Spoles

Labdien!

Pāris stundas pavadīju lasot forumus par spolēm, vairāk laika nav. Vēlos nopirkt spoli, patīk spožie vobleri, tātad tvičam. Makšķerēju reti, 6x gadā, bet kad to daru vēlos lai inventārs ir kaut cik baudāms. Līdz šim man bija Daiwa Laguna, it kā ļoti jauka, bet tagat kaut kas slodzē klakšk, vispār viņai jau kaut kādas skaņas bij no paša sākuma un nokrita nost no rotora uzlīme, kura aizsedz lociņa skrūvi, biju apvainojies, jo spole maksāja 90LVL, kas priekš manis bija dārgi:). Šobrīd budžets 150 eiro. Esmu nopratis, ka varētu mēģināt Daiwa Freams. Vai tā būtu piemērota izvēle? Vai izmērs DAIWA FREAMS 15' 2500A ir adekvāts? Lietoju pīto 0,17 un voblerus līdz 17g. Paldies jau iepriekš!

andiska, 6.oktobris 2015, 09:50


Freams būs pat ļoti piemērota spole, tevis minētajai tehnikai. Pats lietoju 2500A twicham ar ar tādiem pašiem un daudz lielākiem mānekļiem un jau sezonu problēmu nav bijis, tik mana makšķerēšanas intensitāte ir daudz lielāka, apmēram 5-10 reizes mēnesī ;)
6.oktobris 2015, 11:42 | links
 
Labdien!

Pāris stundas pavadīju lasot forumus par spolēm, vairāk laika nav. Vēlos nopirkt spoli, patīk spožie vobleri, tātad tvičam. Makšķerēju reti, 6x gadā, bet kad to daru vēlos lai inventārs ir kaut cik baudāms. Līdz šim man bija Daiwa Laguna, it kā ļoti jauka, bet tagat kaut kas slodzē klakšk, vispār viņai jau kaut kādas skaņas bij no paša sākuma un nokrita nost no rotora uzlīme, kura aizsedz lociņa skrūvi, biju apvainojies, jo spole maksāja 90LVL, kas priekš manis bija dārgi:). Šobrīd budžets 150 eiro. Esmu nopratis, ka varētu mēģināt Daiwa Freams. Vai tā būtu piemērota izvēle? Vai izmērs DAIWA FREAMS 15' 2500A ir adekvāts? Lietoju pīto 0,17 un voblerus līdz 17g. Paldies jau iepriekš!

andiska, 6.oktobris 2015, 09:50


Daiwa Laguna par 90 Ls? Smagi esi pārmaksājis.

Līdz 150 eiro varu ieteikt -

1) Pflueger Arbor;

2) Quantum Smoke;

3) Shimano Symetre
6.oktobris 2015, 11:40 | links
 
Labdien!

Pāris stundas pavadīju lasot forumus par spolēm, vairāk laika nav. Vēlos nopirkt spoli, patīk spožie vobleri, tātad tvičam. Makšķerēju reti, 6x gadā, bet kad to daru vēlos lai inventārs ir kaut cik baudāms. Līdz šim man bija Daiwa Laguna, it kā ļoti jauka, bet tagat kaut kas slodzē klakšk, vispār viņai jau kaut kādas skaņas bij no paša sākuma un nokrita nost no rotora uzlīme, kura aizsedz lociņa skrūvi, biju apvainojies, jo spole maksāja 90LVL, kas priekš manis bija dārgi:). Šobrīd budžets 150 eiro. Esmu nopratis, ka varētu mēģināt Daiwa Freams. Vai tā būtu piemērota izvēle? Vai izmērs DAIWA FREAMS 15' 2500A ir adekvāts? Lietoju pīto 0,17 un voblerus līdz 17g. Paldies jau iepriekš!
6.oktobris 2015, 09:50 | links
 
Labdien.
Gribu iegādāties multiplikatora spoli, varbūt citiem šādu spoļu īpašniekiem ir kādi ieteikumi. Vairāk gribētos japāni (Daiwa vai shimano), bet dotajā situācija iespējas ir tikai uz Amerikāņu spoli, tad nu skatos uz Abu Garcia modeļiem, labprāt dzirdētu citu pieredzi.

suupys, 25.septembris 2015, 06:41

Man ir lietojami trīs zemprofila multi, Shimano Curado, Abu- garcia revo s, Daiwa Tatula. Nu nevar teikt, ka kāds no tiem būtu ievērojami pārāks, vai sliktāks par citiem. Katram ir savi plusi. Vislabāk ir nostrādāts Curado - arī visdārgākais, Tatula visus pārspēj metiena attālumā- TWS sistēma plus megaforce magnētiskās bremzes( lai gan pretvējā kaut kā labāk saprotos ar centrbēdzes bremzēm), Revo ir vismīkstakā un patīkamākā gaita- twitcham po, bet ja velk roterīti forši. Revo ir vislētākais, bet 9 gultņi tomēr. Revo nepatīk pītā aukla- pārāk tuvu un zemu pret auklas spoli novietots auklas kārtotājs. Bet, attiecībā uz zemprofila multiem, esmu zvērināts mono un fluoro piekritējs 0.3 līdz 0.4 mm.
4.oktobris 2015, 14:19 | links
 
Vienīgi 3000 vajadzīga Daugavas lašiem. Viena iemesla dēļ,kasete ietilpīgāka. Domāju,pārējām zivīm,nerunāju par samu,pāri pārēm 2500. Arī lietoju 2500 ar 3000 "ķeskām". Bet priekš lielajiem spožajiem 3000.

BrunoL, 3.oktobris 2015, 23:07


Man svarigi lai var metat lielos gramus un kad javelk nonstopa zivis lai spole nekaujas nost. Sams man nesen trapijaas, bet tas ir iznemums.
4.oktobris 2015, 07:12 | links
 
Vienīgi 3000 vajadzīga Daugavas lašiem. Viena iemesla dēļ,kasete ietilpīgāka. Domāju,pārējām zivīm,nerunāju par samu,pāri pārēm 2500. Arī lietoju 2500 ar 3000 "ķeskām". Bet priekš lielajiem spožajiem 3000.
3.oktobris 2015, 23:07 | links
 
Certate 2510R-PE ir ar 3000 "iekšām". Bēdu nezinu!
3.oktobris 2015, 21:54 | links
 
Izdomāju ka japameģina daiwa certate, viengi 3000 izmērs ko gribēju daugavai liekas jau tads krietni pasmagāks par 2500 brāli. Kāds atsaukmes? Pec idejas var ar to pašu 2500 dzivot ari daugavā
3.oktobris 2015, 21:44 | links
 
Nu teikšu tā es copēju ar red arct tyf body, pirku viņu pa 60 ebrejiem, protams, ka saku cenas bez veikala uzcenojuma un nejau LR.
3.oktobris 2015, 20:24 | links
 
Oposum. Kaut kā tā varētu būt. 100 eiro vecā naudā būtu 70 Ls. Atceros kā puikam pirku bumbu basītim pa 60 vecajām naudiņām. Nu kas var būt pa tādu naudu! 100 eiro ir gala cipars veikalā ar visiem uzcenojumiem, starpniekiem utt.
Cilvēki ir dažādi. Ir, kurus apmierina gan cena gan kvalitāte. Tas ir normāli.
3.oktobris 2015, 07:46 | links
 
no cik eur tad sākas tas dargais gals ? man viņš sākas no 300 eur, vidējais no 100, bet shimano tik un tā nepirkšu, līdz 100 ebrejiem rokās veikalā paturot liekas, ka lēta hu-ņa ar krutu brendu :)
3.oktobris 2015, 07:09 | links
 
Manuprāt katram šī lieta ir tīri individuāla (spoles,kāti, manekļi utt. ) Prasības sāk augt ,kad pamazām sāc saprast ko tu attiecīgajā ū-tilpē vēlies izdarīt (spiningošana).
2.oktobris 2015, 23:01 | links
 
Neatzīstu arī spoles līd 60 jēriem,jo ja kas ļurkajas,tad tā nav cope.Exis un aernos-starpība vien gultnis un kasete(nedaudz).Aernos pa jēriem50 dārgāks,bet gaita smagāka.
2.oktobris 2015, 22:48 | links
 
Bieži ir bijis,ka kāds ar stellām zīmējās blakus,bet copes beigās rezultāts ir reizes 8 sūdīgāks nekā man.Ne vienmēr loriņos ir tas suns aprakts.Auklām gan jābūt labām.

daugavietis, 2.oktobris 2015, 22:39

Zivij ir pie kājas uz ko tu viņas ķeri bet labs inventārs respektīvi labs kāts laba spole un aukla ir domāta priekš copmaņa lai viņš no šī procesa iegūst maksimālu baudu
2.oktobris 2015, 22:41 | links
 
Bieži ir bijis,ka kāds ar stellām zīmējās blakus,bet copes beigās rezultāts ir reizes 8 sūdīgāks nekā man.Ne vienmēr loriņos ir tas suns aprakts.Auklām gan jābūt labām.
2.oktobris 2015, 22:39 | links
 
Vidusmēra copmanim,kā es,šimaņa exage ir pietiekami.Necopēju katru dienu.Cope man ir vaļasprieks,nevis darbs,tā ka pilnīgi apmierina budžeta klase.Jūrai ir carprunneri,fīderiem arī kas līdzīgs,samiem muļķiki-40-60jēru robežā.Diskomfotu nejūtu,jo copēju ne biežāk,kā reizi nedēļā.Ja laiks ļautu-copētu biežāk un arī prasības pēc rīkiem augtu.

2.oktobris 2015, 22:23 | citēt | nosūdzēt | links



Te nu gan nepiekritīšu ,jo nemaz tik bieži uz copi netieku kā gribētos, tieši šī iemesla dēļ arī gribās
copi izbaudīt kā nākas. Un no svara ir kāts,spole,aukla...
2.oktobris 2015, 22:32 | links
 
Vidusmēra copmanim,kā es,šimaņa exage ir pietiekami.Necopēju katru dienu.Cope man ir vaļasprieks,nevis darbs,tā ka pilnīgi apmierina budžeta klase.Jūrai ir carprunneri,fīderiem arī kas līdzīgs,samiem muļķiki-40-60jēru robežā.Diskomfotu nejūtu,jo copēju ne biežāk,kā reizi nedēļā.Ja laiks ļautu-copētu biežāk un arī prasības pēc rīkiem augtu.
2.oktobris 2015, 22:23 | links
 
Staipīt jau var, bet garaks nebūs vienalga :D
Mazāk mērīties - vairāk copēt! :)

Ne asakas :)
2.oktobris 2015, 22:11 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39

Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 20:05
Apskaties albomā apmierināts?Uz Pontu nav ko mani ķert!

antonsb, 2.oktobris 2015, 21:37
Kur tava Caldia, kur tavs Rarenium un parējās vidējā un augstā plaukta spoles?!

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 21:58


Un varbūt vēl ielikt bildes cik somas man ir ar mānekļiem??
2.oktobris 2015, 22:11 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39

Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 20:05
Apskaties albomā apmierināts?Uz Pontu nav ko mani ķert!

antonsb, 2.oktobris 2015, 21:37
Kur tava Caldia, kur tavs Rarenium un parējās vidējā un augstā plaukta spoles?!

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 21:58

ieliku daļu no spolēm kā arī prasīji!Rarenium ir!!!!
2.oktobris 2015, 22:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager