Spoles

Vot ar šito tekstu pa to, ka bāžu cenas saldas bet mazumam 200% virsū gan mani nokaitināji, davaj brauc ciemos derības ir galdā!!!!!
21.augusts 2013, 13:30 | links
 
Bums, bums, bums...

Ja Tu šitā turpināsi es laikam ezerā netikšu :D

Par Shimano sadārdzinājumu es Tev piekrītu pa visiem 100%, pilnīgi un neadekvāti dārgs ''lētais'' gals.
Okuma gan teikšu cepuri nost.
Par sadārdzinājumiem muļķības LV adārdzinājumu taisa vairumtirgotāji nevis mazum, normāli būtu šādi vislielāko uzcenojumu uzliek mazumtirgotājs, tad vairum, tad ražotājs, diemžēl pie mums viss ir ž..pā..
200% uzcenojums?
Klau davaj saderam, atbrauksi pie manis uz veikalu man visām precēm ir pavadžimes, ja atradīsi vienu ar 200% uzcenojumu apēdīšu savu kaklasaiti bez kečupa, ja nē tu viņu ēdīsi!
Piedāvājums ir studijā, derības pieņem? :)
21.augusts 2013, 13:28 | links
 
Tokušimai ir kašķi par ko jau rakstīju ,bet tas ir novēršams Okumas ir slavenas ar to ka paši izstrādā un ražo Patīk Ticas ar to tehnisko risinājumu Shimaņi labi Daiwas labas tikai neadekvāti sadārdzinātas /pie mums jau viss sanāk padārgs/šeit klaikam tirgotāji pie vainas nebūs ,bet nodokļu sistēma.Biju Krievijā /darba darīšanās /praktiski turp un atpakaļ.Tur varu teikt atklāti ,ka sortiments un modeļi ir vairāk pieejami -liela valsts citi apgriezieni Tāpēc nav ko brīnīties ka visām precēm pie mums ir 200% uzcenojumi ./mazumtirgotājiem/ Bāžu cenas protams ir saldas un acij tīkamas :DDDDD
21.augusts 2013, 13:24 | links
 
Zelta vārdi, labāk ka gultnis nav, ja viņš ir nekvalitatīvs!
21.augusts 2013, 13:23 | links
 
Mazāk gultņu - vairāk iespēja nodilt visam apkārt. Vairāk gultņu, bet nekvalitatīvi - iekļūs mitrums un jāmaina gultņi. Tāpēc - jāatrod zelta vidusceļš :))
21.augusts 2013, 13:21 | links
 
Ehh ar Tevi te varētu strīdēties un strīdēties ;)
Bet tas tā bez ļauna prāta tik cik diskusija, ja kas tulīt jau laižos Unguriņā iekšā tākā bez stresa ;)

Ne asakas Tev, ja kādreiz izdomā pārstāvēt ķīnas brīnumspoles vairumā Latvijā dod ziņu :D
21.augusts 2013, 13:20 | links
 
[quote=325147]bums..

Kaut kā no tēmas nogāji Tu teici, ka kvalitāti gultņos mēri, tāpēc ar tā opajautāju, tagad saki lai nesalīdzina divas dažādas lietas, kaut kā pats pret sevi esi nostājies veco zēn ;)

Ver vaļā tik bums savu bodi- legalizē savu biznesu un tirgo super spoles par 25 LS pasekosim līdzi, kas Tev no tā sanāks :)
Man tā tava bodnieka filazofija ir nesaprotama un tajā pat netaisos piedalīties
Es jau tev teicu nejauc p..zdu ar plaušām Runa iet par cenu segmentu 25 ls Bija vienkārša analīze kurš var par viņu piedāvāt intresantāko spoli Viss ....Ja bodē paliek garlaicōgi -brauc uz copi ....:))))
21.augusts 2013, 13:16 | links
 
Bums.

Tu spoles kvalitāti gultņos mēri???

Es runāju konkrēti par Safina Noir, ļoti izdevies modelis 6 kvalitatīvi gultņi, iet ļoti klusi daļas kvalitatīvas (cenai pat ļoti atbilstošans), kas man patīk viss vairāk, ka spole man tika galā pat ar 0.05 Sun Line, nevienu cilpiņu neuzmeta, vot pa to tiešām brīnījos!

MaarisL, 21.augusts 2013, 11:13


Tad tik brīnies,jo Safina Noir patiešām iz Supermeņa vērta spole!
21.augusts 2013, 13:12 | links
 
Pilnmēness iespīdējis arī šīs tēmas lodziņā...!!!:)))
21.augusts 2013, 13:11 | links
 
bums..

Kaut kā no tēmas nogāji Tu teici, ka kvalitāti gultņos mēri, tāpēc ar tā opajautāju, tagad saki lai nesalīdzina divas dažādas lietas, kaut kā pats pret sevi esi nostājies veco zēn ;)

Ver vaļā tik bums savu bodi- legalizē savu biznesu un tirgo super spoles par 25 LS pasekosim līdzi, kas Tev no tā sanāks :)
21.augusts 2013, 13:09 | links
 
Ja kas tad Stellas un Twini pie manis ir vairāk ciemojušies nekā Daiwas /kurām arī ir gultņu pietiekošā skaitā/ Tas, ka tirgojat apšāubāmas kvalitātes spoles par pareiziem cipariem tā ir jusāmā problēma .Man vienkārši darpa pietiks :DDD
Man nav nekādas daļas ne par Tokušimu ne par Okumu Pilnīgs po..ujs .Vienkārši slīdzinu kvalitāti ar cenu
21.augusts 2013, 12:46 | links
 
Tokushima superīgākā spole,Ķīnā vairumcena 13 dolāri,mazumā var dabūt šeit: http://www.aliexpress.com/item/Tokushima-Fishing-Spinning-Reel-SH4000-9-1-BB-Gear-Ratio-5-0-1/608076882.html?tracelog=back_to_detail_a
21.augusts 2013, 12:43 | links
 
Bums

malacis, tad jau sanāk, ka Tevis minētā ir kvalitatīvāka par Rareinium u.c. Shimano modeļiem līdz Stellai, kā nekā gultņi mazāk???

MaarisL, 21.augusts 2013, 12:35

Tu laikam bodnieks esi ?:DDDDDDD Nejauc p..du ar plaušām .Runa iet par spolēm 25 ls cenu klasē Made in China .
21.augusts 2013, 12:42 | links
 
Bums

malacis, tad jau sanāk, ka Tevis minētā ir kvalitatīvāka par Rareinium u.c. Shimano modeļiem līdz Stellai, kā nekā gultņi mazāk???
21.augusts 2013, 12:35 | links
 
Bums.

Tu spoles kvalitāti gultņos mēri???

Es runāju konkrēti par Safina Noir, ļoti izdevies modelis 6 kvalitatīvi gultņi, iet ļoti klusi daļas kvalitatīvas (cenai pat ļoti atbilstošans), kas man patīk viss vairāk, ka spole man tika galā pat ar 0.05 Sun Line, nevienu cilpiņu neuzmeta, vot pa to tiešām brīnījos!

MaarisL, 21.augusts 2013, 11:13

Protams
21.augusts 2013, 12:08 | links
 
Bums.

Tu spoles kvalitāti gultņos mēri???

Es runāju konkrēti par Safina Noir, ļoti izdevies modelis 6 kvalitatīvi gultņi, iet ļoti klusi daļas kvalitatīvas (cenai pat ļoti atbilstošans), kas man patīk viss vairāk, ka spole man tika galā pat ar 0.05 Sun Line, nevienu cilpiņu neuzmeta, vot pa to tiešām brīnījos!
21.augusts 2013, 11:13 | links
 
Bums, pieejot nedaudz no loģikas viedokļa ar humoru, Tokushima beidzot ir sasniegusi pirms 14 gadiem ražota un 14 gadus lieotaTwina līmeni :)
21.augusts 2013, 10:04 | links
 
Laba spole kalpo krietni ilgāk, tas pats šimanis virs 100ls- gadus piecus -desmit nokalpos,(modeļus neminēšu) ja būs sajēga par spoles jaudu ,un reizi 2vos gados aizstiepsi pie "Buma", vai pie cita meistara. jāatcerās arī tas, ka jūras ūdens nav pārāk draudzīgs spolēm, kas paredzētas saldūdenim.

skutans, 20.augusts 2013, 23:08


Nevajag nemaz pat pa 100 ls, lai kalpotu ilgi. Man ir pirms 8 9 gadiem pirkta Salmo Diamond Excellence ar mazo kaseti (0.20/100). Kalpo vēl šobrīd. Cena bija robežā no 25 - 30 ls. Neatceros, tomēr laiciņš pagājis. :) Profilaksē ieguldīti tie paši 25 ls. Ja nebūtu izpeldējusies jūrā un pavazājusies pa smiltīm, profilaksei aizietu krietni mazāk. :) Vienīgais, kas mani neapmierina, ir bremze. Pie vājas pretestības viss kārtībā, bet ja uzliek lielāku pretestību, bremze nestrādā super gludi. Bet tā kā man vienmēr bremze ir vaļā, tad man tas problēmas nesagādā.
Dažus gadus pēc šīs spoles nopirkšanas paņēmu otru identiski tādu pašu + tādu pašu ar lielāku kaseti. Pirmā kaut kā šķita nekvalitatīvāka, par otro labāk pat nerunāt - makšķerēšana nebaudāma. :) Kaut ko atceros, ka pārdevēji apstiprināja to, ka kvalitāte pasliktinājusies.
Šīs spolītes, cik saprotu, pie mums vairs nav pieejamas.
21.augusts 2013, 09:37 | links
 
Lietuvā noteikti no vairākām avarējušām spolēm salīmē vienu veselu, tapēc uz pusi lētāk:)
21.augusts 2013, 09:04 | links
 
droši vien paši ražo :)
21.augusts 2013, 08:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager