Spoles

Džerkiem multiplikatoru, citu grūti ir iedomāties!
20.decembris 2017, 20:52 | links
 
Tad jau Tev vajadzés pirkt kaut ko no multjikiem.
Uzraksti M.Babrim,ekspertam.Vinjs dod labus padomus.
No spolém,ko lieto visi parastie spiningotáji,tiek lielíta ULTEGRA.
Piem.,lashu spiningoshanai lietoju Biomaster4000
20.decembris 2017, 20:49 | links
 
Smagá artilerija varbút stipri dazháda.....

DSV, 20.decembris 2017, 20:35


pig shad , un kādu džerku .
20.decembris 2017, 20:39 | links
 
Smagá artilerija varbút stipri dazháda.....
20.decembris 2017, 20:35 | links
 
Labs vakars Kungi !

Griežos pie Jums pēc padoma un palīdzības.
Vēlos iegādāties shimano nasci 4000 .
Varbūt kāds ir saskāries ar viņu un kādas atsauksmes dzirdētas,doma ir arī lietot smagai artilērijai ~60g .

Paldies Jums.
20.decembris 2017, 20:21 | links
 
Čalīti, lūdzu, sarakstu (spoļu) studijā! Un tas nav joks, spēja mācīties ir jebkura makšķernieka pamatuzdevums, āmen!

andreiko, 12.decembris 2017, 08:24

Tur noteikti dominēs vidējās un augstās cenu kategorijas Daiwas. Vidējais ierindas Latvijas copmanis ar tādām necopē, jo nevar tādas atļauties. Tāpēc nekādas jēgas no šāda saraksta nav.

_EKA, 12.decembris 2017, 09:00

Tieši tā! Man ir maz spoļu! Noteikti lielākai daļai ierindas copmaņu to ir daudz vairāk. Tomēr es turos pie saviem uzskatiem principiāli! Labāk viena laba, nekā desmit sūdu! :) Visas ir Daiwa un visas ir made in Japan...
12.decembris 2017, 15:49 | links
 
Sveiki, vīri.
MAP ACS P4000.
Ļoti interesanta spole.
Nevaru atrast pilnu info par line retrieve, weight, max drag.
Ir kāds info?
12.decembris 2017, 10:27 | links
 
Lūk vēl top 10 kuram es personīgi nedaudz nepiekrītu
http://spinning-club.ru/articles/katushki/rating_katushek_dlya_spinninga_top10
12.decembris 2017, 09:30 | links
 
Nevarēju atrast top 10-2017 gads ,bet to Jūs paši sameklējat
12.decembris 2017, 09:27 | links
 
Top 10 Jūs puiši pat tādus modeļus diez vai atpazīsiet
http://fishcave.ru/spinning/snasti-i-osnastka/katushka/luchshie-v-mire.html
12.decembris 2017, 09:25 | links
 
Čalīti, lūdzu, sarakstu (spoļu) studijā! Un tas nav joks, spēja mācīties ir jebkura makšķernieka pamatuzdevums, āmen!

andreiko, 12.decembris 2017, 08:24


Tur noteikti dominēs vidējās un augstās cenu kategorijas Daiwas. Vidējais ierindas Latvijas copmanis ar tādām necopē, jo nevar tādas atļauties. Tāpēc nekādas jēgas no šāda saraksta nav.
12.decembris 2017, 09:00 | links
 
Čalīti, lūdzu, sarakstu (spoļu) studijā! Un tas nav joks, spēja mācīties ir jebkura makšķernieka pamatuzdevums, āmen!
12.decembris 2017, 08:24 | links
 
Nu jau gadi astoņi, man ar spolēm nav bijušas problēmas! Makšķērēju diezgan ekstremāli. Šad tad tās tiek regulāri izpeldinātas, smiltīs kritušas. Uz apkopi nav nestas! No visam, šeit nosauktajām, gan nevienas nav! Un nebūs!!! :)
12.decembris 2017, 07:34 | links
 
Man ir Daiwa LAguna-nu jau nokauta 2vas sezonas izturēja uz vieglā džīga līdz 12g apmēŗam max strādāju ar viņu,,,iespējams nomira tāpēc,ka bieži pabija zem ūdens ar brideni bradājot Ķīsī apmēram 50 eur maksāja.

Tad mitchel mag pro extrīm 500,nokauta principā negriežas izturēja 2vas seonas,pamatā lietoju mikrai,iespējamais nāves cēlonis,bieži straumē peldināju krenkus apmēram 4g smagus,ne slīcināta,ne dubļos mesta,vnk sākās luftes un grūti griežās,pēc apkopes nekas nemainījās...! cena apmēŗam 150 eur plus sardziņš arī atteica,atspere sardziņam!



Un pēdējā ko nopirku prieks mikras,Shimano Sttradic vecais,ne ar ci4 korpusu,tā kas metāliskā krāsā 2000 izmēra,,novanckāta pilna sezona,copēts daudz, nevienas luftes,pat ne mazākās brīvkustības,laikam beidzot esmu trāpijis 10mitniekā. 170 eiras,saki ko gribi bet lētais gals nav attaisnojis uz sevi liktās cerības tāpatām kā mitchels!!
11.decembris 2017, 21:39 | links
 
Man ir vairāku zināmu marku spoles. Tādas, no budžeta augstākā gala, vai labu spoļu zemā gala. Protams, tas ir subjektīvi. Vienam budžets skaitās 50, citam 100 EUR. Man tas otrais liekas atbilstošāks terminam "budžeta spole".

Tātad:

1. Mitchell Fluid 1000, cena latos bija kādi 50, kas būtu 70 EUR. Kalpo godam vismaz septiņus gadus. Nekādu diluma vai ļurkāšanās pazīmju, tikai apkopes. Man pašam pārsteigums!
2. Ryobi Arctica 1000. Ap 90 EUR. Kalpo ļoti labi
trīs gadus. Ļoti labi izskatās. Vienīgais mīnuss- pasmaga.
3. Shimano Elf 1000. Pa lielu blatu un par īpašu cenu, ko neteikšu, bet veikalā būtu kādi 130-150 EUR. Divi gadi, nav, kur piesieties. Ļoti laba gaita, viegla.
4. Daiwa Freams 2508. 130 EUR Bez komentāriem. Viss super. Tikai gribētos vieglāku, bet par tādu naudu vieglāka Daiwa nesanāk.

Droši vien, būs tādi, kas par manu arsenālu smīkņās, bet citi- apskaudīs. Katram sava saprašana un iespējas.
11.decembris 2017, 21:26 | links
 
Kā tas ir "čoms dubļos iekrita"?
Tipa, kā: Kas tas par troksni? - mētelis koridorā nokrita - kāpēc tik skaļi? - nepaspēju novilkt. :)
11.decembris 2017, 09:56 | links
 
Man bija shimano alivio 2500 5sezonas slodzi turēja feederi un smagos mānekļus nokalpoja godam līdz čoms dubļos iekrita tad jokus saka taisīt un pectam vēl darbojas un viss,bet savu darbu labi pilda
10.decembris 2017, 18:59 | links
 
Kaut ko nospiedu nepareizi, bet gribēju pateikt, ka sīmanīti gan nevajadzētu kritizēt tik ļoti, īpaši Nexavi, tās spolītes vienkārši kopjamas un arī uzticamas. Ja nu galīgi tās dubļos grūd - tad pats vainīgs, bet citādi priekš tās cenas sakarīgas un ti arī smalku pīto auklu, pats strādāju ar 0,1 un smalkāku. Un izdodas...
10.decembris 2017, 18:20 | links
 
Bijušas vēl čupiņa budžeta spoles no Shimo, sākot ar Nexave un
10.decembris 2017, 18:15 | links
 
man ir viens Ryobis lētais oasis,strādā labi ,klusu ,nekas neļurkājas ,tin gludi ,vienīgi salīdzinoši smaga salīdzinot ar citām spolēm
10.decembris 2017, 17:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager