Spoles

Vīri, mans Alivio pēc pusotra gada lietošanas uz līņiem skan kā dīzeļmotors! Kas varētu būt par vainu? Zinu ka jāved uz servisu, bet no manas pilsētas vienīgais serviss uz kuru var kautko aizūtīt ir Salmo, vienīgi nezinu vai tur veic apkopes arī citu ražotāju spolēm, ne tikai salmo.
3.jūlijs 2013, 11:46 | links
 
par cik te ir CL lapa :),skairoju pie ieprieksejaa komente,JEBKURAI SPOLEI LOCINJU JATAISA CIET AR ROKU,vismaz veelams:)
3.jūlijs 2013, 07:35 | links
 
Apjautāšos vēlreiz vai ir kādas atsauksmes par okumas trio red core?

rdx, 1.jūlijs 2013, 13:54

spole ok,iet viegli,bremze nostradaa perfekti,tik izmantojot tievaas pitaas auklas it ipasi ja netaisa locinju cie ar roku(kas principaa velams jebkurai spolei),ir jauzmet aci kaa spole saak uztiit auklu.
3.jūlijs 2013, 07:31 | links
 
Nu jau vairs neko :)

Janciigais, 1.jūlijs 2013, 11:08

Nesēro, Rarenium nav ne par matu sliktāka. Ne asakas!
2.jūlijs 2013, 21:40 | links
 
Apjautāšos vēlreiz vai ir kādas atsauksmes par okumas trio red core?
1.jūlijs 2013, 13:54 | links
 
Nu jau vairs neko :)
1.jūlijs 2013, 11:08 | links
 
Janciigais, Stradic man kalpo jau gadus 3 laikam, katrā ziņā stipri pirms tam, kad Shimano.ru(izmanto Normark) savā katalogā to pasniedza kā sezonas jaunumu:)) Un neviena slikta vārda-strādā kā Šveices pulkstenis vēl joprojām
1.jūlijs 2013, 10:34 | links
 
Pakruķīju, pakruķīju un iepirku tomēr Rareniumu, pagaidām pārtinot auklu esmu ļoti apmierināts, ātrums ar liekas, ka būs OK.

Janciigais, 27.jūnijs 2013, 20:35


Es ar šogad sāku 1reizi ar Rarenium CI4 3000. Esmu apmierināts. Tikai ņem vērā, ka auklas spoles materiāls ir visai mīksts, tāpēc atnesies saaudzīgi. Ta kā dzīvoju pie pašas upes, tad aparatūru ārā nejaucu. Laikam kaut kur nesot biju piesitis pie kādas sienas, jo parādījās mazs asums tieši tur kur pāri iet aukla. Dabūju griezt gabalu nost. Labi, ka bija ne pati dārgākā. Ar smaku smilšpapīru noslīpēju, liekas būs O.K.
28.jūnijs 2013, 16:58 | links
 
Pakruķīju, pakruķīju un iepirku tomēr Rareniumu, pagaidām pārtinot auklu esmu ļoti apmierināts, ātrums ar liekas, ka būs OK.
27.jūnijs 2013, 20:35 | links
 
pavasari nopirku un lietoju Abu Garcia Orra S10 uz UL kātiņa

par to cenu manuprāt ļoooooti labs pirkums :)
27.jūnijs 2013, 19:04 | links
 
Labāk pērciet Vanquishu, kāmēr cena nav izlabota. :))
http://www.powerboats.lv/lv/info/shimano-vanquish-f.html/?val=LVL
27.jūnijs 2013, 17:32 | links
 
Zaraza, paprasi googlei rarenium ci4 2012 , saņemsi gan bildītes, gan aprakstus, gan veikalus.
Starp citu, Jancīgais, tai otrajā krievu lapā ir arī tehniskie rādītāji jaunajam Rareriumam, ar seklo kasei 2000am pārnrsums ir 6.0.
27.jūnijs 2013, 17:02 | links
 
prieksh manis otra kasete lieti noder vieniigi, kad uztinot jaunu auklu taa visa peripeetija ar backing'u ir uz pusi vienkaarshaaka.
27.jūnijs 2013, 16:56 | links
 
Par to nešaubos, bet kamēr man tā džigošana tāda ļoti "profesionāla" šad tad pa vakariem Vecmīlgrāvī no krasta, tikmēr liekas ka pietiek, saprotu ka tas nebūt nav labākais variants.
27.jūnijs 2013, 16:52 | links
 
Es izmantoju tagad tāpat fluokarbonu, gluži nevaru apgalvot ka stiepjas līdzvērtīgi 0, bet jūtība liekas tāda pati, pītai šausmīgi nepatīk skaņa tinot.

Janciigais, 27.jūnijs 2013, 16:37


Paseklās vietās pie aktīvi-agresīvas zivs tas ir +/-OK. Amerikāņi arī tā dara, tikai viņiem basi sit tā ka kātu no rokām rauj... A pamēģini apātisku asarīti (pat ļoti lielu) , kas tikai uz īsu brīdi slinki piespiež mānekli ar jebkuru nepīto sajust...
27.jūnijs 2013, 16:50 | links
 
Es izmantoju tagad tāpat fluokarbonu, gluži nevaru apgalvot ka stiepjas līdzvērtīgi 0, bet jūtība liekas tāda pati, pītai šausmīgi nepatīk skaņa tinot.
27.jūnijs 2013, 16:37 | links
 
Zaraza, tas it kā jā, vienmēr skatījos uz otru kaseti, bet laikam vienīgi tas man ir derējis, ja butēs to spoli vēl izmantoju.
Man šķiet, ka AndrisABC nedaudz sajauca ar jauno, Biomaster ir atjaunināts un par vienu gultni vairāk pret Rareinum/Stradic:

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/bezinerces/shimano-biomaster-fb

Janciigais, 27.jūnijs 2013, 16:23



Vot tas būtu stilīgi - ar 1000šo Stradic vai Rarenium butēs 200g sviniņus žvidzināt :DDDD
A nopietni, tad otra kasete tieši Tev, manuprāt, baigi noderētu, jo bez forelēm Tu vismaz dažreiz arī padžigo un tur pītā ir obligāta.
27.jūnijs 2013, 16:30 | links
 
Zaraza, tas it kā jā, vienmēr skatījos uz otru kaseti, bet laikam vienīgi tas man ir derējis, ja butēs to spoli vēl izmantoju.
Man šķiet, ka AndrisABC nedaudz sajauca ar jauno, Biomaster ir atjaunināts un par vienu gultni vairāk pret Rareinum/Stradic:

http://eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/bezinerces/shimano-biomaster-fb
27.jūnijs 2013, 16:23 | links
 
Rarenium pret Stradicu ir vēl viena liela priekšrocība - defaultā nāk līdzi otra kasete...
27.jūnijs 2013, 16:16 | links
 
Ja jau svaru un vieglumu, tad noteikti jaunais Rareniums. Droši var ņemt bez taustīšanas, manta laba. Es jau izvēlētos 2500 izmēru. 1000nieks protams vieglāks... Sūtot no ES veikaliem nekādu muitu, atved uz māju.

AndrisABC, 27.jūnijs 2013, 14:41


Andri, kurš īsti ir JAUNAIS? Kodu vari iedot a to man ?
27.jūnijs 2013, 16:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager