Spoles

Vienīgais pats meklē vajadzīgo
7.februāris 2018, 21:50 | links
 
Kur vislabāk pasūtīt detaļas shimano spolēm?

Sahārai izbeidzies lociņa rullīša gultnis.

MartinsSi, 7.februāris 2018, 21:25

https://picclick.com/NEW-ZEBCO-SPINNING-REEL-PART-QX-60-351668789877.html
7.februāris 2018, 21:50 | links
 
Vigulis [07.02.18]: Piedod, bet īsti nav arī jautājuma. Ar ko palīdzēt? Ar naudu? Varbūt azbraukt pie drauga un noskaidrot, vai viņa kātam ir 20, vai 30 g tests.
Tu laikam mani nesaprati jautājums ir kuru no abiem izvēlēties ar testu no 10-30gr vai ar testu no 5-20gr visādi citādi kāti identiski.
7.februāris 2018, 21:40 | links
 
Kur vislabāk pasūtīt detaļas shimano spolēm?

Sahārai izbeidzies lociņa rullīša gultnis.
7.februāris 2018, 21:25 | links
 
Vibotnu kapurus var turet leduskapi?

Alfreds112, 7.februāris 2018, 18:14


...shajaa sadaljaa paar spoleem shis jaautaajums ir Ljoti Aktuaals....
7.februāris 2018, 20:59 | links
 
Īstenībā ir ļoti svarīgi,kā ar spoli apejas,sargāt no ūdens un citādāk.Arī budžeta ir normālas un ko vēl vairāk vajag brīvdienu copmanim.Sezonas beigās solidolu bik virsū,kam vajag un būs ok,galvenais ne pa daudz uzziest,tad ar nebūs laba gaita.Vēl pats arī cenšos vairāk saprašanas par spolēm,to apkopi utml.no video materiāliem.
7.februāris 2018, 20:57 | links
 
Spinings25 [Vakar]: Gadus 6-7 atpakaļ, kopš sāku aizrauties ar mikro štellēm, džigiem un pārējiem zvēriem ,kaut kā uzreiz sāku ar Shimano Rarenium. Kas un kā ir ,ka ir bārda, vai kādas citas nebūšanas, tā arī neiepazinu ,jo mērķis tak atpūsties un gūt prieku no sava hobija, nevis p..t feniņu. Pietika ar dažu sportistu ieteikumiem + internāts, nu kamdēļ lieki čakarēties, kaut ko vīlēt, domāt kā auklu klās , utt.? Var jau būt ,ka ir arī labas spoles ne tik dārgas, bet es šo ceļu tomēr neizvēlējos.

skutans, 6.februāris 2018, 19:45
Okuma Safina Noir! Nekas labaks mikrodzigam nav izdomāts! Cena + kvaletāte! Jau 4 gadi kalpo godam ! Bija arī Iepriekš pieminētās spoles. Ne vienmēr cena nosaka kvaletāti. Shimano vispār neieteiktu nevienam.....Kā tad:))))

svens76, 6.februāris 2018, 20:25

Nevis "kā tad", bet jā !
7.februāris 2018, 20:32 | links
 
Noteikti,ka jā.Bet man tos kāpurus neizdodas sevišķi atrast,maz vībotņu tuvākajā apkārtnē,tā redz.
7.februāris 2018, 20:18 | links
 
Vibotnu kapurus var turet leduskapi?
7.februāris 2018, 18:14 | links
 
Piedod, bet īsti nav arī jautājuma. Ar ko palīdzēt? Ar naudu? Varbūt azbraukt pie drauga un noskaidrot, vai viņa kātam ir 20, vai 30 g tests.
7.februāris 2018, 18:00 | links
 
martins_ [07.02.18]: Vita kur izmantošu krāčaina
Vaidavietis, 6.februāris 2018, 22:27
Baigā Vita :)
Piedod tā īsti nav atbilde
7.februāris 2018, 17:21 | links
 
Vita kur izmantošu krāčaina
Vaidavietis, 6.februāris 2018, 22:27

Baigā Vita :)
7.februāris 2018, 08:12 | links
 
Variet palīdzēt? Zinu kad esmu nepareizajā sadaļā man draugs piedāvā no viņa pārpirkt kātu ar testu līdz 20 vai 30gr. Trofejas ķert negaisos bet izvēle sarežģīta Vita kur izmantošu krāčaina upe mērķa zivs līdaka mežene varbūt kāds lielāks asaris.
6.februāris 2018, 22:27 | links
 
waffenss88 [06.02.18]: Laikam cik cilvēku tik viedokļu,viss kas man ir no

Šimaņa kalpo godam,neviena slikta vārda,un ja runa iet par mikrām,smalkajiem diegiem,tad nu tur nav ko ekonomēt,,sākot no Stradic viss ierulē,arī nepazīstu tādas bārdas un brīnumus baudot copi!

Ja auklas diam o.1 un uz augšu iespējams tur var arī ar budžeta klasi saucamo tikt cauri!!
Man arī 2 gab. Twinpoweri. Nu nevaru nokaut. Makšķerēju daudz. Varbuut leetaa gala shimano sliktaak tur slodzi, bet spoles virs 200eirikiem visu cieņu kalpo labi
6.februāris 2018, 22:17 | links
 
Laikam cik cilvēku tik viedokļu,viss kas man ir no

Šimaņa kalpo godam,neviena slikta vārda,un ja runa iet par mikrām,smalkajiem diegiem,tad nu tur nav ko ekonomēt,,sākot no Stradic viss ierulē,arī nepazīstu tādas bārdas un brīnumus baudot copi!

Ja auklas diam o.1 un uz augšu iespējams tur var arī ar budžeta klasi saucamo tikt cauri!!

waffenss88, 6.februāris 2018, 21:01


Zelta vārdi! Tieši tāpat ir arī man.
6.februāris 2018, 21:30 | links
 
Laikam cik cilvēku tik viedokļu,viss kas man ir no

Šimaņa kalpo godam,neviena slikta vārda,un ja runa iet par mikrām,smalkajiem diegiem,tad nu tur nav ko ekonomēt,,sākot no Stradic viss ierulē,arī nepazīstu tādas bārdas un brīnumus baudot copi!

Ja auklas diam o.1 un uz augšu iespējams tur var arī ar budžeta klasi saucamo tikt cauri!!
6.februāris 2018, 21:01 | links
 
Spinings25 [06.02.18]: Gadus 6-7 atpakaļ, kopš sāku aizrauties ar mikro štellēm, džigiem un pārējiem zvēriem ,kaut kā uzreiz sāku ar Shimano Rarenium. Kas un kā ir ,ka ir bārda, vai kādas citas nebūšanas, tā arī neiepazinu ,jo mērķis tak atpūsties un gūt prieku no sava hobija, nevis p..t feniņu. Pietika ar dažu sportistu ieteikumiem + internāts, nu kamdēļ lieki čakarēties, kaut ko vīlēt, domāt kā auklu klās , utt.? Var jau būt ,ka ir arī labas spoles ne tik dārgas, bet es šo ceļu tomēr neizvēlējos.

skutans, 6.februāris 2018, 19:45
Okuma Safina Noir! Nekas labaks mikrodzigam nav izdomāts! Cena + kvaletāte! Jau 4 gadi kalpo godam ! Bija arī Iepriekš pieminētās spoles. Ne vienmēr cena nosaka kvaletāti. Shimano vispār neieteiktu nevienam.....
Kā tad:))))
6.februāris 2018, 20:25 | links
 
Gadus 6-7 atpakaļ, kopš sāku aizrauties ar mikro štellēm, džigiem un pārējiem zvēriem ,kaut kā uzreiz sāku ar Shimano Rarenium. Kas un kā ir ,ka ir bārda, vai kādas citas nebūšanas, tā arī neiepazinu ,jo mērķis tak atpūsties un gūt prieku no sava hobija, nevis p..t feniņu. Pietika ar dažu sportistu ieteikumiem + internāts, nu kamdēļ lieki čakarēties, kaut ko vīlēt, domāt kā auklu klās , utt.? Var jau būt ,ka ir arī labas spoles ne tik dārgas, bet es šo ceļu tomēr neizvēlējos.

skutans, 6.februāris 2018, 19:45

Okuma Safina Noir! Nekas labaks mikrodzigam nav izdomāts! Cena + kvaletāte! Jau 4 gadi kalpo godam ! Bija arī Iepriekš pieminētās spoles. Ne vienmēr cena nosaka kvaletāti. Shimano vispār neieteiktu nevienam.....
6.februāris 2018, 20:19 | links
 
skutans [06.02.18]: Gadus 6-7 atpakaļ, kopš sāku aizrauties ar mikro štellēm, džigiem un pārējiem zvēriem ,kaut kā uzreiz sāku ar Shimano Rarenium. Kas un kā ir ,ka ir bārda, vai kādas citas nebūšanas, tā arī neiepazinu ,jo mērķis tak atpūsties un gūt prieku no sava hobija, nevis p..t feniņu. Pietika ar dažu sportistu ieteikumiem + internāts, nu kamdēļ lieki čakarēties, kaut ko vīlēt, domāt kā auklu klās , utt.? Var jau būt ,ka ir arī labas spoles ne tik dārgas, bet es šo ceļu tomēr neizvēlējos.
Arī piekrītu par 100%. Cope ir hobijs kur naudu nežēloju
6.februāris 2018, 19:53 | links
 
Gadus 6-7 atpakaļ, kopš sāku aizrauties ar mikro štellēm, džigiem un pārējiem zvēriem ,kaut kā uzreiz sāku ar Shimano Rarenium. Kas un kā ir ,ka ir bārda, vai kādas citas nebūšanas, tā arī neiepazinu ,jo mērķis tak atpūsties un gūt prieku no sava hobija, nevis p..t feniņu. Pietika ar dažu sportistu ieteikumiem + internāts, nu kamdēļ lieki čakarēties, kaut ko vīlēt, domāt kā auklu klās , utt.? Var jau būt ,ka ir arī labas spoles ne tik dārgas, bet es šo ceļu tomēr neizvēlējos.
6.februāris 2018, 19:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager