Spoles

Var jau to darít ar júras klases spoli.Protams,ka izturíbas pietiek.Arí ar kádu karpu spoli.
Kapéc gan ne?
Tik apskaties kads ir svars tádai spolei.
Visu dienu noraustít.......
21.decembris 2017, 10:40 | links
 
Runājot par multu vs bezinerceni, arī man ir viedoklis ar kuru labprāt padalīšos:
protams mults būs izturīgāks, kalpos ilgāk utml. Bet ja runājam tieši par lielajām gumijām utml, tad es uzskatu ka bezinercenei ir savas priekšrocības- pirmkārt daudz plašāka kātu izvēle, garums, testi utt. kas mūsu veikalos ir problēma, otrkārt, par izturību īsti nepiekritīšu, paskatāties, kādās slodzēs strādā vīri okeānos. Neticu, ka ar lielajām gumijām var tādas klases spoli nokaut. Bet par uzpirksteni ir pilnīga taisnība, jau ar 40-50g pirkstam āda nāk nost, it īpaši mitrā laikā.
pats nākamgad taisos eksperimentēt ar jūras klases spolēm un lielajiem mānekļiem mūsu ūdeņos, ar panākumiem, noteikti padalīšos gan šeit gan žurnālā.
neliels video skeptiķiem:
21.decembris 2017, 10:30 | links
 
[quote=509330]Negribu uzspiest taisnību savu bet nu ... lai ir viela pārdomām


Tur jau ir tas jautajums,bet vai vajag?
Normals mults maksá ap 150Eu sákot.
To pashu naudu izdod par nu jau labu bezinerceni.
Tad kapec jalauzj kopá tá bezinercene,ja vinja varetu kalpot ilgi,citiem mérkjiem.
To varetu salídzinat kaut vai ar laivas pirkshanu.Nopérk mazu,kaut gan pieredzejusji makshkernieki saka....pérc lieláku.Paiet laiks un tomer nac pie secinájuma,ka tomer vajadzéja pirkt to lieláko....
21.decembris 2017, 09:30 | links
 
Negribu uzspiest taisnību savu bet nu ... lai ir viela pārdomām

1. Lielās gumijas ir dažādas un dažas pat vieglākas par pigiem un protams MC rubber... citas ir pat smagākas, par džerkiem pat nerunāsim
2. Ja nemauc tikai pa seklumiem tad nākas likt arī svinu klāt, šogad lielajam pigam liku pat 50gr klāt lielupē - tiesa gan straume ar bija pietiekoša.
3. Par roku salšanu ar multu copējot rudeņos piekrītu, labus cimdus vajag, man jāpērk jauni :(
4. Ja ar bezinerceni mētāsi lielu svaru spiningošanas režīmā gribu redzēt pēc tam tavu pirkstu - iesaku uzreiz domāt par pilno cimdu vai vismaz uz rādītāja ir speciāli.
5. Protams ir bezinercenes, kas tur to slodzi cik ilgi nu ir cits jautājums
6. Abu C4 nav jau vairs nekādā kosmosa cenā - tā kā padomājiet vai ir jēga lauzt tās bezinercenes un pēc tam nonākt pie slēdziena ka zrja.
6.1. Līdz maijam ir vēl tālu (20 nedēļas) tā kā katru dienu noliec nepilnu 1EUR un būs ...
7. mazajiem džerkiem un Jr gumijām var maukt protams ar bezinerceni .. bet nu prasās atbilstoš kāts un zemprofila mults.
8. Zinu džekus, kas mauc smagos džerkus ar bezinercenēm, kaut ko no ryobi atraduši bet nu arī lauž , izdevīgāk tas nav bet ja mults galīgi nepatīk tas protams ir variants.

Bet galvenais lai uz copi tiek.... :)
21.decembris 2017, 03:01 | links
 
Interesantu tēmu apspriežat. Risinot līdzīgu jautājumu, respektīvi, komplekta izveidi lielajām gumijām un swimbeitiem, paliku pie liela izmēra bezinercenēm, lielākoties finansiālu iemeslu dēļ. 2,7 m kātam ar testu līdz 135 g. kabināšu klāt kādu no šīm - Tubertini Sirio 6000 (it kā Ryobi ražojums esot)/Okuma Safina Noir 5000/Shimano Sedona 5000 (neesmu vēl izlēmis, kuru tieši, bet visas par samērā labu cenu paceltas ebay.de (pirmās abas jaunas, Sedona mazlietota), tā kā nebūs liela skāde, ja neizturēs slodzi). Jo labs mults tomēr nav lēts risinājums, un tā virzienā droši vien skatīšos tikai tad, ja bezinercene neizvilks līdz nākošās sezonas beigām.
21.decembris 2017, 01:36 | links
 
Domáju,ka ne obligáti.
Runa jau gája par pigiem,kas nemaz nav tik mazi.
Dzherkiem,cik lieliem?
Tápéc teicu,eksperimentéjiet,bet centieties nesalauzt kaut ko labu.
Var njemt kádas létás spoles ar riktígiem bunduljiem,kápéc gan ne...
20.decembris 2017, 23:51 | links
 
Atkārtošos!Nedomāju ka mazajiem Jerkiem un gumijām vajag mucu!Bet ja vajag Tad mini nu cik ir to variantu?
20.decembris 2017, 23:38 | links
 
Droshi vien,ka darít un ekperementét var,bet shoreiz vai vajag?
Gan jau eksperimentátori zinás labák.
20.decembris 2017, 23:27 | links
 
Šoreizīt atļaušos mazliet nepiekrist!Manuprāt tādai pussmagai štellei Ļoti labi ģeldētu Lucky John Elite feeder 7(Kā nekā Roybi rūpnīca)Izmērs sākas no 4000-6000!Jerkiem mazajiem,Pigiem,duckfiniem un Swimbaitiem Takš netīsi 0.6Pe,bet 2# vai2.5#?cipars arī nu Ļooti pieņemams-50-60naudiņas!Pluss atšķirībā no mucām ir Tas ka drēgnā rudenī nesalst knaģi(Kāpēc izdomājat paši)!Mans copes kolēģis rudeņos sūdzās!?Bet pa lielam katram pēc iespējām un gribēšanas var močīt ar stellām,existiem un morethaniem!Man šādam pasākumam mīļā Twina būtu nedaudz žēl!Nascis točna kaut ko tādu nepavilks,tāpatām kā lētie ziepji!Nu kaut kā tā!Gudrāk jau izteiksies viedie copes gurmāni!))))
P.S.Galvenais lai būtu made in Japan un obligāti nummurētais iekšējam tirgum jo pārējais....)))))))
20.decembris 2017, 23:17 | links
 
Internáts labi naííííííííííííít.
Bet Tevi jau arí shúpo,D
20.decembris 2017, 21:52 | links
 
DSV
Stipri šūpā, vai uztraucies? :)
20.decembris 2017, 21:41 | links
 
DSV
Stipri šūpā, vai uztraucies? :)
20.decembris 2017, 21:41 | links
 
[quote=509285]Jā, itkā jau tā ir, bet man nepatīk tās spoles,esmu provējis,vairāk esmu ierāvis mīnusos :

Vnk ta ir pienjemts,ka shajás tehnikás lieto multus,cits nekas labáks vel nav izdomáts.
Ar bezinerces spoli métádams,droshi vien agrák vai vélák salauzísi zobratus,asis,utt
Nevar,pieméram ar galjas mashínu malt akmenjus parastos.T.i. tam tá nav paredzéta.
20.decembris 2017, 21:26 | links
 
[quote=509285]Jā, itkā jau tā ir, bet man nepatīk tās spoles,esmu provējis,vairāk esmu ierāvis mīnusos :

Vnk ta ir pienjemts,ka shajás tehnikás lieto multus,cits nekas labáks vel nav izdomáts.
Ar bezinerces spoli métádams,droshi vien agrák vai vélák salauzísi zobratus,asis,utt
Nevar,pieméram ar galjas mashínu malt akmenjus parastos.T.i. tam tá nav paredzéta.
20.decembris 2017, 21:26 | links
 
[quote=509287]Nu, jā, bet nedaudz...
Zinot un pazīstot Meistaru, domāju, ka viņš ...

Par to shaubu nemaz nevarétu arí bút.
Vinjs tik kaunás teikt.
Pareizá atbilde bútu.....nevienu,D
Man tá, kádreiz sen, pateica 2 auto meistari par auto pirkshanu.Izdzéram savu shnabi un pateicu,lai iet tak ......
Beigás,tomér izdevás nopirkt pareizo.
20.decembris 2017, 21:19 | links
 
[quote=509287]Nu, jā, bet nedaudz...
Zinot un pazīstot Meistaru, domāju, ka viņš ...

Par to shaubu nemaz nevarétu arí bút.
Vinjs tik kaunás teikt.
Pareizá atbilde bútu.....nevienu,D
Man tá, kádreiz sen, pateica 2 auto meistari par auto pirkshanu.Izdzéram savu shnabi un pateicu,lai iet tak ......
Beigás,tomér izdevás nopirkt pareizo.
20.decembris 2017, 21:19 | links
 
Nu, jā, bet nedaudz...
Zinot un pazīstot Meistaru, domāju, ka viņš savās rokās ir turējis (izjaucis, labojis, vērtējis) vairāk spoļu nekā Latvijas spiningošanas izlases pamatsastāvs divpadsmit kungu sastāvā. Vienalga, kura gada sastāvs...
20.decembris 2017, 21:09 | links
 
Jā, itkā jau tā ir, bet man nepatīk tās spoles,esmu provējis,vairāk esmu ierāvis mīnusos :D
Tāpēc arī griežos pie Jums pēc palīdzības, nemetāju tos lielos džerkus, man jau galvenais , ka tas drags ir labs . 11kg

Džerkiem multiplikatoru, citu grūti ir iedomāties!

urmaas, 20.decembris 2017, 20:52
20.decembris 2017, 21:07 | links
 
Tak,Bums jau to sarakstu netaisija pats,tapéc arí ierakstija piebildi,ka nepiekrít.
20.decembris 2017, 21:04 | links
 
Lūk vēl top 10 kuram es personīgi nedaudz nepiekrītu
http://spinning-club.ru/articles/katushki/rating_katushek_dlya_spinninga_top10

bums, 12.decembris 2017, 09:30


Bumsi, tas tevis nosauktais saraksts tač ir joks,vai ne? Es tajā popā saskaitīju divas izcilas, trīs viduvējas, divas varbūt lietojamas un trīs, kuras neviens kaut cik saprātīgs copmanis uz spiņa neliktu. Tajā topsī popsī nav nevienas labas spoles, kuru šīmanim un daivai gana daudz. Gluži tāpat nav nosauktas vairākas izcilās (stella, eksists, lūvija, vankvišs). Lai man piedod NG, spoļu desmitniekā priekš spiņa neviena no salmuča nevar atrasties objektīvu iemeslu dēļ. Nu aptuveni tas būtu tas pats (lietojot sporta terminoloģiju), pateikt, ka desmitais labākais futbolists pasaulē ir Karašausks, un labākais uzbrucējs pasaules hokejā - Miks Indrašis. :)
20.decembris 2017, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager