Spoles

Un vispār Tu rakstīji visas preces, paskaties LV jēdzienu vārdnīcā ko nozīmē vards ''VISS'' ;)
22.augusts 2013, 09:12 | links
 
bet derības laikam nebūs ;(

Domāju, ka tas būtu populārākais CL video kā bums kaklasaiti notiesā ;) :)

MaarisL, 21.augusts 2013, 15:21
:DDDD ja Tu tik baigi gribi savu kaklasaiti notiesāt tad uz priekšu :DDDD Redz puikiņ akan apdirsies Vai es Tevi pieminēju par tiem 200%/Tēze bija bezpersonisksa -vispārīga/un Tu uz to āķ uzrāvies :DDDDD mani tas neintresē kaut 1000% liec MAN TAS IR POKUJĀ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bums, 21.augusts 2013, 21:32



Tad apbraukā visas LV bodes un parādi kur ir tie Tavi 200%, tak beidz dirsties, un sāc rīkoties ;)
22.augusts 2013, 09:09 | links
 
Sveiki experti, man te taada probleema ar manu spoli, kurai ir tikai gads. Kad vinju tinu un galaa ir kaut vai svins uzlikts, tad vinja iet uz rinkji, itkaa butu bremze uz pashu vaajako uzlikta. Kaut kas vinjai ir saluuzis...
Modelis ir shads: http://www.askari-fishing.com/__WebShop__/product/fishing/saenger-ultra-tec-ng-runner/detail.jsf
Es nekad nesmu nevienu spoli vel labojis, bail taisiit valjaa, ja nu kaut ko salauzu vel vairaak... Vai labak vest uz servisu, vai arii pats var taisiit valjaa un skatiities ?

Farnirs, 21.augusts 2013, 22:46



Baitrunners, skaidri zini ka abas bremzes saregulētas pareizi (gan darba bremze gan baitrunnera, nav baitrunnera daļa atgriezta līdz galam vaļā?)? atceros ka Bums kautkad pat bija videopamācību ielicis :)

o atradu:
22.augusts 2013, 07:59 | links
 
Certates iekša :DDD

Jau labu laiku kā sataisīta un atdota saimniekam :DD
22.augusts 2013, 00:27 | links
 

Te naf kam lūzt :DD Kaut gan arī šādu remontēju :DD
22.augusts 2013, 00:24 | links
 

Jau nomainīts Starp citu tas ir Stradiks :DDD Lepnais gals :DDD Bukse par piemiņu :DD
22.augusts 2013, 00:20 | links
 

Vēl viena bukses izdarība :DDD
22.augusts 2013, 00:18 | links
 

Tas tā remarkai par gultņiem un buksēm Tāda izskatās Shimano spoles reduktora zobreta ass kurai savlaicīgi nebija bukse nomainīta uz gultni Tikai tāpēc dodu priekšroku spolēm kuras ir aprīkotas ar pietiekošu gultņu skaitu
22.augusts 2013, 00:13 | links
 
To sataisīt nevar tās mezgls ir jāmaina vai arī jāpielāgo no kāda cita donora
21.augusts 2013, 23:53 | links
 

Parasti viss a vain ir šajā vietā Netur silumīna vadīkla kurai ir nošķelta cilindra forma Viņa vienkārši vairs nenotur kasetes asi
21.augusts 2013, 23:52 | links
 
Kad vinju tinu un galaa ir kaut vai svins uzlikts, tad vinja iet uz rinkji, itkaa butu bremze uz pashu vaajako uzlikta. Kaut kas vinjai ir saluuzis...To Farnirs!

Mana spole šorīt tieši tādā modē ,,atņirdzās".Reiz jau viņa tika čiņīta,bet cita iemesla pēc.Šoreiz nolēmu iegādāties jaunu.Ja pats līdīsi iekšā var sanākt,ka pēc tam pie meistara būs jānes puzles veidā,kā nesen bija rakstīts Buma ,,lapā"!:)Te palasoties tā arī netieku gudrs...kura tad ir tā pati labākā...uz kuru tad vislabāk ķeras!:)))
21.augusts 2013, 23:24 | links
 
Sveiki experti, man te taada probleema ar manu spoli, kurai ir tikai gads. Kad vinju tinu un galaa ir kaut vai svins uzlikts, tad vinja iet uz rinkji, itkaa butu bremze uz pashu vaajako uzlikta. Kaut kas vinjai ir saluuzis...
Modelis ir shads: http://www.askari-fishing.com/__WebShop__/product/fishing/saenger-ultra-tec-ng-runner/detail.jsf
Es nekad nesmu nevienu spoli vel labojis, bail taisiit valjaa, ja nu kaut ko salauzu vel vairaak... Vai labak vest uz servisu, vai arii pats var taisiit valjaa un skatiities ?

Farnirs, 21.augusts 2013, 22:46

Diez vai te kāds ar šādu slimības aprakstu spēs ko labot vai ieteikt Spole ir jāredz dabā Darbnīcu rīgā ir daudz ...Kura ir tuvāk saniedzama tur arī nes Es domāju ka visa problēma ir spoles astē
21.augusts 2013, 23:08 | links
 
bet derības laikam nebūs ;(

Domāju, ka tas būtu populārākais CL video kā bums kaklasaiti notiesā ;) :)

MaarisL, 21.augusts 2013, 15:21
:DDDD ja Tu tik baigi gribi savu kaklasaiti notiesāt tad uz priekšu :DDDD Redz puikiņ akan apdirsies Vai es Tevi pieminēju par tiem 200%/Tēze bija bezpersonisksa -vispārīga/un Tu uz to āķ uzrāvies :DDDDD mani tas neintresē kaut 1000% liec MAN TAS IR POKUJĀ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bums, 21.augusts 2013, 21:32



Varbūt kādam būtu savas apenes jāapēd!!??
Neprasiet kuram un kāpēc, pats sapratīs!
21.augusts 2013, 22:53 | links
 
Sveiki experti, man te taada probleema ar manu spoli, kurai ir tikai gads. Kad vinju tinu un galaa ir kaut vai svins uzlikts, tad vinja iet uz rinkji, itkaa butu bremze uz pashu vaajako uzlikta. Kaut kas vinjai ir saluuzis...
Modelis ir shads: http://www.askari-fishing.com/__WebShop__/product/fishing/saenger-ultra-tec-ng-runner/detail.jsf
Es nekad nesmu nevienu spoli vel labojis, bail taisiit valjaa, ja nu kaut ko salauzu vel vairaak... Vai labak vest uz servisu, vai arii pats var taisiit valjaa un skatiities ?
21.augusts 2013, 22:46 | links
 
Tokušimai ir kašķi par ko jau rakstīju ,bet tas ir novēršams Okumas ir slavenas ar to ka paši izstrādā un ražo Patīk Ticas ar to tehnisko risinājumu Shimaņi labi Daiwas labas tikai neadekvāti sadārdzinātas /pie mums jau viss sanāk padārgs/šeit klaikam tirgotāji pie vainas nebūs ,bet nodokļu sistēma.Biju Krievijā /darba darīšanās /praktiski turp un atpakaļ.Tur varu teikt atklāti ,ka sortiments un modeļi ir vairāk pieejami -liela valsts citi apgriezieni Tāpēc nav ko brīnīties ka visām precēm pie mums ir 200% uzcenojumi ./mazumtirgotājiem/ Bāžu cenas protams ir saldas un acij tīkamas :DDDDD

bums, 21.augusts 2013, 13:24

Vēlos redzēt kur te ir pieminēta Cēsu bode ????
:DDDDDDDDDDDDDDDD
21.augusts 2013, 21:34 | links
 
bet derības laikam nebūs ;(

Domāju, ka tas būtu populārākais CL video kā bums kaklasaiti notiesā ;) :)

MaarisL, 21.augusts 2013, 15:21

:DDDD ja Tu tik baigi gribi savu kaklasaiti notiesāt tad uz priekšu :DDDD Redz puikiņ akan apdirsies Vai es Tevi pieminēju par tiem 200%/Tēze bija bezpersonisksa -vispārīga/un Tu uz to āķ uzrāvies :DDDDD mani tas neintresē kaut 1000% liec MAN TAS IR POKUJĀ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
21.augusts 2013, 21:32 | links
 
Nesen iegādājos Abu-garcia cardinal 505i free runner spoli- doma smagajam fīderim. gruntenei, butei. Cena 47 ls, 1-4.8, 9 gultņi izskatījās nekas, bet pirmajā copē jau likās dīvaini, ka , velkot 50 gr. barotavu, spole slodzē sāk klabēt. Jūras copē, transportējot 100 gr. svaru, bija sajūta, ka roktura ass zīmē astotniekus. Pēc jūras izjaucu to aparātu lai iztīrītu un saeļļotu un paliku šokā. Ir redzētas vienkāršas spoles, bet šī ir vienkārši "prasta". Gultņi maziņi, rotors iegultņots nekā, vainagots ar lociņa mehānismu no divām S-veida drātīm ar plastmasas šeibu un samorezu, Šādam draņķim ir jātirgojas pārtikas veikalā pa 10 ls. TICA pa 50 ls, salīdzinot ar šo, ir tehnikas šedevrs. Skumji! Jau divdesmit gadus lietoju ABU amdassadeur 5000C, kurai nav neviena gultņa, darbojas perfekti- velcei, jūrā butēs. Kas notiek ar firmu?
21.augusts 2013, 20:25 | links
 
es gribu to šlipses ēšanu redzēt!!!!
21.augusts 2013, 18:13 | links
 
Udenskasis;
sorry, nesapratu ideju! Kāda man daļa gar Krieviju??!
21.augusts 2013, 16:14 | links
 
udenskasis; vai 2+1 gultņu spolei +-30Ls ir adekvāta cena priekš Latvijas??

aiwa, 21.augusts 2013, 15:44


Bet priekšs Krievijas?
21.augusts 2013, 16:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager