Spoles

2.oktobris 2015, 22:07 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39

Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 20:05
Apskaties albomā apmierināts?Uz Pontu nav ko mani ķert!

antonsb, 2.oktobris 2015, 21:37

Kur tava Caldia, kur tavs Rarenium un parējās vidējā un augstā plaukta spoles?!
2.oktobris 2015, 21:58 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39

Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 20:05
Apskaties albomā apmierināts?Uz Pontu nav ko mani ķert!

antonsb, 2.oktobris 2015, 21:37

jamikus, 2.oktobris 2015, 21:55
2.oktobris 2015, 21:56 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39

Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 20:05
Apskaties albomā apmierināts?Uz Pontu nav ko mani ķert!

antonsb, 2.oktobris 2015, 21:37
2.oktobris 2015, 21:55 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39

Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 20:05

Apskaties albomā apmierināts?Uz Pontu nav ko mani ķert!
2.oktobris 2015, 21:37 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39

Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?

PurplePerch, 2.oktobris 2015, 20:05


OK!
2.oktobris 2015, 21:06 | links
 
Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate

antonsb, 2.oktobris 2015, 19:39


Anton, skatos esi baigais spoļu testētājs. Kas tik caur tavām rokām nav gājis cauri... Nevēlies ielikt kādu bildīti ar vismaz daļu no tavām spolēm? I kuras plīst, i kuras neplīst?
2.oktobris 2015, 20:05 | links
 
Mana Daiwa Exceller kalpo godam! Protams, ņeforšas skaņas jau no paša sākuma nāca ārā pat jaunai esot, tas man nepatika, bet copēju jau trešo sezonu un neko neesmu darījis!
Protams, nelieku baigā slodzē, bet viegli viņai nenākas pa smiltīm un krūmiem raustoties! :)

Forelpuikas, 2.oktobris 2015, 14:38
Tieši dēļ foreļcopes ņēmu pirmo spoli no "augstā gala". Regulāri tiek "pazemota". :) Iekrīt ūdenī, upmalas smiltīs, utt. Kabinot vaļā zivi, nav laika skatīties, kā makšķerkāts noliekās. Strādā, kā tikko no veikala atnesta! Pa šiem gadiem būtu kaudzi naudas iztērējis par budžetniecēm un nervus nobendējis! Labam draugam tieši tāda pat spole šancē jau 11 gadus!!! Gan cope jūrā, gan trofejzivis vilktas pietiekoši. Nav jaukta vaļā un iet kā puķe. Rēķinu, ka mana ar vilks vēl 5 gadi bez problēmām! Un tagad matemātika: 600eiro izdalām uz 10 gadi. ir 60 eiro gadā. Pie lielas slodzes neviena 60 eiriķu spole nevilks gadu un nebūs kā jauna!!!

Chalitis, 2.oktobris 2015, 18:36

Ir arī lētā gala normālas spoles bet ej un uztrāpi!Kamēr eksperimēntēsi un čakarēsi sev nervus tad sanā labāk nopirkt uzreiz labu spoli- Daiwa-certate
2.oktobris 2015, 19:39 | links
 
JIG.LV.Kādas atsauksmes par Daiwa Caldia?

janka07, 2.oktobris 2015, 11:36


Nevarētu teikt, ka būtu daudz šo modeli pārdevuši, tomēr tas jau ir salīdzinoši "augstais" gals virs 200EUR. Kaut kā pie mums parasti vai nu pērk spoles līdz Freams vai uzreiz pārlec par divām pakāpēm augstāk uz Certate. Pats lietojis neesmu, no klientiem sūdzību arī nav bijis, bet nu statistika ir maza. Caldia ir no Zaion "armētā oglekļa" materiāla korpusu, attiecīgi ir salīdzinoši viegla. Pie tam ir 2 Caldia modeļi, kuri ļoti būtiski atšķiras - Caldia A ar "lēno" pārnesumu un pieciem gultņiem (1CRBB) un jau stipri augstākas klases Caldia SHA ar ātro 6:1 pārnesumu un až 9 gultņiem, no kuriem 5 ir slēgtie CRBB. Idejiski galīgi nesliktas stabilas kvalitātes spoles, tikai , kā jau minēju, kaut kā pie mums pircēji vairumā izvēlas vai nu lētāku vai uzreiz "biezāku".
2.oktobris 2015, 18:43 | links
 
Mana Daiwa Exceller kalpo godam! Protams, ņeforšas skaņas jau no paša sākuma nāca ārā pat jaunai esot, tas man nepatika, bet copēju jau trešo sezonu un neko neesmu darījis!
Protams, nelieku baigā slodzē, bet viegli viņai nenākas pa smiltīm un krūmiem raustoties! :)

Forelpuikas, 2.oktobris 2015, 14:38

Tieši dēļ foreļcopes ņēmu pirmo spoli no "augstā gala". Regulāri tiek "pazemota". :) Iekrīt ūdenī, upmalas smiltīs, utt. Kabinot vaļā zivi, nav laika skatīties, kā makšķerkāts noliekās. Strādā, kā tikko no veikala atnesta! Pa šiem gadiem būtu kaudzi naudas iztērējis par budžetniecēm un nervus nobendējis! Labam draugam tieši tāda pat spole šancē jau 11 gadus!!! Gan cope jūrā, gan trofejzivis vilktas pietiekoši. Nav jaukta vaļā un iet kā puķe. Rēķinu, ka mana ar vilks vēl 5 gadi bez problēmām! Un tagad matemātika: 600eiro izdalām uz 10 gadi. ir 60 eiro gadā. Pie lielas slodzes neviena 60 eiriķu spole nevilks gadu un nebūs kā jauna!!!
2.oktobris 2015, 18:36 | links
 
Pat ja nesportotu, copētu ar labiem verķiem! Es sevi pārāk cienu, lai mocītos ar "širpotrebu"! Pēdējos gadus esmu aizmirsis, ko nozīmē serviss, remonts, utt. Nevar jautā viennozīmīgi teikt-tikai Daiwa. Draugs copē ar Vanquish un slavē. Pagrozīju, nemaz nav slikta. :) Twins arī ir pārbaudīta vērtība!
andreiko. Paziņa tirgo Certate pa 320 naudiņām. pieliec klāt un nenožēlosi!

Chalitis, 12.septembris 2015, 18:27


Man ar tā liekas jo pamazām atsakos no lētā gala!
2.oktobris 2015, 17:41 | links
 
Mana Daiwa Exceller kalpo godam! Protams, ņeforšas skaņas jau no paša sākuma nāca ārā pat jaunai esot, tas man nepatika, bet copēju jau trešo sezonu un neko neesmu darījis!
Protams, nelieku baigā slodzē, bet viegli viņai nenākas pa smiltīm un krūmiem raustoties! :)

Forelpuikas, 2.oktobris 2015, 14:38


Copē ir jābauda daba un cope! nevis jāklausas kad spole rūc kā traktors tas nav normāli!
Tas ir manas domas!
Jo uz copi braucu atpūsties un baudīt dabu!:)
2.oktobris 2015, 17:35 | links
 
Ja iet runa pa spolēm -100eiriem tad var apskatīties uz Shimano Sedona 2500 amerikas tigum kas ir domāta pirms trim gadiem nopirku Spice hom Salmo veikalā pa 35ls vienu sezonu nocopēju uz asariem asarus ķēru -600gr un kādas trīsdesmit apmēram līdakas -2kg trešajā sezonā dabūju nomainīt auklas irullīša gultni un ir kā jauna nekādu blakus skaņu nav!
2.oktobris 2015, 17:33 | links
 
antonb! Jautājums bija par Daiwa Caldia. Ir Tev tāda, tad runā,ja nav - paklusē!

jamikus, 2.oktobris 2015, 14:49


Ir!
Ja copē divas reizes mēnesī un ķer mazasarīšus tad spole kalpos piecus gadus un vairāk bet tikko uzliksi uz līdaku kātu un copēsi vismaz trīs reizes nedēļa liela ļoti liela slodze spolei ir jāiztur un sezonu novilks tas spolēs-200eiriem

Bet cits stāsts ir par Daiwa-certate cita svaru kategorija un cenu kategorija!
2.oktobris 2015, 17:17 | links
 
antonb! Jautājums bija par Daiwa Caldia. Ir Tev tāda, tad runā,ja nav - paklusē!
2.oktobris 2015, 14:49 | links
 
Mana Daiwa Exceller kalpo godam! Protams, ņeforšas skaņas jau no paša sākuma nāca ārā pat jaunai esot, tas man nepatika, bet copēju jau trešo sezonu un neko neesmu darījis!
Protams, nelieku baigā slodzē, bet viegli viņai nenākas pa smiltīm un krūmiem raustoties! :)
2.oktobris 2015, 14:38 | links
 
Daži no pēdējiem komentētājiem vnk nekad mūžā neko labu nenopirks un pat STELLA te nelīdzēs, jo po zhizni viņiem nekas nestrādā un nekas nav labs!
Neko perfektu nav iespējams nopirkt - pat BMW un Mercedes plīst... sūds ar mašīnām - pat cilvēks noveco!
2.oktobris 2015, 14:34 | links
 
Ķīnietis ražo to,ko pasūta.Notiek tā,ka ražotājs izdabājot tirgoņu vēlmēm un cenu diktātam,spiests ražot nekvalitatīvu produktu.Ķīnieši brīnoties,kur tādus krājums likšot.
Par gultņu trokšņošanu. Ne vienmēr vainojams gultnis. Bieži notiek tā,ka ne pašā gultnī bet spraugās nonāk smilšu graudiņi,putekļi vai no gultnes paceltas sīkas gliemežvāku daļiņas un taisa baigo trobeli. Visbiežāk uztinējrullīša gultnī. Esu pat copes laikā jaucis un tīrījis.Pat iekšpusē aiz rotora reversa adatgultņa tiek dažādi sīki gruži. Kaut gan ar spoli esi apgājies saudzīgi un rūpīgi. Iesaku,transportējot un uzglabājot, spoles ievietot tām paredzētajos iepakojumos.(maisiņos vai maciņos)
2.oktobris 2015, 14:34 | links
 
ĶInietim ir A kvalitāte 10% brāķis
B kvalitāte 30% brāķis
C kvalitāte 50% brāķis
Izskatas ka LV ir B kvalitāte bet biežāk sastopams C kvalitāte
2.oktobris 2015, 13:37 | links
 
janka07! Es esmu Daiwa Caldia 2500 (made in Thailand) lietotājs no 2006 gada. Esmu pāris reizes viņu eļlļojis,tas viss. Bēdu nezinu, spole kalpo kā pamata darba zirgs (tvičoju lielās mailes,raustu staigulīšus un poperus u.t.t.),no problem. Tā viš i !

jamikus, 2.oktobris 2015, 12:32


Līdzigi man pagāšgad teica pa Rarenium un ko 60 copes un gultnis kauc!!Un ļoti saudzīgi apgājos!!!
Tākā vienam ir ok tad citam nederēs jo nu tā kvalitāte smagi klibo var nopirkt divas identiskas spoles un vienu copēsi vairākus gadus bet ar otru pat sezonu nenovilks bēdīgi bet fakts!!
2.oktobris 2015, 13:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager