Spoles

Ir mazajiem un vidējiem svariem jigam i legālis i revross. Bij sajūta, ka abiem niecīga luftīte ir jau no dzimšanas, bet pa biki vairak kā sezonu tā nav būtiski palielinājusies, lai gan aŗī nav ar lieliem svariem mocītas. Ja netvičosi, domājams, ka nekas slikts nenotiks un savu cenu atstrādās. Nevar tanī cenā gribēt visu un uzreiz :)
Eboatā legālis tagad var teikt ka ninjas cenā. Salīdzini un izvēlies.
Gan jau ir kas līdzīgs no šimaņiem ar.
27.jūnijs 2017, 21:51 | links
 
Varbut vari paskatities Daiwa legalis. Tiesi sobrid visur vinam akcijas ir, ap 60 eiro.
Es gan vinu vieglajam dzigam lidz 8/10g izmantoju, bet domaju ja lidz 15-20g manekli un nedoma twitcham, bus ok.
Lietoju otro sezonu, nekada vaina spolei.

RapsHan, 27.jūnijs 2017, 21:37


Legalis neiesaku, biju paņēmis otram kātam - lufte sākas baigi ātri, copēt jau var bet nu nav tas.
27.jūnijs 2017, 21:42 | links
 
Varbut vari paskatities Daiwa legalis. Tiesi sobrid visur vinam akcijas ir, ap 60 eiro.
Es gan vinu vieglajam dzigam lidz 8/10g izmantoju, bet domaju ja lidz 15-20g manekli un nedoma twitcham, bus ok.
Lietoju otro sezonu, nekada vaina spolei.
27.jūnijs 2017, 21:37 | links
 
Ryobi tiešām ir vidējā budžeta pieņems variants, tikai pasmagas gan. Man ir viena Ryobi Slam 2000, ļoti laba savai cenai spolīte. Es gan viņu dabūju no čoma par 70 eirām, tāda pati fišbonā maksāja pāri simtam. Ja pareizi atminos, tad Ryobi ir bijusī japāņu firma, kas pārvākusies uz ķengursalu. Gan jau tūlīt Guntars no džiga būs klāt un pielabos, ja vajadzēs.
Un misteram jaunajam mārtiņam gribētu aizrādīt - nu nevajag līst iekšā katrā tēmā par spundi un nemitīgi kaut rakstīt (kā noķēris vai nenoķēris 2 pličus vai vienu asari). Es gan pats vēl sevi neuzskatu par baiso profesionāli (copē visu dzīvi jāmācās), bet nu, japāņu māte, tas līdzinās pioniera gvelšanai Zinātņu Akadēmijas Senāta sēdē. Ja tev nav ko īsti pavēstīt, tad varbūt savus pirkstus var arī neņirbināt. Neņem ļaunā, tas nav nekas personisks, trāpītu vecajiem foruma lauvām (raiham, urmasam, sullam u.c.) pa grābienam, tevi aprītu un pat nenopirstos.
27.jūnijs 2017, 21:30 | links
 
Man ir dažādas spoles. Freams, protams, nav, kur piesieties- ļoti laba!
Bet to pašu varu teikt arī par nedaudz lētāku spoli- Ryobi Arctica 1000 . Izskatās lieliski, strādā nevainojami. Nezinu, vai var tagad kaut kur dabūt, pirku pirms pusotra gada, laikam, līdz 100 EUR, vairs neatceros precīzi.
Un vēl man ir Shimano Elf 1000, ne pārāk populāra, bet ļoti laba. Tā gan būs apmēram Freams cenā, ja izdosies atrast.
27.jūnijs 2017, 21:02 | links
 
andreiko [10:27]: Jā, jā, te daudz jaunu "ekspertu" saradies. Tādu, kas copē ar Atemi spolēm un pēc tam izsniedz par spolēm padomus visiem pārējiem.Esmu palasījis tomēr spoļu specifikācijas dažiem modeļiem,tāpēc varu kaut ko atbildēt.Ja kas,joprojām copēju ar veco Atemi spoli:D,bet nu gan ir pēdējais laiks tomēr kko jaunu jau ņemt,tāpēc skatos ,ko un kā arī padziļinātāk netā. Tieši tāpēc arī varu sniegt atbildi kādam:))Protams,jā ,pilnvērtīgāku,labāku atsauksmi varētu sniegt tikai tad,ja spoli izmēģinātu praksē,bet tā nu nekad nav,kad vari izmēģināt un tad pirkt,tāpēc balstos uz minētajām specifikācijām,lai izlemtu ,ko labāk pirkt.:)

martinsgrinb, 27.jūnijs 2017, 15:07



tātad esi dīvāna eksperts - rokās turējis neesi, lietojis neesi, bet viedoklis ir :)
27.jūnijs 2017, 18:05 | links
 
Personīgi pilnīgi droši varu ieteikt kā jau teica, piemet drusku un ņem Daiwa Ninja. Freams protams būtu labāks, bet tas nākamais līmenis.
27.jūnijs 2017, 16:00 | links
 
andreiko [27.06.17]: Jā, jā, te daudz jaunu "ekspertu" saradies. Tādu, kas copē ar Atemi spolēm un pēc tam izsniedz par spolēm padomus visiem pārējiem.
Esmu palasījis tomēr spoļu specifikācijas dažiem modeļiem,tāpēc varu kaut ko atbildēt.Ja kas,joprojām copēju ar veco Atemi spoli:D,bet nu gan ir pēdējais laiks tomēr kko jaunu jau ņemt,tāpēc skatos ,ko un kā arī padziļinātāk netā. Tieši tāpēc arī varu sniegt atbildi kādam:))Protams,jā ,pilnvērtīgāku,labāku atsauksmi varētu sniegt tikai tad,ja spoli izmēģinātu praksē,bet tā nu nekad nav,kad vari izmēģināt un tad pirkt,tāpēc balstos uz minētajām specifikācijām,lai izlemtu ,ko labāk pirkt.:)
27.jūnijs 2017, 15:07 | links
 
Docents [26.06.17]: Interesanti palasīt profu postus :
Kuras tad ir tās ,, vairākās jaunās ,, kas nav šīm divām ?
:)
Sāksim ar to,ka nesaku,ka šīs abas ir sliktas spoles,bet tikai saku,ka izvēle būtu labāka,ja paņemtu ko labāku šajā cenu kategorijā.Piemēram ,tā pati Sedona,atšķirībā no Catanas ,šai spolei jau ir Hagane gear-auksta kaluma Al centrālais zobrats,kas jau ir labāk ilgmūžīgumam tomēr.Kā arī ir uzlabota auklas uzklāšanas tehnoloģija,Catanai Varispeed,bet Sedonai jau Varispeed 2,kasete arī no aukstā kaluma alumīnija.Toties kā mīnusu minu to,ka Sedonai tomēr nenāk līdz rezerves kasete.Bet nu spole,kā spole tikai nedaudz dārgāka,cenu atšķirība nav liela,lai tomēr lemtu šai spolei par labu.Protams,izvēle var būt arī gaumes jautājums,kas kam labāk patīk,bet nevajag aizmirst arī palasīt spoles specifikācijas pirms pirkt to.
27.jūnijs 2017, 14:56 | links
 
doks1959 tavai katanai4000 iekśas zobrati un visi pričendāļi ir uztaizīti no durvju roktura materiāla. Ručkas otrā pusě gultña nav ir bukse. Kā rezultātā pec kāda laika tur viss iet śari vari. Nu měsls ir tā katana.

Zigs, 26.jūnijs 2017, 13:20

Abas pědejie sūdi.

Zigs, 26.jūnijs 2017, 11:01

Catana 4000, izmantoju smagiem darbiem - dziļiem lieliem vobleriem, šūpiņiem utt. Iet gadus 5 - 6. Neko viņai neesmu darījis. Bišķi pieeļoju i viss. Nekas nelūzt. Darbojas perfekti. Priekš savas cenas - labu labā.

doks1959, 26.jūnijs 2017, 13:02


Ja man tas mēsls kalpo 5-6 gadi bez remontiem, bez bārdām u.c. ķibelēm, tad mani tas apmierina un mani neinteresē, kas tur vēderā. Tāpat, ja tagad lūzīs, tad varēšu mierīgu sirdi izmest. Ir man arī Twin Power 4000, Rarenium2500, RedArc u.c. (Daiwas nav - nevaru salīdzināt). Pēdējā (Rarenium) protams, ka vieglāka un ar labākām iekšām (vajadzības gadījumā varēs pie Buma saķilēt). Ilgākai mētāšanai pulka labāka-negurst locekļi. Pirktas vienlaicīgi. Tad jau redzēs, kura pirmā plīsīs. Izmantoju puslīdz vienādi.
27.jūnijs 2017, 13:15 | links
 
Man viens mazais (1000) crosfire ir, tikai lietojis esmu gaužām maz. Iepirku pērn. Tās retās reizes, kad copēju ar šo mikrobrīnumu, viss ir bijis pilnīgos štokos. Tiesa gan, viņš man nav uz spininga (pludiņmakšķere), tāpēc par spiningošanas lietderību nemācēšu stāstīt.
Bet labāk jau savelc jostu ciešāk un piekrāj līdz Freams. Mag Sealed sistēma, tas nozīmē - ka nav jāstiep pie maistara tīrīt ik ziemiņas.
27.jūnijs 2017, 12:59 | links
 
Nu pašam vairāk pievelk crossfire, tikai nekādas atsauksmes nevaru atrast par viņu.
27.jūnijs 2017, 12:31 | links
 
Jā, jā, te daudz jaunu "ekspertu" saradies. Tādu, kas copē ar Atemi spolēm un pēc tam izsniedz par spolēm padomus visiem pārējiem. Ir veca un zināma patiesība. Spoles (spiningotājiem) ir tikai divu veidu - šīmanis un daiva. Tālākais jau ir gaumes jautājums. Turklāt meistari saka - daiwas lētākais gals ir kvalitatīvāks par šīmaņa katanām.
Par rotiņiem. Nu sakrājiet normālai spolei, un nekas nevērpsies. pat sapņos nē. Pats gan ar rotiņiem šancēju maz, taču man ne reizi nav bijušas problēmas ar auklas savērpšanos. Krasta spinim virsū uzskrūvēta Daiwa Caldia. Trešais gads un nav bijis neviena krekšķa.
27.jūnijs 2017, 10:27 | links
 
Ņem tik ciet to pašu katanu un mazāk klausies ''expertus''. Normāla spole SVĒTDIENAS copmanim. Protams, nebūs viņai extra viegls svars, jo taisīts no durvju roktura..:)
27.jūnijs 2017, 10:14 | links
 
Davisstra [8:48]: Sveiki. Nevaru izvēlēties starp divām spolēm, Daiwa crossfire 2500 un Shimano Catana 2500 FC.
Varbūt kāds var ieteikt, kura būtu labāka, tiks izmantota spiningošanai.Ja šajā cenu kategorijā,tad tomēr es neieteiktu ņemt šīs,bet paņemt Shimano Sedona spoli,kura ir jaunums un arī nedaudz vairāk tehnoloģiski iekšā salikts nekā šīm.Pats gan jau paņemšu šo spiningam.:)Kā saka jāņem tā,kas konkrētajā cenu kategorijā ir līderis vai viens no līderiem.

martinsgrinb, 26.jūnijs 2017, 13:34


Interesanti palasīt profu postus :
Kuras tad ir tās ,, vairākās jaunās ,, kas nav šīm divām ?
:)
26.jūnijs 2017, 13:56 | links
 
Davisstra [26.06.17]: Sveiki. Nevaru izvēlēties starp divām spolēm, Daiwa crossfire 2500 un Shimano Catana 2500 FC.
Varbūt kāds var ieteikt, kura būtu labāka, tiks izmantota spiningošanai.
Ja šajā cenu kategorijā,tad tomēr es neieteiktu ņemt šīs,bet paņemt Shimano Sedona spoli,kura ir jaunums un arī nedaudz vairāk tehnoloģiski iekšā salikts nekā šīm.Pats gan jau paņemšu šo spiningam.:)Kā saka jāņem tā,kas konkrētajā cenu kategorijā ir līderis vai viens no līderiem.
26.jūnijs 2017, 13:34 | links
 
doks1959 tavai katanai4000 iekśas zobrati un visi pričendāļi ir uztaizīti no durvju roktura materiāla. Ručkas otrā pusě gultña nav ir bukse. Kā rezultātā pec kāda laika tur viss iet śari vari. Nu měsls ir tā katana.
26.jūnijs 2017, 13:20 | links
 
Abas pědejie sūdi.

Zigs, 26.jūnijs 2017, 11:01


Catana 4000, izmantoju smagiem darbiem - dziļiem lieliem vobleriem, šūpiņiem utt. Iet gadus 5 - 6. Neko viņai neesmu darījis. Bišķi pieeļoju i viss. Nekas nelūzt. Darbojas perfekti. Priekš savas cenas - labu labā.
26.jūnijs 2017, 13:02 | links
 
Vai arī ir kāda cita, labāka spole, cenā līdz ~50e?

Davisstra, 26.jūnijs 2017, 12:09


Labu neatradīsi, piemet 10 naudiņas un paņem to pašu ninju, ja nav ko piemest skaties uz Ryobi, Abu utt.. Nedaudz var ietaupīt pačakarējoties i-neta veikalos bet nav to vērts.
26.jūnijs 2017, 12:51 | links
 
Vai arī ir kāda cita, labāka spole, cenā līdz ~50e?
26.jūnijs 2017, 12:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager