Spoles

Kā jau Bums pateica, tad idejiski kritisko mezglu nosegšanai vajag 5 (principā minimāli pat 4) gutņus, tālāk jau mehānismu var uzlabot, bet ar mēru un kritiskais punks ir ~12, tālāk jau fiziski pietrūkst mezglu ko sēdināt uz gultņa :)

JIG.LV, 18.augusts 2015, 17:23[/quote]
Kritiskais punkts ir 15 gultņi,vai to vajag?
18.augusts 2015, 19:20 | links
 
Es parasti pirmajam vijumam pārlīmēju plāno šauro skoča strēmeli un stāv namertvo, nekas nemaisa un riņķī neskrien.
18.augusts 2015, 18:30 | links
 
Ja pītā bez bekinga rauj uz riņķi vajag kaseti iemērk ūdenī uz dažām sekundēm un viss ok. Bez spoles, protams....
Ir kādreiz pašam tā bijis
18.augusts 2015, 18:18 | links
 
Aivar. Iesākumā pītajai ari lietoju pašsavelkošo mezglu astotnieku. Bet laika gaitā esmu nonācis pie pārdesmit vijumiem mono bekinga. Tomēr drošāk. :)
18.augusts 2015, 18:04 | links
 
Uz apkopi ienāca augstas klases daiva ar īpatnēju defektu :))) iet pa tukšo -netin Tik tiešām pītene gāja pa riņķi kasetei Viss remonts izleca tā ,ka notinu auklu pareizi galu piesēju ap kaseti /tādu kurš pats savelkās / Rezultātā pītene uz kasetes stāvēja kā Ķīnas mūris Ja tomēr nesanāk ar to pareizo mezglu varat uztīt 2 m monofīla un tad jau vājākais punkts būs mezgls starp monofīlu un pīteni :)
18.augusts 2015, 17:50 | links
 
Par bekingu piekritīšu Guntaram. Ja lieto tikai pīto tad zem viņas vajadzētu vismaz 20-30 vitokus mono auklu. Tā sacīt jāsaka amortizējošo gabalu.
18.augusts 2015, 17:45 | links
 
muļķības Bekingu izmanto tikai tad, kad ar auklas daudzumu nevar pareizi/pilnīgi/aizpildīt kaseti

bums, 18.augusts 2015, 14:31


Īsti nevaru piekrist, mono backings, pēc manas saprašanas dod arī to, ka izveido elastīgu un amortizējošu slāni, kas plānu auklu vijumiem neļauj "raut uz riņķi". Ja vēl spolītei iekša ir dobts fiskācijas "pipsis", kurā apakšējo mezglu var iesiet, tad tas mazāk aktuāli, bet ja siešanas veids ir pa riņķi ap spolīti, tad pītenes izslīdēšanas risks ir liels, a mono noamortizē un pašpievelkas...
18.augusts 2015, 17:33 | links
 
Bums. Daļēji taisnība Tev ir! Gultņu skaita norādīšana uz spoles ir marketinga triks! Viens IOS koncepta gultnis ir dārgāks par dažu labu spoli!
Tu, kā spečuks varbūt vari pastāstīt (daudz "drīnumu" esi remontējis), no kā gatavoti gultņi lētajām spolēm? Kā "desmit gultņu" spole var maksāt 30 naudiņas?! :DDD

Chalitis, 18.augusts 2015, 10:19


Čainas "superbrendu" ražotāji ir lieliski uzķēruši ideju, ka, jo vairāk gultņu, jo labāk pērk vot i liek pa padsmit kapeiku vērtus gultņus savās "megaspolēs". Ja būtu vietas i divdesmit ieliktu, tik nav pie kā pieķibināt :) Gultņi tur parasti ir zem katras kritikas no mīksta materiāla, bez pretkorozijas pārklājuma un pilnīgi neprecīzi, taču to nelaimi var labot ar ķīniešu standarta gājienu, kad piedzen gultņus ar plastifikatoru un sākumā kamēr nav lietots, bieži vien griežas viegli un smuki, luftes nav un uz sajūtām baigi labi ... Pēc pirmajām copes slodzēm viss tas puņķis izļurkājas, sāk aktīvi dilt un rūsēt, bet nu daudzi tāpat joprojām uzķeras uz to gultņu skaitu...

Kā jau Bums pateica, tad idejiski kritisko mezglu nosegšanai vajag 5 (principā minimāli pat 4) gutņus, tālāk jau mehānismu var uzlabot, bet ar mēru un kritiskais punks ir ~12, tālāk jau fiziski pietrūkst mezglu ko sēdināt uz gultņa :)
18.augusts 2015, 17:23 | links
 
Cienītie pazinēji, kāds var apstāstīt par shimano aernos xt(2500) spoli? Trūkumi, plusi?

eldorado, 18.augusts 2015, 16:36

Budžeta klases spole. Spole kā spole. Vismaz pāris gadus var maukt bēdu nezinot.
18.augusts 2015, 17:02 | links
 
Cienītie pazinēji, kāds var apstāstīt par shimano aernos xt(2500) spoli? Trūkumi, plusi?
18.augusts 2015, 16:36 | links
 
Bums. Daļēji taisnība Tev ir! Gultņu skaita norādīšana uz spoles ir marketinga triks! Viens IOS koncepta gultnis ir dārgāks par dažu labu spoli!
Tu, kā spečuks varbūt vari pastāstīt (daudz "drīnumu" esi remontējis), no kā gatavoti gultņi lētajām spolēm? Kā "desmit gultņu" spole var maksāt 30 naudiņas?! :DDD

Chalitis, 18.augusts 2015, 10:19

pilnīgi pareizi Nevar maksāt spole 50-60 eur ja tai ir 11 labi gultņi.Viena no spoles dārgākajām pozicijām ir gultņi./labi gultņi/
18.augusts 2015, 14:35 | links
 
Man daiwai ir tikai 5 gultņi. Un kalpo jau labu laiku. Vienigais daiwu mīnus ir ka pie -5°,-7° nestrada bremze. Bet vel šobaltdien spole iet viegli un klusi. Shimano spoles vairs nelietoju jo ir bijusas gan letakas gan dārgākas bet iznakums viens. Visas pec vienas sezonas atradās miskastē. Gultņi ir viena svariga lieta bet spolei ir jābūt ari pareizi sabalansetai.

albis77, 18.augusts 2015, 09:16
Vaina ir apsteidzes muftas eļļā ,par viskozu Pie mīnusiem neatbrīvojas vienvirziena muftas adatas.Tāpēc arī nestrādā

bums, 18.augusts 2015, 09:37
Klausies, Bum, man viens gudrs un foršs muzikants Juris (G.loomis fans) mācīja, ka problēma tāda rodas ja pītajai auklai uz spoles nav apakšā uztīta mono? Kā tad tur īsti ir?

dolo, 18.augusts 2015, 14:01

muļķības Bekingu izmanto tikai tad, kad ar auklas daudzumu nevar pareizi/pilnīgi/aizpildīt kaseti
18.augusts 2015, 14:31 | links
 
Man daiwai ir tikai 5 gultņi. Un kalpo jau labu laiku. Vienigais daiwu mīnus ir ka pie -5°,-7° nestrada bremze. Bet vel šobaltdien spole iet viegli un klusi. Shimano spoles vairs nelietoju jo ir bijusas gan letakas gan dārgākas bet iznakums viens. Visas pec vienas sezonas atradās miskastē. Gultņi ir viena svariga lieta bet spolei ir jābūt ari pareizi sabalansetai.

albis77, 18.augusts 2015, 09:16
Vaina ir apsteidzes muftas eļļā ,par viskozu Pie mīnusiem neatbrīvojas vienvirziena muftas adatas.Tāpēc arī nestrādā

bums, 18.augusts 2015, 09:37

Klausies, Bum, man viens gudrs un foršs muzikants Juris (G.loomis fans) mācīja, ka problēma tāda rodas ja pītajai auklai uz spoles nav apakšā uztīta mono? Kā tad tur īsti ir?
18.augusts 2015, 14:01 | links
 
Man daiwai ir tikai 5 gultņi. Un kalpo jau labu laiku. Vienigais daiwu mīnus ir ka pie -5°,-7° nestrada bremze. Bet vel šobaltdien spole iet viegli un klusi. Shimano spoles vairs nelietoju jo ir bijusas gan letakas gan dārgākas bet iznakums viens. Visas pec vienas sezonas atradās miskastē. Gultņi ir viena svariga lieta bet spolei ir jābūt ari pareizi sabalansetai.

albis77, 18.augusts 2015, 09:16

Man ir 3 Shimano spoles (TwinP 4000mugbr, Catana4000 un Rarenium3000). Visām 3-4 gadi un strādā bez problēmām. Pie tam īpaši nesaudzējot. Daiwas gan neesmu lietojis. tā kā salīdzināt nevaru. Bet nav iemesla Shimani gānīt.

doks1959, 18.augusts 2015, 10:48
a ka tew tās spoles uzvedās ziemā kad ir sniegs un mīnusi

albis77, 18.augusts 2015, 11:35


Ja godīgi, pie lieliem mīnusiem neesmu ķēris. Līdz kādi 2-3 mīnusos nekas slikts (bet tas ar Rarenium, citas zem 0 beesmu darbinājis).
18.augusts 2015, 13:44 | links
 
nu ja jums liekus 50-100km gruti pabraukt,tad pashi vainigi
18.augusts 2015, 12:57 | links
 
nu ja esi no kurzemes,tad varbut,vidzeme rulle:)

sushnjaks, 18.augusts 2015, 12:14

es neatceros pat kad aizsala daugava rigas puse
18.augusts 2015, 12:42 | links
 
nu ja esi no kurzemes,tad varbut,vidzeme rulle:)
18.augusts 2015, 12:14 | links
 
normali cilveki sezh ziema uz ledus,ar citam pickam:))

sushnjaks, 18.augusts 2015, 11:48

pedeja laika ledus ir reta paradiba
18.augusts 2015, 12:08 | links
 
normali cilveki sezh ziema uz ledus,ar citam pickam:))
18.augusts 2015, 11:48 | links
 
Man daiwai ir tikai 5 gultņi. Un kalpo jau labu laiku. Vienigais daiwu mīnus ir ka pie -5°,-7° nestrada bremze. Bet vel šobaltdien spole iet viegli un klusi. Shimano spoles vairs nelietoju jo ir bijusas gan letakas gan dārgākas bet iznakums viens. Visas pec vienas sezonas atradās miskastē. Gultņi ir viena svariga lieta bet spolei ir jābūt ari pareizi sabalansetai.

albis77, 18.augusts 2015, 09:16

Man ir 3 Shimano spoles (TwinP 4000mugbr, Catana4000 un Rarenium3000). Visām 3-4 gadi un strādā bez problēmām. Pie tam īpaši nesaudzējot. Daiwas gan neesmu lietojis. tā kā salīdzināt nevaru. Bet nav iemesla Shimani gānīt.

doks1959, 18.augusts 2015, 10:48

a ka tew tās spoles uzvedās ziemā kad ir sniegs un mīnusi
18.augusts 2015, 11:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager