Spoles

Man Freams auklu klāj līdzīgi, t.sk. apakšējā daļā. No sākuma bija dusma, ka jaunai spolei šāda vaina. Bet tagad neiespringstu- bārda nav bijusi, aukla tinumos nesprūst, metiena attālums šķiet, ka necieš. Varbūt, ka tā ir paredzēts. Nezinu.

Tad kā tur īsti ir? Robiss1 bildē tinums ir vai nav ok?
29.decembris 2017, 14:45 | links
 
Zaraza, paldies šaibītes dabuju, viss štokos :)
29.decembris 2017, 14:28 | links
 
zaraza [29.12.17]: Ir man tās šeibas... No jaunām spolēm, loģiski, ka neviens nost neraus, tās pienākas klientam komplektā pie spoles pirkšanas, bet ir nelaimīgs "krājums" no veikalā nozagtajām spolēm, kurām iepakojumi palika :(
Iedošu, lai rīt nogādā uz "Lucky Fishing"
Jū, šitās ir riktīgās, paldies!
29.decembris 2017, 11:47 | links
 
Ir man tās šeibas... No jaunām spolēm, loģiski, ka neviens nost neraus, tās pienākas klientam komplektā pie spoles pirkšanas, bet ir nelaimīgs "krājums" no veikalā nozagtajām spolēm, kurām iepakojumi palika :(
Iedošu, lai rīt nogādā uz "Lucky Fishing"


29.decembris 2017, 11:18 | links
 
LuckyFishing [51m]: Spole pirms vairāk kā 2gadi pirkta un kaste pārvācoties kkur pasējusies, bet esmu diezgan pārliecināts ka komplektā nebij līdzi... No shimano skjiet nederēs arī, freamam uz ass nāk tāds kā cilindrs vēl un uz tā maucas šaibītes, vajadzīgas ar lielāku caurumu centrā..

Robiss1, 29.decembris 2017, 08:52

Sveiks, paskatīšos vai varēšu atrast oriģinālās Freams šeibas, ja kas varēsi samainīt pret kādu saldumu meitai ;)Ok, cerams atradīsies :)

Robiss1, 29.decembris 2017, 10:27


Sry, paskatījos, būšu, kādam jau atdāvinājis :(
29.decembris 2017, 10:45 | links
 
LuckyFishing [29.12.17]: Spole pirms vairāk kā 2gadi pirkta un kaste pārvācoties kkur pasējusies, bet esmu diezgan pārliecināts ka komplektā nebij līdzi... No shimano skjiet nederēs arī, freamam uz ass nāk tāds kā cilindrs vēl un uz tā maucas šaibītes, vajadzīgas ar lielāku caurumu centrā..

Robiss1, 29.decembris 2017, 08:52

Sveiks, paskatīšos vai varēšu atrast oriģinālās Freams šeibas, ja kas varēsi samainīt pret kādu saldumu meitai ;)
Ok, cerams atradīsies :)
29.decembris 2017, 10:27 | links
 
LuckyFishing, kastītēs ar uzrakstu Freams, 100punktu, ka atradīsi :)
29.decembris 2017, 10:16 | links
 
Spole pirms vairāk kā 2gadi pirkta un kaste pārvācoties kkur pasējusies, bet esmu diezgan pārliecināts ka komplektā nebij līdzi... No shimano skjiet nederēs arī, freamam uz ass nāk tāds kā cilindrs vēl un uz tā maucas šaibītes, vajadzīgas ar lielāku caurumu centrā..

Robiss1, 29.decembris 2017, 08:52


Sveiks, paskatīšos vai varēšu atrast oriģinālās Freams šeibas, ja kas varēsi samainīt pret kādu saldumu meitai ;)
29.decembris 2017, 09:53 | links
 
Spole pirms vairāk kā 2gadi pirkta un kaste pārvācoties kkur pasējusies, bet esmu diezgan pārliecināts ka komplektā nebij līdzi... No shimano skjiet nederēs arī, freamam uz ass nāk tāds kā cilindrs vēl un uz tā maucas šaibītes, vajadzīgas ar lielāku caurumu centrā..
29.decembris 2017, 08:52 | links
 
Es sūtīju no plat.co.jp atrod detaļu sadaļu, spoles modeli, pdf shēmā detaļas numuru (freams 15, 2500 gadījumā tas ir 11 šeiba) un pasūta.
29.decembris 2017, 08:47 | links
 
Nu esmu tomēr diezgan pārliecināts ka vismaz viena šaiba prasās, jo kasetes lejas daljā veidojas tāda kā niša, jo kasete tinot gluži vienkārši neceljas tik augstu... būtu pateicīgs ja kāds pačikstētu kur Rīgā var dabūt tādas šaibītes, vai kā sameklēt ebay piemēram?!

Robiss1, 28.decembris 2017, 23:42

Akomplektā tās šaibītes nenāca?Nu ja pavisam švaki tad varu padalīties,jo strādājot ar Shimano nav nācies pielietot!
P.S.Normāls tinums tas nav!
29.decembris 2017, 08:16 | links
 
Nu esmu tomēr diezgan pārliecināts ka vismaz viena šaiba prasās, jo kasetes lejas daljā veidojas tāda kā niša, jo kasete tinot gluži vienkārši neceljas tik augstu... būtu pateicīgs ja kāds pačikstētu kur Rīgā var dabūt tādas šaibītes, vai kā sameklēt ebay piemēram?!
28.decembris 2017, 23:42 | links
 
Pirmkārt ja konuss jau sākotnēji ir iestrādāts kasetē tad spolei jātin konusā.Pārējos gadījumos vai nu tas ir defekts vai arī apzināts efekts :)
28.decembris 2017, 22:53 | links
 
nju nav tā viss, man ir Freems un viss čikiniekā tin, te šaibu jāliek zem spoles
Varbūt kāds var iekomentēt vai šis auklas klājums ir ok?!

Robiss1, 28.decembris 2017, 21:45

jā viss tur ir kārtībā,,daiva tin konusā...

waffenss88, 28.decembris 2017, 21:52
28.decembris 2017, 22:26 | links
 
Varbūt kāds var iekomentēt vai šis auklas klājums ir ok?!

Robiss1, 28.decembris 2017, 21:45


jā viss tur ir kārtībā,,daiva tin konusā...
28.decembris 2017, 21:52 | links
 

Varbūt kāds var iekomentēt vai šis auklas klājums ir ok?!
28.decembris 2017, 21:45 | links
 

Apakseja bilde pec saprasanas ir optimālais variants..
28.decembris 2017, 21:40 | links
 
Tas tā kā būtu skaidrs, bet laika gaitā šis konuss kluvis stipri izteiktāks, tādēl jautāju, vai abs kasetem ari šo fīču regulē ar šaibītēm, vai kā savādāk?!
28.decembris 2017, 21:31 | links
 
Kāds nezin vai šo problēmu šādi var novērst daiwa freamam, un ja jā, kur dabūt šaibītes?! Ir kkadas no vecākām daiwām un shimano, bet tās neder..

Robiss1, 28.decembris 2017, 20:26


Principā Daiwa ABS (Advanced Ballistic System) spoles kasetēm auklai ir jāklājas tieši apgrieztā konusā. Tā ir Daiwa tehnoloģiskā fiška...

28.decembris 2017, 21:08 | links
 

Kāds nezin vai šo problēmu šādi var novērst daiwa freamam, un ja jā, kur dabūt šaibītes?! Ir kkadas no vecākām daiwām un shimano, bet tās neder..
28.decembris 2017, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager