Spoles

Ja copē divas reizes mēnesī tad jebkura spole kalpos ildi un plus vēl ja velc zirga zobus!!
Bet tiklīdz copē trīs reizes ned un uz līdakām tad ir spolei laba slodze un kura katra spole to nepavilks!!
2.oktobris 2015, 13:33 | links
 
Exage uz mikro džigu uzliku 2500 itkā spolei nav nekādu problēmu bet skaņa tāda ka kautkas nav pieskruvēts!!Otreiz nepirkšu EXage!
2.oktobris 2015, 13:29 | links
 
janka07! Es esmu Daiwa Caldia 2500 (made in Thailand) lietotājs no 2006 gada. Esmu pāris reizes viņu eļlļojis,tas viss. Bēdu nezinu, spole kalpo kā pamata darba zirgs (tvičoju lielās mailes,raustu staigulīšus un poperus u.t.t.),no problem. Tā viš i !
2.oktobris 2015, 12:32 | links
 
JIG.LV.Kādas atsauksmes par Daiwa Caldia?
2.oktobris 2015, 11:36 | links
 
Mnjā -manuprāt ar spolēm tirgū šobrīd ir problēma.
Nopirkt labu spoli līdz 100e laikam ir neiespējami. Ražotāju/meitas uzņēmumu daudz, visas smukas..krāšņas -bet kā darbībā =vieni mēsli. Runājot piemēram par Shimano -ja vecā Catana(zilganā krāsā) bija vēl kaut cik -nu divas sezonas varēja makšķerēt, tad šā brīža Catana/Nehsave un arī tās zeltītā krāsā =nu nav tur nekā. Tinot kaut kāda švīkoņa, vibrācija -jau jaunai!
Labprāt nopirktu -kaut pa 150-200e labu spoli -bet kur garantija ka būs ok?!
Varu piebilst -ar spolēm apejos rūpīgi!
Esmu mēģinājis visas augstāk minētās spoles -var izmantot kā makšķerei, BET ne spiningošanai. Lai jauka cope!

guntars131174, 2.oktobris 2015, 10:47


Zem 100EUR no spolēm, kuras nav kauns tirgot, ir Daiwa Legalis un Shimano Exage. Nav komsoss, taču laba cenas/kvalitātes attiecība. Tur ir salikts, manuprāt, nepieciešamais minimums, lai varētu komfortabli spiningot. Nākošais solis ir Daiwa Freams ~ 130EUR, pats lietoju (tiesa gan iepriekšējo modeli) un arī no klientiem nevienu sliktu atsauksmi neesmu dzirdējis.
2.oktobris 2015, 11:18 | links
 
Mnjā -manuprāt ar spolēm tirgū šobrīd ir problēma.
Nopirkt labu spoli līdz 100e laikam ir neiespējami. Ražotāju/meitas uzņēmumu daudz, visas smukas..krāšņas -bet kā darbībā =vieni mēsli. Runājot piemēram par Shimano -ja vecā Catana(zilganā krāsā) bija vēl kaut cik -nu divas sezonas varēja makšķerēt, tad šā brīža Catana/Nehsave un arī tās zeltītā krāsā =nu nav tur nekā. Tinot kaut kāda švīkoņa, vibrācija -jau jaunai!
Labprāt nopirktu -kaut pa 150-200e labu spoli -bet kur garantija ka būs ok?!
Varu piebilst -ar spolēm apejos rūpīgi!
Esmu mēģinājis visas augstāk minētās spoles -var izmantot kā makšķerei, BET ne spiningošanai. Lai jauka cope!
2.oktobris 2015, 10:47 | links
 
Mans Rareniums Ci4+ ir ko pats pasutiju no japanas veiakala, tapat viņam bija rakstsits ka ražots malaizijā kā jau te daži saka. Pirma sezona bija ideala, bet pirmais kas saka niķoties bija pie auklas ruliša tas gultnis, bet to man pa 3 EUR samainija un it ka ir ok. Bet lufte šogad ir paradijusies.
Kas mums notiek ar Daiwa spolem? Ari lidziga pieredze? neticas ka Stella pa 600 eur varētu būt sūds


Mans Rar 2500 iet 3 gadus. Pēc pirmā gada neliela lufte gan parādījās, bet tas arī viss. Strādā labi -twich līdz 25,0.
holmz, 27.septembris 2015, 22:06

Man pat sezonu neizvika Rarenium 2500 LV pirtais!!Gultnis kauc!!Izslavētie japāņu gultņi birst tnost tikai tā!
Bija X spole noklājās gultnis iedevu Bumam un jau trīs sezonas iet bez bēdām ja salīdzina cik bieži un cik lielas zuves ķēru un attieksmi pret spoli tad X spolei jau mēneša laikā bija jānobirst bet nekā!:)

antonsb, 30.septembris 2015, 08:43
1.oktobris 2015, 12:00 | links
 
Oktobrī DAIWA spolēm (kātiem) -25%
Ieskaitot made in Japan spolēm (CERTATE, MORETHAN). Tas viss Spice Home..
1.oktobris 2015, 11:09 | links
 
Shimano tirgus politika: (Pec kvalitades dilstosha seciba)
Razhots Japana , Japanai (Twin Power, Stella, Vanquish un tt)- uz spoles kajinas numurs, Made in Japan
Razhots Malaysia Japanas tirgum ( JDM Stradic, Biomaster , Rarenium , Complex CI 4 un tt) - uz spoles kajinas numurs, Made in Malaysia
Razhots Malaysia ASV tirgum (Sustain un t.t. http://fish.shimano.com/content/sac-fish/en/home/products/fishing-reels/spinning.html ) - uz spoles kajinas numura NAV (Japani uz remontu un grantiju nenem) :( ASV serviss nem :))
Razhots Malaysia Eiropas tirgum, prieksh Normark (Visas spoles ar mistiskiem burtiem FE un FI un FB Parkrasoti biomasteri, ar uzrakstu Twin Power un tt)-spolem uz kajinas NAV numura Japani uz apkopi nenem detalas un kasetes, nevar ieteikt vai der, saka kas tas taads? un to pie mums nerazho.:(((

Var piekrist šim rakstam!:(
30.septembris 2015, 08:45 | links
 
Rareniuns der tikai un vienīgi mikrodžigam maks svars čeburatoram7gr un gumija -7cm tas ir mans secinājums un manas domas!
30.septembris 2015, 08:44 | links
 
Mans Rareniums Ci4+ ir ko pats pasutiju no japanas veiakala, tapat viņam bija rakstsits ka ražots malaizijā kā jau te daži saka. Pirma sezona bija ideala, bet pirmais kas saka niķoties bija pie auklas ruliša tas gultnis, bet to man pa 3 EUR samainija un it ka ir ok. Bet lufte šogad ir paradijusies.
Kas mums notiek ar Daiwa spolem? Ari lidziga pieredze? neticas ka Stella pa 600 eur varētu būt sūds

holmz, 27.septembris 2015, 22:06


Man pat sezonu neizvika Rarenium 2500 LV pirtais!!Gultnis kauc!!Izslavētie japāņu gultņi birst tnost tikai tā!
Bija X spole noklājās gultnis iedevu Bumam un jau trīs sezonas iet bez bēdām ja salīdzina cik bieži un cik lielas zuves ķēru un attieksmi pret spoli tad X spolei jau mēneša laikā bija jānobirst bet nekā!:)
30.septembris 2015, 08:43 | links
 
Mans Rareniums Ci4+ ir ko pats pasutiju no japanas veiakala, tapat viņam bija rakstsits ka ražots malaizijā kā jau te daži saka. Pirma sezona bija ideala, bet pirmais kas saka niķoties bija pie auklas ruliša tas gultnis, bet to man pa 3 EUR samainija un it ka ir ok. Bet lufte šogad ir paradijusies.
Kas mums notiek ar Daiwa spolem? Ari lidziga pieredze? neticas ka Stella pa 600 eur varētu būt sūds

holmz, 27.septembris 2015, 22:06


Rarenium ir vieglā sērija, maksimāli atvieglināta, bet galīgi nav slodzes spole, manā uztverē labi der tikai mikro un vieglajam džigam, kā arī saudzīgai mētāšanai, raustīt un citādi mocīt uz izturību nav paredzēta. Ja gribi nenokaujamu spoli uz smagākām lietām, tad skaties kaut ko ar metāla korpusu, manuprāt, sākot no DAIWA Certate - derēs gan vidējam-smagajam džigam, gan dro-shot, gan tvičam. Savukārt mikro un light tehnikām vajadzētu kaut ko citu, mans ideāls ir DAIWA Luvias, bet viņiem nupat notika modeļu atjaunošana uz 15' un tos vēl dabā neesmu testējis. Mārtinš Babris laikam sev paņēma, uzprasi atsauksmes viņam. Pats "biezākais" gals DAIWA Exist un SHIMANO Stella, protams, ir super, tikai pērkot tādas klases spoles reāli jāsaprot priekš kam to vajag. Es neesmu profesionāls sportists, pie tam diezgan nevērīgi izturos pret inventāru, mani apmierina vidējā klase.
28.septembris 2015, 09:17 | links
 
Stella nav Daiwas spole.
28.septembris 2015, 05:22 | links
 
Pie intensīvas copes ar Cormoran Black Star 8pif 3000, uz copes dienas beigām palika grūtāk griezt rokturi, jutu zobratu zobu tādu kā trīšanos. Liku kātu pie malas, turpināju ar citu. Nākamā dienā ņemu to pašu kātu ar to pašu spoli, nekādu problēmu...
Nupat tāds pats joks bija ar Cormoran Black Star 8pif 2000. Arī uz dienas beigām palika smagi griezt. Liku pie malas, lai nenokauju pavisam. Šodien biju nobriedis ārdīt un čekot, smērēt vai ko, bet paņemu spoli un nekādu problēmu. Noteikti, ka vajadzēs ārdīt, smērēt, bet no kā var tā mainīties spoļu gaita, tad sliktāk, tad labāk, nesaprotu.
27.septembris 2015, 22:42 | links
 
Mans Rareniums Ci4+ ir ko pats pasutiju no japanas veiakala, tapat viņam bija rakstsits ka ražots malaizijā kā jau te daži saka. Pirma sezona bija ideala, bet pirmais kas saka niķoties bija pie auklas ruliša tas gultnis, bet to man pa 3 EUR samainija un it ka ir ok. Bet lufte šogad ir paradijusies.
Kas mums notiek ar Daiwa spolem? Ari lidziga pieredze? neticas ka Stella pa 600 eur varētu būt sūds
27.septembris 2015, 22:06 | links
 
Pēc 17 mēnešu intensīva darba vakar Mitčelītim arī radās pirmā probza - pie aizvērta lociņa tas ir "ļurīgs". Vaļā nekas nelec, bet strādāt vairs nav patīkami. Vajadzētu ieteikumu, kam iedot uz remontu, ja, protams, tā nav pašu rokām remontējama kaite.

Flakais, 26.septembris 2015, 18:22

Bums. Aivars.
27.septembris 2015, 20:48 | links
 
10000 % taisnība, ka pusdienlaikā visi copes veikalu īpašnieki lieldienās pārkrāso spoles, tā man ķepainis stāstīja :)

opusums, 27.septembris 2015, 20:27


Tas viss jau rūpnīcā notiek!:)))
27.septembris 2015, 20:47 | links
 
tu beigsi savu žulti te liet?

lacuks007, 27.septembris 2015, 17:20


Tie ir fakti pa to zin daudzi cilvēki!
Es neluju žulti ja tevi apmierina ka tevi čakarē ok tapēc jau šī valsts ir nolaista līdz zemāk nav kur jo paši tik ļaujam sevi čakarēt un nemaz neprotestējam bēdīgi bet fakts!:(
27.septembris 2015, 20:46 | links
 
Holmz - varu tik ieteikt TwinPoweri neņemt. Nekādu! Bija man no Eboata, TwinPower 4000 (Taizemes), lufta defoltā, ko izlaboja Eboata džeks sabāžot vara plāksnītes un vis sliktākais, ka pēc 30.min aktīvas copes, spoli nebij iespējams pagriezt. It kā darva būtu eļļas vietā. Divas reizes nesu uz Eboat, bet tie tik saka, ka spole normāla. Uzsitu pa kapeikām un aizgāju uz Turgeņeva ielas bodi nopirkt Japāņu Twinpoweri. Paņēmu 3000, bet pie pirkšanas jau nepatika neliels troksnis no spoles. Tagad katru copi man rokās neliels bērnu traktoriņš, jo pie nelielas slodzes tas sāķ sāk izdot tracinošas skaņas un vibrāciju rokā. Īsāk sakot TwinPower ir mēsls un neatkarīgi no izdotās naudas summas un ražotāja valsts.
P.S.
Nesīšu uz Turgeņeva ielas veikalu atpakaļ, lai dara kaut ko lietas labā, jo pa TĀDU .piķi, tādas lietas nav pieņemamas
27.septembris 2015, 20:37 | links
 
10000 % taisnība, ka pusdienlaikā visi copes veikalu īpašnieki lieldienās pārkrāso spoles, tā man ķepainis stāstīja :)
27.septembris 2015, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager