Spoles

andreiko [04.01.23]: Es pagaidīšu, kamēr Vilis pats uzdziedās. Nu kaut vai: "Tik pie Abavas, tik pie Abavas vēlos būt..."

:):):)
Man maz alus šovakar!:)...tik pie Gaujas!tā varētu būt...Tava tēma!:)
4.janvāris 2023, 22:20 | links
 
Es pagaidīšu, kamēr Vilis pats uzdziedās. Nu kaut vai: "Tik pie Abavas, tik pie Abavas vēlos būt..."

:):):)
4.janvāris 2023, 22:15 | links
 
Willy [04.01.23]: Abavnieks [7m]: andreiko [9m]: Luvias2508PE-H. Trīs gadus nesaraujami kopā ar Jamaga blanc blue current tz long cast.
Mans sapņu pārītis, neatdošu pat par princesi un pusi karaļvalsts. :)
Kātiņš garumā 277cm, sver 84 gramus. tests 1,8 -15 gr.Ai tādu man nevajag. Tāda man ir :D es Tevi varu kārdināt ar rezerves kaseti:DKasešu viņam pilna māja!tūlīt kko Tev uzliks!:)...
Ā pareizi, dīdžejs tak viņš :D
4.janvāris 2023, 22:10 | links
 
Abavnieks [04.01.23]: andreiko [9m]: Luvias2508PE-H. Trīs gadus nesaraujami kopā ar Jamaga blanc blue current tz long cast.
Mans sapņu pārītis, neatdošu pat par princesi un pusi karaļvalsts. :)
Kātiņš garumā 277cm, sver 84 gramus. tests 1,8 -15 gr.Ai tādu man nevajag. Tāda man ir :D es Tevi varu kārdināt ar rezerves kaseti:D
Kasešu viņam pilna māja!tūlīt kko Tev uzliks!:)...
4.janvāris 2023, 22:08 | links
 
andreiko [04.01.23]: Luvias2508PE-H. Trīs gadus nesaraujami kopā ar Jamaga blanc blue current tz long cast.
Mans sapņu pārītis, neatdošu pat par princesi un pusi karaļvalsts. :)
Kātiņš garumā 277cm, sver 84 gramus. tests 1,8 -15 gr.
Ai tādu man nevajag. Tāda man ir :D es Tevi varu kārdināt ar rezerves kaseti:D
4.janvāris 2023, 22:03 | links
 
Identisks kātiņš ir Zarāzijam, pa brīžam ierunājamies, ka vajadzētu ar viņu Ķīsī saskrieties, tak kaut kā nesanāk, jo es uz turieni braucu labi, ja reizi gadā. Varbūt šopavasar. :)
4.janvāris 2023, 22:01 | links
 
Luvias2508PE-H. Trīs gadus nesaraujami kopā ar Jamaga blanc blue current tz long cast.
Mans sapņu pārītis, neatdošu pat par princesi un pusi karaļvalsts. :)
Kātiņš garumā 277cm, sver 84 gramus. tests 1,8 -15 gr.
4.janvāris 2023, 21:57 | links
 
andreiko [04.01.23]: Pielabojot Ekspertu Z - Daiwai Japāņmātē ražo no Luvias uz augšu.
Man te akurāt Lūvija blakus kompim mētājas, negribas tik labu spoli garažā turēt. :)
Re ku uzdāvini Abavam!tam drīz dzimpuks!:))ja jau mētājas..vai tikai plāties?!
4.janvāris 2023, 21:57 | links
 
andreiko [04.01.23]: Pielabojot Ekspertu Z - Daiwai Japāņmātē ražo no Luvias uz augšu.
Man te akurāt Lūvija blakus kompim mētājas, negribas tik labu spoli garažā turēt. :)
Kura? Gribi atbrīvoties?
4.janvāris 2023, 21:52 | links
 
Willy [04.01.23]: andreiko [10m]: Pielabojot Ekspertu Z - Daiwai Japāņmātē ražo no Luvias uz augšu.
Man te akurāt Lūvija blakus kompim mētājas, negribas tik labu spoli garažā turēt. :)Visdrošāk zem deķa!;DDD
...ar visu kātu!:)
4.janvāris 2023, 21:51 | links
 
andreiko [04.01.23]: Pielabojot Ekspertu Z - Daiwai Japāņmātē ražo no Luvias uz augšu.
Man te akurāt Lūvija blakus kompim mētājas, negribas tik labu spoli garažā turēt. :)
Visdrošāk zem deķa!;DDD
4.janvāris 2023, 21:50 | links
 
Pielabojot Ekspertu Z - Daiwai Japāņmātē ražo no Luvias uz augšu.
Man te akurāt Lūvija blakus kompim mētājas, negribas tik labu spoli garažā turēt. :)
4.janvāris 2023, 21:40 | links
 
Sveiki,
Jautājums spoļu ekspertiem. Kuras spoles un modeļi tiek ražotas Japānā, vai paredzētas tikai Japānas tirgum?
Plānā brauciens pie šiem un gribas atvest ko īpašu sev kā noderīgu suvenīru. Cik pats spēju atrast, tad tikai dārgā gala Shimano un Daiwa tur tiek ražotas. Varbūt ir vēl kādas?

MTZ99, 3.janvāris 2023, 19:32


Ražo Japānā tiešām tikai "dārgā gala" gan Shimano, gan Daiwa. No Daiwa - Exist, Stella, Certate, par Shimano īsti nezinu, bet nu arī droši vien Stella, Vanquish. Kā jau te minēja, tehniksi ne ar ko viņas no Eiropas/Āzijas/ASV modeļiem neatsķiras, tikai ir vairāk variāciju ar seklajām S kasetēm un mikroskopiskas atškirības dizainā.

A ja gribi vienkārši tādu spoli, ko taisa Japānas tirgum (bet netaisa Japānā!) tad tur ir visādi brīnumi arī lētajā galā, nu piemēram Gekka Bijin MX un vēl dažas. Nekā ģeniāla tajās spolēs nav, vienkārši ja tiešam vajag suvenīru ko bieži pie mums neredzēsi.
4.janvāris 2023, 21:18 | links
 
Sveiki,
Jautājums spoļu ekspertiem. Kuras spoles un modeļi tiek ražotas Japānā, vai paredzētas tikai Japānas tirgum?
Plānā brauciens pie šiem un gribas atvest ko īpašu sev kā noderīgu suvenīru. Cik pats spēju atrast, tad tikai dārgā gala Shimano un Daiwa tur tiek ražotas. Varbūt ir vēl kādas?

MTZ99, 3.janvāris 2023, 19:32
http://www.megabass.co.jp/site/products/luvito-256c/
https://www.apiajapan.com/sp/product/reel/ventura/index.html Bet īstenībā tas ražotas Daiwa rūpnīcas
4.janvāris 2023, 12:34 | links
 
onkyo [04.01.23]: Sveiki,
Jautājums spoļu ekspertiem. Kuras spoles un modeļi tiek ražotas Japānā, vai paredzētas tikai Japānas tirgum?
Plānā brauciens pie šiem un gribas atvest ko īpašu sev kā noderīgu suvenīru. Cik pats spēju atrast, tad tikai dārgā gala Shimano un Daiwa tur tiek ražotas. Varbūt ir vēl kādas?
MTZ99, 3.janvāris 2023, 19:32

Nav vairs tie laiki, kad Japānas un Eiropas tirgiem ražotās spoles atšķirtos. Ir pāris vizuāli momenti, bet tas arī viss. JP ražo un komplektē tikai dārgā gala spoles.
Ehh, žēl, paldies par atbildi.
4.janvāris 2023, 11:44 | links
 
Sveiki,
Jautājums spoļu ekspertiem. Kuras spoles un modeļi tiek ražotas Japānā, vai paredzētas tikai Japānas tirgum?
Plānā brauciens pie šiem un gribas atvest ko īpašu sev kā noderīgu suvenīru. Cik pats spēju atrast, tad tikai dārgā gala Shimano un Daiwa tur tiek ražotas. Varbūt ir vēl kādas?
MTZ99, 3.janvāris 2023, 19:32


Nav vairs tie laiki, kad Japānas un Eiropas tirgiem ražotās spoles atšķirtos. Ir pāris vizuāli momenti, bet tas arī viss. JP ražo un komplektē tikai dārgā gala spoles.
4.janvāris 2023, 10:38 | links
 
sancopeys97 [03.01.23]: Labdien,vai ir kāds kas var Bauskā uztaisīt spolei apkopi. Ja var tad lūdzu sazinieties ar mani .25656542 mob.
Bauskā nav dzirdēts ka būtu kāds meistars, kam tiešām iedotu savu spoli uz apkopi.. Bet zinu kur var aizvest, vai aizsūtīt caur pakomātu :)) vairākas vietas.
3.janvāris 2023, 23:52 | links
 

Labdien,vai ir kāds kas var Bauskā uztaisīt spolei apkopi. Ja var tad lūdzu sazinieties ar mani .25656542 mob.
3.janvāris 2023, 21:35 | links
 
Sveiki,
Jautājums spoļu ekspertiem. Kuras spoles un modeļi tiek ražotas Japānā, vai paredzētas tikai Japānas tirgum?
Plānā brauciens pie šiem un gribas atvest ko īpašu sev kā noderīgu suvenīru. Cik pats spēju atrast, tad tikai dārgā gala Shimano un Daiwa tur tiek ražotas. Varbūt ir vēl kādas?
3.janvāris 2023, 19:32 | links
 

Sveiki,pārdošanā spole daiwa luvias 2500,.200€.ļoti maz lietota,stāv bez darba,
3.janvāris 2023, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager