Spoles

To edzis555: Reku paņem labāk Daiwa Caldia par labu cenu - https://eurofishing.lv/258-spole-daiwa-caldia.html

tiko.no.copes, 16.februāris 2015, 17:13

Cik noprotu 2000 vairs nav?
22.februāris 2015, 23:27 | links
 
poppers: nezinu.tinu kā vienmēr esmu tinis.bet tāda problēma ir pirmo reizi.bet jā.žilku tīšu jaunu katrā gadijumā

Janis.P, 20.februāris 2015, 18:15




Ir tā gadījies ar labu spoli pēc poperēšanas, vai sliktas pītās auklas dēļ, rotņš nekad nav ietekmējis labas pītās auklas nobrukumu no labas spoles!
Kādreiz bija gadījušies labas pītās nobrukumi sliktas/lētās/ spoles dēļ!
20.februāris 2015, 22:46 | links
 
Man prieks ka visu zinošais un viedais pilsonis kuram ir viss topiks ir atgriezies apritē!)))Turpini vien tālāk visus priecēt ar viedām domām un izsmeļošajām zināšanām!
P.S. Neaizmirsti noslaucīt putekļus no ,, Topikiem,, , bet Es labāk aizbraukšu kādu žani izcelt.)))
20.februāris 2015, 22:23 | links
 
poppers: nezinu.tinu kā vienmēr esmu tinis.bet tāda problēma ir pirmo reizi.bet jā.žilku tīšu jaunu katrā gadijumā
20.februāris 2015, 18:15 | links
 
Janis.P Varbūt tu žilku savērpi to nepareiz uztinot uz spoles?
20.februāris 2015, 13:49 | links
 
willij. Redz, pie mums ir tā: у меня самого нет, но имею мнение! :) Neesi aizdomājies, ka esesā dzīvo arī spekulanti?!
Nav runa par kaut kādu krāniņu mērīšanu.Šeit ir topiks-spoles. Tātad var apspriest arī dārgāko modeļu fineses. Varbūt jāatver sadaļa: spoles līdz 50 eiro?!
20.februāris 2015, 13:22 | links
 
andreiko. Godīgi sakot, nav viedokļa, jo neesmu ar tādu strādājis.
20.februāris 2015, 13:08 | links
 
Kur iekš eLVē var iepirkt rezerves spolītes priekš Technium 3000SFD? Un vai ir arī alternatīvas no kāda JAP/USA modeļiem.
20.februāris 2015, 11:49 | links
 
aukla ir drīzāk pat par maz.dēļ tā ka žilka pinās,lielos daudzumos nācās griezt žilku nost.tā nav vaina.
vari vairāk pastāstīt par aliexpress?

Janis.P, 19.februāris 2015, 20:56


Abas rokas kreisās? :)

Bet ja nopietni, tad visādas vainas var būt. Ja aukla vnk ir sapinusies. Vai nu spoles uztinēja rullītis nestrādā un pin auklu vai roteri, ar ko copē, pin auklu. Nomaini auklu un paskaties, nelieto roterus. Ja arī tad aukla čakarējas, tad spole vainīga.
20.februāris 2015, 08:20 | links
 
Jānim P. - aliexpress.com ir ķitajozu internetveikals (otrs, tikai lielākoties - vairumpircējiem ir alibaba.com), kur visu Ķīnā saražoto produkciju (apģērbu, elektroniku, bižutēriju, apavus, copes štrumus utt.) tu vari nopirkt lielākoties par salīdzinošām kapeikām. Par copi - milzīgs piedāvājums. Tikai atceries - ja tu par 10-20 dolāriem nopirksi kādas desmit kitajozu kopijas japošku vobiem (piemēram, zipbaitiem vai OSP), tās būs tikai neprecīzas un neizsvarotas kopijas, spečuki saka - no 10 vobiem vabūt strādās tikai viens.
Es personiski labāk pērku orģinālu, man nav tik daudz laika un gribēšanas (un pieredzes), lai pirktu kaudzām vobus, testētu tos, un sūdu kaudzē meklētu pērles.
Spoles - kitajozi (maksimums divas sezonas), kāti - her viņu zina. Lētas auklas var sapirkt kilometriem, volframs gan baigi labā cenā.
20.februāris 2015, 06:31 | links
 
A veel var but man bija,ka izdilis locinam kkas un tinot pie slodzes vins nedaudz pacelas uz augsu un ne taa uztin un sak piities.....
19.februāris 2015, 21:09 | links
 
Vēl jau ir variants ka aukla ir ar rotiņiem sapīta.
19.februāris 2015, 21:03 | links
 
aukla ir drīzāk pat par maz.dēļ tā ka žilka pinās,lielos daudzumos nācās griezt žilku nost.tā nav vaina.
vari vairāk pastāstīt par aliexpress?
19.februāris 2015, 20:56 | links
 
Pirmkārt pie vienas ir tas, ka spole ir no aliexpress.
Ja nopietni, tad visticamāk ir uztīta par daudz aukla un tā vienkārši brūk nost. Ja aukla ir uztīta normālā daudzumā un tā nav pati lētākā, tad drīzāk pie vainas būs pirmais variants, it īpaši ja tā ir pirmā cope tai spolei.
19.februāris 2015, 20:08 | links
 
spole TEBEN TN300R. ir viena šeiba zem kasetes.
19.februāris 2015, 19:35 | links
 
Aukla par daudz vai ari tev apakša zem kasetes nav šeibiņas,kas par spoli tev?
19.februāris 2015, 19:13 | links
 
Neesi auklu pa daudz uztinis?
19.februāris 2015, 19:09 | links
 
sveiki! man jautājums. itkā ar spoli vis ir kārtība.vakar biju pamētāt, nu uz līdakām.bet kā met tā spolē kaut kas sametas.visa žilka sapinusies un nekāda cope nesanāk,kas varetu but pa vainu?
19.februāris 2015, 16:46 | links
 
Jā, čaļi, atvainojos ar %/€
CL admin, varbūt iedod tautai izlabot savas teksta kļūdas, ja tāda gadās?

usis viss ir tā, kā ir aktuāli! 2000 vairs nav. Bodē, kā jau bodē. Ja šnabis beidzās, tātad viņa vairs nav, nevis cita cena! Tavs sarunu biedrs paņēma pēdējo, ir palikuši citi izmēri!

Meister, PM!

Paldies, ka apspriežat par mums!

Ar cieņu,
EuroFishing.lv
admins
17.februāris 2015, 23:25 | links
 
Uzticības droši vien nav, jo esam samērā jauns spēlētājs šajā tirgū, bet varu apgalvot, ka pagaidām nav bijušas nevienas sūdzības.

Mēs esam hotspodesign.eu izplatītājs Baltijas valstīs un Austrijā ir arī viens no mūsu sadarbības partneriem.

Atsauksmes par eurofishing.lv var arī atrast delfim.lv forumā.

Pieminētās Daiwa Caldia spoles ir palikušas 4 gab. ar 60% atlaidi. Tā, kā droši rakstiet, zvaniet, ja ir interese!

Ar cieņu,
EuroFishing.lv
admins

Eurofishing, 17.februāris 2015, 14:18

No savas puses varu apstiprināt, ka šis e-veikals ir normāls un uzticams, cilvēku pazīstu personīgi. Viņi gan it kā mani konkurenti, bet nu tur pavisam cits koncepts - mēs 95% strādājam no savas pašu noliktavas, viņi atkal strādā kā tīrs "paku serviss" no Eiropas vairumtirgotājiem un bieži "noķer" ļoti labus ciparus uz konkrētām lietām.

JIG.LV, 17.februāris 2015, 21:15


Kā vienmēr, Jig.lv ir savos augstumos, mums vēl jāpaaugās :)
Paldies par labiem vārdiem!
17.februāris 2015, 23:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager