Spoles

Ko jūs te par to svaru jematies, nu nesver viņas kg! :) Rupmaizi biežāk jāēd! :)
Pašam gan tikai DAIWAs, SHIMANO un CERTATE! :)

urmaas, 16.februāris 2019, 16:22

tur jau vairāk svarīgs izsvarojums,nejau pats svars,ja kāts būs disbalansā tad nogurst locītava,sevišķi ar MJ
16.februāris 2019, 18:24 | links
 
Ja ir žēl, vai nepietik naudiņas dārgām daiwa vai shimano spolēm, tad iesaku skatīties uz ryobi spolēm. Teicamas spoles.

Eduards86, 16.februāris 2019, 15:04

Ryobi viss ir labi ar izturību un ilgmūžību, darba zirgi. Bet nu smagas un uz nekādām tehnoloģiskām inovācijām netiecas. No vienas puses adekvāta alternatīva, no otras puses, pašlaik cenu starpības skatoties tehniski lidzvērtīgus modeļus ir baigi nokritušās, tā kā vaiŗak jau psiholoģiska atsķirība.

JIG.LV, 16.februāris 2019, 15:21
Kādas tad nu tur dižās tehnoloģijas gaidīt spolē,tur tak tīra mehānika,nekam tur tehnaloģiskam nav jābut,tur svarīga ir meteriālu kvalitāte un precizitāte
16.februāris 2019, 18:22 | links
 
Par Ryobi. Jaunākiem modeļiem arī ar svaru viss ir štokos. Pirms gadiem trim nopirku Ryobi 2000, stāv gandrīz neizmantota. Svars - 215 grami.
16.februāris 2019, 17:51 | links
 
Amerikāņu kātiem tuvāks tomēr Shimano kantoris, jāpāņu -Daiwas, jo kāti šiem no 50gr uz augšu, amerikānis tomēr rupjāks.
16.februāris 2019, 17:18 | links
 
Tā Daiwa nav drusku pa daudz ar spoles svaru aizrāvusies ?
Teiksim , tas pats 4000 exists man knapi derētu Mj makšķerei dēļ svara (205 gr laikam), zandartu un līdaku kātiem man der spoles no 240-260gr balansam/ LXS76MF; ES86MHF... Daiwās gan neko nerubīju, bet drošivien kāds jūras variants būtu jāmeklē, ja tāds ir šai sērijai, vai cita sērija...
16.februāris 2019, 17:10 | links
 
Ko jūs te par to svaru jematies, nu nesver viņas kg! :) Rupmaizi biežāk jāēd! :)
Pašam gan tikai DAIWAs, SHIMANO un CERTATE! :)
16.februāris 2019, 16:22 | links
 
Man ir kādas 5 ķīnas daiwas kolekcijā, cenā no 25-35 eur un multi daži no lētakā gala. Multi izturēja 2 gadus, ķīnas daiwas - kā kura, ir kas kalpo 3. sezonu, ir kas nobeidzās pēc pirmās, ir kam bremzes trrrrrr nestrāda uttttt. Laimes spēle. No pieredzes varu pateikt ka mainot uz Fream, Twinu, Sustain arī man ir utt, nu ir atšķirība. Gan sajūtas gan ērtībā, gan svarā, kas nav mazsvarīgi, pagājušo sezon bij viena cope 15h garumā, tad katrs grams ir no svara.
Agrāk kad copēju 1x vai 2x mēnesī, piekrītu, ķīnas produktam nav ne vainas, kaut pērc katru gadu jaunu. Tagad sezonā nedēļā min reizi esmu uz ūdens ntās stundas un te detālām ir ļoti liela nozīme.
16.februāris 2019, 15:43 | links
 
Spole ir elements copes aprīkojumā ar visilgāko dzīves ciklu - vidēji kātus un auklas maina daudz biežāk.
16.februāris 2019, 15:28 | links
 
Ja ir žēl, vai nepietik naudiņas dārgām daiwa vai shimano spolēm, tad iesaku skatīties uz ryobi spolēm. Teicamas spoles.

Eduards86, 16.februāris 2019, 15:04


Ryobi viss ir labi ar izturību un ilgmūžību, darba zirgi. Bet nu smagas un uz nekādām tehnoloģiskām inovācijām netiecas. No vienas puses adekvāta alternatīva, no otras puses, pašlaik cenu starpības skatoties tehniski lidzvērtīgus modeļus ir baigi nokritušās, tā kā vaiŗak jau psiholoģiska atsķirība.
16.februāris 2019, 15:21 | links
 
Ja ir žēl, vai nepietik naudiņas dārgām daiwa vai shimano spolēm, tad iesaku skatīties uz ryobi spolēm. Teicamas spoles.

Eduards86, 16.februāris 2019, 15:04


Ryobi ar ir variants, tikai pasmagas, visādi citādi, ļoti normālas spoles, tikai biezi ir viena cena ar vidējās klases Daiwam... Pāris gadus atpakaļ bija hroniskas problēmas ar Zauber modeļiem, tie nez kapēc bira nost, bet varbūt tikai viena partija tada trāpijās.
Pašam ar bija Excia, neko sliktu nevaru pateikt, ja nu vienīgi svars.
16.februāris 2019, 15:15 | links
 
Nopēc un notestē to spolīti, ko iepriekš rādiju!

Fishmens, 16.februāris 2019, 14:07


Es jau rakstīju - man ar tādiem gadu laikā savāktiem eksperimentiem pilna garāža, sākot no visādiem ķīniešiem, beidzot ar pavisam jau it kā normāliem un zināmiem ražotājiem - Mitchell, Browning, Okuma, Salmo, Abu u.c. (par bezinerces spolēm runa, multiplikatoris cits stāsts) Tikai nez kapēc man nu vairs pavisam negribas kaut kam no tā slaucīt nost putekļus un likt uz kāta. Nu negribas un neprasās, pie tā esmu nonācis un jau laiku pirms vispār ar copes lietu tirdzniecību sāku nodarboties. Katram ir pilnas tiesības pašam iet tam ceļam cauri, mācīties no savām kļūdām, pieredze rāda ka vairums tur pat vien, kur esmu es, agrāk vai vēlāk nonāks.
P.S. Man pašam praktiskajai copei nav nevienas elitāras klases spoles (dārgākā laikam ir viena LUVIAS), bet nav arī nevienas , kas makšatu mazāk par trīsciparu skaitli. Un ar naudas daudzumu kabatā tur nekāda sakara - vienkārši neredzu jēgu galējībās, nebūdams profesionāls sportists top klases iespējas un fīčas tupa nespēšu novērtēt un pilnvērtīgi izmantot, savukārt kaut ko mega lētu un "izdevīgu" pirkt un pašam ar savu komfortu eksperimentēt neļauj veselais saprāts. Vecais stāsts par žiguli un Ferari, ne ar vienu ne ar otru vidējam cilvēkam uz vidēja ceļa ikdienas braukšanā īsti labi nebūs, optimums kaut kur pa vidu.
16.februāris 2019, 15:14 | links
 
Ja ir žēl, vai nepietik naudiņas dārgām daiwa vai shimano spolēm, tad iesaku skatīties uz ryobi spolēm. Teicamas spoles.
16.februāris 2019, 15:04 | links
 
Lietoju Daiwa Emblem C 2500 un 3000 (2000.g.modeļus Made in Japan)pirktas tai pašā gadā izstādē,ja nemaldos,tad par abām atdevu 300 Latvijas latus.Darba zirdziņi ar 4 gultņiem.Labā darba kārtībā vēl šobaltdien.
2008.g.iekāroju Daiwa Certate Custom R 2500 vesta no Japānas un tur arī ražota.Daudz zandartu virs 10kg pavilkusi un ar rudens lašiem stīvējusies.
Ilgus gadus biju uzticīgs Daiwai un Daiwa man!
Kādu laiku virpinu Shimano Stellu 4000XG.Nu sakārojās!Bet, manā ķepā Daiwa pas labāk un pierastāk.
Tāda mana pieredze.
16.februāris 2019, 14:48 | links
 
Elementārs piemērs: pats smagajam drop-shotam, vel šodien izmantoju veco, labo Salmo Elite x-twich 10-40g. Bomba ne kāts, vienīgi sanāk, ka man aukla tai komplekta maksā veikalā dārgāk, nekā tas kāts ;) par spoli nemaz nerunājot... bet zivis ķeras!
Spolei ir jātiek galā ar auklas savākšanu, bremzi un jāstrādā perfekti, turpretī kāts- piemeklējot attiecīgu akciju, arī ar budžeta katu var tvicot, drop-šotot, džigot utml, nu varbūt mikrodžigam prasas kaut kas jūtīgs un viegls...
16.februāris 2019, 14:44 | links
 
Uz alkoholu un desām tiešām taupīt nevajag.
Bet, ja nav mājas Baltezerā, tad spoli par 400€ jēgas pirkt nav. Dažreiz vispār no šejienes šķiet, ka bez iztērētiem 1000€ pat uz copi braukt nedrīkst.
Vienīgais kam piekrītu, ka uz kātu, auklām un āķiem taupīt nevajag, jo šīs lietas copējot spēlē svarīgu lomu zivs piemānīšanā un izvadīšanā no ūdens. Spole jau ir mazliet otrajā plānā, kur var ekonomēt, jo nekad nevar zināt kas copē atgadīsies, nokritīs dubļos, uzkāps virsū tai 400€ spolei un nervi beigti.

eerks, 16.februāris 2019, 14:36


Nuuu, īstenībā normālu, lietojamu kātu var atrast arī pa 50-60 naudiņām, bet spoli...
Par dargo inventāru- tā ir katra paša darīšana, bet nevaig mēģināt ieskaidrot ka ķīnietis pa 50eur ir liekams pretī piem. Daiwa Certate vai Twinam... Varbūt ta ir vieglāk domāt, bet noteikti ne pareizak ;)
16.februāris 2019, 14:40 | links
 
Uz alkoholu un desām tiešām taupīt nevajag.
Bet, ja nav mājas Baltezerā, tad spoli par 400€ jēgas pirkt nav. Dažreiz vispār no šejienes šķiet, ka bez iztērētiem 1000€ pat uz copi braukt nedrīkst.
Vienīgais kam piekrītu, ka uz kātu, auklām un āķiem taupīt nevajag, jo šīs lietas copējot spēlē svarīgu lomu zivs piemānīšanā un izvadīšanā no ūdens. Spole jau ir mazliet otrajā plānā, kur var ekonomēt, jo nekad nevar zināt kas copē atgadīsies, nokritīs dubļos, uzkāps virsū tai 400€ spolei un nervi beigti.
16.februāris 2019, 14:36 | links
 
Man ar pamainīja uzskatus par copi. Labāk vienreiz nopirkt kvalitatīvu preci nekā vairākas reizes ķīniešu brīnumus. Protams sīkumus kādus jau var sūtīt pa lēto, bet nu arī stipri jāpiedomā, kas, ko un kā.
16.februāris 2019, 14:34 | links
 
Uhh, C&R tēma kādu laiku atpakaļ veiksmīgi nomira, jūtu, sākas jauna tēma - žiguļi VS inomarkas :) Redzēs, kas ņems virsroku - emocijas vai veselais saprāts :P
16.februāris 2019, 14:23 | links
 
Un es nezinu nevienu, kurš pirks šmigu pie "koļas" un desu pa 1 eur kg, lai tik varētu nopirkt dārgu spoli! Vot uz tām lietām točna nevajag taupīt!!!:)))
16.februāris 2019, 14:18 | links
 
Jig.lv..
Cik noprotu, tu pats ar tirgo daiwas spoles!
Tā vien izskatās, ka tu vnk aizstāvi savu preci!
Pa 30 eur daiva būs pēdējais suuuuu....!
Nopēc un notestē to spolīti, ko iepriekš rādiju! Ideāls budžeta variants un izgriezīs pogas kādai noteiktai daļai tavu daiwu! Un tavi minētie divi gadi nu jau rullee ideāli!
Domāju, ka daiwa ar tādu kvalitāti cena sāksies no kādiem 80 eur vismaz, jo par brendu ar ir jāmaksā!
16.februāris 2019, 14:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager