Spoles

Izskatās, ka mīli "patvičot". Pirms sāc uztīt auklu, pēc lociņa aizvēršanas nostiep auklu.
24.septembris 2015, 09:48 | links
 
24.septembris 2015, 09:41 | links
 
Problēma sekojoša pēc iemetiena uz spolītes malas tiek uztīta aukla ka ar to cīnīties?
Vaina spolē vai man 2 kreisās rokas.
Spole c 3000 twinpower aukla gosen 0,6?

Edgars_P, 23.septembris 2015, 22:20

Trijnieks tvinpauerim ir domāts resnākām auklām par PE, 06 (eiropas valodā - 0,13). Uzliec brilli un apskaties, uz kasetes borta jābūt norādītiem ieteicamajiem auklas parametriem. Iespējams, vaina ir tieši šajā faktorā.
24.septembris 2015, 09:35 | links
 
Problēma sekojoša pēc iemetiena uz spolītes malas tiek uztīta aukla ka ar to cīnīties?
Vaina spolē vai man 2 kreisās rokas.
Spole c 3000 twinpower aukla gosen 0,6?

Edgars_P, 23.septembris 2015, 22:20


Nezinu kaadas Tev rokas, bet ja budzheta exagēm viss ok, ta twin domājams ķibele - apkkpe vai treniņi...
23.septembris 2015, 22:58 | links
 
Edgar, ieliec kaut kur bildi
23.septembris 2015, 22:45 | links
 
Spoles kasetes augšējā daļa (bremzes), vēlējies teikt.
23.septembris 2015, 22:44 | links
 
Problēma sekojoša pēc iemetiena uz spolītes malas tiek uztīta aukla ka ar to cīnīties?
Vaina spolē vai man 2 kreisās rokas.
Spole c 3000 twinpower aukla gosen 0,6?
23.septembris 2015, 22:20 | links
 
Kurā saitā var pasūtīt Japāņu spolēm rezerves daļas? man '12 Ultegra 2500 Shimano, vajaga korpusu ar kāju.

Andzy35, 22.septembris 2015, 21:47


Platā var dabūt visu pēc detaļas numura. Shēmu ar detaļu numuriem vari atrast turpat augšā:
http://www.plat.co.jp/shop/catalog/partsorder/language/en/products_id/614/12-ULTEGRA-2500.html
23.septembris 2015, 12:15 | links
 
tā kā spiningošanas sezona iet uz beigām, sāku domāt, ka garajos ziemas vakaros varētu veikt savām vecajām spolēm pilnu apkopi! Gribētu pajautāt par pieredzi, ar ko veikt pirmo mehanismu mazgāšanu-netīrumi, veca smēre! Spoles no Shimano lēta gala, bet benzīna bāzt negribas!
Pateicos!

aiwa, 22.septembris 2015, 09:30

labāk atdod Bumam, lai ultraskaņas vannelē izskalo un iesmērē tā kā vajag. Tīrīt ar šķīdinātājiem ar zobu birstīti u.c. metodēm ir jau pagājušais gadsimts :) Izmantot smēres uz dullo neiesaku.

dolo, 22.septembris 2015, 11:11

ultraskaņas vanniņas var nopirkt lētākās maksā no 30 Eiro + vēl škidrums atsevišķi, nav ne jausmas vai viņas strādā vairāk kā vienu reizi. Varbūt kāds ir pamēģinājis un var sniegt kādas atsauksmes?

gramanitis, 22.septembris 2015, 12:00
labaku vietu par eboat nezinu. ieziemo spoles uz urra

albis77, 22.septembris 2015, 21:18


Par labām spininga spolēm protams, kad labāk pašam nelīst iekšā, bet ir vesela kaudze ar bušu un grunteņu arī fīderu spolēm, kuras nemaz negribas nest, jo tās izmaksas par apkopi ir pietiekošas, līdz šim esmu pats visas tīrijis, smērējis un eļļojis, bet jau kādu laiciņu domāju par ultraskaņas vannu, tik nav saprotams kāda tur temperatūra jāiestāda un varbūt arī citas lietas.
23.septembris 2015, 11:31 | links
 
Kurā saitā var pasūtīt Japāņu spolēm rezerves daļas? man '12 Ultegra 2500 Shimano, vajaga korpusu ar kāju.
22.septembris 2015, 21:47 | links
 
tā kā spiningošanas sezona iet uz beigām, sāku domāt, ka garajos ziemas vakaros varētu veikt savām vecajām spolēm pilnu apkopi! Gribētu pajautāt par pieredzi, ar ko veikt pirmo mehanismu mazgāšanu-netīrumi, veca smēre! Spoles no Shimano lēta gala, bet benzīna bāzt negribas!
Pateicos!

aiwa, 22.septembris 2015, 09:30

labāk atdod Bumam, lai ultraskaņas vannelē izskalo un iesmērē tā kā vajag. Tīrīt ar šķīdinātājiem ar zobu birstīti u.c. metodēm ir jau pagājušais gadsimts :) Izmantot smēres uz dullo neiesaku.

dolo, 22.septembris 2015, 11:11

ultraskaņas vanniņas var nopirkt lētākās maksā no 30 Eiro + vēl škidrums atsevišķi, nav ne jausmas vai viņas strādā vairāk kā vienu reizi. Varbūt kāds ir pamēģinājis un var sniegt kādas atsauksmes?

gramanitis, 22.septembris 2015, 12:00

labaku vietu par eboat nezinu. ieziemo spoles uz urra
22.septembris 2015, 21:18 | links
 
tā kā spiningošanas sezona iet uz beigām, sāku domāt, ka garajos ziemas vakaros varētu veikt savām vecajām spolēm pilnu apkopi! Gribētu pajautāt par pieredzi, ar ko veikt pirmo mehanismu mazgāšanu-netīrumi, veca smēre! Spoles no Shimano lēta gala, bet benzīna bāzt negribas!
Pateicos!

aiwa, 22.septembris 2015, 09:30

labāk atdod Bumam, lai ultraskaņas vannelē izskalo un iesmērē tā kā vajag. Tīrīt ar šķīdinātājiem ar zobu birstīti u.c. metodēm ir jau pagājušais gadsimts :) Izmantot smēres uz dullo neiesaku.

dolo, 22.septembris 2015, 11:11


ultraskaņas vanniņas var nopirkt lētākās maksā no 30 Eiro + vēl škidrums atsevišķi, nav ne jausmas vai viņas strādā vairāk kā vienu reizi. Varbūt kāds ir pamēģinājis un var sniegt kādas atsauksmes?
22.septembris 2015, 12:00 | links
 
Gandrīz neskaitās :)
22.septembris 2015, 11:37 | links
 
cilpa, pateicos par ieteikumu, bet man izglītība atļauj un rokas aug gandrīz no pareizas vietas!!!
22.septembris 2015, 11:33 | links
 
tā kā spiningošanas sezona iet uz beigām, sāku domāt, ka garajos ziemas vakaros varētu veikt savām vecajām spolēm pilnu apkopi! Gribētu pajautāt par pieredzi, ar ko veikt pirmo mehanismu mazgāšanu-netīrumi, veca smēre! Spoles no Shimano lēta gala, bet benzīna bāzt negribas!
Pateicos!

aiwa, 22.septembris 2015, 09:30




Ieteikums nellien iekšā kamēr griežās ,vaj ness uz servisu ,savādāk būss vesels maiss ar rezerves daļām .
22.septembris 2015, 11:15 | links
 
tā kā spiningošanas sezona iet uz beigām, sāku domāt, ka garajos ziemas vakaros varētu veikt savām vecajām spolēm pilnu apkopi! Gribētu pajautāt par pieredzi, ar ko veikt pirmo mehanismu mazgāšanu-netīrumi, veca smēre! Spoles no Shimano lēta gala, bet benzīna bāzt negribas!
Pateicos!

aiwa, 22.septembris 2015, 09:30


labāk atdod Bumam, lai ultraskaņas vannelē izskalo un iesmērē tā kā vajag. Tīrīt ar šķīdinātājiem ar zobu birstīti u.c. metodēm ir jau pagājušais gadsimts :) Izmantot smēres uz dullo neiesaku.
22.septembris 2015, 11:11 | links
 
tā kā spiningošanas sezona iet uz beigām, sāku domāt, ka garajos ziemas vakaros varētu veikt savām vecajām spolēm pilnu apkopi! Gribētu pajautāt par pieredzi, ar ko veikt pirmo mehanismu mazgāšanu-netīrumi, veca smēre! Spoles no Shimano lēta gala, bet benzīna bāzt negribas!
Pateicos!
22.septembris 2015, 09:30 | links
 
jā, skipošanu domāju. Man tā skipošana ar bezinerceni nesanāca, tiesa nebija pacietība, problēma - aukla no pirksta gala nepalaižas kā vajag :D Kas par kātiņu ir Tev? Jābūt gana maigam lai tālāk uzmestu, vismaz man tā šķiet. Ja iedvesmosi ar savu piemēru, tad varbūt taisīšu otro piegājienu, kad finanses sakārtosies...:)

dolo, 17.septembris 2015, 14:27


Smejies vai raudi bet kats man ir Yokozuna Baitcaster 18 - 38g? sogad pirku Anglerstudio.
Parak liela izvele Latvijaa nav no katiem, sutit no ASV var bet tur visi viendaligie un teret 200 EUR par dargo galu te pat Latvijaa... nea paldies.. esu sakombinejis kopa labus 3 komplektus un ar tiem ar stradaju.
Protams ka katrs komplekts kas man ir, atskjiras kata garumaa un cietumaa un uztito auklu. Visi ir Fast vai Extra fast un paredzets attiecigiem manekliem.

Sapratu ka talaki un precizaki metieni sanak ar Fast/ XFast, ar tiem lurigajiem bardas biezhak gadaas. Pedejas 2 copes reizes 0 bardas. vispar sogad uz vienas rokas bardas varu saskaitit.

Pagaidam ar vienu tik skipot protu, jo ar to vienigo treneejos, parejiem esu provejis bet savadaks metiens jataisa, citadaka aukla katram un kats cietums.
17.septembris 2015, 14:56 | links
 
multam ir viena fīča - metiens ar atsitienu, kad māneklis slīd pa virsu. Tādā veidā tiek klāt pacerēm. Taisot šādu metienu ir plaša, apļveida rotācija ar kātu, jeņķu basists uz kutera to var atļauties, bet ne LV forelists krūmos. Multa metienu tehnikas pamatā ir stāvot kājās! Tāpēc man personīgi mults cope seklajos ezeros neder. Tiem kas ar kajaku brauc arī neder :D

3 g multu nevajag...tā jau ir mikruha.

dolo, 17.septembris 2015, 12:20

Visu pagaisho gadu seedus no laivas ar Multiku, problemu neredzu. Gan pa Babiti gan ari pa citiem ezeriem.

Tu doma ka ar multiku tikai taisa skipping?
Ar bezinerci ir vieglak krietni to izdarit. Ar multiku pagaja laiks kamer apguvu. Viss atkarigs principa no maneklja kas gala vai var ieskipot paceree vai nee...

Fluxss, 17.septembris 2015, 13:20


jā, skipošanu domāju. Man tā skipošana ar bezinerceni nesanāca, tiesa nebija pacietība, problēma - aukla no pirksta gala nepalaižas kā vajag :D Kas par kātiņu ir Tev? Jābūt gana maigam lai tālāk uzmestu, vismaz man tā šķiet. Ja iedvesmosi ar savu piemēru, tad varbūt taisīšu otro piegājienu, kad finanses sakārtosies...:)
17.septembris 2015, 14:27 | links
 
multam ir viena fīča - metiens ar atsitienu, kad māneklis slīd pa virsu. Tādā veidā tiek klāt pacerēm. Taisot šādu metienu ir plaša, apļveida rotācija ar kātu, jeņķu basists uz kutera to var atļauties, bet ne LV forelists krūmos. Multa metienu tehnikas pamatā ir stāvot kājās! Tāpēc man personīgi mults cope seklajos ezeros neder. Tiem kas ar kajaku brauc arī neder :D

3 g multu nevajag...tā jau ir mikruha.

dolo, 17.septembris 2015, 12:20


Visu pagaisho gadu seedus no laivas ar Multiku, problemu neredzu. Gan pa Babiti gan ari pa citiem ezeriem.

Tu doma ka ar multiku tikai taisa skipping?
Ar bezinerci ir vieglak krietni to izdarit. Ar multiku pagaja laiks kamer apguvu. Viss atkarigs principa no maneklja kas gala vai var ieskipot paceree vai nee...
17.septembris 2015, 13:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager