.novembris 2008, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager