Spoles

Visi mēs nepārtraukti mācamies un pilnveidojamies, ja patiesi esam aizrāvušies ar copi. Pirms apmēram 13 gadiem, džeks, kurš 25 gadu vecumā jau bija uztaisījis karjeru IT nozarē līdz uzņēmuma direktora līmenim, ieguvis labu izglītību, un puslīdz sakārtojis savas materiālās un attiecību lietas, izdomāja, ka vajag hobiju un atcerējās, ka bērnībā patika copēt. Bija forums zive.lv, kur atsaucīgi veči jauno lecīgo, bet uz mutes nekritušo un kontaktu veidot protošo, lohu pamācīja, paņēma uz kopējām copēm, ierādīja kaut ko. Daudzi no viņiem vēl joprojām te ir - urmaas, guntarskl, kilka, Griezeejs, NG un citi, daži no pirmajiem copes biedriem pašlaik ir labi pazīstami nozarē (piemēram ar Dukaļski kopā copēju, kad viņam ar LJ pilnīgi vēl nekāda sakara nebija, viņš būvmateriālus tirgoja). MILZĪGS PALDIES, kas toreiz man palīdzēja un deva padomus, tagad esmu saniedzis līmeni, kad varu palīdzēt un dot padomus arī citiem, vienu otru skolotāju esmu pāraudzis, taču jebkurā gadījumā arī pats joprojām nepārtraukti mācos. Jā, pirms apmēram 4 gadiem man izdevās izpildīt daudzu mūža sapni - svienot hobiju ar biznesu un tā radās JIG.LV, mans mīļākais, lai gan nebūt ne ienesīgākais, biznesa projekts, kurā esmu ieguldījis ļoti daudz sevis un ar ko lepojos un gribu to uzturēt "pa smuko", kā es to savā galvā saprotu. Hau, esmu runājis!

zaraza, 20.aprīlis 2017, 23:00


Zaraza uzsita nostaļģiju. Bija vel tak draudzigas pasēdēšanas krodzińā, kur ari NG un Stikuts piedalijās. Un katrs vareja klātienē izpausties par aktualitātēm.
20.aprīlis 2017, 23:31 | links
 
To atmosfēru utt kas bij zivē.lv vairs nejūt nevienā copes forumā. :)

urmaas, 20.aprīlis 2017, 23:24


Tas gan. Tadel daudzi vairs seit neraksta, kaut gan kontaktus uzturam vel sodien.
20.aprīlis 2017, 23:29 | links
 
To atmosfēru utt kas bij zivē.lv vairs nejūt nevienā copes forumā. :)
20.aprīlis 2017, 23:24 | links
 
Sazaans
Neuztver visu personīgi. Pa lielam viss taču ir bumbās. vai ne? :)

urmaas, 20.aprīlis 2017, 23:18


Protams ;)
Bet mani tomer neliemineja no zivs.lv laikiem :D:D:D
20.aprīlis 2017, 23:22 | links
 
Sazaans
Neuztver visu personīgi. Pa lielam viss taču ir bumbās. vai ne? :)
20.aprīlis 2017, 23:18 | links
 
Kungi, ticiet man-to kas iztur Zarāzija rokās, to citi nesalauzīs! :)

urmaas, 20.aprīlis 2017, 22:37
++

es arī domāju,ka viņa padomos ir vērts ieklausīties,arī mani ir paskolojies,kad vēl neko nesapratu par jig kā tādu,paldies par to... :)

Bet Sazāns jau mums te ir pro.....eksperts par spolēm...!

waffenss88, 20.aprīlis 2017, 22:39

Uzsvaru noteikti vajag likt uz: kad vēl neko nesapratu par jig kā tādu. Nu ja, tad paskolot vajag...

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 22:48


vajag,vajag Tu zin,lai arī kā tu te zākātos,kkā tie padomi strādāja.....

waffenss88, 20.aprīlis 2017, 23:02


Kura vieta Tu redzi zakasanos? Es piekritu Tevis rakstitajam, ka cilvekam, kurs neko nesaprot no jig ir japaskolojas. Un nekad neesmu teicis, ka JIG.LV iesaka ko nepareizu. Vinam no savas pozicijas, viss ir ok. Par to spolu ieteiksanu, teoretiki un praktiki, bija tada uz zoba pavilksana, jo cilvekam kurs pozicione sevi ka JIG.LV nav nekadas cienas, pret citiem tirgotaju brendiem.
20.aprīlis 2017, 23:11 | links
 
Kungi, ticiet man-to kas iztur Zarāzija rokās, to citi nesalauzīs! :)

urmaas, 20.aprīlis 2017, 22:37
++

es arī domāju,ka viņa padomos ir vērts ieklausīties,arī mani ir paskolojies,kad vēl neko nesapratu par jig kā tādu,paldies par to... :)

Bet Sazāns jau mums te ir pro.....eksperts par spolēm...!

waffenss88, 20.aprīlis 2017, 22:39

Uzsvaru noteikti vajag likt uz: kad vēl neko nesapratu par jig kā tādu. Nu ja, tad paskolot vajag...

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 22:48



vajag,vajag Tu zin,lai arī kā tu te zākātos,kkā tie padomi strādāja.....
20.aprīlis 2017, 23:02 | links
 
Visi mēs nepārtraukti mācamies un pilnveidojamies, ja patiesi esam aizrāvušies ar copi. Pirms apmēram 13 gadiem, džeks, kurš 25 gadu vecumā jau bija uztaisījis karjeru IT nozarē līdz uzņēmuma direktora līmenim, ieguvis labu izglītību, un puslīdz sakārtojis savas materiālās un attiecību lietas, izdomāja, ka vajag hobiju un atcerējās, ka bērnībā patika copēt. Bija forums zive.lv, kur atsaucīgi veči jauno lecīgo, bet uz mutes nekritušo un kontaktu veidot protošo, lohu pamācīja, paņēma uz kopējām copēm, ierādīja kaut ko. Daudzi no viņiem vēl joprojām te ir - urmaas, guntarskl, kilka, Griezeejs, NG un citi, daži no pirmajiem copes biedriem pašlaik ir labi pazīstami nozarē (piemēram ar Dukaļski kopā copēju, kad viņam ar LJ pilnīgi vēl nekāda sakara nebija, viņš būvmateriālus tirgoja). MILZĪGS PALDIES, kas toreiz man palīdzēja un deva padomus, tagad esmu saniedzis līmeni, kad varu palīdzēt un dot padomus arī citiem, vienu otru skolotāju esmu pāraudzis, taču jebkurā gadījumā arī pats joprojām nepārtraukti mācos. Jā, pirms apmēram 4 gadiem man izdevās izpildīt daudzu mūža sapni - svienot hobiju ar biznesu un tā radās JIG.LV, mans mīļākais, lai gan nebūt ne ienesīgākais, biznesa projekts, kurā esmu ieguldījis ļoti daudz sevis un ar ko lepojos un gribu to uzturēt "pa smuko", kā es to savā galvā saprotu. Hau, esmu runājis!
20.aprīlis 2017, 23:00 | links
 
Kungi, ticiet man-to kas iztur Zarāzija rokās, to citi nesalauzīs! :)

urmaas, 20.aprīlis 2017, 22:37
++

es arī domāju,ka viņa padomos ir vērts ieklausīties,arī mani ir paskolojies,kad vēl neko nesapratu par jig kā tādu,paldies par to... :)

Bet Sazāns jau mums te ir pro.....eksperts par spolēm...!

waffenss88, 20.aprīlis 2017, 22:39


Uzsvaru noteikti vajag likt uz: kad vēl neko nesapratu par jig kā tādu. Nu ja, tad paskolot vajag...
20.aprīlis 2017, 22:48 | links
 
Kungi, ticiet man-to kas iztur Zarāzija rokās, to citi nesalauzīs! :)

urmaas, 20.aprīlis 2017, 22:37

++

es arī domāju,ka viņa padomos ir vērts ieklausīties,arī mani ir paskolojies,kad vēl neko nesapratu par jig kā tādu,paldies par to... :)

Bet Sazāns jau mums te ir pro.....eksperts par spolēm...!
20.aprīlis 2017, 22:39 | links
 
Kungi, ticiet man-to kas iztur Zarāzija rokās, to citi nesalauzīs! :)
20.aprīlis 2017, 22:37 | links
 
JIG.LV rullē!!!
20.aprīlis 2017, 22:33 | links
 
Nenoloedzu ka JIG.LV ir labs teoretikis un izlasijis daudz literaturas, bet teorija no prakses diemzel atskiras. Tas ta, pardomam.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:47

Nu neko sev "teorētiķis", kas sezonā copē vidēji vismaz 3 reizes nedēļa :) Un maniakāli testē visu pēc kārtas jau padsmit gadus, vēl sen pirms tam, kad jebkādu copes biznesu vispār uzsāku.

Jā, es neesmu professsionālis tādā nozīmē, ka piedalītos profesionālā sporta sacensībās, man tas vienkārši neinteresē, es copēju tikai savam priekam, bet ka es būtu švaks makšķernieks, to nu gan teikt nevarētu, bieži tos pašus profesionāļus vienā laivā esmu apaķēris. Uzkatu, ka uz savu viedokli un arī iespēju robežās dot padimus man ir pilnas tiesības, tāpat kā Tev. Tikai es nebraucu virsū personīgi, kā arī neslēpju to, ka šis ir tomēr ar uzņēmumu saistīts personāžs, privātas lietas rakstu zem nika "zaraza". A Tu kaut kā ar savu mūžigo Pure Fishing/Finnex lobiju nekadīgi sevi neidentificē. Kas Tev traucē rakstīt par Abu Garcia, Spiderwire utt. ,skaidrot tehnoloģijas, preikšrocības, know-how, darīt to forumos, žurnālā utt.?

JIG.LV, 20.aprīlis 2017, 22:22


Ja iedzilinasjes taja ko rakstu, tad sapratisi, ka runa iet par to, ka to ko tirgo Tu - tar viss ir visaugstakaja kvalitate, bet citi ir pamulkisi un tirgo tikai s...us. Es neviena sava komentara neesmu nolicis citus brendus, atskiriba no Tevis. Tu to dari uz katra sola. Gan sava majas lapa, gan seit.
20.aprīlis 2017, 22:32 | links
 
Cienītie "spoļu speciālisti" varētu taču tos palagus nekopēt,diskusija nebaudāma,nelasāma un par īpašu gudrību neliecina.
20.aprīlis 2017, 22:25 | links
 
Nenoloedzu ka JIG.LV ir labs teoretikis un izlasijis daudz literaturas, bet teorija no prakses diemzel atskiras. Tas ta, pardomam.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:47


Nu neko sev "teorētiķis", kas sezonā copē vidēji vismaz 3 reizes nedēļa :) Un maniakāli testē visu pēc kārtas jau padsmit gadus, vēl sen pirms tam, kad jebkādu copes biznesu vispār uzsāku.

Jā, es neesmu professsionālis tādā nozīmē, ka piedalītos profesionālā sporta sacensībās, man tas vienkārši neinteresē, es copēju tikai savam priekam, bet ka es būtu švaks makšķernieks, to nu gan teikt nevarētu, bieži tos pašus profesionāļus vienā laivā esmu apaķēris. Uzkatu, ka uz savu viedokli un arī iespēju robežās dot padimus man ir pilnas tiesības, tāpat kā Tev. Tikai es nebraucu virsū personīgi, kā arī neslēpju to, ka šis ir tomēr ar uzņēmumu saistīts personāžs, privātas lietas rakstu zem nika "zaraza". A Tu kaut kā ar savu mūžigo Pure Fishing/Finnex lobiju nekadīgi sevi neidentificē. Kas Tev traucē rakstīt par Abu Garcia, Spiderwire utt. ,skaidrot tehnoloģijas, preikšrocības, know-how, darīt to forumos, žurnālā utt.?
20.aprīlis 2017, 22:22 | links
 
Labvakar!

Vai kāds, lūdzu, var apskaidrot, no kvalitātes veidokļa, kādu gaļmašīnu uz light varētu ņemt? Palasot, paskatot atsauksmes šķiet, ka vispār nekā kvlaitatīva vairs nav, ja neesi gatavs nopogāt 500+.

Izmērs 2000-2500
Svars - līdz 250g
Izmaksas - nu tā ~100 +/-

Paldies!

epoksids, 20.aprīlis 2017, 20:10

Nu kategorijā 100 +/- ir daudz kas pavisam adekvāts pēc kvalitātes un lietošanas ērtuma. Jautājums kādai vajadzībai, vai ar domu par niknu raustīšanu un spēka tehniku vai vidēju "mētāšanu" vai smakmehāniku ar plānām auklām.
Tā kā es esmu "Daiwas sektā", tad attiecīgi no šī ražotāja, parastai mētāšanai pilnīgi pietiek ar Ninja, ja smakmehānika (plānots izmantot auklas #0.4 un plānāk pēc japāņu mēriem), tad Revros, ja spēka tehnikām tad droši vien kaut kas ar "dzelzs" korpusu "HardBodyz "Freams vai BG (nu tie gan īsti 100 neierakstās). Arī Shimano šogad jaunumus izlaidis, bet, tā kā es to nepārzinu un neesmu taustījis, tad lai nokomentē kāds no Shimano "sektas" :D Pārējos ražotājus, sorry, sonobiski neatzīstu, man tie visi ir "spoļu izstrādājumi" :D

JIG.LV, 20.aprīlis 2017, 20:32

Ka Tu vari ieteikt spoles, ja neuzskati sevi par profesionali, bet gan amatieri? Es saprotu, ka Tev jatirgo iepirkta Daiwa, bet tadel jau nevajag nolikt citus spolu razotajus.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:26
Nu tad iesaki profin!!! Tu te vairak ...irs neka dari! Atradies umñiks!!

Spinings25, 20.aprīlis 2017, 21:35

Par Tevi jau nedaudz gudraks esmu;) Es jau Tev ieteicu, sadala par dzerkosanu.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:49
Nepatik ka stasti badus tas ari viss!!! Cilveks kurs uzskata ka ir loti gudrs, beigas ir diezgan liels ....kis! Tapec ir forums kur uzdot jautajumus, un sagaidit atbildes!

Spinings25, 20.aprīlis 2017, 22:02


Starp censanos seit tirgot sava veikala esosas preces un ieteiksanu, ir liela atskiriba. Es runaju par to, ko pats esmu testejis un ir testejusi mani copes biedri. Patreiz, par manis ieteiktajam lietam, vel neviens nav pateicis ko sliktu. Un es nesaku, ka ir tikai viens razotajs un parejie ir s...ds.
20.aprīlis 2017, 22:15 | links
 
Labvakar!

Vai kāds, lūdzu, var apskaidrot, no kvalitātes veidokļa, kādu gaļmašīnu uz light varētu ņemt? Palasot, paskatot atsauksmes šķiet, ka vispār nekā kvlaitatīva vairs nav, ja neesi gatavs nopogāt 500+.

Izmērs 2000-2500
Svars - līdz 250g
Izmaksas - nu tā ~100 +/-

Paldies!

epoksids, 20.aprīlis 2017, 20:10

Nu kategorijā 100 +/- ir daudz kas pavisam adekvāts pēc kvalitātes un lietošanas ērtuma. Jautājums kādai vajadzībai, vai ar domu par niknu raustīšanu un spēka tehniku vai vidēju "mētāšanu" vai smakmehāniku ar plānām auklām.
Tā kā es esmu "Daiwas sektā", tad attiecīgi no šī ražotāja, parastai mētāšanai pilnīgi pietiek ar Ninja, ja smakmehānika (plānots izmantot auklas #0.4 un plānāk pēc japāņu mēriem), tad Revros, ja spēka tehnikām tad droši vien kaut kas ar "dzelzs" korpusu "HardBodyz "Freams vai BG (nu tie gan īsti 100 neierakstās). Arī Shimano šogad jaunumus izlaidis, bet, tā kā es to nepārzinu un neesmu taustījis, tad lai nokomentē kāds no Shimano "sektas" :D Pārējos ražotājus, sorry, sonobiski neatzīstu, man tie visi ir "spoļu izstrādājumi" :D

JIG.LV, 20.aprīlis 2017, 20:32

Ka Tu vari ieteikt spoles, ja neuzskati sevi par profesionali, bet gan amatieri? Es saprotu, ka Tev jatirgo iepirkta Daiwa, bet tadel jau nevajag nolikt citus spolu razotajus.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:26
Nu tad iesaki profin!!! Tu te vairak ...irs neka dari! Atradies umñiks!!

Spinings25, 20.aprīlis 2017, 21:35

Par Tevi jau nedaudz gudraks esmu;) Es jau Tev ieteicu, sadala par dzerkosanu.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:49

Nepatik ka stasti badus tas ari viss!!! Cilveks kurs uzskata ka ir loti gudrs, beigas ir diezgan liels ....kis! Tapec ir forums kur uzdot jautajumus, un sagaidit atbildes!
20.aprīlis 2017, 22:02 | links
 
Labvakar!

Vai kāds, lūdzu, var apskaidrot, no kvalitātes veidokļa, kādu gaļmašīnu uz light varētu ņemt? Palasot, paskatot atsauksmes šķiet, ka vispār nekā kvlaitatīva vairs nav, ja neesi gatavs nopogāt 500+.

Izmērs 2000-2500
Svars - līdz 250g
Izmaksas - nu tā ~100 +/-

Paldies!

epoksids, 20.aprīlis 2017, 20:10

Visas esmu rokā turējis:

No Shimano ņem Nasci vai Saharu, bet saharu FE modeli, nevis jauno Saharu.

Ryobi Slam ir laba.

Daiwa Exceller

AbuGarcia Orra 2

Par pārējiem modeļiem ap to budžetu nemācēšu teikt, bet šos tiešam ieteiktu.

cygyxfeejk, 20.aprīlis 2017, 21:41


No Abu Garcia, es gan jeteiktu nevis Orra2, bet gan nakamo Revo seriju - Revo S Spin . Atskiriba ir gan svara, gan gultnu skaita. Pats esmu so spoli testejis cope. Patreiz stav gan uz light jig, gan uz parasta jig.
20.aprīlis 2017, 22:01 | links
 
Labvakar!

Vai kāds, lūdzu, var apskaidrot, no kvalitātes veidokļa, kādu gaļmašīnu uz light varētu ņemt? Palasot, paskatot atsauksmes šķiet, ka vispār nekā kvlaitatīva vairs nav, ja neesi gatavs nopogāt 500+.

Izmērs 2000-2500
Svars - līdz 250g
Izmaksas - nu tā ~100 +/-

Paldies!

epoksids, 20.aprīlis 2017, 20:10

Nu kategorijā 100 +/- ir daudz kas pavisam adekvāts pēc kvalitātes un lietošanas ērtuma. Jautājums kādai vajadzībai, vai ar domu par niknu raustīšanu un spēka tehniku vai vidēju "mētāšanu" vai smakmehāniku ar plānām auklām.
Tā kā es esmu "Daiwas sektā", tad attiecīgi no šī ražotāja, parastai mētāšanai pilnīgi pietiek ar Ninja, ja smakmehānika (plānots izmantot auklas #0.4 un plānāk pēc japāņu mēriem), tad Revros, ja spēka tehnikām tad droši vien kaut kas ar "dzelzs" korpusu "HardBodyz "Freams vai BG (nu tie gan īsti 100 neierakstās). Arī Shimano šogad jaunumus izlaidis, bet, tā kā es to nepārzinu un neesmu taustījis, tad lai nokomentē kāds no Shimano "sektas" :D Pārējos ražotājus, sorry, sonobiski neatzīstu, man tie visi ir "spoļu izstrādājumi" :D

JIG.LV, 20.aprīlis 2017, 20:32

Ka Tu vari ieteikt spoles, ja neuzskati sevi par profesionali, bet gan amatieri? Es saprotu, ka Tev jatirgo iepirkta Daiwa, bet tadel jau nevajag nolikt citus spolu razotajus.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:26
Nu tad iesaki profin!!! Tu te vairak ...irs neka dari! Atradies umñiks!!

Spinings25, 20.aprīlis 2017, 21:35


Par Tevi jau nedaudz gudraks esmu;) Es jau Tev ieteicu, sadala par dzerkosanu.
20.aprīlis 2017, 21:49 | links
 
Labvakar!

Vai kāds, lūdzu, var apskaidrot, no kvalitātes veidokļa, kādu gaļmašīnu uz light varētu ņemt? Palasot, paskatot atsauksmes šķiet, ka vispār nekā kvlaitatīva vairs nav, ja neesi gatavs nopogāt 500+.

Izmērs 2000-2500
Svars - līdz 250g
Izmaksas - nu tā ~100 +/-

Paldies!

epoksids, 20.aprīlis 2017, 20:10

Nu kategorijā 100 +/- ir daudz kas pavisam adekvāts pēc kvalitātes un lietošanas ērtuma. Jautājums kādai vajadzībai, vai ar domu par niknu raustīšanu un spēka tehniku vai vidēju "mētāšanu" vai smakmehāniku ar plānām auklām.
Tā kā es esmu "Daiwas sektā", tad attiecīgi no šī ražotāja, parastai mētāšanai pilnīgi pietiek ar Ninja, ja smakmehānika (plānots izmantot auklas #0.4 un plānāk pēc japāņu mēriem), tad Revros, ja spēka tehnikām tad droši vien kaut kas ar "dzelzs" korpusu "HardBodyz "Freams vai BG (nu tie gan īsti 100 neierakstās). Arī Shimano šogad jaunumus izlaidis, bet, tā kā es to nepārzinu un neesmu taustījis, tad lai nokomentē kāds no Shimano "sektas" :D Pārējos ražotājus, sorry, sonobiski neatzīstu, man tie visi ir "spoļu izstrādājumi" :D

JIG.LV, 20.aprīlis 2017, 20:32

Ka Tu vari ieteikt spoles, ja neuzskati sevi par profesionali, bet gan amatieri? Es saprotu, ka Tev jatirgo iepirkta Daiwa, bet tadel jau nevajag nolikt citus spolu razotajus.

Sazaans, 20.aprīlis 2017, 21:26

Kpc uzreiz profesionālis vai amatieris,kāda starpība,ja esi kruķījis un spole ir laba,kpc neieteikt,domā ja profesionālis ieteiks labu spoli un tādu pašu ieteiks amatieris,,tad tā kuru ieteica profs labāk griezīsies?? :D mums te lv ļoti daudz profesionāļus zini/?
tam jau domāta sadaļa spoles lai mainītos ieteikumiem un savām domām...!

waffenss88, 20.aprīlis 2017, 21:37
Tiesi taa ja cilveks iesaka Daiwu ,tatad zina ko runà! Bet Sazáns tak gudràks par visiem!

Spinings25, 20.aprīlis 2017, 21:40


Nenoloedzu ka JIG.LV ir labs teoretikis un izlasijis daudz literaturas, bet teorija no prakses diemzel atskiras. Tas ta, pardomam.
20.aprīlis 2017, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager