Spoles

Protams,nevajag attiecinát uz visiem pilsetniekiem,tas vairak bija domáts par vasjám,zhorikiem...ir arí starp latvieshiem tádi.
1.septembris 2018, 22:18 | links
 
Tak tá copéjot,protams,ka bez loma nepaliksi.....lídacinjas kopá ar raudinjám un péréjám mailítém.
Pamégjini kjert kaut ko konkrétu,piem líni,plaudi,utt.
Tá biezji dara pilsétnieki.Vinjiem poh,ko iebázt kulé...
1.septembris 2018, 22:14 | links
 
Es arí sáku copét tieshi 5 gados.
Pieredzes ir daudz,bet nesmádéju arí visu jauno.Visu,protams,nepaspét....un arí vai vajag

DSV, 1.septembris 2018, 21:47

Tā kā sacensībās nepiedalos, jo man sava varēšana pasaulei nav jāpierāda, un ar to jālielās, manai pašapziņai tas nav vajadzīgs.
Esmu līdz sīkumiem atstrādājis pāris copes metodes, kuras pielietojot, pagaidām, bez loma mājās nebraucu gandrīz nekad, ja precīzāk, tad loms nav bijis triju gadu laikā vienu reizi.
Tā ka man ir pamats uzskatīt, ka copes lietās mācīt mani vairs nevajag. Varu pats pamācīt, bet neesmu skolotājs, katrs pats ir savas laimes kalējs.
1.septembris 2018, 22:01 | links
 
Es arí sáku copét tieshi 5 gados.
Pieredzes ir daudz,bet nesmádéju arí visu jauno.Visu,protams,nepaspét....un arí vai vajag
1.septembris 2018, 21:47 | links
 
Jancíti,ja nezináji,tad esam gandríz viena vecuma,D
Tu par kádiem gadinjiem chetriem vecáks,laikam.
Katrá kompítí is zináma atminja,tas pats attiecináms arí ar cilvéka galvu,D
Es,pieméram,mácos visu dzívi,jo makshkeréshana ir mana sirdslieta.Vienmér bús cilvéki,kas bús gudráki un kjers vairák par mums.
No tiem tad arí censhos apgút visu jauno.
Un kur vél tádas iespéjas,ko dod Inets.
Agrákos laikos,kad més bijá jauni,daudz kas tika slépts,nepateikts.
Tápéc mácámies no tiem,kas prot,párnjemam vértígo.
Ko nevaram pienjemt,atmetam

DSV, 1.septembris 2018, 19:34

Protams, ka nezināju, ka esam ''viena vecuma''. Katrā kompītī ir info, kura bieži vien vairs nav ne aktuāla, ne patiesa, bet cilvji tai tic.
Zināšanas copē parasti iegūst praktiskās darīšanās un mēģinājumu ceļā, un visvairāk ticības ir tām, kuras pats esi pārbaudījis, un ne vienreiz vien.
Esmu jau no pieciem gadiem airējis laivu un bijis uz un pie ūdens, jo dzīvoju ezera krastā.
Jā, tagad ir paņēmieni, kuri patiešām ir labi, taču ļoti daudz arī mārketinga tīrai naudas slaukšanai, un te nu vienmēr ir jāpatur prātā mazliet banāla patiesība: Tas, kas der visam - neder nekam! un visu to piedāvāto arsenālu pašam pārbaudīt nav ne jēgas, ne arī vajadzības.
Tātad katrs vairāk pieturas pie tām zināšanām, kuras ir apliecinātas ar panākumiem. Bet ir jau tādi, kuri arī tā nedara.
1.septembris 2018, 21:37 | links
 
Jancíti,ja nezináji,tad esam gandríz viena vecuma,D
Tu par kádiem gadinjiem chetriem vecáks,laikam.
Katrá kompítí is zináma atminja,tas pats attiecináms arí ar cilvéka galvu,D
Es,pieméram,mácos visu dzívi,jo makshkeréshana ir mana sirdslieta.Vienmér bús cilvéki,kas bús gudráki un kjers vairák par mums.
No tiem tad arí censhos apgút visu jauno.
Un kur vél tádas iespéjas,ko dod Inets.
Agrákos laikos,kad més bijá jauni,daudz kas tika slépts,nepateikts.
Tápéc mácámies no tiem,kas prot,párnjemam vértígo.
Ko nevaram pienjemt,atmetam
1.septembris 2018, 19:34 | links
 
Protams,ka nezinu neká,jo tás kjéru tikai savá jaukajá bérníbá.Arí víkjíshus,arí kazragus,D
Gudrs cilvéks ir tikai tas,kas mácás visu dzívi.
Seviskji sheit bútu jápiemin tik svaríga lieta ká makshkeréshana.
Bet ir táda lieta ká vecums,kad vairs nekas galvá nelien un nevar vairs iebázt....

DSV, 1.septembris 2018, 19:15

Ej taču tu ieskrieties ar to savu vecumu. Muļķi, izrādās, ir arī jaunībā, sevišķi pašreizējā sabiedrībā, un plaši sastopami.
To pārliecinoši apliecina, kaut vai tas, ka katru mēnesi vismaz 10 beidz savu dzīvi muļķīgās auto avārijās, kur nosit citus un nositas paši, tas jau ir debīlisms augstākajā pakāpē.
Bet te vēl viens atradies visgudrākais, visviedākais un visādi citādi visDSVveidīgākais arī copes lietās.
Bet ko padarīsi - tā ir jaunības priekšrocība. DDD
1.septembris 2018, 19:26 | links
 
Protams,ka nezinu neká,jo tás kjéru tikai savá jaukajá bérníbá.Arí víkjíshus,arí kazragus,D
Gudrs cilvéks ir tikai tas,kas mácás visu dzívi.
Seviskji sheit bútu jápiemin tik svaríga lieta ká makshkeréshana.
Bet ir táda lieta ká vecums,kad vairs nekas galvá nelien un nevar vairs iebázt....
1.septembris 2018, 19:15 | links
 
Tas viss nák no pieredzes un arí uzklausot citu makshkernieku viedokli.Protams,ne visu,D.....
No raudinj kjérajiem un tiem,kas n jem un bázj kulé pédéjo víkjíti nemácos,sorry....

DSV, 1.septembris 2018, 17:51

Ko tu zini par raudiņķērājiem? Atkal tiaki savu turgoru izrādi. Bet, kas jau apdalīts ir - tur vairs nekā, tas uz ilgu laiku...DDD
1.septembris 2018, 19:05 | links
 
Tas viss nák no pieredzes un arí uzklausot citu makshkernieku viedokli.Protams,ne visu,D.....
No raudinj kjérajiem un tiem,kas n jem un bázj kulé pédéjo víkjíti nemácos,sorry....
1.septembris 2018, 17:51 | links
 
Uzskati tik talák.....to vácieshi jau sen pielieto.
Esmu mégjinájis arí pats.Nekas netraucé,viss labi strádá.
Kádreiz,tikai lietoju rotinjus spiningoshanai.
Nav spiesta lieta

DSV, 1.septembris 2018, 15:43

Protams, pašpārliecinātība, dažkārt slavējama, dažkārt ne visai.
Šis ir tas pēdējais gadījums, jo tas, ka kaut ko citur lieto, nenozīmē, ka jāķēmojas tam visam pakaļ. Taču vieglāk ir paklausīt, nekā domāt pašam. Lai veicas!
1.septembris 2018, 15:55 | links
 
Uzskati tik talák.....to vácieshi jau sen pielieto.
Esmu mégjinájis arí pats.Nekas netraucé,viss labi strádá.
Kádreiz,tikai lietoju rotinjus spiningoshanai.
Nav spiesta lieta
1.septembris 2018, 15:43 | links
 
Spiningot nav jábeidz,bet virs rotinja(griezulí) ir jáiesien ísa auklinja ap 3cm un jáiespiezj skrotíte,citreiz pat divas.
Tas palídz pret savérpshanos.

DSV, 1.septembris 2018, 15:02
Iespējams, ka var arī tā, neesmu mēģinājis un nav arī bijis vajadzības tā darīt, taču uzskatu, ka katrs lieks elements mānekļa rajonā vai tā tuvumā, nav nekas pozitīvs, lai rosinātu zivi kosties.
1.septembris 2018, 15:36 | links
 
Spiningot nav jábeidz,bet virs rotinja(griezulí) ir jáiesien ísa auklinja ap 3cm un jáiespiezj skrotíte,citreiz pat divas.
Tas palídz pret savérpshanos.
1.septembris 2018, 15:02 | links
 
to Abababa
Visas pieminētās problēmas var rasties arī saistībā ar mānekļiem kurus lieto, visbiežāk rotiņiem, un nekvalitatīviem griezuļiem.
Pašam arī ir nācies sastapties ar problēmām tos lietojot ar Saharu, taču pamainot dažādus griezuļus, izdevies veiksmīgi novērst.
Svarīgi ir arī pēc copes, īpaši tievās pītenes, atslogojot ļaut tām atgriezties sākotnējā stāvoklī, ja ir aizdomas, ka tās varētu būt savērptas.
Ja metot pret vēju auklā veidojas kaut nelieli savērpumi, tad ir skaidrs uzreiz, ka tajā dienā spiningošanas pasākums ar šo sistēmu ir jābeidz, aukla jāatvērpj, ja nē - aukla būs jāizmet.
Neizslēdzu arī Buma ieteiktos pasākumus, jo varu runāt tikai par saviem piedzīvojumiem.
1.septembris 2018, 14:56 | links
 
Spole nav brāķēta Skatīt auklas likšanas mehānismu -pilnībā
1.septembris 2018, 14:11 | links
 
Labdien!

Pieļauju, ka daļu no jums esmu nogurdinājis jau citās sadaļās. Piedodiet man. Nekur citur speciālistu viedoklus man neuzklausīt.
Otro sezonu lietoju Shimano Sahara 1000, spole plānota bija lietošanai uz dāvināta UL amerikāņu kāta priekš MJ. Tomēr kāts nebija piemērots MJ. Piemērots tomēr bija asaru copei. Ļoti patīk kāta lēnā akcija, lielie riņķi, īsais izmērs, tālie iemetieni. Lietojot Sahara spoli, parādās problēmas - aukla tinās uz spoles 2:1:2, ļoti daudz metas virsū spolei augšā un apakšā, auklā parādās mezgli, īsāk sakot viss, no kā vēlies izbēgt. Aukla laba. Kāts proporcionāls. Vai spole brāķēta?
1.septembris 2018, 00:51 | links
 
Skatos ka katrai spolei ir rakstīts cik lielu svaru var izturēt lūk tie ir tiekai skaitļi vai arī tā arī ir

Olcis, 31.augusts 2018, 18:38


Tie ir skaitļi, kas norāda tikai to uz kādu slodzi iespējams noregulēt spoles bremzi! Viss! Vairāk tie tiešā veidā neko nenozīmē, nu tikai tā pastarpināti var loģiski secināt, ka , ja paredzēta lielāka bremzes slodzes regulācija, tad arī spole kā tāda paredzēta lielākām slodzēm, bet tas ir tikai pašu pieņēmums, neviens ražotājs to neapgalvo.
31.augusts 2018, 20:37 | links
 
Olcis [31.08.18]: Skatos ka katrai spolei ir rakstīts cik lielu svaru var izturēt lūk tie ir tiekai skaitļi vai arī tā arī ir
Apmēram tā arī ir,tikai apmēram.Tas ir max drag(max slodze).Tie tA aptuven i.
31.augusts 2018, 20:16 | links
 
Skatos ka katrai spolei ir rakstīts cik lielu svaru var izturēt lūk tie ir tiekai skaitļi vai arī tā arī ir
31.augusts 2018, 18:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager