Spoles

Es ar pirms nopirku jauno 15 Zillion daudz lasīju un pētīju atsauksmes pat TWS sistēmu. Vairākos forumos un video redzēju ka Tatulai ar TWS ir problēmas un ka pītā to bojā. Jau neatminos kur, bet arī lasīju ka JP tirgum tas TWS ir pārklāts ar kaut kādu titānveidīgu vai tamlīdzīgu materiālu.

http://dr-trout.livejournal.com/541.html

https://www.youtube.com/watch?v=-2yfBmVLpHM

kaspars71, 20.oktobris 2015, 15:49

Tad iespējams ka arī ir atšķirība.
Tīri konstruktīvi tam pašam T3 SV pats spārns nepārvietojas bet paceļas augšā spoles vāks...
20.oktobris 2015, 15:54 | links
 
Es ar pirms nopirku jauno 15 Zillion daudz lasīju un pētīju atsauksmes pat TWS sistēmu. Vairākos forumos un video redzēju ka Tatulai ar TWS ir problēmas un ka pītā to bojā. Jau neatminos kur, bet arī lasīju ka JP tirgum tas TWS ir pārklāts ar kaut kādu titānveidīgu vai tamlīdzīgu materiālu.

http://dr-trout.livejournal.com/541.html

https://www.youtube.com/watch?v=-2yfBmVLpHM
20.oktobris 2015, 15:49 | links
 
Daiwa Tatula cita materiāla TWS auklas rāmītis ir Japānas tirgum domātajai spolei , nez vai tur 200 modelis ir, bet 100 nāk ar indeksu 103. Sūtīt no Japan nav problēmu, vienīgi muitas dēļ cena būs ap 250 eur.

Vigulis, 20.oktobris 2015, 15:31

Daiwa Tatula cita materiāla TWS auklas rāmītis ir Japānas tirgum domātajai spolei , nez vai tur 200 modelis ir, bet 100 nāk ar indeksu 103. Sūtīt no Japan nav problēmu, vienīgi muitas dēļ cena būs ap 250 eur.

Vigulis, 20.oktobris 2015, 15:31

Mana interese par tepat SALMO iegādājamo Daiva Tatula 100HSL. Vai šai spolītei būs labi ar T rāmja izturību? Vai tev ir sūtītā no Japānas? Cik resnu fluorkarbona auklu uz viņas lieto? Man itkā gribētos viņu lietot ar pīto.
20.oktobris 2015, 15:45 | links
 
Daiwa Tatula cita materiāla TWS auklas rāmītis ir Japānas tirgum domātajai spolei , nez vai tur 200 modelis ir, bet 100 nāk ar indeksu 103. Sūtīt no Japan nav problēmu, vienīgi muitas dēļ cena būs ap 250 eur.

Vigulis, 20.oktobris 2015, 15:31

No kurienes tāda infa? Man tiešām interesē vai tas tā ir? Jo pēc skata, taustes izjūtas nevarēju just atšķirību starp to pašu 15 gada Zillion un Steez, T3 Air un T3 SV?
20.oktobris 2015, 15:33 | links
 
Daiwa Tatula cita materiāla TWS auklas rāmītis ir Japānas tirgum domātajai spolei , nez vai tur 200 modelis ir, bet 100 nāk ar indeksu 103. Sūtīt no Japan nav problēmu, vienīgi muitas dēļ cena būs ap 250 eur.
20.oktobris 2015, 15:31 | links
 
T-wing sistēma tiek izmantota gan Eiropas modeļiem, gan Japānas tirgum domātiem. Tīri konstruktīvi šī sistēma ne ar ko neatšķiras, tāpat kā materiāli no kuras pats T ir izgatavoti. Atšķiras pašas spoles iekšas. Par piemēru zinu divus cilvēkus kam esmu vedis 15 gada Zillion multu, tieši tvičam ar big minnow. Lai arī spole ir izgatavota Taizemē, viņa ir labas kvalitātes. Lielās mailes rausta un nav nekādu problēmu ne ar metienu, ne bremzēm ne ar ko citu.
Kas attiecas par Tatula esmu lasījis forumos atsauksmes nu tādas ne visai labas. Šiem multiem uz lielām slodzēm sāk rasties problēmas. Bet par cik neesmu viņu lietojis no savas pieredzes nevaru komentēt!
20.oktobris 2015, 15:28 | links
 
Pats tvičam izmantoju ziepju trauku. I jums to pašu iesaku.
20.oktobris 2015, 15:22 | links
 
No DAIWA man viens klients nesen pasūtīja un pēc tam sniedza ļoti labas atsauksmes uz Tatula modeli. Tas ir vienīgais no Eiropas tirgū officiāli pieejamiem modeļiem, kam ir DAIWA T-Wing sistēma tālmetienam (nav parastais mazais apaļais caurumiņš auklai, bet plašāks T veida rāmis) http://www.daiwa.de/dw/en/products_1/baitcasting_reels_1/tatula/5,1,74,75,1,1__products-model.htm?ovs_prdrows2=10

JIG.LV, 25.septembris 2015, 18:18
Varbūt var kāds pastāstīt vai raustot 130 mm mailes šī spole ātri nenokaujas. Kā viņa sadzīvo ar pīto auklu? Vai T veida rāmī ļoti ātri no pītās neizdilst robs? You Tube ru. pāris klipos runā par tādu problēmu, jo T veida auklas caurlaides rāmis esot no mīksta ātri dilstoša materiāla.

IESACEJSJ, 20.oktobris 2015, 14:52


Baidos, ka nemācēšu atbildēt, pats šo spoli neesmu lietojis. Katrā gadījumā paši DAIWA Tatula aprakstā (vismaz pie 200SHL) norāda " ideal for crankbait fishing with thick, braided lines", attiecīgi ražotājs šo spoli ir paredzējis lietošanai ar smalkām pītajām auklām. Par izturību pret lielām mailēm grūti spriest, taču 13Lb(~6kg) drag weight rādītājs norāda, ka tas ir nopietnas izturības mehānisms un vispār jau multiplikatori ir konstruktīvi izturīgāki nekā bezinercenes.

JIG.LV, 20.oktobris 2015, 15:04[/quote]
Vai 200SHL varētu būt cita materiāla T veida auklas caurlaides rāmis? You Tube ru. kāds gudrinieks teica ka Japānas iekšējam tirgum domātajiem modeļiem esot cits cietāka materiāla T veida auklas caurlaides rāmis.
20.oktobris 2015, 15:19 | links
 
No DAIWA man viens klients nesen pasūtīja un pēc tam sniedza ļoti labas atsauksmes uz Tatula modeli. Tas ir vienīgais no Eiropas tirgū officiāli pieejamiem modeļiem, kam ir DAIWA T-Wing sistēma tālmetienam (nav parastais mazais apaļais caurumiņš auklai, bet plašāks T veida rāmis) http://www.daiwa.de/dw/en/products_1/baitcasting_reels_1/tatula/5,1,74,75,1,1__products-model.htm?ovs_prdrows2=10

JIG.LV, 25.septembris 2015, 18:18

Varbūt var kāds pastāstīt vai raustot 130 mm mailes šī spole ātri nenokaujas. Kā viņa sadzīvo ar pīto auklu? Vai T veida rāmī ļoti ātri no pītās neizdilst robs? You Tube ru. pāris klipos runā par tādu problēmu, jo T veida auklas caurlaides rāmis esot no mīksta ātri dilstoša materiāla.

IESACEJSJ, 20.oktobris 2015, 14:52[/quote]

Baidos, ka nemācēšu atbildēt, pats šo spoli neesmu lietojis. Katrā gadījumā paši DAIWA Tatula aprakstā (vismaz pie 200SHL) norāda " ideal for crankbait fishing with thick, braided lines", attiecīgi ražotājs šo spoli ir paredzējis lietošanai ar smalkām pītajām auklām. Par izturību pret lielām mailēm grūti spriest, taču 13Lb(~6kg) drag weight rādītājs norāda, ka tas ir nopietnas izturības mehānisms un vispār jau multiplikatori ir konstruktīvi izturīgāki nekā bezinercenes.
20.oktobris 2015, 15:04 | links
 
No DAIWA man viens klients nesen pasūtīja un pēc tam sniedza ļoti labas atsauksmes uz Tatula modeli. Tas ir vienīgais no Eiropas tirgū officiāli pieejamiem modeļiem, kam ir DAIWA T-Wing sistēma tālmetienam (nav parastais mazais apaļais caurumiņš auklai, bet plašāks T veida rāmis) http://www.daiwa.de/dw/en/products_1/baitcasting_reels_1/tatula/5,1,74,75,1,1__products-model.htm?ovs_prdrows2=10

JIG.LV, 25.septembris 2015, 18:18[/quote]
Varbūt var kāds pastāstīt vai raustot 130 mm mailes šī spole ātri nenokaujas. Kā viņa sadzīvo ar pīto auklu? Vai T veida rāmī ļoti ātri no pītās neizdilst robs? You Tube ru. pāris klipos runā par tādu problēmu, jo T veida auklas caurlaides rāmis esot no mīksta ātri dilstoša materiāla.
20.oktobris 2015, 14:52 | links
 
exage ir likts uz fidera, pat butēs pabijis, griežas bez problēmām

usis, 20.oktobris 2015, 13:35


Ne par to stāsts, ka spole neturētu smagu vilkšanu vai smagu mānekļu iemetienu... Vienkārši tvičs tā ir nepārtraukta monotona asa raustīšana, kas visu laiku rada pīķa slodzi un "klapē" pa mehānismu, dzelzis to notur labāk...
Protams, viss jau vēl atkarīgs cik lieli mānekļi tiek lietoti, ar 70-90mm slodze nav tik būtiska, joki sākas ar lielākiem un nīgrākiem 110-140.
20.oktobris 2015, 14:08 | links
 
exage ir likts uz fidera, pat butēs pabijis, griežas bez problēmām
20.oktobris 2015, 13:35 | links
 
Sveiki!

Kadu spoli ieteiktu twixham cena ap 100e?
Skatos uz daiwa legalis 3000ha un shimano exage 3000... kura butu piemerotaka twicham?
Varbut ir kkas cits saja cenu kategorija?

Paldies.

bezdarbnieks, 20.oktobris 2015, 12:28


No šīm abām minētajām tvičam noteikti Legalis, tā kā metāla alumīnija sakausējuma korpuss būs daudz izturīgāks un ilgmūžīgāks, nekā grafīta kompozīts, EXAGE nav īsti spēka spole. Var arī bišku piemest un paņemt DAIWA Freams, būs dārgāk, bet nu pēc price/performance un potenciālās jauda/ilgmūžības tā noteikti ir labāka izvēle.
20.oktobris 2015, 12:52 | links
 
Abas derēs...tā kā izvēlies kas pašam tīk. Pats ar exagu nodragāju ilgi jo ilgi, gan tvičam, gan dropshotam, gan arī šad tad uz fīderi uzlikās :) Tas gan bija vecais modelis, kā ir ar jauno, nezinu... Bet ar legalis arī viss ir kārtībā, viņam šķiet arī iekšas atļauj ar slodzi darboties.
20.oktobris 2015, 12:45 | links
 
Sveiki!

Kadu spoli ieteiktu twixham cena ap 100e?
Skatos uz daiwa legalis 3000ha un shimano exage 3000... kura butu piemerotaka twicham?
Varbut ir kkas cits saja cenu kategorija?

Paldies.
20.oktobris 2015, 12:28 | links
 
Darīts! Tagad jāpārbauda kaujā
20.oktobris 2015, 11:26 | links
 
Uzmetiet astotnieka cilpu un nekas neizslīdēs. Jau vairākas auklas esmu tā stiprinājis uz kasetes un nekas neizslīd.
20.oktobris 2015, 09:20 | links
 
Domāju, ka labāk patīt apakšā veco monofīlo auklu. Tas izslēgs satītās auklas izklīdēšanu ap kaseti. Nebūs jāliek apakšā plāksteri, jo ne visām spolēm ir pretizslīdēšanas pārklājums.
20.oktobris 2015, 09:17 | links
 
Jā,jā!Labs padoms! Man arī backingos aiziet vecās.
19.oktobris 2015, 14:08 | links
 
Nezinu vai tā ir pareizi, bet uztinamo auklu (pītā) pirms uztīšanas paturu ūdenī.

skutans, 19.oktobris 2015, 11:12


Manuprāt, nav pareizi, slapja aukla ir resnāka, pēcāk sēdīsies un apakšējais slānis kļūs mīkstāks.

Vēl niansīte - nevajag izmest vecās pītās auklas - pēc ļoti labi noder kā papildauklas(backingi).
19.oktobris 2015, 14:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager