Spoles

Es ar labāk ieteiktu 3000SFA ar seklo kaseti. Esmu pāris sezonas ar viņu nostrādājis, pat Rudru jutusi... Nu minimāla lufte ir, bet joprojām kā labs rezervists stāv.
19.maijs 2014, 15:22 | links
 
tam svaram būs oki! spolei nav ne vainas. Iespējams prātīgāk ņemt 3000. Svars tas pats, kasete seklāka, mazāk vajadzēs tīt apakšā.
19.maijs 2014, 14:11 | links
 
Kādas atsauksmes no lietotājiem pa šo spoli-Shimano RARENIUM CI4 2500 FA
ir doma iepirkt priekš spininga copēju uz gumijām izmantoju svinus maksimums svars 10 grami!
19.maijs 2014, 13:54 | links
 
Domāju, ka nenokaujama.man viena ir -butes, vedzeles, vimbas, skapis, kaste, bagāžnieks uttutjp.uztinu 5 gadus vecu braidu, i bēdu nezinu.
16.maijs 2014, 23:26 | links
 
Sweiki.kādas atsauksmes par šo spoli fīderim.Gribu nokomplektēt sākuma komplektu?

http://shop.salmo.lv/products/28725
16.maijs 2014, 22:11 | links
 
Esmu pazaudējis rokturīti spolei MITCHELL MAG-PRO EXTREME 500. Varbūt kādam ir salauzta spole, bet ručka vesela. Par sakarīgu ciparu labprāt iegādātos.

kaspardzo, 16.maijs 2014, 21:53

ohhh, shit! Domāju, ka maz cerību atrast.... Pameklē e-bay utt!
16.maijs 2014, 22:00 | links
 
Esmu pazaudējis rokturīti spolei MITCHELL MAG-PRO EXTREME 500. Varbūt kādam ir salauzta spole, bet ručka vesela. Par sakarīgu ciparu labprāt iegādātos.
16.maijs 2014, 21:53 | links
 
Sveiki - īss un konkrēts jautājums - kā pareizi noregulēt spoles bremzi?

ivog, 15.maijs 2014, 10:53

Es noteikti skatos arī, lai kātu nepārslogotu! Man patīk darboties ar smalkiem rīkiem, tādēļ spolei liela nozīme. Parasti sākumā ir vārgi noregulēta, lai piecirtiena brīdī nedaudz nostrādā! Nu un tad jau, izvadīšanas gaitā piegriežu, ja vajag! Ja ir mikrodžigs, tad nedaudz bremzi padarbināt arī 150gr ašuks dabon! Un tas ir labi! Mačam un fīderim jau 40gr breksēns piecirtiena brīdī nedaudz padarbina bremzi, jo parasti pavada ap 0,1-0,16mm.
15.maijs 2014, 17:01 | links
 
Arī es regulēju pēc jūtām. Viss atkarīgs no auklas, mezgla pie pavadas un ūdenstilpnes kurā makšķerē. Ja zivij vari atļaut skriet regulē brīvāku, ja apakšā čakārņi griez stingrāk, ja apraus apraus tāpat. Bet ja jūtu nav, tad atsien pret sētu un velc kamēr plīst. Tas nozīmē, ka ir pa stingru. Drusciņ atlaid.
P.S. Otrais variants ir joks, bet pa savām jūtām vari pārliecināties.
15.maijs 2014, 16:57 | links
 
Nezinu, kā citi, es regulēju pēc izjūtām. Copes sākumā parasti pavelku aiz auklas, lai to ar vidēju spēku varētu pavilkt, jūtot bremzes pretspēku. Tālāk jau copes laikā var pieregulēt precīzāk. Un vēl, pēc copes parasti bremzi atlaižu pavisam. Kaut kur lasīju, ka tas neļauj bremzei "iesēsties".
15.maijs 2014, 11:05 | links
 
Sveiki - īss un konkrēts jautājums - kā pareizi noregulēt spoles bremzi?
15.maijs 2014, 10:53 | links
 
gribu tikai piebilst - auklu vēl jāizlaiž caur tādas pabiezākas grāmatas vidu, kas dos to vajadzīgo "slodzi"

Riks, 12.maijs 2014, 23:30


Labāk jau ņemt grāmatu par zivīm vai copi,tad auklas atmiņā kaut kas saglabāsies:))
13.maijs 2014, 08:54 | links
 
gribu tikai piebilst - auklu vēl jāizlaiž caur tādas pabiezākas grāmatas vidu, kas dos to vajadzīgo "slodzi"

Riks, 12.maijs 2014, 23:30

tieshi gribeeju rakstiit par graamatu.
13.maijs 2014, 08:53 | links
 
Savērpta tiek ja Sūdīga spole, esmu tinis šurpu turpu tas auklas. Un pat no vienas spoles uz citu - nekas tur neverpjas. Par urbmašīnu tik pasminēt - Bode viņi to dara gan jau tāpēc ka ātrāk - nevienam nav laika ar roku tīt tos tavus 200m .
13.maijs 2014, 08:48 | links
 
Par uztīšanu at urbjmašīnas palīdzību lasīju sen atpakaļ kaut kādā vecā grāmatā, ka tā esot pareizi.
Tā kā Jūs rakstāt - tinoties nost no bezinerces spoles kasetes, tā aukla tak tiek savērpta, ne tā? Un ja 3 reizes tā pārtin...
13.maijs 2014, 08:33 | links
 
gribu tikai piebilst - auklu vēl jāizlaiž caur tādas pabiezākas grāmatas vidu, kas dos to vajadzīgo "slodzi"
12.maijs 2014, 23:30 | links
 
tas pareizi, jo tā mēs pieradinam auklu pie ūdens, grūtāk pieradināt auklu jūras copei, piemēram Norvēģijai, jāskatās googlē sāls promiles:)
12.maijs 2014, 22:37 | links
 
Neliels precizējums.
Kasei ar auklu labāk likt nevis tukšā spainī, bet spainī ar ūdeni.
12.maijs 2014, 22:22 | links
 
Pirmkārt, Fišbons jau kādu gadu vairs Biķernieku 1 vairs nav, tagad šie ir Dreiliņos.
Otrkārt, nav vajadzīga nekāda urbjmašīna (gada absurds). Uzliec spoli uz kāta apakšējās daļas, izlaid auklu caur vienu riņķi, uztin uz spoles, nostiprini, auklas kaseti iesvied spaini un tin iekšā, tieši tā kā teica Usis. Vēsā angļu mierā.
Ja nav rezerves kasetes spolei, pārtīšanai (nākamajai) izmanto tukšo auklas kaseti. Respektīvi - uztin visu pīteni, tai galā piesien monofīlo un tin, kamēr spole pilla (2-3 mm no augšējās malas). Tad ņem tukšo kaseti un pārtin atpakaļ. Tad vēlreiz uz kādas tukšas kasetes (ja spolei nav rezerves kasete), un tad tin virsū uz spoles. Spininga kātu (kad tin nost) var pret kaut ko pusvertikāli atstutēt, savukārt pietīto kaseti svied iekšā (lai nelec ārā) spainī, vannā u.tml. Tinot uz spoles virsū, auklu ar pirkstu drusciņ maigi pieturi, lai klājums sanāk vienmērīgs un blīvs.
12.maijs 2014, 21:40 | links
 
Man tā tīšana nav skaidra. Tīt pa vienkāršo (ar spoles mehānismu laikam nedrīst, aukla tiek savērpta. Taisīt asīti lai var ielikt urbjmašībā čakars + grūti vienmērīgi uztīt. Es parasti pērku auklu tādā bodē, kur man viņu uzreiz uztin, piemēram Biķernieku ielas sākumā ir viena tāda bode.

ivog, 12.maijs 2014, 21:03


Vai tad ir problēma uz dažām minūtēm kādu mājinieku palūgt palīgā? Izver caur auklas spoli kaut vai zīmuli un lai kāds patur, ar pirkstiem piebremzējot spoli, kamēr uztīsi auklu uz spoles kasetes.
12.maijs 2014, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager