Spoles

Kādam Rarerium ir izjucis vai sabojājies tvičojot?

erudzi, 8.oktobris 2013, 09:31


Pēc šīs vasaras 2500 sāka trokšņot un parādījās luftes (ļurkājas -vēl gan tikko manāmi, bet jūt). Izmantoju līdz 15,0 voblerus. Izjukusi jau nav, bet nākošā sezona būs, ja ne pēdējā, tad būs jāgulda remontā 100%. Vismaz uz twich diez vai pavilks. Es jau rakstīju, ka ar SPRO Red, ko izmantoju ar smagākiem vobleriem, nenotika nekas - ne luftes, ne trokšņu. Bet, ja % pēc laika, tad SPRO izmantoju krietni mazāk.
8.oktobris 2013, 11:03 | links
 
Kādam Rarerium ir izjucis vai sabojājies tvičojot?
8.oktobris 2013, 09:31 | links
 
copmani6 - neizbrāķē, tikai iesaka Rareniumu likt džigam, bet twitcham,ko jaudīgāku. Ja jau strādāsi nepārsniedzot 15 gr un tikai ar minnow tipa vobleriem nevis krenkiem vai deepiem, tad vari likt, bet es labāk tad izvēlētos kaut vai biomasteru, bet rareniums džigam būs ļoti ok. viegla spole, kas labi klāj auklu! Ja ir doma par BIO FB modeli, tad ņem 3000 ar seklo kaseti un varēsi maukt arī ar smagākiem mānekļiem par 15 gr. Starpība ar 2500 - nevajadzēs tik daudz backinga apakšā. Pieļauju, ka balanss arī būs daudz precīāks nekā ar Rarreniumu, lai arī balansam es ļoti lielu uzmanību nepievēršu - daudz ko var pamainīt ar spoles turētāja satvēriena maiņu.
8.oktobris 2013, 07:40 | links
 
Aizmirsu pierakstit ka Biomasteru domaju pielietot twicham,ja jau Rarenijum tiek izbrakets :))
8.oktobris 2013, 02:27 | links
 
Ko jus teiktu par Shimano Biomaster 2500 vai 3000. Manekli aptuveni lidz 15gr,vieta parsvara Liepajas ezers. Ir nopirkts jauns Rarenium,bet te tagad palasot..... :))
8.oktobris 2013, 02:23 | links
 
Kadu spoli jus varetu ieteikt prieks spininga lidz 80 ls.
6.oktobris 2013, 18:50 | links
 
Nu bet roka jau piekūst no raustīšanas, t.i. no kāta smaguma un voblera pretestības ūdenī. Spoli pagriezt jau nu vajadzētu bez lielas piepūles. A to jāpastaigā pa fitnes klubiem:)

suits, 5.oktobris 2013, 20:47


Kāts zem 100g, spole ap 200g. Tur nav kur īsti piekust. Fizika nav dokiem stiprā puse, bet tinot un raustot (tā sirsnīgi) to slodzi uz spolīti jūt gan. Tas kātņš jau ir viegls, bet extra fast-kā miets, kas nedod elastību, bet krietnu jaudu. Tas spēks, tad arī atduras uz to spolīti. Pie tam es nevarētu teikt, ka es ar saviem 120kāgā, būtu diktans vājnieks. Bet šodien pēc 6 stundiņām rokas jūt gan .. .
5.oktobris 2013, 20:59 | links
 
Nu bet roka jau piekūst no raustīšanas, t.i. no kāta smaguma un voblera pretestības ūdenī. Spoli pagriezt jau nu vajadzētu bez lielas piepūles. A to jāpastaigā pa fitnes klubiem:)
5.oktobris 2013, 20:47 | links
 
Man ir viens Malaizijas Šimanis SUPER 4000 GT-RA, jau 7 gadus griežu uz smagā spiņa un nesūdzos, viss griežās kā nākas un uz apkopi vēl nav bijis (par to protams kaunos). Arī jūrā mērcēta. Auklu klāj forši un pie metiena nekad nekādus mezglus un bārdas netaisa. Visas pārējās man Salmo, kas nav sliktas, par labu cenu, bet šādi tādi gļuki ik pa laikam izlec, kurus pārsvarā var labot, bet vienīgais, ko pagaidām neizdodas labot ir fīdera spoles "joks" ar regulāri izmesto kušķi ar cilpām. Pēdējo reizi izmeta tādu kušķi kādus 30 m no gala un neatpiņķerēju - tā arī copēju ar to cilpiņu vidū:)
Acīmredzot spolei zem 50Ls nav jēgas uzstādīt ūber prasības, jo brīnumi nenotiek.

suits, 5.oktobris 2013, 20:25


7 gadi -super! Bet smagais špinis un smagie šūpiņi, tas tomēr, nav twich. Domāju, ka metot un velkot 30,0 šūpiņus ar Rareni arī nekas nenotiktu (par 7 gadiem gan nezinu ...). Tā slodze rodas sistēmiski vai asistēmiski raustot. Tāpēc jau vajag spēcīgu spoli, bet vienlaicīgi vieglu, jo raustot visu dienu roka piekūst.
5.oktobris 2013, 20:39 | links
 
Man ir viens Malaizijas Šimanis SUPER 4000 GT-RA, jau 7 gadus griežu uz smagā spiņa un nesūdzos, viss griežās kā nākas un uz apkopi vēl nav bijis (par to protams kaunos). Arī jūrā mērcēta. Auklu klāj forši un pie metiena nekad nekādus mezglus un bārdas netaisa. Visas pārējās man Salmo, kas nav sliktas, par labu cenu, bet šādi tādi gļuki ik pa laikam izlec, kurus pārsvarā var labot, bet vienīgais, ko pagaidām neizdodas labot ir fīdera spoles "joks" ar regulāri izmesto kušķi ar cilpām. Pēdējo reizi izmeta tādu kušķi kādus 30 m no gala un neatpiņķerēju - tā arī copēju ar to cilpiņu vidū:)
Acīmredzot spolei zem 50Ls nav jēgas uzstādīt ūber prasības, jo brīnumi nenotiek.
5.oktobris 2013, 20:25 | links
 
Bļins.....lasot forumu tā vien liekas kad shimano ir sūds izņemot Stellu :D ! Viss skaidrs ņemšu Daiwa

yuuhuu, 5.oktobris 2013, 14:09


Tā nu gan es neteiktu! Man ir 3 Šimaņi - Twin Power 4000 mug. bremzes, Catana 4000, Rarenis 2500. Pirmās 2 iet bez bēdu ar mānekļiem virs15,0-20,0. Sevišķi Catana patīk ar mono auklu.
5.oktobris 2013, 19:27 | links
 
yuuhuu! Daiwa Ballistic neizvēlies-pārnesums twitcham nepiemērots (6,2:1)! Jāņem kāda cita Daiwa no vid. plaukta ar pārnesumu ,ne lielāku kā 5,1:1.
5.oktobris 2013, 18:28 | links
 
Bļins.....lasot forumu tā vien liekas kad shimano ir sūds izņemot Stellu :D ! Viss skaidrs ņemšu Daiwa
5.oktobris 2013, 14:09 | links
 
Sory, bet ja par Salmo, tad tas ir lielākais mēsls, ko Ķīna pēc Lettu censoņu pasūtījuma ir spējīga ražot!? Savulaik, ne reizi, vien iegrābos...!?
4.oktobris 2013, 23:29 | links
 
Precīzi. Ja atceros spole gadi 20 atpakaļ tika iegādāta pa 47 Ls, dotais "upgrade" detaļās ar piegādi pavilka uz 60-70 ( rokas ir pašam)
4.oktobris 2013, 22:45 | links
 
Apskatījos- ļoti labs tehnisks risinājums ,bet to var darīt tikai pats ar savu spoli /ar savām es arī to daru/:)) ja piedāvā visu apgreidu kā pakalpojumu un kurš galā pārsniedz spoles vērtību pat 2x3 reizes tad kundēm luste pāriet kā pērnā gada sniegs -kapēc man to vajag? ja es par to naudu nopērku jaunu ?
Es esmu licis spolē keramiku/fool ceramic bearing/5 gultņu vērtība vienāda ar vidējas klases spoles vērību :))
4.oktobris 2013, 21:09 | links
 
Ko tur ņemties, savu spoli vajag mīlēt, re- es nolēmu savu ABīti palutināt http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-58900.htm
4.oktobris 2013, 20:29 | links
 
Lai man atvaino Okuma fani, bet Okuma Trio laikam ir baigais sū.., jo man līdzīga problēma. Virsū laba 0.18 vai 0.20 mono (tas viss priekš forelēm), bet baigi vērpjas aukla un pinās. Katrā copes reizē pa kādiem 20 metriem tiek noīsināta, lieki teikt, ka copējot rada liekas problēmas. Tā lūk ar tām TRIO, ne ar vienu pašu, pat vislētāko spoli man līdz šim tāda veida problēmas nav bijušas.
Aiznesu ponta pēc uz SALMO Spicē, kur to arī uz atlaidēm pirku, un līdzi vēl paņēmu pāris bildes, tas tā, lai uzskatāmāk, jo spolei garantija, bet pārdevējs sūta uz Salmo servisu. Nez vai Sīmanis varēs līdzēt šai lietā??? Kā smejies, savādāk spole Ok, ja neskaita šo problēmu, kas copi vnk padara neciešamu, līdz ar ko secinājums - metama miskastē. Tā lūk ar to Okuma TRIO.

kekss, 4.oktobris 2013, 09:33
Jerk labprāt palasītu Tavus komentārus par klienta problēmām, jo tomēr šo spolīti esi bieži ieteicis kā labi lietojamu.

ggrants, 4.oktobris 2013, 17:37


Principā sāpīgs jautājums...
Man joprojām arī sacensību arsenalā stāv divi Trio. Arī treniņos pirms Pasaules čemponāta ar Trio strādāju. Problēmu nav. Es makškerēju daudz... Redzi, mani Trio izskatās, ka ir no citas partijas, jo arī mani paziņas, kuri šīs spoles pirka vienā laikā kopā ar mani, par šiem kasjakiem brīnās un rausta plecus. Lai nu kā... problēmas šodien ar šo spoli pastāv, turklāt masveidā! Okumas spoles ir numurētas. To viņi dara, lai izsargātos no pakaļdarinājumiem. Es šajā gadījumā izeju redzu tikai vienu -izņemt šo partiju no tirdzniecības, jo reāli šī problēma tiešām pastāv. Respektīvi rīkoties līdzīgi kā to dara autobūvē... ņemt un atsaukt visu partiju. Paskatīsimies, kā reaģēs ražotājs. Okuma par šo problēmu ir informēta. Sliktākajā gadījumā sadarbība te var arī beigties...
4.oktobris 2013, 19:12 | links
 
Okumu spolēm tas pats 50% TRIO nebija nevienas
Sakarīgi multiplikātori 22 ls gabalā u.t.t
4.oktobris 2013, 18:06 | links
 
Starp citu visos būvniecibas veikalos Kurši /kur ir copes nodaļas/ uz Salmo preci 50% atlaide Jūrmalā kātus izmēza 3 stundu laikā Ēdamās gumijas tāpat/šodien redzēju ,ka vēl bija/
Gumiju cena ja nemaldos 1,2 ls par paciņu
Kāti no 7-30 ls /bet stipra mazuma piegarša :DD/
Spaider auklas 0.12 mm un 0.2 /pītās /4,50 par 100 m U.t.t
Tā pat Finekasm arī 50% atlaides Tas turpat......
4.oktobris 2013, 18:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager