Spoles

Mn arī Zarāzijam par to otvodku ir iebildums Jūt un kā vē Usmā tikai tā meklēju asaru tusiņa vietas .Lēnā gaitā daunrīgerējot ielaižu ari DS -18-20 gr ja ir atrasts piesakās uzreiz .Tad štop mašīna un aiziet jau ar mētrāšanu un svars 8-12 gr Ja ir atrasts pareizais gaņģis asaru pietiek gan cepienam gan kūpiņam :DD
21.oktobris 2013, 22:17 | links
 
izsmeļoši un patīkami cik gan skaista ir latviešu valoda ,pat ja runā par tehniskām lietām... Avids 5-17gr der dropšotam pat līdz 25gr nebaidos par kātu... Un virs 25gr man ir best master no šimano tad tas pilda funkciju līdz 35-40 gr tikai kāts paraboliskais paliek pie 40 gramiem... Daugavā tagad vispār nav iespējams normāli paravēt sakarā ar to gulntes rakšanu duļķis baigais , tad vēl tāda straume citreiz ir ķīsī, kanālā ,bet tā principā diezgan optimāls svars ir 10-15 gr dropšotam un atvadnojam ķerot lielupē, buļļupē un vasarā pat daugavā :)un atļaušos nepiekrist par to ka atvadnois ir mazjūtīga sistēma protams ar mikro nevar salīdzināt, bet visu var just un visu var redzēt tieši ,kad asaris ir slinks tad tāds lēni planējošai silikoniņš kā Keitech sexy impact 3,8 ,vai relaxa vibro aste" ir tas, ko dakters izrakstīja :)
21.oktobris 2013, 22:11 | links
 
zaraza paldies daudz noderīgas infas atradu spole , ir laba savā cenu kategorijā viena no labākajām ja ne pati labākā :) pērku priekš UL , vai lighta kā kārts noliksies. Paklau zaraza Tu tāds veids cilvēks doma atrast labu ,kātu !tagad pretendenti Pontoons 21 līdz 10,5 gr light jig, light Restive līdz 12 gr uz japāņiem man nestāv pārāk jaunu nu mans raksturs ir pretējs viņu kātu koncepcijai ... Akūts trūkums tieši laighta jomā augot paša līmenim saprotu ka ar diviem avidiem man par īsu 2-7 gr (latviešu meistaru uzlabots) un leģendārais 5-17 gr orģinālais abi labi ,bet tieši uz laigt jiga dropšota un uz atvadnoi pavadok akūts inventāra trūkums ...

uber, 21.oktobris 2013, 21:26


Par Pontoon21 neko pateikt diemžēl nevarēšu, tikai dažus esmu aptuveni aptaustījis un ne reālā darbībā... Ja Tev pie sirds iet jenķu tipa kāti, tad jau uz to pašu pusi vien skaties,tikai paaugstinot lapiņu uz augstākiem skanīgākiem grafītiem -St.Croix , Rainshadow, Lamiglas... Modeļu bez skaita, tik nodefinē testa diapazonu un tausti kas guļas rokā... Tas par light jig...
DS mazliet citas prioritātes, tomēr rupjāka sistēma,lielāki svari (pie-Rīgas Daugavā straumē pat dažreiz 45g prasās), mazāka nozīme iemetiena atālumam... Garums 6-7' max... Ja pa lēto, tad Salmo Elite X-twitch der kā kulaks uz acs, ja gribas smalkāk un jūtīgāk tad viendaļīgs extra fast amerikānis, bet nu ar palielu testu.
Otvodam... Nu vispār samērā nejūtīga sistēma, lai gan nenoliedzami efektīva... Dajebkurš kāts, kam tests atļauj, nu ne pilnīga parabola un bomis...
Es pats otvodku lieku uz tiem pašiem Salmo džiga kātiem, konkrēti uz Tioga 5-23g.


P.S. Vieds cilvēks toč neesmu, šajā forumā it ļoti daudzi nopietnāki praktiķi un profesionāļi, bet man patīk vākt un kompilēt informāciju, kā arī dalīties ar pieredzi un pārdomām :)
21.oktobris 2013, 21:52 | links
 
saules puķu eļu :) :D
21.oktobris 2013, 21:51 | links
 
holmz!Jautájums tu to Orru sx kádreiz ellot esi méginájis?Man vinas tádas pasausas likás!

flipers, 21.oktobris 2013, 21:22


Neesmu neko eļojis, ari Salmo servisa neko nepiedavaja. Ka lai es zinu kur to eļu jalej un kādu.. :)
21.oktobris 2013, 21:50 | links
 
Bums paldies :)
21.oktobris 2013, 21:27 | links
 
zaraza paldies daudz noderīgas infas atradu spole , ir laba savā cenu kategorijā viena no labākajām ja ne pati labākā :) pērku priekš UL , vai lighta kā kārts noliksies. Paklau zaraza Tu tāds veids cilvēks doma atrast labu ,kātu !tagad pretendenti Pontoons 21 līdz 10,5 gr light jig, light Restive līdz 12 gr uz japāņiem man nestāv pārāk jaunu nu mans raksturs ir pretējs viņu kātu koncepcijai ... Akūts trūkums tieši laighta jomā augot paša līmenim saprotu ka ar diviem avidiem man par īsu 2-7 gr (latviešu meistaru uzlabots) un leģendārais 5-17 gr orģinālais abi labi ,bet tieši uz laigt jiga dropšota un uz atvadnoi pavadok akūts inventāra trūkums ...
21.oktobris 2013, 21:26 | links
 
holmz!Jautájums tu to Orru sx kádreiz ellot esi méginájis?Man vinas tádas pasausas likás!
21.oktobris 2013, 21:22 | links
 
Nav nekāda vaina Viss klasisks Lociņš spēcīgs Auklu klāj labi Nav biežs viesis remontā :)

bums, 21.oktobris 2013, 21:15

Tas bija par Mitchelīti ;DDD
21.oktobris 2013, 21:16 | links
 
Nav nekāda vaina Viss klasisks Lociņš spēcīgs Auklu klāj labi Nav biežs viesis remontā :)
21.oktobris 2013, 21:15 | links
 
Zaraza
Par auklas tīšanos nevienmērīgi arī piekrītu. Tā aizdomīgi likās. Tinu 0.1mm kaut kādu, bet bārdu nemeta un it kā nekādu problēmu nebija. Palietošu pie lailas slodzes maijā...tad jau manīs. :-)
21.oktobris 2013, 21:00 | links
 
Rīt pērku mitchel mag pro extreem... Ir kādam moš ,kādas negatīvas atsauksmes ??? Līdz šim ir dzirdēti ,tikai labi vārdi par šo spoli !

uber, 21.oktobris 2013, 20:08


Sliktas atsauksmes nav dzirdētas, bet arī nezinu nevienu kas to reāli lietotu vairāk kā 1nu sezonu. Te šī spole baigi labi izķidāta no tehniskās puses, mož bums vai arsiks var ko nokomentēt:
http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/mitchell_mag-pro_extreme/
21.oktobris 2013, 20:55 | links
 
Veči kādas jums pieredze ar Abu Garcia Orra ? Man ir SX30 un maucu ar viņu tikai no vasaras sakuma, bet mitrā laikā vai lietuu spole sak negriezt normali. Biju aiznesis pie Sīmaņa uz Salmo, bet viņš saka ka neko nevar izdarit, bus janes pie tuckātāja uz Matīsa ielu, kur viņu nopirku. Sausā laikā viss ideali griež, bet tiklidz jacopē pa lietu, tā sūdīgi... Cenas veikalā 85 ls
21.oktobris 2013, 20:54 | links
 
Iepirkās slavenā un slavinātā spolīte Okuma Oktania (laikam tā sauca) biški patestēju. Otreiz nepirktu. Veikalā patika, bet spiningojot darbībā nepārliecināja un pie slodzītes(nelielas) kaut kas šai vēderā nedaudz glurkst:-). Ceru ka nākamo sezonu izvilks.

jeeska, 21.oktobris 2013, 20:22


Nu Tu attapies, kad Okumas jau izlamājuši visi visos iespējamos veidos :) Grozot veikalā viņas tiešām liekas ļoti labi nostrādātas, brīnumi sākas pēc kāda brīža, lufte tāda un šitāda, klāj auklu tā un šitā... Lai gan man nez kāpēc pretenzijas ir tieši pret nosacīti dārgo galu, tobiš "Trio"... Ir viens lētais Epixors (Octana dvīnis ar priekšējo bremzi) it kā pretenziju nav, bet nu arī izmantoju viņu dropshotam, kur nekādas tievas auklas, supertāli metieni un perfekta uztīšanās nav vajadzīgi, rupji vālē tik...
Koroče, manuprāt, ir Shimano un Daiwa (tikai Japāņu!) un ir pārējie ražotāji. Var būt perfektas spoles uz kādu brīdi vienalga vai Okuma vai Salmo,vai Tokushima vai Perekiņnogučerezzabor, bet pagaidām nezinu nevienu ko gribētu lietot pēc 1-2 sezonas. Tas, protams, vairāk attiecas uz smalkākām lietām, kur precizitāte būtiska... Uz dzīvo, velci, jūrai, gruntenēm utml. Shimani mocīt neredzu nekādu jēgu, labāk kaut ko pa 5Ls/kg :)
21.oktobris 2013, 20:49 | links
 
Iepirkās slavenā un slavinātā spolīte Okuma Oktania (laikam tā sauca) biški patestēju. Otreiz nepirktu. Veikalā patika, bet spiningojot darbībā nepārliecināja un pie slodzītes(nelielas) kaut kas šai vēderā nedaudz glurkst:-). Ceru ka nākamo sezonu izvilks.
21.oktobris 2013, 20:22 | links
 
Rīt pērku mitchel mag pro extreem... Ir kādam moš ,kādas negatīvas atsauksmes ??? Līdz šim ir dzirdēti ,tikai labi vārdi par šo spoli !
21.oktobris 2013, 20:08 | links
 
Nu, un rezultāts. Šodien biju patestēt spoli pēc tūninga gultņu uzstādīšanas. Atklāti, šādas izmaiņas nebiju gaidījis. Lai gan uzsvars bultņu izvēlē bija par labu jaudas rezervei, nevis rotācijas uzlabošanai, metiena attālums pieauga acīmredzami. Ja līdz šim mānekļiem ap 20 g. , izmantoju centrbēdzes bremzei divus svariņus, ja mētāju kaut ko ap vai zem 10 g.- trīs no sešiem, tad, tagad, piekabinot 10 g vobleri ,nācās iedarbināt piecus svariņus. Tā ka varu tikai ieteikt...
20.oktobris 2013, 16:13 | links
 
Šoreiz prieks tiek Shimano multiplikatoram
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/lutinam-shimano-curado-300e/
15.oktobris 2013, 21:43 | links
 
Priecājamies informēt, ka sākot ar š.g. oktobri mēs, sadarbībā ar Normark Latvia, nodrošinām SHIMANO spoļu un kātu garantijas servisu.

Shimano spoles un kātus ar garantijas defektu tagad var nest pa tiešo pie mums. Līdzi jāņem garantijas talons un čeks. Sīkāka informācija šeit.

eboat.lv, 11.oktobris 2013, 16:01

Tad jau jūs ar detaļām būsiet nopakoti :)) Nebūs vairs no Japuškiem un Jeņķiem jāsūta :)
11.oktobris 2013, 18:33 | links
 
Priecājamies informēt, ka sākot ar š.g. oktobri mēs, sadarbībā ar Normark Latvia, nodrošinām SHIMANO spoļu un kātu garantijas servisu.

Shimano spoles un kātus ar garantijas defektu tagad var nest pa tiešo pie mums. Līdzi jāņem garantijas talons un čeks. Sīkāka informācija šeit.
11.oktobris 2013, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager