Spoles

Aivaho
Arī Renault mašinas ir labas :) un Hyundai mašīnas - bez komentāriem :)
28.jūlijs 2013, 10:04 | links
 
Mitchell ir labas spoles ne matu sliktākas par shimano, lietoju n-tos gadus mitchell produkciju un nekad tā nav pievīlusi, protams cik cilvēku tik viedokļu, bet tas tā mana pieredze. Un jā ryobi spoles-bez komentāriem
27.jūlijs 2013, 09:46 | links
 
Jaagaida komentaars no e-boat.lv , tas taapat kaa peerkot kafiju Vaacijaa un seit, itkaa kodi un viss saskan , bet ieksaa viss papuasiem.
Bizness ir bizness :))
26.jūlijs 2013, 18:44 | links
 
Ļoti labs raksts par pašreizējo situaciju Shimano Eropās tirgu (krievu valodā).
Domāju domajošie cilvēki atradīs tajā daudz noderīgas informācijas.
Varbūt kads arī izteiks savu viedokli par to?

http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/shimano_11_twin_power/

Fishermanns, 26.jūlijs 2013, 15:32

vairaak var meistaribaa sapis... nekaa izburties muusdienu maarketinga izvirtiibaam cauri.
26.jūlijs 2013, 15:36 | links
 
Ļoti labs raksts par pašreizējo situaciju Shimano Eropās tirgu (krievu valodā).
Domāju domajošie cilvēki atradīs tajā daudz noderīgas informācijas.
Varbūt kads arī izteiks savu viedokli par to?

http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/shimano_11_twin_power/
26.jūlijs 2013, 15:32 | links
 
Poņa, ņuhs un čujs nenāk līdzi ar dzimšanu, šitās trīs lietas nāk tikai ar gadiem:)))
26.jūlijs 2013, 12:30 | links
 
Morda, zināšanas par vienu vai otru lietu vien nenosaka izvēli, to parasti nosaka mēģinājumi un testi. Bet nestrīdēšos ar tevi-iespējams ka tev ir savādāk. Lai veicas lietu izzināšanā un ne asakas:)
26.jūlijs 2013, 12:29 | links
 
Veči, paldies par konstruktīvajām atbildēm. Papsi, zinot ar ko Pēteris un Augusts brauc ļaus man izdarīt savu izvēli, jo patreiz man poņas ir maz.
26.jūlijs 2013, 11:54 | links
 
Andreiko ! ! !
Pareizi jau uzrakstīji vienīgi Steez Exist dažreiz pamainu vietām ar Certate,nu tā lai Tev atkal ir ko uztraukties par manu miegu un vēdera iziešanas procesu.:D:D:D
p.s. varu kādu nelielu daļu no vēdera iziešanas procesa beigu produkta Tev par atsevišķu samaksu piegādāt:D:D:D
26.jūlijs 2013, 08:34 | links
 
Arsiks mums bagāts vīrs. Copē ar Stellu, uz mazmājiņu iet ar Certate, bet, gulēt ejot, pagalvī liek Steez Exist. Jo viņš jau nav nekāds muļķis, turklāt šādi copējot, diršot un guļot, viņš ik minūti kļūst aizvien viedāks. :D:D:D
26.jūlijs 2013, 03:41 | links
 
Mans arods praktiski ir ļāvis izmēģināt visas spoles sākot ar Vanstahl beidzot ar Traļi vaļi par 3 ls par duci :DD Varu tikai teikt to ,ka spoles -visas -sevi pierāda ar ilgmūžību/par to jūs arī maksājat/ Kaut ar nožēlu jāatzīst ,ka pat vis labākajos brendos ir iestrādāts mezgls kurš šo ilgmūžību nedaudz saīsina :DD Un vēl kas -90 % spoļu nobeigšanās ir saistīta ar tās saimnieku Tā ka 10 % paliek tikai uz konstruktīvio risinājumu nepilnībām un izpildījumu :DD
26.jūlijs 2013, 00:14 | links
 
Kas var būt labāks par Fuck you šhimas spolēm,pērciet un copējat.Lai pārējie muļķi copē ar Shimano un Daiwu.Jūs esot pelnījuši Fuck you šhimu.Katram pa Fukušimas spolei.Uz priekšu.
25.jūlijs 2013, 23:45 | links
 
Morda, nekā personīga, bet kāds labums tev no tā, ka tu zināsi ka Pēteris dod priekšroku 15" riepām, bet Augusts 17" ? Sāls ir tur, ka braucot pa vienu trasi katrs izvēlas sev piemērotāko. Tas tā tēlaini izsakoties.
25.jūlijs 2013, 23:39 | links
 
Bums, paldies par linkiem, bet īsti ne par tēmu, es nesalīdzinu dažādus ražotājus, kuri lieto šimano izmēru klasifikāciju, man vairāk interesē kuros gadījumos makšķernieks dotu priekšroku 2500FA rareniumam un kuros 3000SFA.

Pepsi, iedomājies auto gonšņiku, kuram neinteresē tehniskās lietas vai nekad nav interesējušas tās, šaubos vai tāds ir.
25.jūlijs 2013, 23:20 | links
 
Многие фирмы производители рыболовных снастей тоже стараются не запутывать простого рыболова, и тоже пишут на своих изделиях числа 1000, 2500, 4000 и т.п., которые указывают на размер катушки. Но, на практике зачастую выходит следующее: рыболов покупает катушку (не Шимано) размером 1000 (так написано на шпуле). Но в итоге оказывается, что это никакая не «тысячка», а скорее всего 1500 или даже 2000(!). В чем же причина? А причина в том, что производители подражают компании Шимано и стараются классифицировать свои катушки, так же, как и этот мировой лидер. Но в итоге у них получается классификация, на несколько порядков отличная от «оригинальной». Вот это и становится причиной того, что неопытный (да и опытный) рыболов запутываются и приобретают не совсем то, что хотели. Проблема в принципе очень распространенная и нужно найти ее решение…
25.jūlijs 2013, 23:03 | links
 
Morda, nevaru tā īsti iebraukt-tu esi copmanis un vēlies copēt vai vienkārši te pagvelzt kaut ko?
P.S. Es jau padsmit gadus copēju ar Shimano, bet nekad neesmu atļāvies iegādāties kaut kādu Ķīnas pakaļdarinājumu-neesmu tik bagāts.
25.jūlijs 2013, 23:02 | links
 
 
Negribu ne stāstīt ne rakstīt Te viss ir par klasifikāciju
http://www.efish.ru/articles/204626/
25.jūlijs 2013, 22:59 | links
 
Džeki, apskaidrojiet man Shimano spoļu izmēru klasifikāciju, interesē tieši mazais gals. Tādat, viss sākās ar 1000FA, izmērā maza, viegla, maza spoles kapacitāte - viss skaidrs. 2500FA, izmērā lielāka par 1000, kā arī nedaudz smagāka un ar lielāku spoles ietilpību- ok. 3000SFA, izmērs uz aci tāds pats vai maķenīt lielāks kā 2500FA, nedaudz mazāka spoles ietilpība kā 2500FA, svars tieši tāds pats kā 2500FA. Cik saprotu 3000ajai S nozīmē seklā spole. Un kāda tam S ir priekšrocība? Nevajag tik daudz backingu tīt, paredzēta tieši tievajām auklām? Ko tieši nozīmē 1000, 2500, 3000? Spoles izmēru, kasetes izmēru, vai ne vienu, ne otru no šiem..? :)

PS
Es par Rarenium modeļiem runāju.
25.jūlijs 2013, 22:37 | links
 
Voi, veči, klausat Bumu. Iegādājos to Tokušimu (3000 modeli), uzliku jaunu Stroft pīteni 0,10 - trešajā metienā aizgāja ķiņķis. Nomainīju auklu (domāju, ka par plānu varbūt šamam spoļukam), uzliku prošku (power pro) 0,13 - tas pats. Uzrakstīju Bumsim, apskatījos viņa ieliktos bilžukus, ar vīli un smilšpapīru desmit minūtēs pievīlēju to bremzes rokturi - iet kā vells. Ļoti labi sviež un tin bezdešķīgi (pagaidām, tfu, tfu, tfu...).
25.jūlijs 2013, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager