Spoles

Man šķiet ka "drag power" raksturo to spēku, kuru nepieciešams pielietot lai nostrādātu spoles bremze. Un jo lielāks ir šis rādītājs "max drag power" jo lielāks spēks zivij ir jāpieliek lai varētu pavilkt auklu uz savu pusi:) tad kad bremze ir maksimāli stipri aizgriezta.
Attiecīgi arī ja aukla nav ar lielu testu, bet drag power ir liels, tad pie pārāk stipri aizgrieztas bremzes aukla vienkārši pārplīsīs, nevis nostrādās bremze amortizējot zivs rāvienus.
6.novembris 2013, 17:08 | links
 
Donka - otrais variants būs pareizais. Spiningam pērkot būtu jātiecas uz Max Drag power 6-8... Kaut kā tā laikam bija.
6.novembris 2013, 16:52 | links
 
Turpinot domāt radās vēl viena versija par drag power.
Vai tas nav tas spēks, kādu var iegūt tinot ar ručku?

Jebkurā gadījumā, spečuki lūdzu nokomentējiet, ko tas nozīmē un kādus ciparus labai 2000 - 2500 spolei vajadzētu sasniegt!! Citādi es iedzīvošos vēdergraizēs un iebraukšu galīgās auzās pats pie sevis spriedelēdams.
6.novembris 2013, 16:42 | links
 
Esmu jaunas spoles meklējumos, taču šobrīd īsti netieku gudrs ko īsti nozīmē un cik svarīgs ir drag power?

Es saprotu, tas ir spoles kātiņa izturības rādītājs. Taču šādā gadījumā tam jēga ir tikai pie nepareizas auklas izvēles. uzliksi pārāk resnu šņori, kam varēs stngrāk noregulēt bremzi un tad uz kātiņu iedarbosies lielāki spēki un šim drag power ir nozīme.

Var mani kāds apgaismot?
6.novembris 2013, 09:27 | links
 
Kā jau ikaunis saka dažam labam šimanim ieliek vienos vārtos :DD
1.novembris 2013, 22:15 | links
 
http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/mitchell_mag-pro_extreme/
Palasi Viss viņā universāls Lociņš spēcīgs ar gultņiem un visu pārējo nav problēmu Rezerves daļas štabeļiem Tikai mainīt iznāk reti :DDD
1.novembris 2013, 22:14 | links
 
Varbūt kādam ir atsauksmes par spoli mitchell mag premier,intresē kā sadzīvo ar pītajām un kā vispār kruķijās??

nor4a, 1.novembris 2013, 21:34

Viena tāda ir. Nevaru sūdzēties. Kā par brīnumu pat izturīgāka par dažu labu shimano modeli.
1.novembris 2013, 21:43 | links
 
Varbūt kādam ir atsauksmes par spoli mitchell mag premier,intresē kā sadzīvo ar pītajām un kā vispār kruķijās??
1.novembris 2013, 21:34 | links
 
iesacejs50
Uzlīmē tajā vietā Skoču un aukla slīdēs nost!Tā man izteicās ciens čoms ka izdarīja un vis ir OK!:)
1.novembris 2013, 12:04 | links
 
iesacejs50. Klausi Hotentotu! To Trio pats arī tādā veidā izlaboju - nekādu kreņķu.

juliuss, 1.novembris 2013, 09:26

Nu pēdējā laikā man ir paslimojis daudz zāles jādzer un sekas ir manmas rokas vairs tā neklausa kā agrāk!Uztraucos pa to lai neko nesačakarēju!Pirms kāda pusgada tas būtu pāris minūšu jautājums un gatavs!
1.novembris 2013, 11:44 | links
 
iesacejs50. Klausi Hotentotu! To Trio pats arī tādā veidā izlaboju - nekādu kreņķu.
1.novembris 2013, 09:26 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/806/?sort=desc&p=19
Te tieši šajā lapā ir video ar OKUMA TRIO upgreidu!Bet pastāv iespēja ka nevajag šo uzlabojumu!
31.oktobris 2013, 21:36 | links
 
Es tavā vietā sākumā salabotu vainu un tikai tad dotos uz copi. Pēc 3 bārdas sāksi pārdomāt dzīves jēgu un ja vēl dārga aukla, tad pavisam :)
Buma tēmā bija skaidri un gaiši parādīts, ja īsti izpratis neesi (meklētājā raksti TOKUSHIMA - tāda spole tika labota. Vaina tāda pati kā tavējai).
31.oktobris 2013, 20:17 | links
 
Ok!Paldies pa padomiem!Jātin aukla virsū un uz copi un tad jau skatīšos kas notiek!
31.oktobris 2013, 20:04 | links
 
iesacejs50, jau citi uzrakstīja. Mala ir ne gluži asa, drīzāk kantaina. Ja tā ir apaļa, tad aukla noslīd un viss bumbās, bet ja joprojām kantaina, tad aukla aizķeras, sāk tīties virsū un metienā bārda.
Skatīties katru metienu var, bet kāds prieks no tādas copes?
31.oktobris 2013, 19:43 | links
 
Viņa iekšā var nelīst Vienkārši viņa tajā vietā uzkārsies un cilpa būs noķerta Pamēģini un tad arī domā ko darīt un kā cīnīties
31.oktobris 2013, 19:32 | links
 
bums
Aplūkoju man tikai vienā sāna stūrītī ir sprauga kur 0.06mmpītene lien iekšā bet citur nelien iekšā!Resnāka pītene nelien vispār!Jāmēģina atrast kādu 0.10mm pīteni ja nelīdīs tad nebūs problēmas copē?!
31.oktobris 2013, 19:05 | links
 
Savu laik atpakaļ, man bija līdzīga problēma ar Salmo Diamond ATX5 (kautkadrakstīju Buma topikā), beigās - smalks smilšpapīrs un apmēram 10 min "jebļas" un problēma atrisināta. tieši tas pats aiz puļķa asās malas ķerās aukla un sāka tīt ap bremzes puļķi.

Bilde ar gala rezultātu
31.oktobris 2013, 18:55 | links
 
:Dzhi bonuss :DDDDDDDDDDDDDDD
31.oktobris 2013, 18:49 | links
 
Hotentots
man jau izskatas ka nav asau malu!
CopesLietas.lv

iesacejs50, 31.oktobris 2013, 17:33

Ja copēsi ar 0.25-0.3 monofīlu problēmu nebūs ja Džigosi ar 0.1un spalkāku pīteni tad šjā spraugā pazaudēsi gan auklas gan nervus ....:DD

bums, 31.oktobris 2013, 18:20
Jāizjauc tā skruve ir lai tās blīves noņemtu?Pīto izmantoju 0.10-0.15
Bet ja pie katra iemetiena seko līdzi auklai tad varbūt nelīdīs tajā spraugā???

iesacejs50, 31.oktobris 2013, 18:41

ar spoli ir jaamakshkjeree nevis katraa metienaa jaaskataas, kas kur ir vai nav ieliidis
31.oktobris 2013, 18:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager